Jacobs Dubai Chocolate Style, oplosbare cappuccino, 120 g (8 x 15 g)

€ 5,81

€ 9.683,33 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Instantkoffie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jacobs Kawa Oplosbaar Velvet, 100 gram
Jacobs Kawa Oplosbaar Velvet, 100 gram
€ 25,58/1kg
€ 9,69
-4%
€ 9,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé Crema, oplosbare koffie, 200 gram
Nescafé Crema, oplosbare koffie, 200 gram
€ 62,65/1kg
€ 12,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Schoko Cappuccino oploskoffie 400 g - Jacobs
Milka Schoko Cappuccino oploskoffie 400 g - Jacobs
€ 19,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,43
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Nescafé Frappé, ijskoffiemix, 275 gram
Nescafé Frappé, ijskoffiemix, 275 gram
€ 4,57/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Jacobs Crema, oploskoffie, instantkoffie, 20 portiezakjes
Jacobs Crema, oploskoffie, instantkoffie, 20 portiezakjes
€ 274,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,87
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, vanillesmaak, 110 gram
Mokate Cappuccino, vanillesmaak, 110 gram
€ 21,73/1kg
€ 2,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, roomvariant, 8 porties à 20 gram
Mokate Cappuccino, roomvariant, 8 porties à 20 gram
€ 16,17/1kg
€ 4,08
-4%
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Toffee-Espressopoeder, 200 gram
Toffee-Espressopoeder, 200 gram
€ 64,95/1l
€ 17,49
-25%
€ 12,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Mokate 3-in-1 Klassieke koffie (10 x 17g)
Mokate 3-in-1 Klassieke koffie (10 x 17g)
€ 105,21/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oplosbare koffie Nescafe Classic, 475 gram
Oplosbare koffie Nescafe Classic, 475 gram
€ 61,30/1kg
€ 38,72
-5%
€ 36,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oplosbare koffie Nescafe Classic, 150 gram
Oplosbare koffie Nescafe Classic, 150 gram
€ 69,63/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-5%
€ 11,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Crema, oplosbare koffie, 200 gram
Jacobs Crema, oplosbare koffie, 200 gram
€ 19,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, smaak: hazelnoot, 8 porties van 20 gram
Mokate Cappuccino, smaak: hazelnoot, 8 porties van 20 gram
€ 17,64/1kg
€ 4,08
-4%
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inka Oplosbare Granen- en Koffiemengsel met Karamel, 200 gram
Inka Oplosbare Granen- en Koffiemengsel met Karamel, 200 gram
€ 19,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,03
-3%
€ 3,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
€ 15,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caro   Instantkaffee 150 g
Caro Instantkaffee 150 g
€ 86,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Davidoff Crema Intense, instant koffie, 90g
Davidoff Crema Intense, instant koffie, 90g
€ 20,64/1kg
€ 27,29
-72%
€ 7,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Velvet Crema, oplosbare koffie, 200 gram
Jacobs Velvet Crema, oplosbare koffie, 200 gram
€ 20,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafe Frappe (10 porties van 14 gram) - 140 gram.
Nescafe Frappe (10 porties van 14 gram) - 140 gram.
€ 62,86/1kg
€ 8,80
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Amaretto instantkoffie, 200 gram
Amaretto instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Jacobs Dubai Chocolate Style Oplosbare Cappuccino 120 g (8 x 15 g) Jacobs Dubai Chocolate Style Oplosbare Cappuccino 120 g (8 x 15 g) Aromatische, oplosbare koffiedrank. Dit product bevat geen stukjes chocolade. Jacobs Dubai Chocolate Style Cappuccino, Jacobs Cappuccino, oplosbare cappuccino, aromatische koffiedrank, instant cappuccino, Dubai Chocolate Style, cappuccino 120 g, cappuccino portiezakjes, 8 x 15 g cappuccino, cappuccino zonder chocoladestukjes.

  • Energie: 1694 kJ / 401 kcal
  • Vet: 6.90000
  • Verzadigde vetzuren: 6.90000
  • Koolhydraten: 76.00000
  • Suikers: 52.00000
  • Eiwitten: 7.80000
  • Vezels: 1.60000
  • Zout: 0.58000
5.21 Jacobs
Ingrediënten
Suiker, magere melkpoeder, oplosbare koffie, vetarm cacaopoeder, kokosvet, aroma's, zoetwei, zout, stabilisator E340, emulgator E471
Gewicht
0.6 g
Levensmiddelenbedrijven
Jacobs
Verkoopbenaming
Jacobs Dubai Chocolate Style, oplosbare cappuccino, 120 g (8 x 15 g)
Fabrikant
EAN
8711000601327

Ingrediënten
Suiker, magere melkpoeder, oplosbare koffie, vetarm cacaopoeder, kokosvet, aroma's, zoetwei, zout, stabilisator E340, emulgator E471
Gewicht
0.6 g
Levensmiddelenbedrijven
Jacobs
Verkoopbenaming
Jacobs Dubai Chocolate Style, oplosbare cappuccino, 120 g (8 x 15 g)
Fabrikant
EAN
8711000601327
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tchibo Family - 6 pakken van 200 gram
Tchibo Family - 6 pakken van 200 gram
€ 66,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Davidoff Fine Aroma, instant koffie op basis van 100% Arabica bonen, 100g
Davidoff Fine Aroma, instant koffie op basis van 100% Arabica bonen, 100g
€ 272,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jacobs Gold - 500g instantkoffie voor automaten
Jacobs Gold - 500g instantkoffie voor automaten
€ 66,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DXN Lingzhi Koffie, 3-in-1, 20 stuks à 21 gram
DXN Lingzhi Koffie, 3-in-1, 20 stuks à 21 gram
€ 68,65/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van 500g Familie Cappuccino. Chocolade, Gouden Noten smaak
500g Familie Cappuccino. Chocolade, Gouden Noten smaak
€ 21,54/1l
€ 10,77
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van JACOBS Kaffeeplus, koffiemelkvervanger, 4031683, 1 kg
JACOBS Kaffeeplus, koffiemelkvervanger, 4031683, 1 kg
€ 52,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 52,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nescafé Frappé, ijskoffiemix, 275 gram
Nescafé Frappé, ijskoffiemix, 275 gram
€ 4,57/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van HEARTS 1KG Cappuccino Karamel / 10 (4021155122252)
HEARTS 1KG Cappuccino Karamel / 10 (4021155122252)
€ 7,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 7,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inka Granencoffie instant, 6 x 200g - oplosbare maltkoffie, cafeïnevrij
Inka Granencoffie instant, 6 x 200g - oplosbare maltkoffie, cafeïnevrij
€ 3,24/1kg
€ 4,48
-13%
€ 3,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MASSIMO Cappuccino, Dubai-stijl, 1 x 500g - Fijne smaak van pistache en chocolade
MASSIMO Cappuccino, Dubai-stijl, 1 x 500g - Fijne smaak van pistache en chocolade
€ 26,18/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,09
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lima Zichorienkaffee, verkrijgbaar vanaf 500 gram
Lima Zichorienkaffee, verkrijgbaar vanaf 500 gram
€ 6.240,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 6,40
-2%
€ 6,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jacobs Crema, oplosbare koffie, 200 gram
Jacobs Crema, oplosbare koffie, 200 gram
€ 19,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger You Chai Latte, vanille-kaneel, klassieke India-variant, dosering 450g
Krüger You Chai Latte, vanille-kaneel, klassieke India-variant, dosering 450g
€ 27,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,25
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Melitta 7215 Gastro, melkpoeder voor koffie, 28,0 gram, 1,0 kg
Melitta 7215 Gastro, melkpoeder voor koffie, 28,0 gram, 1,0 kg
€ 18,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cafè Hag Klassisch Mild, 6 stuks, volle aroma, koffieloos, instantkoffie, 100g
Cafè Hag Klassisch Mild, 6 stuks, volle aroma, koffieloos, instantkoffie, 100g
€ 139,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 83,84
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PURE 81358 Cappuccino toppingpoeder, 1000 gram.
PURE 81358 Cappuccino toppingpoeder, 1000 gram.
€ 56,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,08
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nestlé Caro Landkaffee | 200g verpakking
Nestlé Caro Landkaffee | 200g verpakking
€ 69,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,92
Verkoper: AllYouNeed
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
-3%
€ 25,12
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
€ 15,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inka Oplosbare Granen- en Koffiemengsel, Klassiek, 150 gram
Inka Oplosbare Granen- en Koffiemengsel, Klassiek, 150 gram
€ 13,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,14
-5%
€ 2,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger Family White Cappuccino, 6-pack (6 x 500 gram zakjes) + usy Block
Krüger Family White Cappuccino, 6-pack (6 x 500 gram zakjes) + usy Block
€ 12,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,91
Verkoper: AllYouNeed
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
€ 25,90
-3%
€ 25,12
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Babuschkin Hutorok, Zichorienpoeder, 100 gram
Babuschkin Hutorok, Zichorienpoeder, 100 gram
€ 63,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gina Originale Instantkoffie, 200 gram
Gina Originale Instantkoffie, 200 gram
€ 41,00/1kg
€ 8,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mokate Cappuccino Gold Classic, 100 gram
Mokate Cappuccino Gold Classic, 100 gram
€ 15,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,54
Verkoper: Katomix
KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z GUARANĄ 125 g - CLIPPER
KAWA ZBOŻOWA INSTANT MET GUARANA, 125 g - CLIPPER
€ 51,76/1kg
€ 6,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mokate Kaffee Classic, 3-in-1, 408 gram
Mokate Kaffee Classic, 3-in-1, 408 gram
€ 8,66/1kg
€ 7,37
-48%
€ 3,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bambu® - Fruit- en graancoffie, instant, navulverpakking 200g
Bambu® - Fruit- en graancoffie, instant, navulverpakking 200g
€ 30,15/1kg
€ 6,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lekkerland 614566, 250 ml, Vanille, 1 stuk, Blik, Koffie
Lekkerland 614566, 250 ml, Vanille, 1 stuk, Blik, Koffie
€ 11,30/1kg
€ 3,12
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
€ 25,90
-3%
€ 25,12
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
-3%
€ 25,12
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Koffie, instant Turkse koffie met melk en suiker, 12 sticks à 25 gram
Mahmood Koffie, instant Turkse koffie met melk en suiker, 12 sticks à 25 gram
€ 18,90
-3%
€ 18,33
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Koffie, instant Turkse koffie met melk, zonder suiker, 12 sticks à 19 gram
Mahmood Koffie, instant Turkse koffie met melk, zonder suiker, 12 sticks à 19 gram
€ 18,90
-3%
€ 18,33
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee, instant Turkse koffie zonder suiker, 12 sticks à 6 gram
Mahmood Coffee, instant Turkse koffie zonder suiker, 12 sticks à 6 gram
€ 17,90
-3%
€ 17,36
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee, instant Turkse koffie, middelzoet, 12 sticks à 8 gram
Mahmood Coffee, instant Turkse koffie, middelzoet, 12 sticks à 8 gram
€ 17,90
-3%
€ 17,36
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee, instant Turkse koffie met suiker, 12 sticks à 9 gram
Mahmood Coffee, instant Turkse koffie met suiker, 12 sticks à 9 gram
€ 17,90
-3%
€ 17,36
Verkoper: Exporgin