Slimme koffiebooster

€ 54,99

€ 51,99-5%

€ 3.466,00 / 1l

plus € 13,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Slimique-3x
Slimique-3x
€ 209,73/1l
€ 119,00
-€ 24,62
€ 94,38
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van trimIQ
trimIQ
€ 0,10/1l
€ 34,99
-65%
€ 11,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van MiHerb (MindHelp), 100 tabletten.
MiHerb (MindHelp), 100 tabletten.
€ 479,80/1l
€ 23,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Folsäure, 60 tabletten
Folsäure, 60 tabletten
€ 121,02/1kg
€ 8,06
-11%
€ 7,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eretron Aktiv
Eretron Aktiv
€ 3.466,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BioSpirulina & BioChlorella, 2-in-1, 500 tabletten
BioSpirulina & BioChlorella, 2-in-1, 500 tabletten
€ 30,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ArtroFlex Active
ArtroFlex Active
€ 2.882,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
-10%
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van FOLZUUR 800 MICROGRAM, 100 tabletten
FOLZUUR 800 MICROGRAM, 100 tabletten
€ 87,23/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Metaslim-3x
Metaslim-3x
€ 3.466,67/1l
€ 104,00
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van VoedingssupplementenCha da Saude Borututu (150 g) 8119
VoedingssupplementenCha da Saude Borututu (150 g) 8119
€ 173,33/1kg
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van ARTHROMAXX, 90 tabletten
ARTHROMAXX, 90 tabletten
€ 28,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Optivell -3x
Optivell -3x
€ 239,73/1l
€ 107,88
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Lactojoy 14.500fcc, 45 tabletten
Lactojoy 14.500fcc, 45 tabletten
€ 2.690,12/1l
€ 21,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nuvex Prime
Nuvex Prime
€ 106,26/1l
€ 44,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van ImHerb, 100 tabletten (voor keelontsteking)
ImHerb, 100 tabletten (voor keelontsteking)
€ 479,80/1l
€ 23,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van VigorPeak-3x
VigorPeak-3x
€ 255,04/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 107,88
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van DentaSan ProbioPROTECT, 28 tabletten
DentaSan ProbioPROTECT, 28 tabletten
€ 296,29/1kg
€ 20,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Neomag, stressmanagement, 50 tabletten
Neomag, stressmanagement, 50 tabletten
€ 220,14/1kg
€ 15,41
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Slim Coffee Booster: Stimuleert de stofwisseling, veganistisch, glutenvrij, snelle verzending

 

Slim Coffee Booster

Speciale ingrediënten voor de stofwisseling

100% natuurlijke ingrediënten – Glutenvrij – Veganistisch

 

Kenmerken van Slim Coffee Booster:

·         100% natuurlijke ingrediënten

·         Glutenvrij

·         Veganistisch

· Bevat groene thee-extract

· Bevat L-Carnitine

·         Bevat TeaXceal® P50

·         Uitstekende oplosbaarheid

·         Heeft geen invloed op de smaak van de koffie

·         Bevat 32mg cafeïne per zakje

 

Ingrediënten van Slim Coffee Booster:

TeaXcel® P50 (Camellia sinensis), droogextract van groene thee bladeren, cafeïne, polyfenolen, -epigallocatechin-3-gallaat (EGCG), droogextract van groene koffiebonen (Coffea arabica), chlorogezuurde zuren, L-Carnitine, natuurlijke aroma's, chroom-picolinaat.

Aanbevolen dosering en gebruik van Slim Coffee Booster:

Het wordt aanbevolen om de inhoud van één (1) zakje te mengen met hete of koude koffie. Roer tot de inhoud volledig is opgelost. Drink na een maaltijd.

Het wordt aanbevolen om dit voedingssupplement in combinatie met koffie te gebruiken. Wanneer het poeder in warm water wordt gemengd, is de smaak niet prettig.

Inhoud van Slim Coffee Booster:

1 doos met 15 blisterverpakkingen à 1g = 15g

Fabrikant: Golden Tree d.o.o., Aplska Cesta 43, 4248 Lesce

 

 

Wij leveren discreet. De verpakking is neutraal, zonder reclame of vermelding van de inhoud.

 

Aanwijzingen:

Deze beweringen zijn niet beoordeeld door de voedsel- en geneesmiddelenautoriteit. Dit product wordt niet aanbevolen voor personen onder de 18 jaar. Raadpleeg uw arts voordat u dit product gebruikt, vooral als u zwanger bent of borstvoeding geeft, medicijnen gebruikt of een aandoening heeft.

De aangegeven aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden.

Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding.

Buiten het bereik van kleine kinderen houden. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding.

Indien u twijfelt, raadpleeg dan een arts of apotheker voordat u dit product gebruikt. Bij eventuele bijwerkingen, informeer uw arts.

Wij accepteren graag n. We willen u er echter nogmaals op wijzen dat geopende, gebruikte verpakkingen NIET kunnen worden geretourneerd.

Geen medisch hulpmiddel.

Afbeelding kan afwijken.

 

Inhoud
15 ml
Ingrediënten
TeaXcel® P50 (Camellia sinensis): Gedroogd extract van groene theebladeren, cafeïne, polyfenolen, -epigallocatechin-3-gallaat (EGCG), gedroogd extract van groene koffiebonen (Coffea arabica), chlorogezuurde zuren, L-carnitine, natuurlijke aroma's, chroompicolinaat
Gewicht
0.001 g
Levensmiddelenbedrijven
Golden Tree d.o.o. Alpska cesta 43, 4248 Lesce
Verkoopbenaming
Slimme Koffie Booster
Fabrikant
Golden Tree
Aantal stuks
15
Aanbevolen dosering
Het wordt aanbevolen om de inhoud van één zakje te mengen met warme of koude koffie. Roer tot de inhoud volledig is opgelost. Drink dit na een maaltijd.
MPN (Manufacturer Part Number)
BIO6202601
EAN
729927359007

Inhoud
15 ml
Ingrediënten
TeaXcel® P50 (Camellia sinensis): Gedroogd extract van groene theebladeren, cafeïne, polyfenolen, -epigallocatechin-3-gallaat (EGCG), gedroogd extract van groene koffiebonen (Coffea arabica), chlorogezuurde zuren, L-carnitine, natuurlijke aroma's, chroompicolinaat
Gewicht
0.001 g
Levensmiddelenbedrijven
Golden Tree d.o.o. Alpska cesta 43, 4248 Lesce
Verkoopbenaming
Slimme Koffie Booster
Fabrikant
Golden Tree
Aantal stuks
15
Aanbevolen dosering
Het wordt aanbevolen om de inhoud van één zakje te mengen met warme of koude koffie. Roer tot de inhoud volledig is opgelost. Drink dit na een maaltijd.
MPN (Manufacturer Part Number)
BIO6202601
EAN
729927359007
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 538
€ 42,90
-6%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van CLATRONIC 263946, Raclette-grill RG 3757, geschikt voor 8 personen
CLATRONIC 263946, Raclette-grill RG 3757, geschikt voor 8 personen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 60,33
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van San Ignacio 3-delige koekenpan-set met antiaanbaklaag, model SG-6811-BK-6
San Ignacio 3-delige koekenpan-set met antiaanbaklaag, model SG-6811-BK-6
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 54,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van OK!FatBurn Coffee - Poeder met Oploskoffie, L-carnitine, Guaranaextract - 150 g
OK!FatBurn Coffee - Poeder met Oploskoffie, L-carnitine, Guaranaextract - 150 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,95
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Durable kaarthouder - polypropyleen - 1 stuk - transparant
Durable kaarthouder - polypropyleen - 1 stuk - transparant
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,87
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Set van 12 RFID/NFC beschermhoezen | Beschermhoes voor bankkaarten | Privacyhoes met blokkering tegen data-uitlezing | Bescherming tegen ongeautoriseerde toegang tot creditcards | Anti-skimhoes
Set van 12 RFID/NFC beschermhoezen | Beschermhoes voor bankkaarten | Privacyhoes met blokkering tegen data-uitlezing | Bescherming tegen ongeautoriseerde toegang tot creditcards | Anti-skimhoes
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 120 x Mondtape voor een betere nachtrust,verlichting van snurken,zachte mondband voor een betere neusademhaling,slaapstrips voor minder mondademhaling
120 x Mondtape voor een betere nachtrust,verlichting van snurken,zachte mondband voor een betere neusademhaling,slaapstrips voor minder mondademhaling
€ 23,97
Gratis bezorging
Verkoper: PS24
Productafbeelding van Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 74,90
-4%
€ 71,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van SevenComfort Keukenrek, vrijstaand rek, magnetronrek, keukentafelrek met 5 niveaus, keukentrolley, zwart
SevenComfort Keukenrek, vrijstaand rek, magnetronrek, keukentafelrek met 5 niveaus, keukentrolley, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: OFMOTRA
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 22,50
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van SLIM COFFEE - Poeder met Oploskoffie, Neopuntia, Guarana-extract - 125 g
SLIM COFFEE - Poeder met Oploskoffie, Neopuntia, Guarana-extract - 125 g
€ 135,20/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 630
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 129,95
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van 2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 379
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Auranatura Gehirnfit, 30 capsules
Auranatura Gehirnfit, 30 capsules
€ 977,02/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 24,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 495
€ 609,00
-€ 19,00
€ 590,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van Bagagedrager mand, schooltas, fietstas
Bagagedrager mand, schooltas, fietstas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 50,40
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slim Coffee Boost
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg