Novexol voedingssupplement met chroom

€ 35,00

Gratis bezorging

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Parazax Complex Forte – Natuurlijke ondersteuning voor de darmen en het immuunsysteem
Parazax Complex Forte – Natuurlijke ondersteuning voor de darmen en het immuunsysteem
€ 2.376,19/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 49,90
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van Glucosol – 30 capsules | Formule ter ondersteuning van de stofwisseling en het welzijn
Glucosol – 30 capsules | Formule ter ondersteuning van de stofwisseling en het welzijn
€ 380,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPremiumShop
Productafbeelding van Glumentrol – 30 capsules – Dagelijkse plantaardige ondersteuning voor welzijn en energie
Glumentrol – 30 capsules – Dagelijkse plantaardige ondersteuning voor welzijn en energie
€ 1.727,14/1kg
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Adenofrin – Formule ter ondersteuning van het welzijn van mannen, 30 capsules
Adenofrin – Formule ter ondersteuning van het welzijn van mannen, 30 capsules
€ 1.727,14/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van GLPura – Voedingssupplement ter ondersteuning van dagelijks welzijn en vitaliteit – 30 capsules
GLPura – Voedingssupplement ter ondersteuning van dagelijks welzijn en vitaliteit – 30 capsules
€ 1.690,00/1kg
€ 35,49
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Vitagl voedingssupplement – 60 capsules – met groene thee-extract, appelazijn, gember, kaneel, chroom en plantaardige extracten – Geschikt voor volwassenen.
Vitagl voedingssupplement – 60 capsules – met groene thee-extract, appelazijn, gember, kaneel, chroom en plantaardige extracten – Geschikt voor volwassenen.
€ 41.000,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Adenofrin voedingssupplement voor mannen, 20 tabletten
Adenofrin voedingssupplement voor mannen, 20 tabletten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van GL Formula Original - Natuurlijke ondersteuning voor het metabolisme. 60 capsules
GL Formula Original - Natuurlijke ondersteuning voor het metabolisme. 60 capsules
€ 1.299,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Wego6 Metabolisme – Ondersteunt de stofwisseling van macronutriënten, bevat matcha-poeder, L-Arginine en zink
Wego6 Metabolisme – Ondersteunt de stofwisseling van macronutriënten, bevat matcha-poeder, L-Arginine en zink
€ 3.058,24/1l
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van SET 2x60 capsules Vitagl voedingssupplement – met groene thee-extract, appelazijn, gember, kaneel, chroom en plantaardige extracten – voor volwassenen.
SET 2x60 capsules Vitagl voedingssupplement – met groene thee-extract, appelazijn, gember, kaneel, chroom en plantaardige extracten – voor volwassenen.
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van Cellulite Pro - Poeder met Rode wijn extract, Bietenconcentraat, Garcinia cambogia extract - 125 g
Cellulite Pro - Poeder met Rode wijn extract, Bietenconcentraat, Garcinia cambogia extract - 125 g
€ 127,60/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – 60 capsules – met microkristalijne cellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – Geschikt voor volwassenen., AI-gegenereerde afbeelding
CoreGL voedingssupplement – 60 capsules – met microkristalijne cellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – Geschikt voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Ozalyn – Voedingssupplement ter ondersteuning van de stofwisseling en voor dagelijkse energie – 30 capsules
Ozalyn – Voedingssupplement ter ondersteuning van de stofwisseling en voor dagelijkse energie – 30 capsules
€ 1.690,00/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,49
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Kneipp Gewichtsreductie capsules met Konjak-glucomannan, 40 capsules
Kneipp Gewichtsreductie capsules met Konjak-glucomannan, 40 capsules
€ 175,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,53
-6%
€ 7,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glucoban voedingssupplement | 60 capsules
Glucoban voedingssupplement | 60 capsules
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van CystiNorm - Een natuurlijk voedingssupplement voor de blaas en urinewegen
CystiNorm - Een natuurlijk voedingssupplement voor de blaas en urinewegen
€ 1.299,75/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
€ 129,97/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Novexol is een voedingssupplement in capsulevorm voor volwassenen. De zorgvuldig geselecteerde ingrediënten vullen de dagelijkse voeding aan en kunnen gemakkelijk worden geïntegreerd in een bewuste routine.

  • 60 capsules per verpakking

  • Bevat chroom en geselecteerde plantaardige ingrediënten

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

  • Handige capsulevorm

Let op: De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van kinderen n. Koel, droog en goed afgesloten n. Niet gebruiken bij overgevoeligheid of allergie voor een van de ingrediënten. Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is. Niet gebruiken tijdens zwangerschap en borstvoeding.

Ingrediënten
Chroom (als chroompicolinaat), groene thee (Camellia sinensis) bladextract, appelazijn, berkentwijg (Berberis vulgaris) fruitextract, gember (Zingiber officinale) wortel, kaneel (Cinnamomum cassia) schorsextract, zoete sinaasappel (Citrus sinensis) onrijp fruitextract, cayennepeper (Capsicum annuum) vrucht, banaba (Lagerstroemia speciosa) bladextract, Koreaans ginseng (Panax ginseng) bovengrondse delen extract, resveratrol (uit Polygonum cuspidatum wortelextract).
Levensmiddelenbedrijven
Unicorn Brigade Group
Verkoopbenaming
Novexol
Fabrikant
Unicorn Brigade Group
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
1 kapsel per dag
EAN
0653748427235

Ingrediënten
Chroom (als chroompicolinaat), groene thee (Camellia sinensis) bladextract, appelazijn, berkentwijg (Berberis vulgaris) fruitextract, gember (Zingiber officinale) wortel, kaneel (Cinnamomum cassia) schorsextract, zoete sinaasappel (Citrus sinensis) onrijp fruitextract, cayennepeper (Capsicum annuum) vrucht, banaba (Lagerstroemia speciosa) bladextract, Koreaans ginseng (Panax ginseng) bovengrondse delen extract, resveratrol (uit Polygonum cuspidatum wortelextract).
Levensmiddelenbedrijven
Unicorn Brigade Group
Verkoopbenaming
Novexol
Fabrikant
Unicorn Brigade Group
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
1 kapsel per dag
EAN
0653748427235
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Elektrische reissets voor het reinigen van tanden, met klem, wandhouder, 3 stuks, geschikt voor reizen
Elektrische reissets voor het reinigen van tanden, met klem, wandhouder, 3 stuks, geschikt voor reizen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van 10 meter LED-strip, RGB-strip, lichtstrip, 230V, warm wit, met afstandsbediening, dimbaar
10 meter LED-strip, RGB-strip, lichtstrip, 230V, warm wit, met afstandsbediening, dimbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 54,50
-34%
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
€ 129,97/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van KESPER flessenhouder van bamboe,gecertificeerd – met afdruipbak – voor 3 flessen + dekselhouder – 32 x 17,5 x 12 cm – geschikt voor SodaStream en vergelijkbare apparaten – 5865013
KESPER flessenhouder van bamboe,gecertificeerd – met afdruipbak – voor 3 flessen + dekselhouder – 32 x 17,5 x 12 cm – geschikt voor SodaStream en vergelijkbare apparaten – 5865013
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 15x Fifa World Cup 2026 Sticker Tüten – 7 Sticker je Tüte – insgesamt 105 Stickern
15x Fifa World Cup 2026 Sticker Tüten – 7 Sticker je Tüte – insgesamt 105 Stickern
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 24,24
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van 12 zaadbommen voor een kleurrijke bloemenweide – Kleurrijke en nectarrijke zaadbommen met wilde bloemen, geschikt voor bijen en vlinders
12 zaadbommen voor een kleurrijke bloemenweide – Kleurrijke en nectarrijke zaadbommen met wilde bloemen, geschikt voor bijen en vlinders
€ 568,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 140 x 200 cm | 22 cm | H3 & H4 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 140 x 200 cm | 22 cm | H3 & H4 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 166,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van sinnlein® warmtedeken van pluche 180 x 130 cm lichtgrijs | elektrische deken met automatische uitschakeling | woondeken | timerfunctie | 9 temperatuurstanden | wasbaar tot 40°C | digitaal display
sinnlein® warmtedeken van pluche 180 x 130 cm lichtgrijs | elektrische deken met automatische uitschakeling | woondeken | timerfunctie | 9 temperatuurstanden | wasbaar tot 40°C | digitaal display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Pluche alpaca (31 cm, wit), WWF, levensecht knuffeldier, stoffen alpaca, kameel, Zuid-Amerika
Pluche alpaca (31 cm, wit), WWF, levensecht knuffeldier, stoffen alpaca, kameel, Zuid-Amerika
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 85,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SodaStream glazen carafes, 0,6 liter, set van 2, artikelnummer 764997
SodaStream glazen carafes, 0,6 liter, set van 2, artikelnummer 764997
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 827
€ 21,87
-20%
€ 17,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 219,43
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van GL Formula Original - Natuurlijke ondersteuning voor het metabolisme. 60 capsules
GL Formula Original - Natuurlijke ondersteuning voor het metabolisme. 60 capsules
€ 1.299,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Auranatura Fermentura Ginkgo Duo+ capsules, 30 stuks
Auranatura Fermentura Ginkgo Duo+ capsules, 30 stuks
€ 1.615,33/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 24,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Samsung SM-S901BZKDEUB Samsung Galaxy S22 5G 128GB phantom black
Samsung SM-S901BZKDEUB Samsung Galaxy S22 5G 128GB phantom black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 309
€ 790,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Medisana BW 345 wrist blood pressure monitor
Medisana BW 345 wrist blood pressure monitor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wandkas Juta, 100x200x215 cm, folie kas, broeikas, transparante PVC-folie
Wandkas Juta, 100x200x215 cm, folie kas, broeikas, transparante PVC-folie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Huidcrème met bijengif en 8 plantenextracten, Be Drop, 100 ml
Huidcrème met bijengif en 8 plantenextracten, Be Drop, 100 ml
€ 154,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 33,90
-8%
€ 30,90
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 313,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Gordijn AMANDA, wit, 300x270 cm, met volantband
Gordijn AMANDA, wit, 300x270 cm, met volantband
€ 18,26/1m
€ 49,31
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Vitagl voedingssupplement – 60 capsules – met groene thee-extract, appelazijn, gember, kaneel, chroom en plantaardige extracten – Geschikt voor volwassenen.
Vitagl voedingssupplement – 60 capsules – met groene thee-extract, appelazijn, gember, kaneel, chroom en plantaardige extracten – Geschikt voor volwassenen.
€ 41.000,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van 2x beschermfolie voor Samsung Galaxy A54 5G, beschermfolie, gehard glas, schermbescherming
2x beschermfolie voor Samsung Galaxy A54 5G, beschermfolie, gehard glas, schermbescherming
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 12 beoordelingen
Beoordeeld op 5 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
TOP service
Beoordeeld op 3 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Supergoed
Beoordeeld op 22 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Het lijkt te werken.
Beoordeeld op 12 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Nog geen oordeel mogelijk
Beoordeeld op 31 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 18 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg