Kledingmaat:

M

Zewool heren baggy jeans, losse, wijde pijpen, rood

€ 23,99

plus € 5,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Overige broeken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GANT 19031505051 – Broek – Rood – 54 L34
GANT 19031505051 – Broek – Rood – 54 L34
€ 77,47
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van 8456AF damesbroek PINKO, rode viscosemix
8456AF damesbroek PINKO, rode viscosemix
€ 127,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van Jeans Reell 1105-001-02-001-1304 voor Heren
Jeans Reell 1105-001-02-001-1304 voor Heren
€ 70,82
-15%
€ 60,09
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van Zara damesbroek, viscose, wijde pasvorm, blauw, maat M
Zara damesbroek, viscose, wijde pasvorm, blauw, maat M
€ 30,19
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: pepegi_eu
Productafbeelding van 3065AS herenbroek DONDUP, blauw
3065AS herenbroek DONDUP, blauw
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van L9144 Heren Broek At.p.co, Model Delavé, Blauw
L9144 Heren Broek At.p.co, Model Delavé, Blauw
€ 98,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van Broek Tommy Jeans DW0DW14432BDS voor Dames
Broek Tommy Jeans DW0DW14432BDS voor Dames
€ 82,90
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van P1518 Herenbroek Etro, Blauw
P1518 Herenbroek Etro, Blauw
€ 324,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van 5219AL herenbroek PATRIZIA PEPE, blauw/zwart
5219AL herenbroek PATRIZIA PEPE, blauw/zwart
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van M2186 Heren Broek Etro, Slim Fit, Blauw
M2186 Heren Broek Etro, Slim Fit, Blauw
€ 183,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van L4039 Herenbroek Dsquared2, Blauw
L4039 Herenbroek Dsquared2, Blauw
€ 325,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van 9964AQ herenbroek DONDUP, blauw
9964AQ herenbroek DONDUP, blauw
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van L9084 Heren Broek Armani Jeans, Blauw
L9084 Heren Broek Armani Jeans, Blauw
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van Broek JDY 15242797 voor Dames
Broek JDY 15242797 voor Dames
€ 62,43
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Broek Only 15263179 voor Dames
Broek Only 15263179 voor Dames
€ 67,69
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van L4018 Herenbroek Siviglia Man, Blauw
L4018 Herenbroek Siviglia Man, Blauw
€ 141,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van N3331 Damesbroek Siviglia Woman, blauw
N3331 Damesbroek Siviglia Woman, blauw
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van 0584AR herenbroek ELEVENTY, blauw
0584AR herenbroek ELEVENTY, blauw
€ 174,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van 9454AQ herenbroek GENIALI, wollen broek, blauw
9454AQ herenbroek GENIALI, wollen broek, blauw
€ 144,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet
Productafbeelding van Springfield wijde broek voor meisjes, blauw, maat 7-8 jaar
Springfield wijde broek voor meisjes, blauw, maat 7-8 jaar
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zewool Heren Baggy Jeans, losse, wijde pijpen, rood

Productbeschrijving:

De baggy jeans voor heren in de kleur rood is het ideale product voor mensen die waarde hechten aan comfort, bewegingsvrijheid en een modieuze, urban stijl. De losse pasvorm met wijde pijpen zorgt niet alleen voor comfort, maar ook voor een unieke silhouet, geïnspireerd door de klassieke Y2K-esthetiek, die momenteel een comeback maakt in de modewereld. Deze jeans is de perfecte keuze voor skaters, liefhebbers van streetwear en iedereen die eruit wil springen.

Gemaakt van hoogwaardige denim, garanderen deze broeken duurzaamheid en weerstand bij dagelijks gebruik. Het materiaal bestaat uit 78% katoen, 14% polyester, 7% viscose en 1% lyocell, en combineert natuurlijke zachtheid, elasticiteit en duurzaamheid. Hierdoor zijn de broeken comfortabel, ademend en tegelijkertijd robuust, waardoor ze ideaal zijn voor zowel dagelijks gebruik als activiteiten waarbij veel bewegingsvrijheid nodig is.

Het ontwerp, geïnspireerd door de mode van begin jaren 2000, geeft ze een retro-uitstraling die perfect past bij moderne accessoires. Ze kunnen gecombineerd worden met een oversized T-shirt, een hoodie of sneakers, waardoor je een perfecte outfit creëert voor de stad, afspraken met vrienden of concerten. De rode kleur geeft energie en benadrukt je individuele karakter, waardoor de broek een krachtig accent wordt in je garderobe.

Dit is een broek die functionaliteit, comfort en een modieuze uitstraling combineert, waardoor je jezelf in elke situatie kunt uiten.

Specificaties:

  • Materiaal: 78% katoen, 14% polyester, 7% viscose, 1% lyocell
  • Pasvorm: Losse, baggy pasvorm met wijde pijpen
  • Stijl: Streetwear, Y2K-retro
  • Kleur: Rood
  • Maat: M
  • Hoge duurzaamheid en weerstand tegen dagelijks gebruik
  • Comfortabel en ademend materiaal

Productkenmerken:

  • Losse pasvorm voor maximale bewegingsvrijheid
  • Modieuze Y2K-stijl, geïnspireerd door de vroege jaren 2000
  • Opvallende rode kleur die de aandacht trekt
  • Ideaal voor skaters en liefhebbers van streetwear
  • Hoogwaardige denim, bestand tegen dagelijkse slijtage
  • Comfortabel en ademend materiaal voor een actieve levensstijl
  • Uitstekend geschikt voor concerten, bijeenkomsten en urban styling

Samenvatting:

De rode baggy jeans voor heren is een combinatie van comfort, duurzaamheid en modieuze stijl. De losse pasvorm met wijde pijpen zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de inspiratie uit de Y2K-esthetiek een uniek karakter geeft. Gemaakt van hoogwaardige materialen, is deze broek ideaal voor dagelijks gebruik en een actieve levensstijl. Dit is een broek waarmee u opvalt en uw persoonlijke stijl kunt benadrukken. Kies hem vandaag nog en voeg een gedurfde streetwear-accent toe aan uw garderobe.

Kledingmaat
M
Broekvorm
Baggy
Fit
Loose
Kleur
Rood
Doelgroepen
Heren
Materiaalsamenstelling
78% katoen, 14% polyester, 7% viscose, 1% lyocell
Gewicht
0.59 kg
Fabrikant
Nikcorp
EAN
5902362847109

Kledingmaat
M
Broekvorm
Baggy
Fit
Loose
Kleur
Rood
Doelgroepen
Heren
Materiaalsamenstelling
78% katoen, 14% polyester, 7% viscose, 1% lyocell
Gewicht
0.59 kg
Fabrikant
Nikcorp
EAN
5902362847109
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
€ 13,06/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 33,99
-5%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 459,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van ZOLUX Neo Panas kooi, klein, met glazen bak, zwart
ZOLUX Neo Panas kooi, klein, met glazen bak, zwart
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 96,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Merax salontafel met LED-verlichting, bijzettafel met hoogglanzende afwerking en draaibaar tafelblad, woonkamer- of salontafel, afmetingen 70x70x36 cm, wit
Merax salontafel met LED-verlichting, bijzettafel met hoogglanzende afwerking en draaibaar tafelblad, woonkamer- of salontafel, afmetingen 70x70x36 cm, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 131,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpina groentesnijder 4-in-1, multifunctioneel, elektrisch, 200 watt, roestvrij staal, keukenapparaat, krachtig
Alpina groentesnijder 4-in-1, multifunctioneel, elektrisch, 200 watt, roestvrij staal, keukenapparaat, krachtig
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 74,82
-45%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Merax Retro koelkast/vriezer combinatie BCD-102, vintage koelkast met metalen deurklink, verstelbare planken en poten, dubbele deur en LED-verlichting, 101 cm hoog, 41 cm breed, 92 liter, zwart
Merax Retro koelkast/vriezer combinatie BCD-102, vintage koelkast met metalen deurklink, verstelbare planken en poten, dubbele deur en LED-verlichting, 101 cm hoog, 41 cm breed, 92 liter, zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 287,99
-€ 9,00
€ 278,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Zewool heren baggy jeans, losse pasvorm, wijde pijpen, rood, maat XXL
Zewool heren baggy jeans, losse pasvorm, wijde pijpen, rood, maat XXL
€ 17,99
Verkoper: NIKCORP
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 264,20
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.