5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Propyleenglycol PG, 10 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit, geschikt voor industrie, cosmetica en andere toepassingen
€ 6,00/1l
€ 59,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Isopropanol 10 liter, technische kwaliteit, 99,9% IPA. Reiniger en ontvetter voor industrieel gebruik, merk GiDeli
€ 4,44/1l
€ 44,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Isopropanol 12 liter, technisch zuiverheid 99,9%. IPA-reiniger en ontvetter voor industrieel gebruik, merk GiDeli
€ 5,20/1l
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Natriumhydroxide (NaOH), 99%, 1 kg. Geschikt voor zeepfabricage en als ontstoppingsmiddel. Merk: GiDeli
€ 13,80/1kg
€ 13,80
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Kaliumcarbonaat 1 kg, kaliumcarbonaat (K2CO3), E501, geschikt voor bakken, reinigen en pH-regulering
€ 16,78/1l
€ 16,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Kaliumcarbonaat 500g, kaliumcarbonaat (K2CO3), E501, voedingskwaliteit
€ 23,96/1l
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Womi koelmiddelreiniger, 5570105, fles, 250 ml
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards

Handreiniger PEVAPLUS, 10 liter, siliconenvrij, pH-neutraal voor de huid
€ 45,26
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Protecton Gedistilleerd Water. Gedistilleerd water, gedemineraliseerd water, 5 liter, artikelnummer 1890920
€ 4,82/1l
€ 24,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Desinfectiespray Viricitol Salló, multifunctioneel (750 ml)
€ 22,72/1l
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

CRC 10321-AI CRC INDUSTRIE REINIGER, 500 ml
€ 64,61
-46%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Natriumhydroxide (NaOH), ook wel bekend als etsalkali, 5x 1 kg – Technisch granulaat, 5 kg. Overige reinigingsmiddelen
€ 29,85
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp

NILFISK - Filtermodule - 81942406
€ 11,09
Verkoper: InstaSpares

Gummireiniger Ewent EW5617 (200 ml)
€ 6,37
Verkoper: PolisElectro

Autoglym 945106030 Bandenreiniger, 500 ml, spuitbus
€ 22,19
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards

Isopropylalcohol Oplosmiddel – 99,9% Puur | 5 L | Reiniging, Ontvetting voor Elektronica en Optiek
€ 0,01/1l
€ 35,99
Verkoper: ROSFIX

Paslode Impuls Pulsa Reiniger, 300 ml
€ 53,31
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

FLEXOL Reinigingsolie voor spuitkoppen, 0,5 liter | Overige reinigingsmiddelen | 500 ml | Reinigingsmiddel
€ 48,02/1l
€ 24,01
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp

Putoline Action Cleaner (luchtfilterreiniger), 600 gram, verpakking
€ 21,43
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,36
Verkoper: NGSStores
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
GiDeli Propyleenglycol 99,5% – Veelzijdig grondstof voor een breed scala aan toepassingen
Het product wordt geleverd in 3 flessen, elk met een inhoud van 1 liter.GiDeli Propyleenglycol 99,5% is een zeer zuivere en veelzijdig inzetbare grondstof, die in verschillende gebieden wordt gebruikt, zoals de cosmetica-industrie, de farmaceutische industrie, de chemische industrie, de technische sector en het laboratorium. Het is een heldere, kleurloze en nagenoeg geurloze vloeistof die uitstekend geschikt is als oplosmiddel, vochtinbrenger en drager, ideaal voor veel professionele toepassingen. Dankzij de constante kwaliteit en stabiele eigenschappen is het een betrouwbare keuze voor gecontroleerde en veeleisende toepassingsgebieden.
Uitstekende zuiverheid en constante kwaliteit
Het propyleenglycol wordt geproduceerd volgens strenge kwaliteitsnormen en bereikt een zuiverheid van 99,5%, wat zorgt voor een stabiele chemische samenstelling. Deze hoge zuiverheid garandeert een betrouwbare toepassing in veel verschillende gebieden, waarbij de gelijkmatige viscositeit een nauwkeurige dosering mogelijk maakt.
- Zuiverheid: 99,5%
- helder, kleurloos en nagenoeg geurloos
- gelijkmatige viscositeit
- goed mengbaar met water en andere vloeistoffen
- constante kwaliteit voor veeleisende toepassingen
Veelzijdige toepassingen in cosmetica en persoonlijke verzorging
In de cosmetica-industrie wordt propyleenglycol vaak gebruikt voor de productie van crèmes, lotionen, shampoos en zepen. Het verbetert de textuur van producten dankzij de vochtinbrengende werking en draagt bij aan de stabiliteit van cosmetische formuleringen. Door de neutrale eigenschappen kan het probleemloos in verschillende formuleringen worden geïntegreerd.
- verzorgingsproducten voor huid en haar
- stabiele cosmetische formuleringen
- gelijkmatige verdeling van ingrediënten
Betekenis in de farmaceutische industrie en laboratoria
In de farmaceutische industrie is propyleenglycol een onmisbaar onderdeel als hulpstof en stabilisator in veel formuleringen. Ook in laboratoriumtoepassingen wordt het zeer gewaardeerd, omdat het stabiele processen ondersteunt en reproduceerbare resultaten oplevert. Het is daarom bijzonder waardevol in de farmaceutische en chemische industrie.
- Farmaceutische formuleringen
- Laboratorium- en onderzoekstoepassingen
- Drager voor mengsels
Chemische en industriële toepassingen
In de chemische industrie en bij technische toepassingen speelt propyleenglycol een centrale rol. Het wordt gebruikt bij de productie van polymeren, coatings, lijmen en bindmiddelen. Het wordt ook gebruikt bij waterbehandeling en bij de productie van reinigingsmiddelen, evenals in talrijke industriële processen.
- Chemische en industriële toepassingen
- Productie van coatings en lijmen
- Reinigingsmiddelen en industriële processen
Andere toepassingsmogelijkheden
Naast de klassieke toepassingen wordt propyleenglycol ook gebruikt in de rubberindustrie, in de mijnbouw en in voedermengsels. Het wordt ook gebruikt als antivries in speciale technische processen. Deze veelzijdigheid maakt het tot een onmisbare grondstof in verschillende professionele toepassingen.
Veilige verpakking en handling
GiDeli Propyleenglycol 99,5% wordt geleverd in stabiele, goed afgesloten containers, om een veilige opslag en eenvoudige afname te garanderen. De juiste opslag op een koele, droge plaats zorgt ervoor dat het product zijn effectiviteit en houdbaarheid op lange termijn behoudt.
Waarom GiDeli?
Met GiDeli Propyleenglycol kiest u voor betrouwbaarheid, zuiverheid en constante kwaliteit. Het product voldoet aan de eisen van professionele gebruikers uit de cosmetica-, farmaceutische, chemische, industriële en laboratoriumsector en overtuigt door zijn veelzijdigheid, eenvoudige hantering en stabiele eigenschappen.
- Inhoud
- 3 l
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 3
- Gewicht
- 3600 g
- EAN
- 5906168814938
- Inhoud
- 3 l
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 3
- Gewicht
- 3600 g
- EAN
- 5906168814938
Geen signaalwoord
P264 Na het werken met dit product ... grondig wassen.
P280 Beschermende kledij dragen.
P305 + P351 + P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
Downloads & aanwijzingen
Waarschuwingen voor gevaar
Geen vermelding vereist
Gaat ook goed samen met

Propyleenglycol PG, 5 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit, geschikt voor industrie, cosmetica, en andere toepassingen
€ 6,48/1l
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Propyleenglycol PG, 10 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit, geschikt voor industrie, cosmetica en andere toepassingen
€ 5,88/1l
€ 58,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Propyleenglycol PG, 1 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit, geschikt voor industrie, cosmetica, en andere toepassingen
€ 14,38/1l
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Glycerine VG 5 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, plantaardig, geschikt voor cosmetica, huishouden, GiDeli
€ 5,76/1l
€ 28,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 3 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Cameralensbeschermer voor iPhone 17 Pro Max - Matte metalen plaat, 9H hardheid, krasbestendig, blaasvrij, koolstofvezel, zwart
€ 45,99
Verkoper: Luxus-Kollektion