5,0



Gebaseerd op 3 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Rabanne 1 Million EDT, 100 ml + DST, 75 ml, voor heren
€ 110,20
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 72,35€-37,85
€ 723,50 / 1l
plus € 6,90 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml€ 887,40/1l
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk€ 1.010,53/1l
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Paco Rabanne Olympea cadeauverpakking: Eau de Parfum spray, 80 ml / Eau de Parfum spray, 20 ml€ 856,80/1l
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking€ 77,36
Verkoper: PerfumTraders

Rabanne 1 Million EDT, 100 ml + Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
€ 93,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Chopard Tobacco Malaki Eau de Parfum voor heren, 80 ml
€ 794,88/1l
€ 63,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rabanne Invictus EDT 100 ml + EDT 10 ml + Deodorantspray 150 ml (voor heren)
€ 1.041,30/1l
€ 104,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Riiffs Masculin: Geschenkgiftset voor heren: Eau de Parfum 100 ml + Douchegel 100 ml + Bodylotion 100 ml
€ 29,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Rabanne Phantom parfum 100 ml + aftershave 100 ml (voor heren)
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hermes Twilly D'Hermes, eau de parfum, 85 ml, testversie
€ 1.034,59/1l
€ 87,94
Verkoper: Katomix

Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Gucci Guilty Heren Geschenkset
€ 109,00
-€ 29,65Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 79,35
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Franck Boclet Tobacco Eau de Parfum voor heren, 50 ml
€ 967,40/1l
€ 48,37
Verkoper: ParfumGroup

Paco Rabanne Invictus Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 20 ml (voor heren)
€ 814,00/1l
€ 97,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hugo Boss Boss Bottled EDT 200 ml + DST 75 ml (voor heren)
€ 57.555,00/1l
€ 115,11
Verkoper: somnia24

SET Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + Aftershave 100 ml
€ 1.198,70/1l
€ 119,87
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

PACO RABANNE LADY MILLION Eau de Parfum 80 ml + Eau de Parfum 20 ml
€ 1.006,75/1l
€ 80,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hermès Terre d'Hermès EDT, 2 flacons van 50 ml, voor heren
€ 860,30/1l
€ 86,03
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera 212 Sexy Men EDT testversie, 100 ml, voor heren
€ 675,30/1l
€ 67,53
Verkoper: Katomix

Loewe, Esencia, eau de parfum, voor heren, 7,5 ml
€ 3.762,67/1l
€ 28,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Paco Rabanne 1 Million is een iconisch mannenparfum, geïnspireerd op het leven van een zelfverzekerde en ambitieuze man die precies weet wat hij wil bereiken. Het parfum werd in 2008 gelanceerd en trekt de aandacht met zijn unieke samenstelling, die frisheid, kruidigheid en diepe houtachtige tonen combineert. De symbolische fles in de vorm van een gouden blok onderstreept het concept van luxe en succes. De geur opent met frisse tonen van pepermunt, grapefruit en rode sinaasappel, die een energieke opening creëren. Het hart van de geur bestaat uit kruidige kaneel en roos, aangevuld met subtiele akkoorden van licht leer, waardoor de compositie sensueel en charismatisch wordt. De basis van de geur wordt afgesloten met een warme combinatie van wit hout, amber en exotische patchouli, die het parfum diepte en mannelijke kracht geven. Paco Rabanne 1 Million is een geur met een gemiddelde intensiteit en een gemiddelde houdbaarheid, ideaal voor herfst- en winterdagen. Het is geschikt voor zowel dagelijks als avondelijk gebruik en is de perfecte keuze voor mannen die zelfvertrouwen en een onweerstaanbare charme willen uitstralen.
De set van Paco Rabanne bevat een 1 Million Eau de Toilette voor heren van 100 ml, evenals een 1 Million deodorant stick voor heren van 75 ml. Deze set is geschikt voor dagelijks gebruik en combineert parfum en deodorant in één product.
De set van Paco Rabanne bevat een 1 Million Eau de Toilette voor heren van 100 ml, evenals een 1 Million deodorant stick voor heren van 75 ml. Deze set is geschikt voor dagelijks gebruik en combineert parfum en deodorant in één product.
- Model
- 1 Million
- Gewicht
- 0.536 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- AFTERSHAVE: ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYLALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL. DEODORANT STICK: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), NATRIUMSTEARAAT, PROPYLEENGLYCOLE, CETYLALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), SORBITAANSTEARAAT, ETHYLHEXYLGLYCERINE, CAPRYLYLGLYCOLE, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYLALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 3349668628674
- Model
- 1 Million
- Gewicht
- 0.536 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- AFTERSHAVE: ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYLALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL. DEODORANT STICK: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), NATRIUMSTEARAAT, PROPYLEENGLYCOLE, CETYLALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), SORBITAANSTEARAAT, ETHYLHEXYLGLYCERINE, CAPRYLYLGLYCOLE, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYLALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 3349668628674
Gaat ook goed samen met

Paco Rabanne 1 Million Eau De Toilette (50 ml)
€ 911,20/1l
€ 45,56
Verkoper: ParfumGroup

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
€ 887,40/1l
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello

Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
Gebruikt
€ 806,40
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK

Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
€ 929,50/1l
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: ePubIsland

Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 280,00/1l
€ 28,00
Verkoper: DUBAISTORE

Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir

Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Dior Homme, voor heren, 150 ml, niet navulbaar, geur: cederhout, patchouli, vetiver
€ 854,60/1l
€ 128,19
Verkoper: ParfumGroup

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
€ 665,33/1l
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Dior Sauvage Parfum, voor heren, 200 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van sandelhout en cederhout, en basisnoten van tonkaboon, vanille. Spray
€ 908,00/1l
€ 181,60
Verkoper: ParfumGroup

Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
€ 1.776,83/1l
€ 106,61
Verkoper: somnia24

Lacoste L'Homme Lacoste Eau de Toilette, 50 ml (voor heren)
€ 445,60/1l
€ 22,28
Verkoper: ParfumGroup

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 999,50/1l
€ 99,95
Verkoper: EssentialsJG

Samsung SM-A165F/DSB
€ 182,85
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL

Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette (50 ml)
€ 789,60/1l
€ 39,48
Verkoper: ParfumGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
€ 89,99
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Stand-up paddleboard 320cm 2-in-1 met kajakzit, opblaasbaar SUP-surfboard + peddel en dubbele peddel, surfplank voor peddelsurfen - turquoise
€ 247,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten














Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ruikt heerlijk
Ja zeer tevreden
Beoordeeld op 30 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Super
Super
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l

Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l

Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Reisset, Eau de Parfum, 5x11 ml, uniseks
€ 310,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 28.189,09/1l

Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l

Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l

Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l

Tiziana Terenzi Osola Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 180,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.805,40/1l

BVLGARI Wood Essence, voor heren, 100 ml, navulflacon, eau de parfum, met koriander, citrus, cipres en benzoë
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.754,40/1l

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l

Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l

Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l

Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 126,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.405,33/1l

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Wild Mint & Lavandin Eau de Parfum, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 125,46
-€ 8,16Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.173,00/1l

PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l

Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l

Lengling Acqua Tempesta - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.665,62/1l