Herbolive Body Boter Arganolie, 200 ml /40283

€ 13,99

€ 69,95 / 1l

plus € 7,13 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Bodybutters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
€ 142,80/1l
€ 21,42
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herbolive Body Boter met olijfolie, yoghurt en granaatappel 250 ml / 40412
Herbolive Body Boter met olijfolie, yoghurt en granaatappel 250 ml / 40412
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Nacomi Aardbeienpudding Bodyboter, 100 g
Nacomi Aardbeienpudding Bodyboter, 100 g
€ 69,08/1kg
€ 8,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bulfresh - Body Butter 300 ml Argan en Roos
Bulfresh - Body Butter 300 ml Argan en Roos
€ 23,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Argan Oil Body Butter (250 ml)
Argan Oil Body Butter (250 ml)
€ 9,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shea-boter gezichts- en bodycrème, 250 ml
Shea-boter gezichts- en bodycrème, 250 ml
€ 20,64/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nacomi Body Butter, bodybutter, sinaasappel sorbet, 100 ml
Nacomi Body Butter, bodybutter, sinaasappel sorbet, 100 ml
€ 101,25/1kg
€ 12,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fresh Secrets Body Boter met Ezelinnenmelk en Arganolie / 40912
Fresh Secrets Body Boter met Ezelinnenmelk en Arganolie / 40912
€ 69,95/1l
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Lichaamsboter met geitenmelk, 200 ml
Lichaamsboter met geitenmelk, 200 ml
€ 32,75/1l
€ 6,93
-5%
€ 6,55
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Botanique Body Butter Kokos 150 ml
Botanique Body Butter Kokos 150 ml
€ 61,27/1l
€ 9,19
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Lichaamsboter met olijfolie en sheaboter, 250 ml, van Dr. Sachers
Lichaamsboter met olijfolie en sheaboter, 250 ml, van Dr. Sachers
€ 14,76/1l
€ 3,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Voedende, herstellende boter, 250 ml
Voedende, herstellende boter, 250 ml
€ 89,75/1kg
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
MASŁO LIFTINGUJĄCE KAWOWE 50 g - MOHANI
Mohani, Lichaamsboter met koffiegeur, 50g
€ 399,33/1kg
€ 23,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shea boter, 100 gram
Shea boter, 100 gram
€ 57,04/1kg
€ 9,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WELEDA Zwangerschaps Body Butter (150 ml)
WELEDA Zwangerschaps Body Butter (150 ml)
€ 86,40/1l
€ 12,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PLANTANA Shea Lichaamscreme, met sheaboter en vitamine E, 500 ml. Crème
PLANTANA Shea Lichaamscreme, met sheaboter en vitamine E, 500 ml. Crème
€ 25,20/1kg
€ 14,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fresh Secrets Body Boter Kokosnoot, 200ml /40785
Fresh Secrets Body Boter Kokosnoot, 200ml /40785
€ 69,95/1l
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Nacomi Natuurlijke Shea Boter, 100 ml
Nacomi Natuurlijke Shea Boter, 100 ml
€ 52,83/1kg
€ 13,00
-51%
€ 6,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mokosh Cranberry Body Butter 120 ml - Cranberry bodyboter
Mokosh Cranberry Body Butter 120 ml - Cranberry bodyboter
€ 0,26/1kg
€ 31,56
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Arganboter met arganolie en olijfolie. Arganolie speciaal voor een door stress aangetaste huid!

Verzorgende actieve crème tegen de eerste tekenen van huidveroudering, geschikt voor normale tot gemengde huid, met arganolie en biologische olijfolie. De boter met arganolie, olijfolie en zonnebloemolie verzorgt de huid met zijn werkzame stoffen. Het regenereert en kalmeert de huid, maakt deze zacht en soepel. Deze lichte boter hydrateert direct en behoudt de natuurlijke vochtbalans van de huid. Het maakt de huid zijdezacht en voorkomt schilfering, omdat de natuurlijke werkzame stoffen de huid regenereren en de elasticiteit en jeugd behouden.

Bevat geen: Parabenen, minerale oliën, vaseline, propyleenglycol, genetisch gemodificeerde ingrediënten.
100% biologisch geteeld, Limoneen, Linalool, Hexylcinnamal

Gewicht
220 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Argania Spinosa (Kernel) Oil, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Coco-Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal
Fabrikant
MADIS S.A. GREECE
EAN
5200310402838
MPN (Manufacturer Part Number)
40283

Gewicht
220 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Argania Spinosa (Kernel) Oil, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Coco-Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal
Fabrikant
MADIS S.A. GREECE
EAN
5200310402838
MPN (Manufacturer Part Number)
40283
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sheaboter, 1 kg, ongeraffineerd, kwaliteit A, handgemaakt, natuurlijke bodyboter, GiDeli
Sheaboter, 1 kg, ongeraffineerd, kwaliteit A, handgemaakt, natuurlijke bodyboter, GiDeli
€ 20,99/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Bestseller
Productafbeelding van Inecto naturals coconut body butter 200ml
Inecto naturals coconut body butter 200ml
€ 8,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,67
-4%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Foamie Body Butter Shake Your Coconuts Coco & Cacao Butter (50 gr)
Foamie Body Butter Shake Your Coconuts Coco & Cacao Butter (50 gr)
€ 28,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
-58%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herbolive Body Boter Olijfolie & Aloë Vera 250ml/ 40430
Herbolive Body Boter Olijfolie & Aloë Vera 250ml/ 40430
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Argan Oil Body Butter (250 ml)
Argan Oil Body Butter (250 ml)
€ 9,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shea-boter gezichts- en bodycrème, 250 ml
Shea-boter gezichts- en bodycrème, 250 ml
€ 20,64/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sheaboter, 3 kg, ongeraffineerd, kwaliteit A, handgemaakt, natuurlijke bodyboter, GiDeli
Sheaboter, 3 kg, ongeraffineerd, kwaliteit A, handgemaakt, natuurlijke bodyboter, GiDeli
€ 13,33/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 41,98
-4%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Sheaboter, 1 kg, ongeraffineerd, kwaliteit A, handgemaakt, natuurlijke bodyboter, GiDeli
Sheaboter, 1 kg, ongeraffineerd, kwaliteit A, handgemaakt, natuurlijke bodyboter, GiDeli
€ 19,99/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Herbolive Body Boter Olijfolie & Cretan Dittany 250ml/ 40413
Herbolive Body Boter Olijfolie & Cretan Dittany 250ml/ 40413
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Herbolive Body Butter Olijfolie & Arganolie 250ml/ 40414
Herbolive Body Butter Olijfolie & Arganolie 250ml/ 40414
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Herbolive Body Boter Olijfolie & Kokosnoot 250ml/ 40417
Herbolive Body Boter Olijfolie & Kokosnoot 250ml/ 40417
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
€ 21,42
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l