Zimilo 600ml Draadloze Mini-Mixer, met USB-C oplaadpoort, 2-in-1 Draagbare Smoothie Maker, Oplaadbare Juicer, 26,5*8,3*9,5 cm

€ 35,99

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Staafmixers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PROFI COOK 501317 Staafmixer PC-SM 1317, 1.000 Watt, roestvrij staal
PROFI COOK 501317 Staafmixer PC-SM 1317, 1.000 Watt, roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 38,63
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van vitaliano draagbare smoothiemaker voor onderweg, 500 ml, verwisselbare fles, USB, vaatwasmachinebestendig, lichtgewicht blender voor frisheid onderweg
vitaliano draagbare smoothiemaker voor onderweg, 500 ml, verwisselbare fles, USB, vaatwasmachinebestendig, lichtgewicht blender voor frisheid onderweg
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: dse-one
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Zimilo Draagbare blender met 10 roestvrijstalen messen, 600 ml blender voor smoothies, USB-oplaadbare blender, ijsbreker en beker voor fruitshakes, wit
Zimilo Draagbare blender met 10 roestvrijstalen messen, 600 ml blender voor smoothies, USB-oplaadbare blender, ijsbreker en beker voor fruitshakes, wit
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Draagbare, draadloze blender met rietje | BLENDZY, roze
Draagbare, draadloze blender met rietje | BLENDZY, roze
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van BEPER P102ROB051: Oplaadbare mini-hakmolen, 350 ml, draadloos hakapparaat
BEPER P102ROB051: Oplaadbare mini-hakmolen, 350 ml, draadloos hakapparaat
€ 40,60
-26%
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draadloze smoothie blender CONCEPT SM4003
Draadloze smoothie blender CONCEPT SM4003
€ 64,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zimilo Compacte, draagbare elektrische sapcentrifuge, 800 ml smoothie maker, krachtige 150W, 5 messen, draadloos, ijsvermaler, BPA-vrij, roze
Zimilo Compacte, draagbare elektrische sapcentrifuge, 800 ml smoothie maker, krachtige 150W, 5 messen, draadloos, ijsvermaler, BPA-vrij, roze
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Zimilo Draadloze blender, 600 ml smoothie blender met 10 messen, 2 snelheden, 3000mAh batterij, draagbare blender voor smoothies en shakes, zwart
Zimilo Draadloze blender, 600 ml smoothie blender met 10 messen, 2 snelheden, 3000mAh batterij, draagbare blender voor smoothies en shakes, zwart
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van BEPER P102FRU151, 4-in-1 staafmixer, multifunctionele mixer met een 500 ml hakmolen
BEPER P102FRU151, 4-in-1 staafmixer, multifunctionele mixer met een 500 ml hakmolen
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zimilo staafmixer, 2400W, krachtige blender, 2 liter, smoothie maker met 15 snelheden, 8 roestvrijstalen messen, ijsbreker, blender voor smoothies
Zimilo staafmixer, 2400W, krachtige blender, 2 liter, smoothie maker met 15 snelheden, 8 roestvrijstalen messen, ijsbreker, blender voor smoothies
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Elektrische blender, USB-oplaadbaar, met 3 mengbekers van 100/250/350 ml
Elektrische blender, USB-oplaadbaar, met 3 mengbekers van 100/250/350 ml
€ 18,88
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van Draagbare mini-blender Zyren – USB-oplaadbare smoothie-mixer – 600 ml – reisblender – ijs- en smoothie-mixer – compact en krachtig
Draagbare mini-blender Zyren – USB-oplaadbare smoothie-mixer – 600 ml – reisblender – ijs- en smoothie-mixer – compact en krachtig
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: BoltEdge
Productafbeelding van Huslog Handblender 3-in-1, 1500W
Huslog Handblender 3-in-1, 1500W
€ 52,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Blender - Blender Smoothie - Smoothie Maker - Foodprocessor - 2200W - Soepmaker - met Timer
Blender - Blender Smoothie - Smoothie Maker - Foodprocessor - 2200W - Soepmaker - met Timer
€ 191,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Draadloze blender SM4050 van CONCEPT
Draadloze blender SM4050 van CONCEPT
€ 62,47
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Verk 07337 Draagbare smoothie mixer met 400 ml kan, 150 W, blauw
Verk 07337 Draagbare smoothie mixer met 400 ml kan, 150 W, blauw
€ 10,08
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Zimilo Mini Blender voor Smoothies, 300W, 600ml, Draagbaar, RVS-messen, Gemakkelijk schoon te maken, Multifunctioneel voor smoothies, sappen en babyvoeding
Zimilo Mini Blender voor Smoothies, 300W, 600ml, Draagbaar, RVS-messen, Gemakkelijk schoon te maken, Multifunctioneel voor smoothies, sappen en babyvoeding
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Nutribullet Portable NBP003LG, draagbare blender (475 ml), oplaadbaar, Mini Mi
Nutribullet Portable NBP003LG, draagbare blender (475 ml), oplaadbaar, Mini Mi
€ 77,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Handmixer, mini-blender met 6 messen, USB-oplaadbaar, 380 ml, met vershouddeksel
Handmixer, mini-blender met 6 messen, USB-oplaadbaar, 380 ml, met vershouddeksel
€ 37,79
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productdetails

 

1. Maximale vrijheid en flexibiliteit

Deze blender heeft een draadloos en draagbaar ontwerp met een USB-C oplaadpoort. Het voordeel is dat u hem overal mee naartoe kunt nemen, zonder afhankelijk te zijn van een stopcontact. U kunt uw verse smoothie of sap eenvoudig bereiden op kantoor, tijdens het sporten of onderweg.

2. Fluweelzachte resultaten in seconden

Uitgerust met een krachtige 50-watt motor en een innovatief 12-bladig turbinemes dat met 20.000 omwentelingen per minuut werkt. Dit zorgt voor een snelle en grondige verwerking van fruit en zelfs ijs. Het resultaat is een extra romige en klontvrije sap, klaar in slechts 30 seconden.

3. Hoge capaciteit en lange levensduur

De ingebouwde batterij heeft een grote capaciteit. Dit stelt u in staat om het apparaat tot 30 keer te gebruiken met één keer opladen. Het voordeel is dat u zich geen zorgen hoeft te maken over frequent opladen en de blender is altijd klaar voor een snelle mix.

4. 2-in-1 functionaliteit

Het apparaat wordt geleverd met een sapbeker en een drinkbeker. Dit biedt het voordeel dat u uw drank direct in de beker kunt bereiden waarin u hem wilt drinken. Dit minimaliseert de inspanning en stelt u in staat om de vers gemixte sap direct mee te nemen.

5. Eenvoudige bediening en onderhoud

Het ontwerp van de blender is gebruiksvriendelijk en heeft een comfortabel handvat. Dit is een voordeel, omdat de bediening en reiniging zeer eenvoudig zijn. Zo is het bereiden van gezonde dranken niet alleen snel, maar ook bijzonder ongecompliceerd.

 

Kenmerken

 

  • Producttype: Draadloze, draagbare blender

  • Vermogen: 50 W

  • Motortoerental: 20.000 tpm

  • Messen: 12-bladig ontwerp

  • Oplaadpoort: USB-C

  • Bijzonderheden: 2-in-1 ontwerp met sapbeker en drinkbeker, vermaal ijs

Volume
600 ml
Fabrikant
Zimilo
Vermogen
0.05 kW
Snelheidsniveaus
1
EAN
9331187885236

Volume
600 ml
Fabrikant
Zimilo
Vermogen
0.05 kW
Snelheidsniveaus
1
EAN
9331187885236
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 41,99
-2%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Set van 2 flessen van 380 ml voor verse sappen, met USB-standmixer
Set van 2 flessen van 380 ml voor verse sappen, met USB-standmixer
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Portable Blender - NUTRIBULLET - NBP003B - 100 W - 0.475 L - BPA Free - Black - One Water Bottle Included
Portable Blender - NUTRIBULLET - NBP003B - 100 W - 0.475 L - BPA Free - Black - One Water Bottle Included
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 41,63
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oplaadbare, draagbare blender met beker – Shakuit InnovaGoods
Oplaadbare, draagbare blender met beker – Shakuit InnovaGoods
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Spoelbak met één kom en afdruiprek, merk Stradour
Spoelbak met één kom en afdruiprek, merk Stradour
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 139,90
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Scholl Velvet Smooth Express Pedi, diamantvijl voor het verwijderen van eelt, blauw
Scholl Velvet Smooth Express Pedi, diamantvijl voor het verwijderen van eelt, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 38,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sterke ferrietmagneten, set van 60 stuks, afmetingen 18x4mm, inclusief zelfklevende voetjes, geschikt voor koelkasten, whiteboards en prikborden
Sterke ferrietmagneten, set van 60 stuks, afmetingen 18x4mm, inclusief zelfklevende voetjes, geschikt voor koelkasten, whiteboards en prikborden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Blumtal Microvezel Handdoekenset: 180x90 cm en 80x40 cm. Lichtgewicht, extra absorberend en sneldrogend, compacte handdoek voor reizen, strand en sportschool. Donkerblauw
Blumtal Microvezel Handdoekenset: 180x90 cm en 80x40 cm. Lichtgewicht, extra absorberend en sneldrogend, compacte handdoek voor reizen, strand en sportschool. Donkerblauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van 4 stoelhoesjes, universeel, stretch, modern, effen, stoelhoezen voor eetkamerstoelen, grijs
4 stoelhoesjes, universeel, stretch, modern, effen, stoelhoezen voor eetkamerstoelen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 30,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 54,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van HITWAY Elektrische fiets, 28 inch, e-bike, pedelec, 36V/13Ah, 468 Wh, mountainbike, 7 versnellingen, 25 km/u, achtermotor, kettingversnelling, LCD-display, elektrische stadsfiets voor dames en heren
HITWAY Elektrische fiets, 28 inch, e-bike, pedelec, 36V/13Ah, 468 Wh, mountainbike, 7 versnellingen, 25 km/u, achtermotor, kettingversnelling, LCD-display, elektrische stadsfiets voor dames en heren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 939,99
Gratis bezorging
Verkoper: INSELIFEDE
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van INF Hielbescherming / schoeninzetstukken 3 paar
INF Hielbescherming / schoeninzetstukken 3 paar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Bächlein pop-up afvoerset met overloop voor wastafels - chroom
Bächlein pop-up afvoerset met overloop voor wastafels - chroom
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 52,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 2 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
met batterij
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Merlin Kingsley geribd shirt met lange mouwen, wit, maat 3XL
Merlin Kingsley geribd shirt met lange mouwen, wit, maat 3XL
€ 54,91
Verkoper: FC-Moto
Productafbeelding van Merlin Kingsley geribd shirt met lange mouwen, zwart, maat S
Merlin Kingsley geribd shirt met lange mouwen, zwart, maat S
€ 54,91
Verkoper: FC-Moto
Productafbeelding van Merlin Kingsley, langarmshirt met geribde textuur, wit, maat S
Merlin Kingsley, langarmshirt met geribde textuur, wit, maat S
€ 54,91
Verkoper: FC-Moto
Productafbeelding van Pürriermixer, elektrische staafmixer, 750 W, krachtige staafmixer. Instelbare snelheden, roestvrijstalen, multifunctionele staafmixer, 855 mm. Afneembare roerstaaf, inclusief wandhaak en reservemes
Pürriermixer, elektrische staafmixer, 750 W, krachtige staafmixer. Instelbare snelheden, roestvrijstalen, multifunctionele staafmixer, 855 mm. Afneembare roerstaaf, inclusief wandhaak en reservemes
€ 158,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Shaker voor eiwitpoeder en sportdranken met mengbal, 500 ml, roze
Shaker voor eiwitpoeder en sportdranken met mengbal, 500 ml, roze
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adler AD 4082 keukenmachine met glazen kom
Adler AD 4082 keukenmachine met glazen kom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,28
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics