Tag-verf, neon magenta, 32 gram

€ 12,50

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Kaphoofden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tag gezichtsverf, neon paars, 32 gram
Tag gezichtsverf, neon paars, 32 gram
€ 12,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Tag, gezichtsverf, parelmoerzwart, 32 gram
Tag, gezichtsverf, parelmoerzwart, 32 gram
€ 390,62/1kg
€ 12,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion gezichtsverf, neon magenta
Fusion gezichtsverf, neon magenta
€ 10,25
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Globale gezichtsverf, neon magenta
Globale gezichtsverf, neon magenta
€ 12,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Faceart gezichtsverf, 30 gram, neon geel
Faceart gezichtsverf, 30 gram, neon geel
€ 300,00/1kg
€ 9,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Tag, splitcake, pastel, prisma, 30 gram
Tag, splitcake, pastel, prisma, 30 gram
€ 16,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fusion gezichtsverf, neon paars
Fusion gezichtsverf, neon paars
€ 10,25
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Tag bodyart pastelkleuren, macaron palette, 6 x 10 gram
Tag bodyart pastelkleuren, macaron palette, 6 x 10 gram
€ 37,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Proaiir inkt, 118 ml, paars
Proaiir inkt, 118 ml, paars
€ 40,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Tag splitcake parelmoerblauw / parelmoerhemelsblauw
Tag splitcake parelmoerblauw / parelmoerhemelsblauw
€ 19,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Moira, gel eyeliner, paars
Moira, gel eyeliner, paars
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Pxp professionele verf, houtgroen, 30 gram
Pxp professionele verf, houtgroen, 30 gram
€ 356,67/1kg
€ 10,70
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Mehron vloeibare schmink, paars
Mehron vloeibare schmink, paars
€ 11,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Beginpakket voor bodypainting
Beginpakket voor bodypainting
€ 23,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Superster gezichtsverf, koninklijk magenta
Superster gezichtsverf, koninklijk magenta
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Tag, splitcake, zeebruin
Tag, splitcake, zeebruin
€ 16,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Neonkleurige oogschaduwpalette
Neonkleurige oogschaduwpalette
€ 15,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Superster gezichtsverf, paars
Superster gezichtsverf, paars
€ 12,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Moira glitterschaduw, kleur: 03
Moira glitterschaduw, kleur: 03
€ 9,99
Verkoper: Facepaintshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

tag gezichtsschilderverf Tag gezichts- en lichaamsschilderverf is professionele, watergedragen make-up met een uitstekende dekking en levendige, dekkende kleuren. Activeer de verf door een kleine hoeveelheid schoon water aan je kwast of spons toe te voegen en breng de verf direct aan op de huid. Verwijder de verf voorzichtig met zeep en water.
EAN
9361289001333
Fabrikant
Facepaintshop
MPN (Manufacturer Part Number)
N3207

EAN
9361289001333
Fabrikant
Facepaintshop
MPN (Manufacturer Part Number)
N3207
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bayer Design 90090AA Charlene Magic Nails: Styling- en make-upkop met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
Bayer Design 90090AA Charlene Magic Nails: Styling- en make-upkop met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
€ 66,03/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 92,27
-26%
€ 68,01
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Fusion body art: regenboogkleuren, een palet van mogelijkheden
Fusion body art: regenboogkleuren, een palet van mogelijkheden
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van BABY born® Zuster Stylinghoofd Prinses, make-up- en kapselkop
BABY born® Zuster Stylinghoofd Prinses, make-up- en kapselkop
€ 42,58/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kappers oefenhoofd Iza met 70 cm hittebestendig haar en statief voor styling, AI-gegenereerde afbeelding
Kappers oefenhoofd Iza met 70 cm hittebestendig haar en statief voor styling
€ 14,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Amia stylingkop, met accessoires, modelnummer 55603341
Amia stylingkop, met accessoires, modelnummer 55603341
€ 35,98/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,52
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Magicat Premium Haarkrijtset - 10 haarverfkleuren voor kinderen en 5 haarbandjes. Ideaal voor meisjes, verjaardagen, Kerstmis, Halloween of als cadeautje. Uitwasbare verf. Inclusief kam voor het aanbrengen van de haarkrijt
Magicat Premium Haarkrijtset - 10 haarverfkleuren voor kinderen en 5 haarbandjes. Ideaal voor meisjes, verjaardagen, Kerstmis, Halloween of als cadeautje. Uitwasbare verf. Inclusief kam voor het aanbrengen van de haarkrijt
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 40,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Charlene, make-up en styling hoofd voor modellen
Charlene, make-up en styling hoofd voor modellen
€ 69,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 71,65
-41%
€ 41,70
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kryolan Fixeerspray, Make-up Fixeerspray, 300 ml, voor dames, Inhoud: butaan, isopropylalcohol, propaan, acrylaten/t-butylacrylamide copolymeer, isobutaan, isopropyl..., 1 stuk
Kryolan Fixeerspray, Make-up Fixeerspray, 300 ml, voor dames, Inhoud: butaan, isopropylalcohol, propaan, acrylaten/t-butylacrylamide copolymeer, isobutaan, isopropyl..., 1 stuk
€ 38,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Just Play Prinses Kleine Stylingpop - Moana
Just Play Prinses Kleine Stylingpop - Moana
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,82
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Desire of Goods Oefenhoofd Kappershoofd Donkerblond - Tafelklem & Styling Accessoires - Kappop - Kaphoofd - 70 cm
Desire of Goods Oefenhoofd Kappershoofd Donkerblond - Tafelklem & Styling Accessoires - Kappop - Kaphoofd - 70 cm
€ 59,99/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Desire-of-Goods
Productafbeelding van Sada voor het breien van vlechtjes, Magische breimachine voor meisjes, Magische vlechtmachine - WHIZZBRAID
Sada voor het breien van vlechtjes, Magische breimachine voor meisjes, Magische vlechtmachine - WHIZZBRAID
€ 148,90/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bayer Design 90090AC Charlene Magic Nails: styling- en make-upkop, bruin haar, met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
Bayer Design 90090AC Charlene Magic Nails: styling- en make-upkop, bruin haar, met handen en nagels, make-up, haaraccessoires, stickers
€ 70,05/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 70,26
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Bayer Design 90025AC: Stylingkop, make-upkop, met haaraccessoires, handen en make-up, 25 cm
Bayer Design 90025AC: Stylingkop, make-upkop, met haaraccessoires, handen en make-up, 25 cm
€ 48,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,86
-23%
€ 37,15
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Bayer Design - 90088AK, Charlene, stylingkop voor modellen, make-upkop, kapperskop inclusief cosmetica en accessoires
Bayer Design - 90088AK, Charlene, stylingkop voor modellen, make-upkop, kapperskop inclusief cosmetica en accessoires
€ 77,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 93,13
-51%
€ 44,96
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Amia make-up- en kapselkop met accessoires, 27 cm, artikelnummer 55602549
Amia make-up- en kapselkop met accessoires, 27 cm, artikelnummer 55602549
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,03
Verkoper: Di-Life

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Roze, Grandest Guava, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Roze, Grandest Guava, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
€ 34,11
-15%
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.793,33/1kg
Productafbeelding van Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Oranje, Plenty O'papay, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm, Oranje, Plenty O'papay, 1 kleur, Crème, Stift, Natuurlijk
€ 30,37
-5%
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.793,33/1kg