Un Mate Torpedo INOX yerba mate beker 280 ml – RVS, dubbelwandig en BPA-vrij

€ 29,99

plus € 9,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Losse thee & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 249.925,01/1kg
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 224.975,01/1kg
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 44.427,78/1kg
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 44.427,78/1kg
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 174.925,00/1kg
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Zwarte Un Mate TORPEDO Inox yerba mate set 3-delig – RVS beker 280 ml, bombilla 19 cm en reinigingsborstel
Zwarte Un Mate TORPEDO Inox yerba mate set 3-delig – RVS beker 280 ml, bombilla 19 cm en reinigingsborstel
€ 83.800,00/1kg
€ 33,52
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate Wave yerba mate beker 230 ml – blauwe geïsoleerde RVS beker 18/8
Un Mate Wave yerba mate beker 230 ml – blauwe geïsoleerde RVS beker 18/8
€ 62.425,00/1kg
€ 24,97
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate thermosfles 1 L zwart van roestvrij staal, dubbelwandig met schenktuit voor yerba mate
Un Mate thermosfles 1 L zwart van roestvrij staal, dubbelwandig met schenktuit voor yerba mate
€ 34,91
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate 1.0 bombilla 16 cm met reinigingsborstel – RVS drinkrietje voor yerba mate
Un Mate 1.0 bombilla 16 cm met reinigingsborstel – RVS drinkrietje voor yerba mate
€ 19.520,00/1kg
€ 9,76
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 3-delige yerba mate-set – geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en reinigingsborstel, zwart
Un Mate TERMOLID 3-delige yerba mate-set – geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en reinigingsborstel, zwart
€ 99.925,00/1kg
€ 39,97
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Yerbomos All in One 500ml - Thermoskan, matero en bombilla voor yerba mate
Yerbomos All in One 500ml - Thermoskan, matero en bombilla voor yerba mate
€ 46.100,00/1kg
€ 23,05
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 124.975,00/1kg
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Matero voor Yerba Mate, keramisch, geel, 350 ml
Matero voor Yerba Mate, keramisch, geel, 350 ml
€ 46.066,66/1kg
€ 6,91
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Bombilla voor yerba mate - RVS, 15,5 cm (roestvrij staal)
Bombilla voor yerba mate - RVS, 15,5 cm (roestvrij staal)
€ 4,60
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Matero keramische set voor Yerba Mate, "Honingpleister" / Bombilla
Matero keramische set voor Yerba Mate, "Honingpleister" / Bombilla
€ 18,44
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Set Yerba Mate, keramische matero en bombilla
Set Yerba Mate, keramische matero en bombilla
€ 11,50
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Matero set voor Yerba Mate met TermoLid - Zwart, 350 ml met deksel + rietje
Matero set voor Yerba Mate met TermoLid - Zwart, 350 ml met deksel + rietje
€ 18,19
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Set Yerbomos: Thermos voor Yerba Mate + Taragui Naranja de Oriente
Set Yerbomos: Thermos voor Yerba Mate + Taragui Naranja de Oriente
€ 23,05/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 23,05
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Matero keramische Un Mate DRIVE
Matero keramische Un Mate DRIVE
€ 186.133,32/1kg
€ 27,92
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Kubek voor Yerba Mate, matero - porongo, 360 ml + rietje
Kubek voor Yerba Mate, matero - porongo, 360 ml + rietje
€ 62.724,14/1kg
€ 18,19
Verkoper: Matea24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tykwa Un Mate TORPEDO INOX 280 ml

Waarom is dit een goede keuze?

Stijlvolle afwerking. De buitenkant van de tykwa is bekleed met een materiaal dat lijkt op leer, wat esthetisch en aangenaam aanvoelt.

Geen tijdrovend "curado"-proces meer, zoals bij natuurlijke tykwas. Het is voldoende om het vaatje te stomen en het is direct klaar voor gebruik.

Geen schimmel meer! De Torpedo INOX tykwa van Un Mate heeft de vorm van een echte tykwa, maar dankzij het gebruik van roestvrij staal is deze hygiënisch en duurzaam. Het is gemakkelijk schoon te maken.

But 280 ml inhoud! Het vaatje is groot en comfortabel in gebruik!

TempControl™ isolatie houdt koude of warme dranken langer op de gewenste temperatuur.

Sterke en duurzame constructie, die het dagelijks gebruik kan weerstaan.

Gemaakt van INOX, oftewel duurzaam roestvrij staal.

BPA-vrij.

Zachte buitenkant en ergonomische vorm

De ideale vorm en de zachte afwerking maken het gemakkelijk om vast te houden en comfortabel om uit te drinken. De dubbele wanden beschermen uw handen tegen extreme temperaturen en zorgen ervoor dat de drank langer op de gewenste temperatuur blijft.

Ideale inhoud en grootte: We weten dat onze klanten in Europa graag vaatjes met een grotere inhoud hebben, daarom heeft onze tykwa een inhoud van 280 ml, wat door velen als ideaal wordt beschouwd.

Duurzaam en milieuvriendelijk

Het vaatje is gemaakt van roestvrij staal 18/8 om een pure smaak van de drank te garanderen en aroma's niet over te nemen - de duurzame constructie kan alles wat het leven te bieden heeft aan. Dit vaatje is een investering voor jaren! U hoeft zich geen zorgen meer te maken over schimmel (zoals bij natuurlijke mater) en over het breken (zoals bij palo santo). Bovendien betekent een val niet dat u een nieuw exemplaar moet kopen (zoals bij keramische bekers). Dit is een bijna onverwoestbaar vaatje dat u vele jaren zult vergezellen.

Aanvullende informatie:

Inhoud van het vaatje: 280 ml

Merk: Un Mate

Het vaatje is niet geschikt voor de vaatwasser.

Ingrediënten
Yerba Mate
Levensmiddelenbedrijven
Un mate
Verkoopbenaming
Tykwa Torpedo, roestvrij staal, 280 ml
Fabrikant
Un Mate
EAN
5905359859680

Ingrediënten
Yerba Mate
Levensmiddelenbedrijven
Un mate
Verkoopbenaming
Tykwa Torpedo, roestvrij staal, 280 ml
Fabrikant
Un Mate
EAN
5905359859680
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cha Tra Mue, nummer één merk, Thaise thee-mix, 400g (zonder kleurstoffen)
Cha Tra Mue, nummer één merk, Thaise thee-mix, 400g (zonder kleurstoffen)
€ 57,47/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Playadito Mate Tee 1kg
Playadito Mate Tee 1kg
€ 11.500,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 11,50
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matcha groene thee met aardbeiensmaak, 20 stuks
Matcha groene thee met aardbeiensmaak, 20 stuks
€ 124,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hiba
Productafbeelding van Taragüi Mate Tee 1kg
Taragüi Mate Tee 1kg
€ 9.409,09/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 10,35
Verkoper: Matea24
Bestseller
Productafbeelding van Dilmah Kruidenthee, Pure Groene Thee, 100 theezakjes
Dilmah Kruidenthee, Pure Groene Thee, 100 theezakjes
€ 35,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,55
-5%
€ 7,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 36,84/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 36,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van David Rio Flamingo Vanilla Chai | Kruidenmengsel | zonder suiker en cafeïne | 337g blik
David Rio Flamingo Vanilla Chai | Kruidenmengsel | zonder suiker en cafeïne | 337g blik
€ 87,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maytenus ilicifolia - thee, 150 gram
Maytenus ilicifolia - thee, 150 gram
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Flor Essence kruiden voor het bereiden van een kruidenthee-extract, 63 gram thee
Flor Essence kruiden voor het bereiden van een kruidenthee-extract, 63 gram thee
€ 266,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lemon Melts - Citroenkoekjes met een laagje witte chocolade, 133g | ISLAND BAKERY
Lemon Melts - Citroenkoekjes met een laagje witte chocolade, 133g | ISLAND BAKERY
€ 36,24/1kg
€ 5,11
-5%
€ 4,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
€ 77,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cha Tra Mue Thaise groene thee mix, 200 gram
Cha Tra Mue Thaise groene thee mix, 200 gram
€ 84,95/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Kiriha Thee Matcha Poeder, Ceremonieel Kwaliteit, Eerste Oogst, Steenmolen, 100% Natuurlijk, Laboratoriumgetest, 30g
Kiriha Thee Matcha Poeder, Ceremonieel Kwaliteit, Eerste Oogst, Steenmolen, 100% Natuurlijk, Laboratoriumgetest, 30g
€ 333,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: BB-Tradings
Bestseller
Productafbeelding van Sonnentorgriekse Berg Thee Los  (40 gr)
Sonnentorgriekse Berg Thee Los (40 gr)
€ 133,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,47
-2%
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ChaTraMue Thaïseethee Mix Extra Gold, 400 gram
ChaTraMue Thaïseethee Mix Extra Gold, 400 gram
€ 23,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Maytenus ilicifolia, 105 gram
Maytenus ilicifolia, 105 gram
€ 123,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van David Rio Elephant Vanilla Chai, kruidenmengsel | 398g blik
David Rio Elephant Vanilla Chai, kruidenmengsel | 398g blik
€ 313,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ricola Zwitserse kruidenthee, instant kruidenthee, 200 gram
Ricola Zwitserse kruidenthee, instant kruidenthee, 200 gram
€ 32,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,34
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Moringa Thee 500g - gedroogde, gesneden bladeren, natuurlijke kruidenthee, losse thee
Moringa Thee 500g - gedroogde, gesneden bladeren, natuurlijke kruidenthee, losse thee
€ 39,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Mamba mengsel, 1000 gram
Mamba mengsel, 1000 gram
€ 83,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met kardemom aroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met kardemom aroma, 40g, 20 theezakjes
€ 524,75/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
€ 164,95/1kg
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gut & Günstig 4930153007 Gut & Günstig Pfirsich Instanttee 400,0 g
Gut & Günstig 4930153007 Gut & Günstig Pfirsich Instanttee 400,0 g
€ 25,10/1kg
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BASILUR Ceylon groene thee met papaya, amarant en aardbeienroomaroma, 100 gram
BASILUR Ceylon groene thee met papaya, amarant en aardbeienroomaroma, 100 gram
€ 234,30/1kg
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yerba Mate Canarias Serena, 1 kg (1000 gram)
Yerba Mate Canarias Serena, 1 kg (1000 gram)
€ 14.436,36/1kg
€ 15,88
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Amanda, traditioneel verwerkt met takjes, 1000g (1kg), KLASSIEK!
Yerba Mate Amanda, traditioneel verwerkt met takjes, 1000g (1kg), KLASSIEK!
€ 9.427,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,37
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Campesino Munt en Citroen 500g (0,5kg) - VERFRISSEND + ENERGIE
Yerba Mate Campesino Munt en Citroen 500g (0,5kg) - VERFRISSEND + ENERGIE
€ 13.818,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,60
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Ranong, instant mix voor Thaise thee, 154 gram
Ranong, instant mix voor Thaise thee, 154 gram
€ 97,34/1kg
€ 14,99
Verkoper: TRYTHAI

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Taragüi complete Yerba Mate set 3 kg – 6 x 500 g – Tradicional, Sin Palo, Energía en fruitsmaken
Taragüi complete Yerba Mate set 3 kg – 6 x 500 g – Tradicional, Sin Palo, Energía en fruitsmaken
€ 36,31
Verkoper: Un-Mate
€ 7.262,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Yerbera 2.0 – zwarte metalen bewaardoos voor ca. 250 g yerba mate met doseertuit en schroefdeksel
Un Mate Yerbera 2.0 – zwarte metalen bewaardoos voor ca. 250 g yerba mate met doseertuit en schroefdeksel
€ 19,54
-18%
€ 15,95
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 224.975,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
€ 74,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 41.650,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,40
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.475,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg