Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Grün Freizeit

€ 78,02

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Slippers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Grün Freizeit
Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Grün Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,02
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde B2C-6 Damenschuhe Pantoletten Fußbett Schwarz Freizeit
Rohde B2C-6 Damenschuhe Pantoletten Fußbett Schwarz Freizeit
€ 71,39
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde  Damenschuhe Pantoletten Fußbett Blau Freizeit
Rohde Damenschuhe Pantoletten Fußbett Blau Freizeit
€ 71,39
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rieker  Damenschuhe Pantoletten Bequem Grün Freizeit
Rieker Damenschuhe Pantoletten Bequem Grün Freizeit
€ 61,19
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Gabor  Damenschuhe Pantoletten Bequem Grün Freizeit
Gabor Damenschuhe Pantoletten Bequem Grün Freizeit
€ 90,77
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Lazamani  Damenschuhe Dianetten Sandalette Weiß Freizeit
Lazamani Damenschuhe Dianetten Sandalette Weiß Freizeit
€ 63,00
Verkoper: anika-schuh
Productafbeelding van Hickersberger  Damenschuhe Pantoletten Fußbett Blau Freizeit
Hickersberger Damenschuhe Pantoletten Fußbett Blau Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,57
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde  Damenschuhe Pantoletten Bequem Hausschuh Blau Freizeit
Rohde Damenschuhe Pantoletten Bequem Hausschuh Blau Freizeit
€ 56,09
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde Neustadt-50 Damenschuhe Hausschuh Blau Freizeit
Rohde Neustadt-50 Damenschuhe Hausschuh Blau Freizeit
€ 43,85
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Hickersberger  Damenschuhe Pantoletten Bequem Pantolette Mehrfarbig Freizeit
Hickersberger Damenschuhe Pantoletten Bequem Pantolette Mehrfarbig Freizeit
€ 80,57
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Gabor  Damenschuhe Pantoletten Bequem Blau Freizeit
Gabor Damenschuhe Pantoletten Bequem Blau Freizeit
€ 90,77
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Gabor  Damenschuhe Pantoletten Bequem Blau Freizeit
Gabor Damenschuhe Pantoletten Bequem Blau Freizeit
€ 90,77
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rieker V639114 V63 Damenschuhe Pantoletten Fußbett Blau Freizeit
Rieker V639114 V63 Damenschuhe Pantoletten Fußbett Blau Freizeit
€ 55,07
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde  Damenschuhe Hausschuhe Pantolette Grau Freizeit
Rohde Damenschuhe Hausschuhe Pantolette Grau Freizeit
€ 66,29
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Hickersberger  Damenschuhe Pantoletten Fußbett Rot Freizeit
Hickersberger Damenschuhe Pantoletten Fußbett Rot Freizeit
€ 80,57
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde ALBA Damenschuhe Pantoletten Bequem Blau Freizeit
Rohde ALBA Damenschuhe Pantoletten Bequem Blau Freizeit
€ 64,15
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde Rodigo Damenschuhe Pantolette Grün Freizeit
Rohde Rodigo Damenschuhe Pantolette Grün Freizeit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,74
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Remonte  Damenschuhe Sandalen Bequem Blau Freizeit
Remonte Damenschuhe Sandalen Bequem Blau Freizeit
€ 59,15
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde RODIGO-H Herrenschuhe Pantoletten Grün Freizeit
Rohde RODIGO-H Herrenschuhe Pantoletten Grün Freizeit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,21
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Rohde Rodigo Damenschuhe Pantolette Grün Freizeit
Rohde Rodigo Damenschuhe Pantolette Grün Freizeit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,74
Verkoper: HD_Schuhcompany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

EAN: 4099595941016, Marke: Waldläufer, Artikeltyp: Schuhe, Model: Pantolette, Model Name: Gunna, Part Number: 204501-168/252, Color Map: Grün, Color Name: menta, Obermaterial: Leder, Innenmaterial: Leder, Sohle: Gummi, Kollektion: FS 26, Abteilung: Damen, Saison: Frühling-Sommer, Absatztyp: Flach, Schuhweite: G, Verschluss: Schlupf/offen, Anlass: Freizeit, Zehenkappe: Offen, Wasserresistenz: Nicht wasserdicht, Lifestyle: Freizeit, Schafthöhe: Knöchelhoch, Zehenstil: Offen

Dameschoenen van Waldläufer in de kleur mintgroen
Schoenmaat
39
Hakhoogte
3,5 cm
Kleur
Groen
Doelgroepen
Dames
Gewicht
1 kg
Model
Gunna
Fabrikant
EAN
4099595941016
MPN (Manufacturer Part Number)
204501-168/252

Schoenmaat
39
Hakhoogte
3,5 cm
Kleur
Groen
Doelgroepen
Dames
Gewicht
1 kg
Model
Gunna
Fabrikant
EAN
4099595941016
MPN (Manufacturer Part Number)
204501-168/252
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Grün Freizeit
Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Grün Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,02
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Ilex 'Crenata', 20-25 cm, 6 planten - Hulststruik, geschikt voor hagen - Een ideale vervanging voor buxus
Ilex 'Crenata', 20-25 cm, 6 planten - Hulststruik, geschikt voor hagen - Een ideale vervanging voor buxus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 8,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Pantolette Gold Freizeit
Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Pantolette Gold Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,12
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Ruimteverdelers Huesca, 3-delig, 150x171 cm, roomdivider, 3-delig, privacywand, mobiele wand, Spaanse stijl, donkergrijs
Ruimteverdelers Huesca, 3-delig, 150x171 cm, roomdivider, 3-delig, privacywand, mobiele wand, Spaanse stijl, donkergrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Pistache Kadayif Chocolade, Dubai-stijl, 500g. JUMBO-formaat. Melkchocolade. Handgemaakt in Duitsland. 45% pistachegehalte
Pistache Kadayif Chocolade, Dubai-stijl, 500g. JUMBO-formaat. Melkchocolade. Handgemaakt in Duitsland. 45% pistachegehalte
€ 65,28/1kg
€ 32,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bag Street dameshandtas, tas van kunstleer, kleur cognac, modelnummer OTJ128C
Bag Street dameshandtas, tas van kunstleer, kleur cognac, modelnummer OTJ128C
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,35
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Legero  Damenschuhe Schnürstiefel Schwarz Freizeit
Legero Damenschuhe Schnürstiefel Schwarz Freizeit
€ 177,00
-€ 69,91
€ 107,09
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 100 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 100 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Tuinhuizen, 213x127x185 cm, staalplaat, met zadeldak, donkergrijs
Tuinhuizen, 213x127x185 cm, staalplaat, met zadeldak, donkergrijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 311,99
-€ 62,00
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van PR-530 voor een veilige hygiëne en desinfectie van uw handen
PR-530 voor een veilige hygiëne en desinfectie van uw handen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,14
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 120 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 120 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 119,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Baby Annabell® Little Sweet jurk, 36 cm
Baby Annabell® Little Sweet jurk, 36 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,57
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kokosmelk 1 l - Aroy-D
Kokosmelk 1 l - Aroy-DWegwerp
€ 7,87/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BABY born® Badkamer-toiletset
BABY born® Badkamer-toiletset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 13,55
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Pantolette Gold Freizeit
Waldläufer Gunna Damenschuhe Pantoletten Fußbett Pantolette Gold Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,12
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Pantoffels, kleur: zwart, 235-044: Badslippers: maat 42/43
Pantoffels, kleur: zwart, 235-044: Badslippers: maat 42/43
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 64,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rohde dames slipper, zwart
Rohde dames slipper, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tapijt voor binnen- en buitengebruik, 140 x 200 cm, effen beige kleur
Tapijt voor binnen- en buitengebruik, 140 x 200 cm, effen beige kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 75,17
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Philips Airfryer Serie 2000, 4,2 liter, RapidAir technologie, digitaal bedienbaar, zwart (NA221/00)
Philips Airfryer Serie 2000, 4,2 liter, RapidAir technologie, digitaal bedienbaar, zwart (NA221/00)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 96,35
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Baby Annabell® Sophia, 43 cm, pop
Baby Annabell® Sophia, 43 cm, pop
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 67,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Antar AT51006, 136 kg, Opklapbaar, Aluminium, Zwart, Walker
Antar AT51006, 136 kg, Opklapbaar, Aluminium, Zwart, Walker
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 313
€ 196,88
-€ 93,48
€ 103,40
Gratis bezorging
Verkoper: Rehavibe
Productafbeelding van Tapijt voor binnen- en buitengebruik, 80 x 150 cm, groen
Tapijt voor binnen- en buitengebruik, 80 x 150 cm, groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 45,47
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 100 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 100 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 103,90
-€ 4,00
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ilex crenata 'Glorie Gem' 20-25 cm - Steekpalm, geschikt als haagplant - Een ideale vervanging voor buxus
Ilex crenata 'Glorie Gem' 20-25 cm - Steekpalm, geschikt als haagplant - Een ideale vervanging voor buxus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 1,75
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Comfortabele Finn Comfort Pisa slippers, dames, zwart, leer, NIEUW - Dameschoenen, slippers / teenslippers, zwart
Comfortabele Finn Comfort Pisa slippers, dames, zwart, leer, NIEUW - Dameschoenen, slippers / teenslippers, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 115,00
Verkoper: Volk_twenty4seven
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 30 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
super goed
Schoenmaat 40
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG Tazz PLAINS 1177890-FDJ
UGG Tazz PLAINS 1177890-FDJ
€ 166,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Meadow Accent Clog 1177270ART
Schoenen UGG Goldenstar Meadow Accent Clog 1177270ART
€ 181,00
-€ 41,84
€ 139,16
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 42
UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 42
€ 118,42
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Ella 1171390BLK
Schoenen UGG Ella 1171390BLK
€ 156,00
-€ 37,78
€ 118,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klassieke plateauschoenen C4599
Klassieke plateauschoenen C4599
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,99
-28%
€ 49,87
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Crocband 2070066WU
Schoenen Crocs Crocband 2070066WU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 73,00
-45%
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Brooklyn Low Wedge, 206453060
Crocs Schoenen Brooklyn Low Wedge, 206453060
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 66,00
-28%
€ 47,13
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Platform Slide, 2081802Y2BO
Crocs Schoenen Platform Slide, 2081802Y2BO
€ 62,69
-36%
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Mocassins Crocs 206991-4KZ voor Kinderen
Mocassins Crocs 206991-4KZ voor Kinderen
€ 48,90
-14%
€ 41,71
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Classic Platform slippers, maat 39-40 / W9
Crocs Classic Platform slippers, maat 39-40 / W9
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Brooklyn 2112150LH
Schoenen Crocs Brooklyn 2112150LH
€ 44,69
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Platform Slide, 208180001
Crocs Schoenen Classic Platform Slide, 208180001
€ 73,00
-45%
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic, 2069916SW
Crocs Schoenen Classic, 2069916SW
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,00
-23%
€ 36,86
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Clog Kids, 2069904KZ
Crocs Schoenen Classic Clog Kids, 2069904KZ
€ 49,95
-27%
€ 36,15
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands