Kleur:

Roze

Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (zalmroze | 144)

€ 19,90

€ 39,80 / 1kg

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Wol & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (17)
Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (17)
€ 53,00/1kg
€ 15,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (953)
Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (953)
€ 53,00/1kg
€ 15,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (681)
Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (681)
€ 53,00/1kg
€ 15,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (515)
Alize 1x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (515)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Laat u verrassen door de kwaliteit en veelzijdigheid van Alize Angora Gold garen. Dit exclusieve garen, bestaande uit 80% polyacryl en 20% scheerwol, is de ideale partner voor uw winterse brei- en haakprojecten. Angora Gold garen is uitermate geschikt voor warme accessoires zoals truien en sjaals, maar ook voor kledingstukken. Het kenmerkende, fijne Angora-uiterlijk in combinatie met het polyacryl zorgt voor vormvastheid en een zeer zuinig gebruik. Met een aanbevolen naalddikte van 3-6 mm voor breien en 2-4 mm voor haken, biedt dit garen de mogelijkheid om van eenvoudige steken tot originele, avant-gardistische patronen alles te creëren. De lange meter per 100 gram (550m) maakt dit garen bijzonder voordelig en geschikt voor grote projecten. De effen kleuren van de Angora Gold serie harmoniëren perfect met de Angora Gold Batik garens, waardoor u prachtige kleureffecten en unieke designs kunt creëren. Producteigenschappen: Samenstelling: 80% polyacryl, 20% scheerwol. Looplengte: 550m/100g. Aanbevolen breinaalddikte: 3-6mm. Aanbevolen haaknaalddikte: 2-4mm. Met Alize Angora Gold garen kiest u voor kwaliteit, flexibiliteit en creativiteit. Dit garen brengt niet alleen warmte in uw projecten, maar ook kleur en levensvreugde
Breedte
550 m
Lengte
550 m
Kleur
Roze
Fabrikant
ALIZE
Gewicht
500 g
EAN
4255678955107

Breedte
550 m
Lengte
550 m
Kleur
Roze
Fabrikant
ALIZE
Gewicht
500 g
EAN
4255678955107
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (ijsblauw | 953)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (ijsblauw | 953)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lila | 27)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lila | 27)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (kleur: Candle Light | 67)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (kleur: Candle Light | 67)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Fog | 543)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Fog | 543)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Onion Skin | 102)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Onion Skin | 102)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Winter White | 168)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Winter White | 168)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (kleur: poeder | 161)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (kleur: poeder | 161)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Magnolia Flower | 450)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Magnolia Flower | 450)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lila | 528)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lila | 528)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (161)
Alize 3x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (161)
€ 53,00/1kg
€ 15,90
Verkoper: HobbyYARN

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (zalmroze | 144)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (zalmroze | 144)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg