Gewicht:

0.9 kg

VEVOR vuldraad 0,8 mm, MIG-lassdraad E71T-GS, 0,9 kg, gasloze draadrollen met weinig spatten, geschikt voor alle lasposities, zelfbeschermend voor gebruik buitenshuis (3 rollen per verpakking)

€ 49,80

€ 28,99-41%

€ 32,21 / 1kg

Gratis bezorging

Onze bestedeals
Lasdraden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 1 spoel lasdraad ER70S-6, 0,8 mm, 5 kg. MIG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter. Lasdraadspoel, 490–670 MPa treksterkte. Ideaal voor het lassen van koolstofstaal
1 spoel lasdraad ER70S-6, 0,8 mm, 5 kg. MIG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter. Lasdraadspoel, 490–670 MPa treksterkte. Ideaal voor het lassen van koolstofstaal
€ 6,00/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van VEVOR 1 rol vuldraad E71T-GS, 0,9 mm, 4,5 kg, MIG/MAG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, 560 MPa treksterkte, vuldraadlassen zonder beschermgas
VEVOR 1 rol vuldraad E71T-GS, 0,9 mm, 4,5 kg, MIG/MAG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, 560 MPa treksterkte, vuldraadlassen zonder beschermgas
€ 6,66/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,50
-44%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van 5 kg vuldraad E71T GS, 0,9 mm, spoel van 200 mm. 5 kg lasdraad, geschikt voor gebruik zonder gas, voor lasapparaten
5 kg vuldraad E71T GS, 0,9 mm, spoel van 200 mm. 5 kg lasdraad, geschikt voor gebruik zonder gas, voor lasapparaten
€ 10,98/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,90
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van VEVOR 1 rol vuldraad ER70S-6, 0,8 mm, 5 kg, MIG-lassdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, treksterkte 490–670 MPa. Ideaal voor het lassen van koolstofstaal
VEVOR 1 rol vuldraad ER70S-6, 0,8 mm, 5 kg, MIG-lassdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, treksterkte 490–670 MPa. Ideaal voor het lassen van koolstofstaal
€ 6,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,60
-39%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van MIG-lasdraad E71T-GS, 0,8 mm, 1 kg, geschikt voor gebruik zonder gas
MIG-lasdraad E71T-GS, 0,8 mm, 1 kg, geschikt voor gebruik zonder gas
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Avenique
Productafbeelding van Lasdraad, gasloos, zelfbeschermend, 1 rol, fluxkern, 0,8 mm
Lasdraad, gasloos, zelfbeschermend, 1 rol, fluxkern, 0,8 mm
€ 52,99/1kg
€ 52,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van MIG-lassdraad, aluminiumlegering, 1 mm diameter, ER5356, 1,0 mm
MIG-lassdraad, aluminiumlegering, 1 mm diameter, ER5356, 1,0 mm
€ 113,98/1kg
€ 56,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van 0,9 mm MIG-lasdraad met fluxkern, geen gas nodig, type E71T GS / E71T-11
0,9 mm MIG-lasdraad met fluxkern, geen gas nodig, type E71T GS / E71T-11
€ 38,53/1kg
€ 43,00
-2%
€ 42,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Draad, 1,0 mm, MIG-lasdraad, koolstofstaal, zelfbeschermend, 1 kg, geschikt voor gebruik zonder gas
Draad, 1,0 mm, MIG-lasdraad, koolstofstaal, zelfbeschermend, 1 kg, geschikt voor gebruik zonder gas
€ 42,00/1kg
€ 43,00
-2%
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van MIG-lasdraad, 0,5 kg, aluminium ER5356, diameter 1,0 mm, 1 rol, 1,0 mm
MIG-lasdraad, 0,5 kg, aluminium ER5356, diameter 1,0 mm, 1 rol, 1,0 mm
€ 110,18
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Elzusha - Fluxcore Lasdraad 1kg 0,8mm - E71T-GS Gasloos Zelfbeschermend MIG Lasdraad
Elzusha - Fluxcore Lasdraad 1kg 0,8mm - E71T-GS Gasloos Zelfbeschermend MIG Lasdraad
€ 75,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van VEVOR MIG-lasdraad 0,8 mm, massief lasdraad ER308L, beschermgasdraad, 0,9 kg roestvrijstalen spoelen met hoge toevoercapaciteit voor beschermgaslassen in alle lasposities, 1 stuk.
VEVOR MIG-lasdraad 0,8 mm, massief lasdraad ER308L, beschermgasdraad, 0,9 kg roestvrijstalen spoelen met hoge toevoercapaciteit voor beschermgaslassen in alle lasposities, 1 stuk.
€ 269,90/1m
€ 44,80
-39%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Telwin aluminium lasdraad, 1,0 mm, 0,45 kg
Telwin aluminium lasdraad, 1,0 mm, 0,45 kg
€ 52,95
-14%
€ 45,01
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van STAHLWERK Lasdraad FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg D200. Lasdraad voor MIG/MAG-lassen
STAHLWERK Lasdraad FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg D200. Lasdraad voor MIG/MAG-lassen
€ 282,95/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 56,59
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van MIG-lasdraad, diameter 0,8 mm, gewicht 1 kg, 1 KG, 0.8mm
MIG-lasdraad, diameter 0,8 mm, gewicht 1 kg, 1 KG, 0.8mm
€ 65,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van 1 spoel lasdraad ER70S-6, 0,8 mm, 5 kg. MIG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter. Lasdraadspoel, 490–670 MPa treksterkte. Ideaal voor het lassen van koolstofstaal
1 spoel lasdraad ER70S-6, 0,8 mm, 5 kg. MIG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter. Lasdraadspoel, 490–670 MPa treksterkte. Ideaal voor het lassen van koolstofstaal
€ 8,20/1kg
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van Telwin gasloos lasdraad, 0,9 mm, 3 kg
Telwin gasloos lasdraad, 0,9 mm, 3 kg
€ 26,59/1kg
€ 79,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MIG-lasdraad, roestvast staal, 0,8 mm diameter, 1 kg, 0,8 mm
MIG-lasdraad, roestvast staal, 0,8 mm diameter, 1 kg, 0,8 mm
€ 111,98/1kg
€ 111,98
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Telwin gasloos lasdraad, 1,2 mm, 3 kg
Telwin gasloos lasdraad, 1,2 mm, 3 kg
€ 115,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 10 TIG-elektroden, wolfraamstaven, 1,6 mm, groen, geschikt voor aluminium en staal
10 TIG-elektroden, wolfraamstaven, 1,6 mm, groen, geschikt voor aluminium en staal
€ 60,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hoogwaardige lasnaden

De VEVOR 0,8 mm (0,03 inch), 0,9 kg (2 lbs) E71T-GS lasdraad voor MIG-lassen levert sterke, gelijkmatige lasnaden met een soepele draadtoevoer, weinig spatten en een zelfbeschermende werking. Hij is geschikt voor lassen zonder beschermgas in alle posities en biedt een hoge treksterkte voor betrouwbare prestaties in de auto-industrie, machinebouw en doe-het-zelf projecten.

Soepele draadtoevoer

Bereik gladdere, schonere en preciezere lasnaden met weinig spatten, een stabiele boog en een hoge draadtoevoersnelheid – voor consistente resultaten bij elk project.

Professioneel resultaat – elke keer

Ontworpen voor een gelijkmatige toevoer en een stabiele boog, waardoor schone, gelijkmatige lasnaden en een betrouwbare sterkte worden verkregen bij toepassingen met constructeel staal.

Compatibel met verschillende lasposities

Onze lasdraad met weinig spatten is geschikt voor vlakke, verticale, opwaartse en hoeklassen en levert een consistente en perfecte lasnaadkwaliteit, ongeacht de positie.

Veelzijdig toepasbaar

Geen beschermgas nodig, u hoeft zich geen zorgen te maken dat wind uw lasnaden beïnvloedt bij werkzaamheden buiten – ideaal voor bouwplaatsen, metaalbewerking, onderhoudswerkzaamheden en doe-het-zelf lasprojecten.

Robuuste spoelconstructie

Gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof met uitstekende slag- en scheurbestendigheid, waardoor stabiliteit en betrouwbaarheid worden gegarandeerd tijdens transport en gebruik.

Specificaties

  • Artikelnummer: E71T-GS
  • Draadtype: Lasdraad
  • Draaddikte: 0,03 inch (0,8 mm)
  • Gewicht: 2 lbs / 0,9 kg per spoel
  • Aantal: 3 spoelen
  • Treksterkte: ≥490 MPa
  • Beschermgas vereist: Nee, zelfbeschermend
  • Productafmetingen: 4,3 x 4,3 x 6,1 inch / 110 x 109 x 155 mm

Inhoud van de verpakking

  • 3 spoelen lasdraad
Diameter
0.001 m
Gewicht
0.9 kg
EAN
0197988177272
197988177272
MPN (Manufacturer Part Number)
2515
Fabrikant

Diameter
0.001 m
Gewicht
0.9 kg
EAN
0197988177272
197988177272
MPN (Manufacturer Part Number)
2515
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Makita 1915N0-0 binddraad 1,6 mm x 30 m, 32 rollen voor TR001G accu-wapeningsverbinder
Makita 1915N0-0 binddraad 1,6 mm x 30 m, 32 rollen voor TR001G accu-wapeningsverbinder
€ 378,98/1m
€ 170,54
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Set van 6 isolatiewerkzame, geurloze lasstaven voor lage temperaturen, met een kern van tinpoeder - WELDORA
Set van 6 isolatiewerkzame, geurloze lasstaven voor lage temperaturen, met een kern van tinpoeder - WELDORA
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van STAHLWERK lasdraad MIG/MAG, staal, Ø 0,8 mm, ER70S-6, SG2, spoel met 5 kg draad
STAHLWERK lasdraad MIG/MAG, staal, Ø 0,8 mm, ER70S-6, SG2, spoel met 5 kg draad
€ 207,81/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van VEVOR 1 rol vuldraad E71T-GS, 0,9 mm, 4,5 kg, MIG/MAG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, 560 MPa treksterkte, vuldraadlassen zonder beschermgas
VEVOR 1 rol vuldraad E71T-GS, 0,9 mm, 4,5 kg, MIG/MAG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, 560 MPa treksterkte, vuldraadlassen zonder beschermgas
€ 6,66/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,50
-44%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van SATRA | Lasdraad voor auto's, zelfzekerheid, 0,8 mm, 0,45 kg
SATRA | Lasdraad voor auto's, zelfzekerheid, 0,8 mm, 0,45 kg
€ 22,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
€ 60,78/1m
€ 7,94
-11%
€ 6,99
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Lasdraad. TYSWELD 0,8/15 kg K300
Lasdraad. TYSWELD 0,8/15 kg K300
€ 6,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 103,91
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van VEVOR 1 rol vuldraad E71T-GS, 0,8 mm, 4,5 kg, MIG/MAG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, 560 MPa treksterkte, vuldraadlassen zonder beschermgas
VEVOR 1 rol vuldraad E71T-GS, 0,8 mm, 4,5 kg, MIG/MAG-lasdraad, 200 mm spoeldiameter, lasdraadrol, 560 MPa treksterkte, vuldraadlassen zonder beschermgas
€ 164,95/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,10
-29%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR vuldraad 0,8 mm, MIG-lassdraad E308LFC-O, 0,9 kg, gasloos roestvrijstalen lasdraad met weinig spatten, geschikt voor alle lasposities, zelfbeschermend voor buitengebruik, 1 stuk.
VEVOR vuldraad 0,8 mm, MIG-lassdraad E308LFC-O, 0,9 kg, gasloos roestvrijstalen lasdraad met weinig spatten, geschikt voor alle lasposities, zelfbeschermend voor buitengebruik, 1 stuk.
€ 599,78/1m
€ 53,17
-49%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
€ 59,34
-47%
€ 31,20
Verkoper: Procraft
€ 2,08/1kg
Productafbeelding van Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
€ 17,49
Verkoper: Procraft
€ 3,50/1kg
Productafbeelding van Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,21
-12%
€ 13,37
Verkoper: Procraft
€ 66,85/1m
Productafbeelding van Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg
Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,92
-12%
€ 13,08
Verkoper: Procraft
€ 65,40/1m
Productafbeelding van Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
€ 7,94
-11%
€ 6,99
Verkoper: Procraft
€ 60,78/1m