Fusion gezichtsverf, kardinaalrood

€ 9,75

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Kaphoofden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fusion gezichtsverf, ijsblauw
Fusion gezichtsverf, ijsblauw
€ 9,75
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion gezichtsverf, neonwit
Fusion gezichtsverf, neonwit
€ 10,25
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion bodyart glittercrème - feeënstof
Fusion bodyart glittercrème - feeënstof
€ 9,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion bodypaint, regenboogtaart, zeemeerminnenthema, 50 gram
Fusion bodypaint, regenboogtaart, zeemeerminnenthema, 50 gram
€ 290,00/1kg
€ 14,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Gtx gezichtsverf, kleur: maisgeel
Gtx gezichtsverf, kleur: maisgeel
€ 30,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion bodypaint-palette
Fusion bodypaint-palette
€ 41,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion bodypaint, regenboogkleuren, 30 gram
Fusion bodypaint, regenboogkleuren, 30 gram
€ 14,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Globale gezichtsverf, parelmoeroranje
Globale gezichtsverf, parelmoeroranje
€ 12,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Beginpakket voor bodypainting
Beginpakket voor bodypainting
€ 23,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Superstar gezichtsverf, grasgroen
Superstar gezichtsverf, grasgroen
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Superstar, tijgerglitter voor gezichtsverf
Superstar, tijgerglitter voor gezichtsverf
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Superster gezichtsverf, felrood
Superster gezichtsverf, felrood
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion: perfecte palette voor gezichtsverf en bodypainting
Fusion: perfecte palette voor gezichtsverf en bodypainting
€ 37,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Global Funstrokes Koningsjasmijn, 25 gram
Global Funstrokes Koningsjasmijn, 25 gram
€ 580,00/1kg
€ 14,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Superster gezichtsverf, goudvisglans
Superster gezichtsverf, goudvisglans
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Tag, gezichtsverf, parelmoerzwart, 32 gram
Tag, gezichtsverf, parelmoerzwart, 32 gram
€ 390,62/1kg
€ 12,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan oogschaduwprimer
Kryolan oogschaduwprimer
€ 23,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion bodyart, make-up | Pastelregenboogtaart
Fusion bodyart, make-up | Pastelregenboogtaart
€ 15,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan Supracolor 079
Kryolan Supracolor 079
€ 12,65
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan AquaColor basispalet, 18 kleuren
Kryolan AquaColor basispalet, 18 kleuren
€ 43,45
Verkoper: Facepaintshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fusion gezichtsschilderverf De kleuren van deze gezichtsschilderverf bevatten uitsluitend huidveilige pigmenten en ingrediënten die voldoen aan de eisen van de FDA en de EU. Ze zijn geschikt voor veganisten, bevatten geen parabenen, parfum, gluten en zijn niet getest op dieren. Ze worden geactiveerd met water, wat betekent dat u de verf mengt/aanbrengt met een vochtige kwast of spons om het pigment te "activeren".
Fabrikant
Facepaintshop
EAN
0763961990468
MPN (Manufacturer Part Number)
90468

Fabrikant
Facepaintshop
EAN
0763961990468
MPN (Manufacturer Part Number)
90468
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bayer Design 90090AA Charlene Magic Nails: Styling- en make-upkop met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
Bayer Design 90090AA Charlene Magic Nails: Styling- en make-upkop met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
€ 66,03/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 92,27
-26%
€ 68,01
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Fusion body art: regenboogkleuren, een palet van mogelijkheden
Fusion body art: regenboogkleuren, een palet van mogelijkheden
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van BABY born® Zuster Stylinghoofd Prinses, make-up- en kapselkop
BABY born® Zuster Stylinghoofd Prinses, make-up- en kapselkop
€ 42,58/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kappers oefenhoofd Iza met 70 cm hittebestendig haar en statief voor styling, AI-gegenereerde afbeelding
Kappers oefenhoofd Iza met 70 cm hittebestendig haar en statief voor styling
€ 14,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Amia stylingkop, met accessoires, modelnummer 55603341
Amia stylingkop, met accessoires, modelnummer 55603341
€ 35,98/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,52
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Magicat Premium Haarkrijtset - 10 haarverfkleuren voor kinderen en 5 haarbandjes. Ideaal voor meisjes, verjaardagen, Kerstmis, Halloween of als cadeautje. Uitwasbare verf. Inclusief kam voor het aanbrengen van de haarkrijt
Magicat Premium Haarkrijtset - 10 haarverfkleuren voor kinderen en 5 haarbandjes. Ideaal voor meisjes, verjaardagen, Kerstmis, Halloween of als cadeautje. Uitwasbare verf. Inclusief kam voor het aanbrengen van de haarkrijt
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 40,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Charlene, make-up en styling hoofd voor modellen
Charlene, make-up en styling hoofd voor modellen
€ 69,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 71,65
-41%
€ 41,70
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kryolan Fixeerspray, Make-up Fixeerspray, 300 ml, voor dames, Inhoud: butaan, isopropylalcohol, propaan, acrylaten/t-butylacrylamide copolymeer, isobutaan, isopropyl..., 1 stuk
Kryolan Fixeerspray, Make-up Fixeerspray, 300 ml, voor dames, Inhoud: butaan, isopropylalcohol, propaan, acrylaten/t-butylacrylamide copolymeer, isobutaan, isopropyl..., 1 stuk
€ 38,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Just Play Prinses Kleine Stylingpop - Moana
Just Play Prinses Kleine Stylingpop - Moana
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,82
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Desire of Goods Oefenhoofd Kappershoofd Donkerblond - Tafelklem & Styling Accessoires - Kappop - Kaphoofd - 70 cm
Desire of Goods Oefenhoofd Kappershoofd Donkerblond - Tafelklem & Styling Accessoires - Kappop - Kaphoofd - 70 cm
€ 59,99/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Desire-of-Goods
Productafbeelding van Sada voor het breien van vlechtjes, Magische breimachine voor meisjes, Magische vlechtmachine - WHIZZBRAID
Sada voor het breien van vlechtjes, Magische breimachine voor meisjes, Magische vlechtmachine - WHIZZBRAID
€ 148,90/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bayer Design 90090AC Charlene Magic Nails: styling- en make-upkop, bruin haar, met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
Bayer Design 90090AC Charlene Magic Nails: styling- en make-upkop, bruin haar, met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
€ 70,05/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 70,26
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Bayer Design 90025AC: Stylingkop, make-upkop, met haaraccessoires, handen en make-up, 25 cm
Bayer Design 90025AC: Stylingkop, make-upkop, met haaraccessoires, handen en make-up, 25 cm
€ 48,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,86
-23%
€ 37,15
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Bayer Design - 90088AK, Charlene, stylingkop voor modellen, make-upkop, kapperskop inclusief cosmetica en accessoires
Bayer Design - 90088AK, Charlene, stylingkop voor modellen, make-upkop, kapperskop inclusief cosmetica en accessoires
€ 77,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 93,13
-51%
€ 44,96
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Amia make-up- en kapselkop met accessoires, 27 cm, artikelnummer 55602549
Amia make-up- en kapselkop met accessoires, 27 cm, artikelnummer 55602549
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,03
Verkoper: Di-Life

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Roze, Grandest Guava, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Roze, Grandest Guava, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
€ 34,11
-15%
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.793,33/1kg
Productafbeelding van Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Oranje, Plenty O'papay, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Oranje, Plenty O'papay, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
€ 30,37
-5%
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.793,33/1kg