Kryolan TV-mastiek, 50 ml

€ 22,30

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Make-upsets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kryolan ijspray was, 50 ml
Kryolan ijspray was, 50 ml
€ 25,90
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan Collodium-littekenverwijderaar, 11 ml
Kryolan Collodium-littekenverwijderaar, 11 ml
€ 954,55/1l
€ 10,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan All Pur, 75 ml
Kryolan All Pur, 75 ml
€ 13,20
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan fixeerspray & Dermashield
Kryolan fixeerspray & Dermashield
€ 28,60
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Mehron mengvloeistof, 133 ml
Mehron mengvloeistof, 133 ml
€ 172,56/1l
€ 22,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan Mastix, 50 ml
Kryolan Mastix, 50 ml
€ 379,00/1l
€ 18,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Mehron, spuitbus met bloedeffect, 30 ml
Mehron, spuitbus met bloedeffect, 30 ml
€ 416,67/1l
€ 12,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Fixeerspray voor make-up van Mehron, 30 ml
Fixeerspray voor make-up van Mehron, 30 ml
€ 508,33/1l
€ 15,25
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan mastix/spiritgum, 12 ml
Kryolan mastix/spiritgum, 12 ml
€ 9,00
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Grimas fixeerspray, 30 ml
Grimas fixeerspray, 30 ml
€ 11,95
-25%
€ 8,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Grimas latexmelk, 500 ml
Grimas latexmelk, 500 ml
€ 32,99
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan droogbloed, donkere tint, 200 ml
Kryolan droogbloed, donkere tint, 200 ml
€ 26,40
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Mehron fixatief, 30 ml.
Mehron fixatief, 30 ml.
€ 565,00/1l
€ 16,95
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan isopropylalcohol, 1 liter
Kryolan isopropylalcohol, 1 liter
€ 20,20/1l
€ 20,20
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Mehron podiumbloed, donker, veneus, 470 ml
Mehron podiumbloed, donker, veneus, 470 ml
€ 58,51/1l
€ 27,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan rubbermasker vetpalette, 6 kleuren
Kryolan rubbermasker vetpalette, 6 kleuren
€ 40,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan glanzproduct
Kryolan glanzproduct
€ 63,85
Gratis bezorging
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Grimas huidwax, 25 ml
Grimas huidwax, 25 ml
€ 9,20
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Kryolan schmink, nepbloed, 20 ml
Kryolan schmink, nepbloed, 20 ml
€ 8,80
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Mehron poeder, 21 gram
Mehron poeder, 21 gram
€ 16,50
Verkoper: Facepaintshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

kryolan TV Mastix Kryolan TV Spirit Gum (ook bekend als TV Mastix) is een populaire lijm voor haar, baarden, snorren en pruiken. Het bevat een hoog percentage natuurlijke mastiek. Het droogt matter op dan gewone spiritgum en ziet er daardoor natuurlijker uit. Breng de TV Spirit Gum aan op de huid en laat het even drogen. Druk vervolgens het te bevestigen haarwerk op de lijm. Wij raden de MME Mild Spirit Gum Remover aan om de lijm van de huid te verwijderen. Gebruik spiritgum remover of alcohol om de lijm van tule of andere voorwerpen te verwijderen.
Ingrediënten
Aqua, calciumcarbonaat, glycerine, stearinezuur, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Fabrikant
Facepaintshop
EAN
4041762098870
MPN (Manufacturer Part Number)
2112

Ingrediënten
Aqua, calciumcarbonaat, glycerine, stearinezuur, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Fabrikant
Facepaintshop
EAN
4041762098870
MPN (Manufacturer Part Number)
2112
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zmile Cosmetics: Everybody's Darling - Etui
Zmile Cosmetics: Everybody's Darling - Etui
€ 314,70/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Color Wow Extra Strength Dream Coat Spray
Color Wow Extra Strength Dream Coat Spray
€ 170,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,69
-28%
€ 34,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BriConti make-upkoffer "Darling" - Veganistisch
BriConti make-upkoffer "Darling" - Veganistisch
€ 29,94/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Complete cadeau set voor vrouwen, make-up set met 33 beautyproducten en haarverzorgingsaccessoires, roze - WOMGIFTHAIR
Complete cadeau set voor vrouwen, make-up set met 33 beautyproducten en haarverzorgingsaccessoires, roze - WOMGIFTHAIR
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SILCARE Japanse manicure set
SILCARE Japanse manicure set
€ 58,72/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,22
-8%
€ 29,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Martinelia 30574, make-up set voor kinderen, meerkleurig
Martinelia 30574, make-up set voor kinderen, meerkleurig
€ 446,77/1l
€ 13,85
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Disney Frozen decoratieve beautybox voor kinderen, 1 stuk - Lip Smacker
Disney Frozen decoratieve beautybox voor kinderen, 1 stuk - Lip Smacker
€ 249,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,90
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van TOP Model Make-up Studio Schetsboek 13164
TOP Model Make-up Studio Schetsboek 13164
€ 16,39
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Zmile Cosmetics: Mijn Schatkist
Zmile Cosmetics: Mijn Schatkist
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 57,22
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Pros-aide, de originele formule, 50 ml
Pros-aide, de originele formule, 50 ml
€ 465,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,25
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van ZMILE Make-upkoffer "Eyecatcher" - een geweldige set, alles veganistisch
ZMILE Make-upkoffer "Eyecatcher" - een geweldige set, alles veganistisch
€ 632,84/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 38,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Zmile Cosmetics - Make-upkoffer van acryl, vol, - 4038432014469
Zmile Cosmetics - Make-upkoffer van acryl, vol, - 4038432014469
€ 913,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 53,56
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kryolan Collodium-littekenverwijderaar, 11 ml
Kryolan Collodium-littekenverwijderaar, 11 ml
€ 954,55/1l
€ 10,50
Verkoper: Facepaintshop
Productafbeelding van Veganistische make-up set "Diamants"
Veganistische make-up set "Diamants"
€ 55,64/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zmile Cosmetics Beauty Case, fluweelzacht
Zmile Cosmetics Beauty Case, fluweelzacht
€ 40,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 32,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Make-up tas Zmile, veganistisch, zwart, trapezevorm - 4038432014452
Make-up tas Zmile, veganistisch, zwart, trapezevorm - 4038432014452
€ 36,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 49,25
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van MAGIC STUDIO SHAKY KIT Oogmake-up set: Stift + oogschaduw
MAGIC STUDIO SHAKY KIT Oogmake-up set: Stift + oogschaduw
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,80/1kg
Productafbeelding van MAGIC STUDIO SHAKY KIT: Make-up set voor de lippen: lipliner + oogschaduw + lipgloss
MAGIC STUDIO SHAKY KIT: Make-up set voor de lippen: lipliner + oogschaduw + lipgloss
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 10,62/1kg
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Glitterapplicatieset: Make-up lijm + glitter
MAGIC STUDIO Glitterapplicatieset: Make-up lijm + glitter
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.246,88/1kg
Productafbeelding van Make-up set: oogschaduw, lippenstift, nagellak, Magic Studio set, 1 stuk
Make-up set: oogschaduw, lippenstift, nagellak, Magic Studio set, 1 stuk
€ 4,75
Verkoper: Lemonbite
€ 950,00/1l
Productafbeelding van Magic Studio Gold Highlighter Palette - Make-up set, 3-delig
Magic Studio Gold Highlighter Palette - Make-up set, 3-delig
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 239,80/1kg
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Pin Up Make-up Set - Nagellak en oogschaduw
MAGIC STUDIO Pin Up Make-up Set - Nagellak en oogschaduw
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 44,95/1kg
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Rozenkwarts Duo Mascara & Vloeibare Oogschaduw
MAGIC STUDIO Rozenkwarts Duo Mascara & Vloeibare Oogschaduw
€ 3,59
Verkoper: Lemonbite
€ 2.393,33/1kg
Productafbeelding van Magic Studio Matte Nude Lippenstiften-set voor meisjes, 3 x 2 ml
Magic Studio Matte Nude Lippenstiften-set voor meisjes, 3 x 2 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 2.495,00/1l
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Kleurenset voor oogmake-up
MAGIC STUDIO Kleurenset voor oogmake-up
€ 13,20
Verkoper: Lemonbite
€ 2.640,00/1l
Productafbeelding van Caudalíe VinoClean milde schuimende reinigingsmelk, 150 ml
Caudalíe VinoClean milde schuimende reinigingsmelk, 150 ml
€ 20,60
-7%
€ 19,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,80/1l
Productafbeelding van INF Finger Puff Make-up Sponzen 10-pack Roze
INF Finger Puff Make-up Sponzen 10-pack Roze
€ 13,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 704,74/1kg
Productafbeelding van INF Driehoekige poederdons - Wasbare make-upsponsjes - Sponzen voor make-up Wit
INF Driehoekige poederdons - Wasbare make-upsponsjes - Sponzen voor make-up Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 2.963,33/1kg
Productafbeelding van INF Finger Puff Make-up Sponzen 5-pack zwart
INF Finger Puff Make-up Sponzen 5-pack zwart
€ 8,89
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 683,85/1kg
Productafbeelding van Adventskalender Make-up 2026: Beauty, 24 dagen, premium make-up set, cadeauverpakking
Adventskalender Make-up 2026: Beauty, 24 dagen, premium make-up set, cadeauverpakking
€ 156,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kinderschilderset met 15 kleuren, inclusief kwast en sjablonen, wateroplosbaar en afwasbaar
Kinderschilderset met 15 kleuren, inclusief kwast en sjablonen, wateroplosbaar en afwasbaar
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 339,93/1kg
Productafbeelding van Penseelhouder, acryl, 5 compartimenten, geschikt voor penseels, eyeliner en lippenstift, model 3
Penseelhouder, acryl, 5 compartimenten, geschikt voor penseels, eyeliner en lippenstift, model 3
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 165,76/1kg