Bedhek voor ouderen, bedleuningen met zijhandgreep en Polyurethanhandrail, verstelbare hoogte, bedleuningen van koolstofstaal, bedhekken voor senioren en patiënten, geschikt voor eenpersoons-, tweepersoons-, queensize- en koningsgrote bedden

€ 60,64

€ 21,66 / 1kg

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Opvouwbare bedleuning voor ouderen, 97 cm bedhek met bevestigingsband, verstelbare hoogte, bedstok voor ondersteuning, stevige metalen bedleuning voor senioren, handgreep die geschikt is voor eenpersoons-, tweepersoons-, een- en anderhalvepersoonsbedden
Opvouwbare bedleuning voor ouderen, 97 cm bedhek met bevestigingsband, verstelbare hoogte, bedstok voor ondersteuning, stevige metalen bedleuning voor senioren, handgreep die geschikt is voor eenpersoons-, tweepersoons-, een- en anderhalvepersoonsbedden
€ 28,63/1kg
€ 83,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Bedhekken voor ouderen, 180° inklapbare bedleuningen voor senioren, met een draagvermogen van 450 lbs. Bedzijhekken met een bedstok en een verstelbare handgreep in 4 standen. Opbergzakje, geschikt voor eenpersoons-, tweepersoons-, koningsgrootte- en queensize bed
Bedhekken voor ouderen, 180° inklapbare bedleuningen voor senioren, met een draagvermogen van 450 lbs. Bedzijhekken met een bedstok en een verstelbare handgreep in 4 standen. Opbergzakje, geschikt voor eenpersoons-, tweepersoons-, koningsgrootte- en queensize bed
€ 19,79/1kg
€ 91,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Trekstang voor bed, geschikt voor mobiliteit, met een draagvermogen van 350LBS. De trekstang is voorzien van twee wielen
Trekstang voor bed, geschikt voor mobiliteit, met een draagvermogen van 350LBS. De trekstang is voorzien van twee wielen
€ 12,15/1kg
€ 217,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Opklapbare toiletsteun. Toiletsteun met antisliphandgrepen voor ouderen
Opklapbare toiletsteun. Toiletsteun met antisliphandgrepen voor ouderen
€ 28,17/1kg
€ 71,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Opvouwbare loopkruk van aluminium, een hulpmiddel voor mobiliteit met verstelbare hoogte, geschikt tot 350LBS
Opvouwbare loopkruk van aluminium, een hulpmiddel voor mobiliteit met verstelbare hoogte, geschikt tot 350LBS
€ 30,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Badbank voor overstappen, douchebank voor senioren, hoogte verstelbaar, draagvermogen 400 LBS
Badbank voor overstappen, douchebank voor senioren, hoogte verstelbaar, draagvermogen 400 LBS
€ 32,49/1kg
€ 201,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Onderarmscharnieren, wandelstokken met 10 verstelbare hoogteniveaus, 1 paar, draagvermogen 350LBS
Onderarmscharnieren, wandelstokken met 10 verstelbare hoogteniveaus, 1 paar, draagvermogen 350LBS
€ 55,41/1kg
€ 52,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van 4-in-1 Bedzijdezitting met toiletbril, verstelbare hoogte, geschikt tot 500 lbs
4-in-1 Bedzijdezitting met toiletbril, verstelbare hoogte, geschikt tot 500 lbs
€ 30,82/1kg
€ 196,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136 kg, verstelbare hoogte, bredere toiletverhoger met handgrepen en spatbescherming, geschikt voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen
Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136 kg, verstelbare hoogte, bredere toiletverhoger met handgrepen en spatbescherming, geschikt voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen
€ 35,75/1kg
€ 102,24
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Bedside commode stoel met 4 wielen, multifunctioneel (4-in-1) met verhoogd toiletzitting, geschikt tot 350 lbs
Bedside commode stoel met 4 wielen, multifunctioneel (4-in-1) met verhoogd toiletzitting, geschikt tot 350 lbs
€ 22,16/1kg
€ 164,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136,1 kg, verstelbare hoogte in 3 standen, bredere toiletverhoger met beklede handgrepen voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen
Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136,1 kg, verstelbare hoogte in 3 standen, bredere toiletverhoger met beklede handgrepen voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen
€ 29,73/1kg
€ 148,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Opklapbare toiletsteun met veiligheidsrail, 60 cm lang, draagvermogen 136 kg, handgreep voor mensen met een handicap
Opklapbare toiletsteun met veiligheidsrail, 60 cm lang, draagvermogen 136 kg, handgreep voor mensen met een handicap
€ 45,59/1kg
€ 57,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Rolstoel, aluminiumlegering, transportstoel, opvouwbaar, zitbreedte 18 inch, maximaal draaggewicht 220 lbs
Rolstoel, aluminiumlegering, transportstoel, opvouwbaar, zitbreedte 18 inch, maximaal draaggewicht 220 lbs
€ 35,61/1kg
€ 345,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Douchestoel, douchebank met rugleuning, verstelbare douchekruk, douchestoel voor in de douchebak, antislip badbank voor ouderen, mensen met een handicap of beperkingen, draagvermogen: 158,8 kg
Douchestoel, douchebank met rugleuning, verstelbare douchekruk, douchestoel voor in de douchebak, antislip badbank voor ouderen, mensen met een handicap of beperkingen, draagvermogen: 158,8 kg
€ 25,14/1kg
€ 70,38
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Elektrische hefstoel, 19.96 inch hefhoogte, geschikt voor het tillen van ouderen van de vloer, maximaal draagvermogen 310 LBS, voor senioren en patiënten
Elektrische hefstoel, 19.96 inch hefhoogte, geschikt voor het tillen van ouderen van de vloer, maximaal draagvermogen 310 LBS, voor senioren en patiënten
€ 43,81/1kg
€ 524,64
-€ 25,60
€ 499,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Veiligheidsbeugel voor het toilet, frame voor de toiletbril, verstelbare breedte en hoogte, geschikt voor de meeste toiletten, draagvermogen van 300lbs, toiletbeugels met beklede armleuningen voor mensen met een handicap, ouderen en mensen met een beperking
Veiligheidsbeugel voor het toilet, frame voor de toiletbril, verstelbare breedte en hoogte, geschikt voor de meeste toiletten, draagvermogen van 300lbs, toiletbeugels met beklede armleuningen voor mensen met een handicap, ouderen en mensen met een beperking
€ 36,46/1kg
€ 51,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Shampoostool met rugleuning voor kapperszalen en spa's, inclusief wasstation en voetsteun
Shampoostool met rugleuning voor kapperszalen en spa's, inclusief wasstation en voetsteun
€ 996,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Verhoging voor toiletbril, 10 cm hoogte, draagvermogen 136 kg, universele toiletbrilverhoger, met schroefstangvergrendeling, inclusief toiletbril, geschikt voor ouderen, mensen met een handicap, patiënten, zwangere vrouwen en medisch gebruik
Verhoging voor toiletbril, 10 cm hoogte, draagvermogen 136 kg, universele toiletbrilverhoger, met schroefstangvergrendeling, inclusief toiletbril, geschikt voor ouderen, mensen met een handicap, patiënten, zwangere vrouwen en medisch gebruik
€ 51,23/1kg
€ 55,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Douchestoel 17,5 inch, gemaakt van aluminiumlegering, badkamerstoel voor volwassenen met een beperking
Douchestoel 17,5 inch, gemaakt van aluminiumlegering, badkamerstoel voor volwassenen met een beperking
€ 36,53/1kg
€ 558,24
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Rolstoel, stalen transportstoel, inklapbare rolstoel, zitting breedte 61 cm, maximaal draaggewicht 136 kg
Rolstoel, stalen transportstoel, inklapbare rolstoel, zitting breedte 61 cm, maximaal draaggewicht 136 kg
€ 37,18/1kg
€ 687,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bedhek voor ouderen, bedhekken met zijhandgreep en Polyurethanhandrail, verstelbare hoogte, carbonstalen bedstok, bedhekken voor senioren en patiënten, geschikt voor eenpersoons-, tweepersoons-, queensize- en kingsize bedden. * Verstelbare hoogte * Breed toepassingsgebied * Veilig en betrouwbaar * Uitstekende stabiliteit * Eenvoudige installatie * Ergonomische, gebogen handgreep * Draagvermogen: 136 kg, Kleur: zwart + wit, Modelnummer: LQX-110039, Materiaal: hoogwaardig carbonstalen buis + Polyurethanhandgreep, Afmetingen: 610 x 400 x 645 mm, Nettogewicht: 2,8 kg
Kleur
Zwart
Wit
Model
Bettgitter für Senioren
Gewicht
2.8 kg
Fabrikant
Aantal stuks
73
EAN
8115876476575
MPN (Manufacturer Part Number)
LQX-110039

Kleur
Zwart
Wit
Model
Bettgitter für Senioren
Gewicht
2.8 kg
Fabrikant
Aantal stuks
73
EAN
8115876476575
MPN (Manufacturer Part Number)
LQX-110039
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
€ 110,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 110,83
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Bestseller
Productafbeelding van Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
€ 59,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,76
-28%
€ 11,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief, AI-gegenereerde afbeelding
Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief
€ 49,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
€ 9.693,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
€ 16,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
€ 10,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,31
-64%
€ 9,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Rea Doucheset Luis Brush Copper
Rea Doucheset Luis Brush Copper
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 176,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Rea
Productafbeelding van Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
€ 111,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
€ 214,16/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,49
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
€ 44,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Efalock trolley eNOBILE, zwart
Efalock trolley eNOBILE, zwart
€ 389,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
€ 79,40/1l
€ 7,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
€ 164,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
€ 145,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
€ 542,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 153,84
Verkoper: Teosmart
Productafbeelding van Wella 81630670
Wella 81630670
€ 53,80/1kg
€ 15,87
-49%
€ 8,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
€ 778,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
€ 451,80/1l
€ 22,59
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
€ 569,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
€ 112,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,82
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
€ 50,42/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
€ 110,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
€ 887,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
€ 678,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Bambuckeboter, ongeraffineerd, 200 g – 100% natuurlijk, puur en zonder toevoegingen
Bambuckeboter, ongeraffineerd, 200 g – 100% natuurlijk, puur en zonder toevoegingen
€ 64,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Kevin Murphy + Color.Me Everlasting Colour Leave-In Treatment, 150 ml
Kevin Murphy + Color.Me Everlasting Colour Leave-In Treatment, 150 ml
€ 301,13/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,17
Verkoper: PolisElectro

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 100,80/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,76/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
€ 44,36
-44%
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 168,83/1l
Productafbeelding van Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
€ 12,29
Verkoper: Lemonbite
€ 52,08/1l