Ultimate Color Sealer, vloeibare afwerking, 185 ml

€ 54,05

€ 270,25 / 1kg

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 82,62/1l
€ 82,62
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Color Wow Conditioner, Color Wow Kleurbeschermende Conditioner, 1000 ml
Color Wow Conditioner, Color Wow Kleurbeschermende Conditioner, 1000 ml
€ 61,95/1l
€ 80,95
-23%
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Signature Conditioner 200ml - hydraterende conditioner
Oribe Signature Conditioner 200ml - hydraterende conditioner
€ 216,35/1l
€ 47,94
-9%
€ 43,27
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
€ 72,30/1l
€ 36,15
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Ultimate Color 30 ml Conditioner voor gekleurd haar, stap 2
Wella Ultimate Color 30 ml Conditioner voor gekleurd haar, stap 2
€ 323,16/1kg
€ 12,28
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Color Conditioner, 200 ml
Wella Professionals Ultimate Color Conditioner, 200 ml
€ 112,20/1l
€ 22,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Ultimate Repair Conditioner, 1000 ml
REF Ultimate Repair Conditioner, 1000 ml
€ 42,46/1l
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Ultimate Repair Diepconditioner, 200 ml
Wella Ultimate Repair Diepconditioner, 200 ml
€ 172,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
€ 79,75/1l
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
€ 88,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,76
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,23/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-25%
€ 11,23
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Ultimate Repair Conditioner, 75 ml
Wella Ultimate Repair Conditioner, 75 ml
€ 149,73/1l
€ 11,58
-3%
€ 11,23
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van REF Ultimate Repair Conditioner, 600 ml
REF Ultimate Repair Conditioner, 600 ml
€ 62,05/1l
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Ultimate Repair Conditioner, 100 ml
REF Ultimate Repair Conditioner, 100 ml
€ 178,60/1l
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gliss Kur Ultimate Repair Conditioner, 200 ml
Gliss Kur Ultimate Repair Conditioner, 200 ml
€ 62,70/1l
€ 12,54
Verkoper: somnia24
Welkomstdeals
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 50 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 50 ml
€ 169,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,18
-7%
€ 8,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Indola Color Conditioner voor gekleurd haar, 300 ml
Indola Color Conditioner voor gekleurd haar, 300 ml
€ 51,67/1kg
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 1000 ml
Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 1000 ml
€ 49,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 52,17
-4%
€ 49,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner, 50 ml
Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner, 50 ml
€ 91,80/1kg
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella SP Repair Conditioner 200 ml
Wella SP Repair Conditioner 200 ml
€ 131,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Ultimate Color Liquid Care After Color Treatment van Wella Professionals beschermt de kleur, regenereert het haar en brengt de pH-waarde direct terug naar zijn natuurlijke niveau. Met Metal Purifier-technologie, glycine en vitamine B5, verzegelt het de schubbenlaag, waardoor een glad oppervlak ontstaat dat de kleur fixeert en de glans versterkt.

  • Beschermt de kleur en het haar tegen schade door vrije radicalen.
  • Brengt de pH-waarde in balans en maakt de schubbenlaag glad.
  • Verbetert glans en zachtheid.
  • Verlengt de kleurintensiteit en verbetert het kleurresultaat.
  • Kalmeert de gevoelige hoofdhuid.
  • UV-bescherming.


[Gebruikswijze]
Na het kleuren, opschuimen, uitspoelen, shampoo aanbrengen en opnieuw uitspoelen. Verdeel het natte haar in 4 secties, spuit 2 tot 3 keer partieel op het haar en de hoofdhuid. Kam het door. Niet uitspoelen.

Ingrediënten:
Aqua/water/eau, alcohol denat., cetyl alcohol, panthenol, cetrimonium chloride, allantoin, glycine, isopropyl alcohol, edta, parfum/fragrance, propylene glycol, quaternium-80, glyceryl oleate, aloe barbadensis leaf juice, malic acid, sodium hydroxide, histidine, oleic acid, squalane, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, citric acid, linalool, limonene, hydroxycitronellal, vanillin, linalyl acetate, coumarin, citrus aurantium peel oil, potassium sorbate, sodium benzoate, sodium sulfite, lecithin, ascorbyl palmitate, tocopherol, hydrogenated palm glycerides citrate.
Gewicht
200 g
Inhoud
185 ml
Ingrediënten
Aqua/water/eau, alcohol denat., cetylalcohol, panthenol, cetrimoniumchloride, allantoïne, glycine, isopropylalcohol, EDTA, parfum/geur, propyleenglycol, quaternium-80, glyceryloleraat, aloë vera-sap, appelzuur, natriumhydroxide, histideen
Fabrikant
EAN
4068359197174

Gewicht
200 g
Inhoud
185 ml
Ingrediënten
Aqua/water/eau, alcohol denat., cetylalcohol, panthenol, cetrimoniumchloride, allantoïne, glycine, isopropylalcohol, EDTA, parfum/geur, propyleenglycol, quaternium-80, glyceryloleraat, aloë vera-sap, appelzuur, natriumhydroxide, histideen
Fabrikant
EAN
4068359197174
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 381
€ 59,31
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rhododendron 'Roseum Elegans' 15–20 cm – Winterharde Alpenroos, altijdgroene sierstruik met roze bloemen, geschikt voor tuin, balkon en potten
Rhododendron 'Roseum Elegans' 15–20 cm – Winterharde Alpenroos, altijdgroene sierstruik met roze bloemen, geschikt voor tuin, balkon en potten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,60
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Solar, zonne-energie, bolvormige lamp, buitenverlichting, tuinverlichting, met grondpen, wit
Solar, zonne-energie, bolvormige lamp, buitenverlichting, tuinverlichting, met grondpen, wit
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 32,39
-30%
€ 22,48
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van 18-delige set marmereffect pannen, Burgundy Metalic Line, Berlinger Haus, model BH 7035
18-delige set marmereffect pannen, Burgundy Metalic Line, Berlinger Haus, model BH 7035
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 134,95
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CHI Silk Infusion, voor dames, geschikt voor alle haartypes, tegen kroezing, hydraterend, vochtinbrengend, beschermend, herstellend, revitaliserend, glanzend, ..., 150 ml, fles, alcoholvrij, glutenvrij, parabeenvrij, sulfaatvrij
CHI Silk Infusion, voor dames, geschikt voor alle haartypes, tegen kroezing, hydraterend, vochtinbrengend, beschermend, herstellend, revitaliserend, glanzend, ..., 150 ml, fles, alcoholvrij, glutenvrij, parabeenvrij, sulfaatvrij
€ 189,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Trapmatten, set van 15 stuks, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig. Trapbekleding, trapmatten, zelfklevend, lichtgrijs
Trapmatten, set van 15 stuks, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig. Trapbekleding, trapmatten, zelfklevend, lichtgrijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Elixir, voor heren, 100 ml, met grapefruit, kruiden, hout, lavendel, sprayflacon
Dior Sauvage Elixir, voor heren, 100 ml, met grapefruit, kruiden, hout, lavendel, sprayflacon
€ 1.199,90/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman, elektrische tandenborstel (blauw/wit), inclusief reisetui
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman, elektrische tandenborstel (blauw/wit), inclusief reisetui
€ 111,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,48
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Sada kussens voor pallets, 120x80 cm, zwart - Waterdicht kussen voor zitting en rugleuning op europallets - Buitenkussen, UV-bestendig,  gecertificeerd
Sada kussens voor pallets, 120x80 cm, zwart - Waterdicht kussen voor zitting en rugleuning op europallets - Buitenkussen, UV-bestendig, gecertificeerd
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Welkomstdeals
Productafbeelding van Verpakking met 4 placemats, afwasbaar, rond, dubbelzijdig, antislip, PVC placemats van kunstleer, roze en grijs
Verpakking met 4 placemats, afwasbaar, rond, dubbelzijdig, antislip, PVC placemats van kunstleer, roze en grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,98
-2%
€ 21,54
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
€ 1.399,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Abicitren - Uitschuifbare Console, 90x51x78h cm Antraciet Zwart, 10 Zitplaatsen
Abicitren - Uitschuifbare Console, 90x51x78h cm Antraciet Zwart, 10 Zitplaatsen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 319,99
Gratis bezorging
Verkoper: DMORA
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van EMKE LED-spiegel voor de badkamer met 3-voudige vergroting, touchbediening, koelwit licht, 80 x 60 cm, anti-condensfunctie en klok
EMKE LED-spiegel voor de badkamer met 3-voudige vergroting, touchbediening, koelwit licht, 80 x 60 cm, anti-condensfunctie en klok
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 201,81
-€ 11,42
€ 190,39
Gratis bezorging
Verkoper: EMKE
Productafbeelding van CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 79,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4608
€ 189,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2197
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 54,04
€ 111,20
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 111,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 55,08
-7%
€ 51,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,04/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,20
-2%
€ 59,62
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 59,62/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-12%
€ 61,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 61,12/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,52
-10%
€ 69,20
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 199,92/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-6%
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,98
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,98/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-28%
€ 49,56
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,80/1l
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,84/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,59
-2%
€ 46,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 46,36/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 49,98
-8%
€ 45,67
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,35/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Voedende Leave-In Conditioner, 147 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Voedende Leave-In Conditioner, 147 ml
€ 43,86
-9%
€ 39,82
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 270,88/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,48
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,48/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l