Ruitensproeppomp voor Ducato, Jumper, Boxer

12,25

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 29 oktober – ma 2 november
Wees er snel bij!
Ruitensproeiers & Pompen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ruitensproeiervloeistofreservoirdeksel Renault Trafic Twingo
Ruitensproeiervloeistofreservoirdeksel Renault Trafic Twingo
€ 9,43
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor voor Citroën Jumper 230P 230L 244
Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor voor Citroën Jumper 230P 230L 244
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile
Scheibenwaschpumpe Waschwasser Wischwasser Pumpe für Peugeot 4007 – Produktansicht
Ruitensproeipomp, waswaterpomp, ruitenwisservloeistofpomp voor Peugeot 4007
€ 11,92
Verkoper: Tuning-Fanatics
Productafbeelding van METZGER spoelwaterpomp voor FIAT 500 (312) 2220046
METZGER spoelwaterpomp voor FIAT 500 (312) 2220046
€ 66,36
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Productafbeelding van Ruitensproeierkop Renault Clio II Thalia
Ruitensproeierkop Renault Clio II Thalia
€ 9,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van GOLDCAR Sproeierkop sproeiervloeistof koplampreinigingspomp voor Toyota Avensis
GOLDCAR Sproeierkop sproeiervloeistof koplampreinigingspomp voor Toyota Avensis
€ 20,23
Verkoper: Tuning-Fanatics
Productafbeelding van Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor voor Renault Koleos I vanaf 2008
Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor voor Renault Koleos I vanaf 2008
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile
Productafbeelding van Ruitensproeierkop Renault Megane Scenic
Ruitensproeierkop Renault Megane Scenic
€ 9,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Waswaterpomp, ruitensproeiervloeistofpomp, geschikt voor VW, Audi en Skoda
Waswaterpomp, ruitensproeiervloeistofpomp, geschikt voor VW, Audi en Skoda
€ 10,86
Verkoper: Tuning-Fanatics
Productafbeelding van Ruitensproeppomp, pomp voor Peugeot 4007, ruitensproeiwater, waswater
Ruitensproeppomp, pomp voor Peugeot 4007, ruitensproeiwater, waswater
€ 15,58
Verkoper: Tuning-Fanatics
Productafbeelding van Spoeikop Renault Scenic 2, 3, II, III, voor
Spoeikop Renault Scenic 2, 3, II, III, voor
€ 9,85
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Ruitensproeipomp, voor, METZGER, geschikt voor o.a. TOYOTA AVENSIS
Ruitensproeipomp, voor, METZGER, geschikt voor o.a. TOYOTA AVENSIS
€ 59,36
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Productafbeelding van Frankberg 1x koplampsproeier voor links voor VW Touareg 7P5 2015-2017
Frankberg 1x koplampsproeier voor links voor VW Touareg 7P5 2015-2017
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile
Productafbeelding van METZGER waswaterpomp, ruitensproeiervloeistofpomp
METZGER waswaterpomp, ruitensproeiervloeistofpomp
€ 48,41
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Productafbeelding van Ruitensproeiervloeistofreservoir voor Renault Clio III, bouwjaar 2005/01 - 2010/02
Ruitensproeiervloeistofreservoir voor Renault Clio III, bouwjaar 2005/01 - 2010/02
€ 48,15
Verkoper: Tuning-Fanatics
Productafbeelding van Ford Escort, Transit: ruitensproeierpomp, waswaterpomp, spuitwaterpomp
Ford Escort, Transit: ruitensproeierpomp, waswaterpomp, spuitwaterpomp
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: bmpremiumparts
Productafbeelding van Frankberg 1x koplampsproeier voor rechts voor VW Touareg 7P5 2015-2017
Frankberg 1x koplampsproeier voor rechts voor VW Touareg 7P5 2015-2017
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile
Productafbeelding van Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor en achter voor Toyota Yaris Caldina
Frankberg 1x ruitenwasserpomp voor en achter voor Toyota Yaris Caldina
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Frankberg-Autoteile
Productafbeelding van Spoelwaterreservoir. Ruitensproeiervat voor Mercedes-Benz W163, bouwjaar 2002-2005
Spoelwaterreservoir. Ruitensproeiervat voor Mercedes-Benz W163, bouwjaar 2002-2005
€ 62,68
Verkoper: Tuning-Fanatics

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

NIEUWE RUITENWASPOMP VOOR:

Veel modellen in deze lijst zijn geschikt voor:

Onder andere:

  • CITROËN JUMPER modellen van 2006-2022
  • FIAT DUCATO van 2006-2022
  • PEUGEOT BOXER van 2006-2022
  • Citroën Nemo (2007-)
  • Citroën Jumper (2006-2014)
  • Fiat Ducato (2006-2014)
  • Fiat Doblo (2006-2014)
  • Fiat 500 (2007-2015)
  • Peugeot Boxer (2006-2014)
  • Peugeot Bipper (2007-)
  • Alfa Romeo 159 (2005-2012)
  • TRANSPORTER T4, alle jaren

Waspomp:

Artikelnummer: 102459

ALFA ROMEO 71740987

AUDI 1H5955651

CITROËN 6434C5

CITROËN 6434C9

FIAT 71740987

OPEL 1450172

OPEL 1450184

OPEL 1452104

OPEL 4800608

OPEL 90347698

OPEL 90508705

OPEL 90563741

OPEL 90585761

OPEL 9114661

OPEL 9197608

PEUGEOT 6434C5

PEUGEOT 6434C9

SAAB 90585761

SEAT 1H5955651

SKODA 1H5955651

VW 1H5955651

Toepassing:

Alfa Romeo 159

Citroen JUMPER vanaf 2006 -->

Citroen NEMO vanaf 2008

Fiat Ducato vanaf 2006

Fiat Fiorino vanaf 2008

Fiat Qubo vanaf 2008

Opel Astra G

Opel Corsa B

Opel Corsa C

Opel Tigra

Opel Vectra B

Opel Vectra C

Peugeot Boxer vanaf 2006

Productbeschrijving:

️ Staat: Nieuw

️ Pomptype: Enkelvoudige pomp

️ Spanning: 12 V

️ Connector: 2-polig

️ Let bij aankoop op de vorm van de huidige module, deze is rechthoekig (indien de vorm van de module anders is - controleer dan onze andere advertenties)

️ Belangrijk - in onze andere advertentie vindt u een tweestaps pomp – voor de voor- en achterramen.

1H5955651

Fabrikant
AWParts
Spanning
12 V
Gewicht
1 kg
EAN
5905567327056

Fabrikant
AWParts
Spanning
12 V
Gewicht
1 kg
EAN
5905567327056
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Buitenband Continental Ride Tour Wire Zwart/wit - 20x1.75
Buitenband Continental Ride Tour Wire Zwart/wit - 20x1.75
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,99
-11%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Ruitensproeipomp, enkelpomp METZGER, geschikt voor onder andere OPEL ASTRA
Ruitensproeipomp, enkelpomp METZGER, geschikt voor onder andere OPEL ASTRA
€ 36,51
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Welkomstdeals
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, elektrische scooter, eKFV-certificering, inklapbare scooter, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, elektrische scooter, eKFV-certificering, inklapbare scooter, e-scooter - zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 699,00
-€ 14,70
€ 684,30
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 89,41
-6%
€ 84,-
Verkoper: TodoTaladros
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,-
Gratis bezorging
Verkoper: PlantsbyFrank
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 730
€ 299,-
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop