5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Ruitensproeiervloeistofreservoirdeksel Renault Trafic Twingo
€ 9,43
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor voor Citroën Jumper 230P 230L 244
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile

Ruitensproeipomp, waswaterpomp, ruitenwisservloeistofpomp voor Peugeot 4007
€ 11,92
Verkoper: Tuning-Fanatics

METZGER spoelwaterpomp voor FIAT 500 (312) 2220046
€ 66,36
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop

Ruitensproeierkop Renault Clio II Thalia
€ 9,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

GOLDCAR Sproeierkop sproeiervloeistof koplampreinigingspomp voor Toyota Avensis
€ 20,23
Verkoper: Tuning-Fanatics

Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor voor Renault Koleos I vanaf 2008
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile

Ruitensproeierkop Renault Megane Scenic
€ 9,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Waswaterpomp, ruitensproeiervloeistofpomp, geschikt voor VW, Audi en Skoda
€ 10,86
Verkoper: Tuning-Fanatics

Ruitensproeppomp, pomp voor Peugeot 4007, ruitensproeiwater, waswater
€ 15,58
Verkoper: Tuning-Fanatics

Spoeikop Renault Scenic 2, 3, II, III, voor
€ 9,85
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Ruitensproeipomp, voor, METZGER, geschikt voor o.a. TOYOTA AVENSIS
€ 59,36
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop

Frankberg 1x koplampsproeier voor links voor VW Touareg 7P5 2015-2017
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile

METZGER waswaterpomp, ruitensproeiervloeistofpomp
€ 48,41
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop

Ruitensproeiervloeistofreservoir voor Renault Clio III, bouwjaar 2005/01 - 2010/02
€ 48,15
Verkoper: Tuning-Fanatics

Ford Escort, Transit: ruitensproeierpomp, waswaterpomp, spuitwaterpomp
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: bmpremiumparts

Frankberg 1x koplampsproeier voor rechts voor VW Touareg 7P5 2015-2017
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile

Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor en achter voor Toyota Yaris Caldina
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile

Spoelwaterreservoir. Ruitensproeiervat voor Mercedes-Benz W163, bouwjaar 2002-2005
€ 62,68
Verkoper: Tuning-Fanatics
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
NIEUWE RUITENWASPOMP VOOR:
Veel modellen in deze lijst zijn geschikt voor:
Onder andere:
- CITROËN JUMPER modellen van 2006-2022
- FIAT DUCATO van 2006-2022
- PEUGEOT BOXER van 2006-2022
- Citroën Nemo (2007-)
- Citroën Jumper (2006-2014)
- Fiat Ducato (2006-2014)
- Fiat Doblo (2006-2014)
- Fiat 500 (2007-2015)
- Peugeot Boxer (2006-2014)
- Peugeot Bipper (2007-)
- Alfa Romeo 159 (2005-2012)
- TRANSPORTER T4, alle jaren
Waspomp:
Artikelnummer: 102459
ALFA ROMEO 71740987
AUDI 1H5955651
CITROËN 6434C5
CITROËN 6434C9
FIAT 71740987
OPEL 1450172
OPEL 1450184
OPEL 1452104
OPEL 4800608
OPEL 90347698
OPEL 90508705
OPEL 90563741
OPEL 90585761
OPEL 9114661
OPEL 9197608
PEUGEOT 6434C5
PEUGEOT 6434C9
SAAB 90585761
SEAT 1H5955651
SKODA 1H5955651
VW 1H5955651
Toepassing:
Alfa Romeo 159
Citroen JUMPER vanaf 2006 -->
Citroen NEMO vanaf 2008
Fiat Ducato vanaf 2006
Fiat Fiorino vanaf 2008
Fiat Qubo vanaf 2008
Opel Astra G
Opel Corsa B
Opel Corsa C
Opel Tigra
Opel Vectra B
Opel Vectra C
Peugeot Boxer vanaf 2006
Productbeschrijving:
️ Staat: Nieuw
️ Pomptype: Enkelvoudige pomp
️ Spanning: 12 V
️ Connector: 2-polig
️ Let bij aankoop op de vorm van de huidige module, deze is rechthoekig (indien de vorm van de module anders is - controleer dan onze andere advertenties)
️ Belangrijk - in onze andere advertentie vindt u een tweestaps pomp – voor de voor- en achterramen.
1H5955651
- Fabrikant
- AWParts
- Spanning
- 12 V
- Gewicht
- 1 kg
- EAN
- 5905567327056
- Fabrikant
- AWParts
- Spanning
- 12 V
- Gewicht
- 1 kg
- EAN
- 5905567327056
Gaat ook goed samen met

Buitenband Continental Ride Tour Wire Zwart/wit - 20x1.75
€ 44,99
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.

Ruitensproeipomp, enkelpomp METZGER, geschikt voor onder andere OPEL ASTRA
€ 36,51
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop

Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, elektrische scooter, eKFV-certificering, inklapbare scooter, e-scooter - zwart
€ 699,00
-€ 14,70Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 684,30
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
€ 89,41
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 84,-
Verkoper: TodoTaladros

Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
€ 99,-
Gratis bezorging
Verkoper: PlantsbyFrank

Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
€ 299,-
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 20 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at.
Geverifieerde aankoop