Marabu 0306000000102 Marabu KiDS Window Color-set "Glitterfee", 10 x 25 ml

€ 65,64

€ 36,54-44%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Window Color & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
€ 32,36
-5%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
€ 84,84/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,26
-4%
€ 21,21
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, set van 10, in verschillende kleuren
Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, set van 10, in verschillende kleuren
€ 51,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,48
-4%
€ 21,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 406000000126 Marabu Window Color Set "LAMA", 10 x 25 ml
Marabu 406000000126 Marabu Window Color Set "LAMA", 10 x 25 ml
€ 85,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 03060000010 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 80 ml
Marabu 03060000010 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 80 ml
€ 77,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 800303800 ViVA DECOR Viva KIDS Window Color Set "Sprookjesmagie"
Viva Decor 800303800 ViVA DECOR Viva KIDS Window Color Set "Sprookjesmagie"
€ 65,15/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,18
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Window Color Pen "MUCKI", donkerbruin, 29 ml
KREUL Window Color Pen "MUCKI", donkerbruin, 29 ml
€ 123,00/1l
€ 3,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Window Color, set met extra veel verf
KREUL Window Color, set met extra veel verf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 48,15
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
€ 42,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1401 39 052 Decormatt Acrylverf, middelblauw 052, 15 ml
Marabu 1401 39 052 Decormatt Acrylverf, middelblauw 052, 15 ml
€ 1.944,00/1l
€ 29,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
€ 45,91/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
€ 654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 0406 04 173, Window Color fun&fancy, zwart, 173, 80 ml
Marabu 0406 04 173, Window Color fun&fancy, zwart, 173, 80 ml
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Glasverf 5+1 22ml
Glasverf 5+1 22ml
€ 59,30/1kg
€ 11,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ViVA DECOR Raamverf, 80 ml, Meiengroen
ViVA DECOR Raamverf, 80 ml, Meiengroen
€ 88,78/1l
€ 9,99
-20%
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van KREUL 42853 KREUL Window Color "Hallo Winter", Set
KREUL 42853 KREUL Window Color "Hallo Winter", Set
€ 512,25/1l
€ 40,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 0406 04 095 Window Color fun&fancy, azuurblauw 095, 80 ml
Marabu 0406 04 095 Window Color fun&fancy, azuurblauw 095, 80 ml
€ 80,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 406000013908 Marabu Window Color Set "XMAS Traditioneel", 6 x 25 ml
Marabu 406000013908 Marabu Window Color Set "XMAS Traditioneel", 6 x 25 ml
€ 106,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,97
Verkoper: Di-Life

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Marabu KiDS Window Color Glitzerfee – 10 x 25 ml

Set raamverf voor glinsterende raamdecoraties en creatieve knutselideeën

De Marabu KiDS Window Color set "Glitzerfee" met 10 x 25 ml zorgt voor extra glinsterend knutselplezier. Met de heldere kleuren kunnen prachtige raamdecoraties, versieringen en creatieve motieven worden gemaakt – ideaal voor kinderen en knutselfans.

De kleuren kunnen direct uit de fles op sjablonen of ander materiaal worden aangebracht. Nadat de motieven droog zijn, kunnen ze worden verwijderd en op gladde oppervlakken zoals ramen, spiegels of tegels worden aangebracht.

Productdetails:

  • Set met 10 kleuren
  • Inhoud: 25 ml per kleur
  • Raamverf voor kinderen
  • Ideaal voor glas, spiegels, tegels en andere gladde oppervlakken

Kenmerken:

  • Glitter-effect voor extra glinsterende motieven
  • Eenvoudig aan te brengen, direct uit de fles
  • Na het drogen verwijderbaar en herbruikbaar
  • Perfect voor knutselprojecten, raamdecoraties en creatieve cadeau-ideeën

De Marabu KiDS Window Color set "Glitzerfee" is de ideale keuze voor glinsterende raamdecoraties en creatieve ontwerpen – een geweldig knutselplezier voor kinderen.



Raamverf, watergedragen, afwasbaar, gesorteerd in de kleuren: geel, rozebeige, kersenrood, framboos, violet, azuurblauw, frisgroen, contourszwart, glittersilver, glitergoud, 1x kleurplaat DIN A3 met 23 motieven, -306000000102
Kleur
Bont
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4068247019571
MPN (Manufacturer Part Number)
0306000000102

Kleur
Bont
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4068247019571
MPN (Manufacturer Part Number)
0306000000102
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Marabu 0406000000122 Marabu Window Color, serie "Sweeties", 6 flessen van 80 ml
Marabu 0406000000122 Marabu Window Color, serie "Sweeties", 6 flessen van 80 ml
€ 24,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
€ 32,36
-5%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, set van 10, in verschillende kleuren
Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, set van 10, in verschillende kleuren
€ 51,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,48
-4%
€ 21,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
€ 84,84/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,26
-4%
€ 21,21
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL 42940 Vensterverfset "Magische Zee"
KREUL 42940 Vensterverfset "Magische Zee"
€ 22,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vrooomy Paard op wielen voor kinderen, groot model (6–9 jaar) – Mechanisch paard met galopfunctie en stuur – Pluche knuffelpaard voor binnen en buiten – Bruin
Vrooomy Paard op wielen voor kinderen, groot model (6–9 jaar) – Mechanisch paard met galopfunctie en stuur – Pluche knuffelpaard voor binnen en buiten – Bruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 194,00
Gratis bezorging
Verkoper: VROOOMY
Productafbeelding van Vensterkleur Glas Design Glitzerwereld
Vensterkleur Glas Design Glitzerwereld
€ 92,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 44,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vrooomy Paard op wielen voor kinderen, groot model (5–9 jaar) – Mechanisch paard met galopfunctie en stuur – Pluche knuffelpaard voor binnen en buiten – Donkerbruin
Vrooomy Paard op wielen voor kinderen, groot model (5–9 jaar) – Mechanisch paard met galopfunctie en stuur – Pluche knuffelpaard voor binnen en buiten – Donkerbruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 184,00
Gratis bezorging
Verkoper: VROOOMY
Productafbeelding van Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 12,00
Verkoper: mijubox
Productafbeelding van Marabu 406000013909 Marabu Window Color Fun and Fancy "Lenteontwaking"
Marabu 406000013909 Marabu Window Color Fun and Fancy "Lenteontwaking"
€ 203,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 56,96
-46%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Cabino Bollerwagen Waggie zwart – inklapbare handwagen voor 2 kinderen, met veiligheidsgordels, afneembaar zonnedak, tafelblad en bekerhouders, geschikt tot 50 kg
Cabino Bollerwagen Waggie zwart – inklapbare handwagen voor 2 kinderen, met veiligheidsgordels, afneembaar zonnedak, tafelblad en bekerhouders, geschikt tot 50 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 174,99
Gratis bezorging
Verkoper: BabyenTiener
Productafbeelding van KREUL 42853 KREUL Window Color "Hallo Winter", Set
KREUL 42853 KREUL Window Color "Hallo Winter", Set
€ 512,25/1l
€ 40,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Vrooomy Eenhoorn op wielen, kinderrijdier, groot (6–9 jaar) – Mechanisch paard met galopfunctie en stuur – Pluche rijdiertje, geschikt voor binnen- en buitengebruik – Regenboogkleuren
Vrooomy Eenhoorn op wielen, kinderrijdier, groot (6–9 jaar) – Mechanisch paard met galopfunctie en stuur – Pluche rijdiertje, geschikt voor binnen- en buitengebruik – Regenboogkleuren
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: VROOOMY
Productafbeelding van Revell Hogwarts Express, 180 onderdelen, Bouwset, 8 jaar en ouder
Revell Hogwarts Express, 180 onderdelen, Bouwset, 8 jaar en ouder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 53,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marabu 0406 04 038 Window Color fun&fancy, robijnrood 038, 80 ml
Marabu 0406 04 038 Window Color fun&fancy, robijnrood 038, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 46,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Hamax Slees - Sno Dragon, slees voor kinderen, paars
Hamax Slees - Sno Dragon, slees voor kinderen, paars
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 76,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
€ 1.258,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,88
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
€ 10,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 0306000000006 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 25 ml
Marabu 0306000000006 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 25 ml
€ 38,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van TZS Stoomstrijkijzer, draadloos, met basisstation | Verstelbare temperatuur en stoomsterkte | Keramische strijkzool, verticale stoomfunctie, antikalksysteem, zelfreinigend *B-artikel*
TZS Stoomstrijkijzer, draadloos, met basisstation | Verstelbare temperatuur en stoomsterkte | Keramische strijkzool, verticale stoomfunctie, antikalksysteem, zelfreinigend *B-artikel*
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 82,28
-€ 2,17
€ 80,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Merax Kommode met hoge kast, voorzien van 2 deuren met rieten vlechtwerk en 2 lades, dressoir van hout, staande kast, 60x40x120cm, eikenhout
Merax Kommode met hoge kast, voorzien van 2 deuren met rieten vlechtwerk en 2 lades, dressoir van hout, staande kast, 60x40x120cm, eikenhout
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 135,99
-€ 10,00
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van BIG-Bloxx brandweerauto van polypropyleen
BIG-Bloxx brandweerauto van polypropyleen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KIDUKU® Trampoline Ø 244/305/366/427 cm | Complete set met veiligheidsnet, ladder, randafdekking, grondanker & accessoires | Outdoor tuintrampoline kindertrampoline belastbaarheid 150 kg (427 cm)
KIDUKU® Trampoline Ø 244/305/366/427 cm | Complete set met veiligheidsnet, ladder, randafdekking, grondanker & accessoires | Outdoor tuintrampoline kindertrampoline belastbaarheid 150 kg (427 cm)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 265,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.