VEVOR Compostvat 200 liter, draaiende composteerder voor buiten met 2 schuifdeuren, ventilatiesysteem en dubbele compartimenten, compostcontainer van PP en koolstofstaal voor tuin-, keuken- en erfafval

€ 148,50

€ 108,99€-39,51

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Compostbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wiltec tuinkomposter, 300 liter, 61 x 61 x 82 cm. Komposter van kunststof voor biologisch afval en tuinafval. Composteerbak met deksel, snelle composteerder met bodemklep voor het legen
Wiltec tuinkomposter, 300 liter, 61 x 61 x 82 cm. Komposter van kunststof voor biologisch afval en tuinafval. Composteerbak met deksel, snelle composteerder met bodemklep voor het legen
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY 160 liter draaitrommel composter, tuincreatief met dubbele compartimenten, 360° draaibaar, composteerder met 2 schuifdeuren en handschoenen, 70x63x93 cm, zwart
COSTWAY 160 liter draaitrommel composter, tuincreatief met dubbele compartimenten, 360° draaibaar, composteerder met 2 schuifdeuren en handschoenen, 70x63x93 cm, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draaiende compostbak, composteerder, 70 liter. Draaitrommelcomposteerder, 360° draaibaar, multifunctioneel. Afmetingen: 605 x 510 x 730 mm, gewicht: 20 kg. Duurzame compostbak voor de tuin, inclusief handschoenen
Draaiende compostbak, composteerder, 70 liter. Draaitrommelcomposteerder, 360° draaibaar, multifunctioneel. Afmetingen: 605 x 510 x 730 mm, gewicht: 20 kg. Duurzame compostbak voor de tuin, inclusief handschoenen
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van VEVOR Snelcomposter 1000L, tuinkomposter 90x100cm, thermische composter, HDPE-kunststof, composteerbak, corrosiebestendig, hittebestendig, voor het verminderen van huishoudelijk afval
VEVOR Snelcomposter 1000L, tuinkomposter 90x100cm, thermische composter, HDPE-kunststof, composteerbak, corrosiebestendig, hittebestendig, voor het verminderen van huishoudelijk afval
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,17
-38%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 102,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Omgoods - 60L Rotatie Composteerder voor Tuin en Keukenafval
Omgoods - 60L Rotatie Composteerder voor Tuin en Keukenafval
€ 96,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar
Productafbeelding van Thermische composteerder, 300 liter, 60x60x82 cm, hittebestendig, gemaakt van PP-kunststof
Thermische composteerder, 300 liter, 60x60x82 cm, hittebestendig, gemaakt van PP-kunststof
€ 93,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Compostbak, 18,5 liter - Roterende container met schuifdeur - BPA-vrije stalen kom, geschikt voor tuin en keuken
Compostbak, 18,5 liter - Roterende container met schuifdeur - BPA-vrije stalen kom, geschikt voor tuin en keuken
€ 69,95
-14%
€ 59,46
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Composteerbak voor keukenafval, 7 liter, roestvrij staal
Composteerbak voor keukenafval, 7 liter, roestvrij staal
€ 94,70
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Kleine compostbak, 85 liter - Weerbestendig - Extra stabiel - Met ventilatie en vulopening - Snelle composter voor keuken- en tuinafval
Kleine compostbak, 85 liter - Weerbestendig - Extra stabiel - Met ventilatie en vulopening - Snelle composter voor keuken- en tuinafval
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Lifetime Composteerbak, dubbel, 380 liter
Lifetime Composteerbak, dubbel, 380 liter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 308,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van Roterende 2-in-1 composteerder, 100 liter: sneller composteren
Roterende 2-in-1 composteerder, 100 liter: sneller composteren
€ 252,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Compostbak voor organisch keukenafval
Compostbak voor organisch keukenafval
€ 82,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Compostbak van kunststof, 230 liter, zwart, geschikt voor keukenafval en tuinafval
Compostbak van kunststof, 230 liter, zwart, geschikt voor keukenafval en tuinafval
€ 158,95
-€ 23,84
€ 135,11
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Compostbak - Compostvat - Tuincomposter - Compostton - Kunststof - 1200 Liter Inhoud - Ruim En Duurzaam
Compostbak - Compostvat - Tuincomposter - Compostton - Kunststof - 1200 Liter Inhoud - Ruim En Duurzaam
€ 378,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Compostbak, 300 liter inhoud, 48 ventilatieopeningen, kunststof, zwart
Compostbak, 300 liter inhoud, 48 ventilatieopeningen, kunststof, zwart
€ 138,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Draaiende compostbak, 70 liter inhoud, 360° draaimechanisme, zwart
Draaiende compostbak, 70 liter inhoud, 360° draaimechanisme, zwart
€ 178,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Compostbak voor de keuken, 2,6 liter, met handgrepen
Compostbak voor de keuken, 2,6 liter, met handgrepen
€ 68,95
Gratis bezorging
Verkoper: YallaDubaiChocolate
Productafbeelding van 3 liter draagbare prullenbak voor keukenafval met deksel en handgreep - Huishoudelijke afvalcontainer voor composteerders, afmetingen 161 x 13 x (1#)
3 liter draagbare prullenbak voor keukenafval met deksel en handgreep - Huishoudelijke afvalcontainer voor composteerders, afmetingen 161 x 13 x (1#)
€ 47,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR Tumbler-compostbak, composteerder, 140 liter, draaibare composteerder met dubbele kamer, 785 x 605 x 795 mm, 40 kg, robuuste tuincompostbak inclusief handschoenen
VEVOR Tumbler-compostbak, composteerder, 140 liter, draaibare composteerder met dubbele kamer, 785 x 605 x 795 mm, 40 kg, robuuste tuincompostbak inclusief handschoenen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 115,00
-€ 40,01
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Oplossingen voor het omzetten van afval in grondstoffen

Met deze compostvat met twee compartimenten van 53 gallon (200 liter) zet u keuken- en tuinafval om in voedingsrijke compost – schoon, efficiënt en moeiteloos voor elke tuinier.


Continue compostering

Deze roterende compostbak met twee compartimenten maakt het mogelijk dat de ene kant rijpt terwijl u de andere vult. Zo blijft uw composteerproces het hele jaar door actief, zonder dat u hoeft te wachten tussen de composteerperiodes.


Efficiënt handmatige ontwerp

De soepele handmatige bediening en de diepe lamellen zorgen voor een gelijkmatige menging van het afval in de compostbak. Geïntegreerde ventilatieopeningen zorgen voor toevoer van zuurstof, waardoor de afbraak wordt versneld.


Van afval naar compost

Maal keukenafval voordat u het in de compostbak plaatst, om het composteerproces te versnellen. Vermijd citrusvruchten, vlees, zuivelproducten en vetrijke voedingsmiddelen. Zo vermindert u tot 90% van uw huishoudelijk afval en krijgt u tegelijkertijd voedingsrijke compost.


Voldoen aan de behoeften van uw planten

Onze compostvat is ideaal voor tuinen, terrassen, gemeenschappelijke tuinen of kleine landbouwbedrijven. Plaats een bak onder de compostvat om vloeibare meststoffen op te vangen, verdun deze en gebruik hem om uw planten water te geven.


Duurzaam en robuust

Deze roterende compostbak, gemaakt van weerbestendig PP-kunststof en gepoedercoat staal, is bestand tegen zon, regen en vorst en zorgt voor jarenlang betrouwbaar composteren in de buitenlucht.


Specificaties

  • Artikelnummer: XDB-436C
  • Capaciteit: 53 gallon / 200 liter
  • Aantal compartimenten: 2
  • Composteerproces: Handmatig roterend
  • Hoofdmateriaal: PP-kunststof, koolstofstaal
  • Netto gewicht: 30,6 lbs / 13,9 kg
  • Productafmetingen: 37,6 x 26,4 x 41,3 inch / 955 x 670 x 1050 mm

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Compostvat
  • 1 x Set schroeven en moeren
  • 1 x Schroevendraaier
  • 1 x Sleutel
  • 1 paar handschoenen
  • 1 x Gebruiksaanwijzing
Hoogte
105 cm
Breedte
67 cm
Lengte
95.5 cm
Gewicht
13.9 kg
Inhoud
200 l
Materiaal
Kunststof
Staal
Materiaalsamenstelling
100% origineel materiaal
EAN
0197988179207
197988179207
MPN (Manufacturer Part Number)
3824
Fabrikant

Hoogte
105 cm
Breedte
67 cm
Lengte
95.5 cm
Gewicht
13.9 kg
Inhoud
200 l
Materiaal
Kunststof
Staal
Materiaalsamenstelling
100% origineel materiaal
EAN
0197988179207
197988179207
MPN (Manufacturer Part Number)
3824
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GARDEBRUK® Elektrische tuinhakselaar, 2400W, maximale takdikte: 45 mm
GARDEBRUK® Elektrische tuinhakselaar, 2400W, maximale takdikte: 45 mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 119,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 102,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van VEVOR Snelcomposter 1000L, tuinkomposter 90x100cm, thermische composter, HDPE-kunststof, composteerbak, corrosiebestendig, hittebestendig, voor het verminderen van huishoudelijk afval
VEVOR Snelcomposter 1000L, tuinkomposter 90x100cm, thermische composter, HDPE-kunststof, composteerbak, corrosiebestendig, hittebestendig, voor het verminderen van huishoudelijk afval
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,17
-38%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Prima houtsnipproduct, 10-30 mm, 60 liter, kwaliteit gegarandeerd (RAL/GGS)
Prima houtsnipproduct, 10-30 mm, 60 liter, kwaliteit gegarandeerd (RAL/GGS)
€ 0,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Composteerbare container Prosperplast COMBIOLIQ, zwart, 55 liter
Composteerbare container Prosperplast COMBIOLIQ, zwart, 55 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 39,95
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van COSTWAY Verhoogd plantenbak met plantenbak en klimhulp, voor buitengebruik, afmetingen 235x63x102 cm
COSTWAY Verhoogd plantenbak met plantenbak en klimhulp, voor buitengebruik, afmetingen 235x63x102 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Lifetime Doppelcomposter Fass, bruin, 380 liter, afmetingen: 79 x 160 x 110 cm (L x B x H)
Lifetime Doppelcomposter Fass, bruin, 380 liter, afmetingen: 79 x 160 x 110 cm (L x B x H)
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 266,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van VEVOR Tumbler-compostbak, composteerder, 162,7 liter, roterende composteerder met dubbele kamer, 735 x 625 x 955 mm, 50 kg draagvermogen, tuinkompostbak inclusief handschoenen
VEVOR Tumbler-compostbak, composteerder, 162,7 liter, roterende composteerder met dubbele kamer, 735 x 625 x 955 mm, 50 kg draagvermogen, tuinkompostbak inclusief handschoenen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 112,43
-€ 32,44
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van ELO Basic Galactica sapcentrifuge, roestvrij staal, inductiegeschikt, zilverkleurig, 26 cm
ELO Basic Galactica sapcentrifuge, roestvrij staal, inductiegeschikt, zilverkleurig, 26 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 94,90
-23%
€ 72,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Ninebot Navimow i105 robotmaaier, geschikt voor een oppervlakte van 500 m²
Ninebot Navimow i105 robotmaaier, geschikt voor een oppervlakte van 500 m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 896,58
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van tillvex® Tuindouche voor buiten met een fonteinhoogte tot 4 m | Vloerdouche met voetpedaal | Antislip campingdouche buitendouche | Weerbestendige sauna- en gemaakt van aluminium/WPC (Rond)
tillvex® Tuindouche voor buiten met een fonteinhoogte tot 4 m | Vloerdouche met voetpedaal | Antislip campingdouche buitendouche | Weerbestendige sauna- en gemaakt van aluminium/WPC (Rond)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 138,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van SONGMICS Tuinpoort, tuindeur, verzinkt staal, afsluitbaar, 106 x 90 cm, groen
SONGMICS Tuinpoort, tuindeur, verzinkt staal, afsluitbaar, 106 x 90 cm, groen
€ 203,60/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 215,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dreame robotmaaier Mower A1 Pro, geschikt voor een oppervlakte van 2000 m²
Dreame robotmaaier Mower A1 Pro, geschikt voor een oppervlakte van 2000 m²
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 995,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van 45 stuks titanium vervangingsmessen voor Husqvarna Automower en Gardena robotmaaiers
45 stuks titanium vervangingsmessen voor Husqvarna Automower en Gardena robotmaaiers
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 18,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van VEVOR Multifunctionele ladder, 7-in-1 multifunctionele ladder, A-frame ladder, ladderframe 5800 mm, draagvermogen 150 kg, geschikt voor gebruik buitenshuis in huis
VEVOR Multifunctionele ladder, 7-in-1 multifunctionele ladder, A-frame ladder, ladderframe 5800 mm, draagvermogen 150 kg, geschikt voor gebruik buitenshuis in huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 198,20
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van YARDIN Opvouwbare badkuip voor volwassenen, ideaal voor op reis, met spa- en massagefunctie, en als badesauna. Geschikt voor kleine badkamers, afmetingen: 128 x 62 x 52 cm
YARDIN Opvouwbare badkuip voor volwassenen, ideaal voor op reis, met spa- en massagefunctie, en als badesauna. Geschikt voor kleine badkamers, afmetingen: 128 x 62 x 52 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 131,99
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van VEVOR Compressorijs machine, ijsmachine 2 liter, 180W, bevroren yoghurtmaker, dessertmachine, 3 modi, yoghurtmachine voor thuisgebruik, draagbare ijsmachine, sorbet, gelato, stil, elektrisch, zilver
VEVOR Compressorijs machine, ijsmachine 2 liter, 180W, bevroren yoghurtmaker, dessertmachine, 3 modi, yoghurtmachine voor thuisgebruik, draagbare ijsmachine, sorbet, gelato, stil, elektrisch, zilver
€ 266,00
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
€ 0,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van VEVOR Multifunctionele ladder, 7-in-1 multifunctionele ladder, A-frame ladder, steigertoestel met een hoogte van 3550 mm, draagvermogen van 150 kg, geschikt voor gebruik buitenshuis in huis
VEVOR Multifunctionele ladder, 7-in-1 multifunctionele ladder, A-frame ladder, steigertoestel met een hoogte van 3550 mm, draagvermogen van 150 kg, geschikt voor gebruik buitenshuis in huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,17
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
€ 0,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Outsunny Trommelcomposteerder, 160 liter, tuinkomposteerder met 2 compartimenten voor biologisch afval
Outsunny Trommelcomposteerder, 160 liter, tuinkomposteerder met 2 compartimenten voor biologisch afval
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 72,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Lifetime Composteerbak, dubbel, 380 liter
Lifetime Composteerbak, dubbel, 380 liter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 308,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van GARDEBRUK® Kas, aluminium, 4,8 m², met fundering 250x190 cm, inclusief 2 dakramen. Geschikt voor tomaten, als broeikas, kweekkas, zaaikas, voor de tuin, als kouwkas of voor het opkweken van planten. Inhoud: 7,7 m³
GARDEBRUK® Kas, aluminium, 4,8 m², met fundering 250x190 cm, inclusief 2 dakramen. Geschikt voor tomaten, als broeikas, kweekkas, zaaikas, voor de tuin, als kouwkas of voor het opkweken van planten. Inhoud: 7,7 m³
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 348,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbank van metaal, geschikt tot 300 kg, weerbestendige zitbank voor 2-3 personen, parkbank met rugleuning en armleuningen, 127x62x86 cm, rood
COSTWAY Tuinbank van metaal, geschikt tot 300 kg, weerbestendige zitbank voor 2-3 personen, parkbank met rugleuning en armleuningen, 127x62x86 cm, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Westmann Holz Compostbak Konni L, lariks hout, natuurlijke uitstraling, 100x130x80 cm
Westmann Holz Compostbak Konni L, lariks hout, natuurlijke uitstraling, 100x130x80 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 164,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van Westmann Holz Compostbak Konni M, lariks hout, natuurlijke uitstraling, 100x100x80 cm
Westmann Holz Compostbak Konni M, lariks hout, natuurlijke uitstraling, 100x100x80 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 133,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van COSTWAY Elektrische Composter 3L, geurloze keukencompostbak met bedieningspaneel, kijkvenster en 5 modi, die 90% van de voedselresten omzet in meststof
COSTWAY Elektrische Composter 3L, geurloze keukencompostbak met bedieningspaneel, kijkvenster en 5 modi, die 90% van de voedselresten omzet in meststof
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec Composter, 100 x 100 x 80 cm, tuinkomposter van metalen gaas, compostcontainer voor 800 liter compost, biologisch afvalcontainer
Wiltec Composter, 100 x 100 x 80 cm, tuinkomposter van metalen gaas, compostcontainer voor 800 liter compost, biologisch afvalcontainer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 8,40/1kg
Productafbeelding van Wiltec tuinkomposter, 120 x 120 x 90 cm, komposter van metaal, compostcontainer voor 1300 liter compost, verzinkte biologische compostbak voor organisch afval
Wiltec tuinkomposter, 120 x 120 x 90 cm, komposter van metaal, compostcontainer voor 1300 liter compost, verzinkte biologische compostbak voor organisch afval
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Westmann Holz Compostbak Konni S, lariks hout, naturel, 85x85x80 cm
Westmann Holz Compostbak Konni S, lariks hout, naturel, 85x85x80 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 103,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van COSTWAY Compoststrooier 77 liter, turfmosstrooier met verstelbare T-greep en mand van gaas, Ø40x61cm, meststofstrooier, tuinstrooier, handstrooier (groen)
COSTWAY Compoststrooier 77 liter, turfmosstrooier met verstelbare T-greep en mand van gaas, Ø40x61cm, meststofstrooier, tuinstrooier, handstrooier (groen)
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec tuinkomposter, 100 x 100 x 90 cm, komposter van metaal, compostcontainer voor 900 liter compost, verzinkte biologische compostbak voor organisch afval
Wiltec tuinkomposter, 100 x 100 x 90 cm, komposter van metaal, compostcontainer voor 900 liter compost, verzinkte biologische compostbak voor organisch afval
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec tuinkomposter, 90 x 90 x 90 cm, komposter van metaal, compostcontainer voor 720 liter compost, verzinkte biologische compostbak voor organisch afval
Wiltec tuinkomposter, 90 x 90 x 90 cm, komposter van metaal, compostcontainer voor 720 liter compost, verzinkte biologische compostbak voor organisch afval
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY Compoststrooier 77 liter, turfmosstrooier met verstelbare T-greep en mand van gaas, Ø40x61cm, meststofstrooier, tuinstrooier, handstrooier (oranje)
COSTWAY Compoststrooier 77 liter, turfmosstrooier met verstelbare T-greep en mand van gaas, Ø40x61cm, meststofstrooier, tuinstrooier, handstrooier (oranje)
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Compoststrooier 77 liter, turfmosstrooier met verstelbare T-greep en mand van gaas, Ø40x61cm, meststofstrooier, tuinstrooier, handstrooier (zwart)
COSTWAY Compoststrooier 77 liter, turfmosstrooier met verstelbare T-greep en mand van gaas, Ø40x61cm, meststofstrooier, tuinstrooier, handstrooier (zwart)
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY 160 liter draaitrommel composter, tuincreatief met dubbele compartimenten, 360° draaibaar, composteerder met 2 schuifdeuren en handschoenen, 70x63x93 cm, zwart
COSTWAY 160 liter draaitrommel composter, tuincreatief met dubbele compartimenten, 360° draaibaar, composteerder met 2 schuifdeuren en handschoenen, 70x63x93 cm, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec tuinkomposter, 300 liter, 61 x 61 x 82 cm. Komposter van kunststof voor biologisch afval en tuinafval. Composteerbak met deksel, snelle composteerder met bodemklep voor het legen
Wiltec tuinkomposter, 300 liter, 61 x 61 x 82 cm. Komposter van kunststof voor biologisch afval en tuinafval. Composteerbak met deksel, snelle composteerder met bodemklep voor het legen
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY 160 liter draaitrommel composter, tuincreatief met dubbele compartimenten, 360° draaibaar, composteerder met 2 schuifdeuren en handschoenen, 70x63x93 cm, groen
COSTWAY 160 liter draaitrommel composter, tuincreatief met dubbele compartimenten, 360° draaibaar, composteerder met 2 schuifdeuren en handschoenen, 70x63x93 cm, groen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Tuincompostbak 380L, grote, sneldraaiende compostbak van PP met deksel en verstelbare luchtinlaten, composteerder voor biologisch afval, 78x64x80cm, zwart
COSTWAY Tuincompostbak 380L, grote, sneldraaiende compostbak van PP met deksel en verstelbare luchtinlaten, composteerder voor biologisch afval, 78x64x80cm, zwart
€ 67,99
-8%
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH