5,0



Gebaseerd op 4 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Cabiria Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.024,90/1l
€ 219,70
-€ 17,21Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 202,49
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Dionisio Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 1.961,10/1l
€ 203,99
-€ 7,88Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 196,11
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Creed Centaurus Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 2.343,20/1l
€ 252,96
-€ 18,64Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 234,32
Verkoper: PerfumTraders

Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

ELYSIA Vanilla Sugar van Fragrance World, 100 ml eau de parfum
€ 181,00/1l
€ 18,10
Verkoper: PolisElectro

Riiffs Tahira, uniseks parfum, 100 ml
€ 240,30/1l
€ 24,03
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Nusuk Falak, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 0,25/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
€ 27,00
Verkoper: Fortaza

Lattafa Peace & Love, voor dames, 100 ml
€ 337,50/1l
€ 33,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Asrar: Vanilla Aura
€ 434,70/1l
€ 43,47
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

French Avenue, Jasmere 2026, Nieuwe geur, 100 ml, parfumextract, NIEUW
€ 38,95
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
€ 309,70/1l
€ 30,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Ana Abiyedh Passion, eau de parfum voor dames, 60 ml
€ 319,83/1l
€ 19,19
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue | Spectre Ghost | 80 ml
€ 3.750,00/1l
€ 30,00
Verkoper: Fortaza

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 180,00/1l
€ 21,31
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,00
Verkoper: Fortaza

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Riiffs Veloce, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 334,00/1l
€ 33,40
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Adyan Medad, puur parfum, uniseks, 100 ml
€ 372,80/1l
€ 37,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Tiziana Terenzi Siene pure parfum unisex 100 ml
€ 989,40/1l
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De parfumcollectie van Riiffs is ontworpen voor zowel mannen als vrouwen. Deze verpakking bevat 100 ml van de geur naar keuze.
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol Ethanol, parfum (geurstoffen), citrus, eugenol, bergamot, acetaat.
- Fabrikant
- Riiffs
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6295151501733
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol Ethanol, parfum (geurstoffen), citrus, eugenol, bergamot, acetaat.
- Fabrikant
- Riiffs
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6295151501733
Gaat ook goed samen met

Riiffs Fleurie Emerald Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 312,80/1l
€ 31,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Taif, een uniseks parfum, 100 ml
€ 204,50/1l
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Riiffs Tahira, uniseks parfum, 100 ml
€ 240,30/1l
€ 24,03
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Riiffs Elyssia Aura, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 262,00/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Angham Second Song Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 229,80/1l
€ 22,98
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 180,00/1l
€ 21,31
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,00
Verkoper: Fortaza

Lattafa Nasheet, uniseks eau de parfum, 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa | Khamrah Dukhan | 100 ml
€ 312,40/1l
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ana Abiyedh Passion, eau de parfum voor dames, 60 ml
€ 319,83/1l
€ 19,19
Verkoper: ParfumGroup

Rayhaan Tonquin Giza Eau de Parfum 100ml, uniseks
€ 269,50/1l
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 299,90/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Aurelienproducts

Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 271,20/1l
€ 27,12
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nusuk Falak, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 0,25/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Leen Lattafa Pride Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 434,10/1l
€ 43,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Mayar Cherry Intense Eau de Parfum, Unisex, 100 ml
€ 2.620,00/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Gulf Orchid - Angel Musk 60ml, uniseks parfum
€ 417,17/1l
€ 25,03
Verkoper: somnia24

Maison Asrar | Vanilla Voyage | 100 ml
€ 3.509,00/1l
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Habik for Women, Frauen, 100 ml
€ 218,70/1l
€ 21,87
Verkoper: ParfumGroup

Gulf Orchid Heidelbeere Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
€ 237,83/1l
€ 14,27
Verkoper: PolisElectro

Lattafa The Kingdom Women, Frauen, 100 ml
€ 295,80/1l
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

French Avenue Veneno Bianco Eau de Parfum, 100 ml
€ 407,30/1l
€ 40,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner AZM Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 290,10/1l
€ 29,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Maison Alhambra Precious Gold Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 226,40/1l
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf Club De Nuit Imperiale Eau de Parfum, 105 ml
€ 420,00/1l
€ 42,00
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten



















Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Heerlijke geur
Heel mooie, krachtige, bloemige geur, blijft de hele dag hangen, geweldig
Beoordeeld op 25 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Mooie geur
Zeer zoete melkachtige geur, ik zou hem zo weer kopen.
Beoordeeld op 2 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
€ 66,77
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.302,00/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(60)Aantal beoordelingen: 60
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 35,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,12/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(83)Aantal beoordelingen: 83
€ 42,06
Verkoper: Dasfarinas
€ 420,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(34)Aantal beoordelingen: 34
€ 100,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.004,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(499)Aantal beoordelingen: 499
€ 190,27
Verkoper: Dasfarinas
€ 951,35/1l

JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(38)Aantal beoordelingen: 38
€ 134,65
-€ 3,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 131,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.624,60/1l