Inhoud:

250000 ml

NEQI Diamond Glass Conditioner (250 ml)

€ 23,17

€ 9,26-60%

€ 0,04 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 82,62/1l
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
€ 72,30/1l
€ 36,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van I.C.O.N. Healing Cure Conditioner, 250 ml
I.C.O.N. Healing Cure Conditioner, 250 ml
€ 113,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-22%
€ 11,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 81,50/1l
€ 81,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa P.U.R.E. Conditioner, 250 ml
Londa P.U.R.E. Conditioner, 250 ml
€ 28,04/1l
€ 7,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Fanola - Voedende Conditioner, 1000 ml
Fanola - Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 17,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HERBOLIVE Conditioner, haarspoeling met arganolie, 200 ml
HERBOLIVE Conditioner, haarspoeling met arganolie, 200 ml
€ 44,95/1l
€ 8,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KMS Moistrepair Conditioner, 750 ml
KMS Moistrepair Conditioner, 750 ml
€ 53,27/1l
€ 53,04
-24%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Keune Conditioner 1922 By J.M. Keune: Verfrissende conditioner
Keune Conditioner 1922 By J.M. Keune: Verfrissende conditioner
€ 91,80/1l
€ 22,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
€ 79,75/1l
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
€ 36,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
-19%
€ 10,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Indola Color Conditioner voor gekleurd haar, 300 ml
Indola Color Conditioner voor gekleurd haar, 300 ml
€ 51,67/1kg
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NEQI Repair Reveal Conditioner (250 ml)
NEQI Repair Reveal Conditioner (250 ml)
€ 28,36/1l
€ 16,90
-58%
€ 7,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Echosline Lockenactivator, 200 ml
Echosline Lockenactivator, 200 ml
€ 25,80/1kg
€ 8,12
-4%
€ 7,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sachajuan Scalp Conditioner, 990 ml
Sachajuan Scalp Conditioner, 990 ml
€ 82,05/1l
€ 81,23
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van SachaJuan Hoofdhuidconditioner, 100 ml
SachaJuan Hoofdhuidconditioner, 100 ml
€ 196,40/1l
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Be Natural Conditioner, 350 ml
Be Natural Conditioner, 350 ml
€ 39,29/1l
€ 13,75
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de Diamond Glass Conditioner met Verbascum – geschikt voor alle haartypes. Hij hydrateert intensief en voedt het haar. De rijke formule ontwart het haar moeiteloos en geeft een stralende glans en een zijdezachte zachtheid, zonder het haar te verzwaren.

  • Zijdezacht haar met ultieme glans
  • Geschikt voor alle haartypes


[Gebruikswijze]
Was het haar met shampoo. Voor extra glans en zachtheid, breng Diamond Glass Glass Hair Rinse voor het conditioneren aan en spoel grondig uit. Verdeel de conditioner over de lengtes en punten en laat 2-3 minuten inwerken. Spoel vervolgens grondig uit.

Ingrediënten:
Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Glycerin, Dimethicone, Parfum [Fragrance], Cetrimonium chloride, Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Avena sativa (Oat) peptide, Gardenia taitensis flower extract, Lycium barbarum fruit extract, Malva sylvestris (Mallow) extract, Juniperus virginiana oil, C13-15 alkane, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, CI 16035 [Red 40], Caramel, Citrus aurantium peel oil, Trideceth-10, Linalyl acetate, Propylene glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 1,2-Hexanediol, Citric acid, Caprylyl glycol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool.

De NEQI Diamond Glass Conditioner (250 ml) met Verbascum is geschikt voor alle haartypen. Dit product helpt bij het verzorgen en verbeteren van de haarstructuur, waardoor het haar er gezonder uitziet. De conditioner bevat een mix van natuurlijke ingrediënten die bijdragen aan de hydratatie en bescherming van het haar.
Gewicht
283 g
Inhoud
250000 ml
Ingrediënten
Aqua, Cetearylalcohol, Glycerine, Dimethicone, Parfum, Cetrimoniumchloride, Gehydrolyseerde bloem van Verbascum Thapsus, Avena sativa (havre) peptide, Extract van Gardenia taitensis bloem, Extract van Lycium barbarum fruit, Extract van Malva sylvestris (malva)
Fabrikant
NEQI
EAN
4063528097613
MPN (Manufacturer Part Number)
DW37406

Gewicht
283 g
Inhoud
250000 ml
Ingrediënten
Aqua, Cetearylalcohol, Glycerine, Dimethicone, Parfum, Cetrimoniumchloride, Gehydrolyseerde bloem van Verbascum Thapsus, Avena sativa (havre) peptide, Extract van Gardenia taitensis bloem, Extract van Lycium barbarum fruit, Extract van Malva sylvestris (malva)
Fabrikant
NEQI
EAN
4063528097613
MPN (Manufacturer Part Number)
DW37406
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
€ 44,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,94
-16%
€ 44,10
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Redken Extreme Conditioner, 1000 ml
Redken Extreme Conditioner, 1000 ml
€ 55,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CHI IONIC Kleurbehandeling voor blond haar, PLATINUM BLOND - 251ml
CHI IONIC Kleurbehandeling voor blond haar, PLATINUM BLOND - 251ml
€ 47,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil - Hydraterende All-in-One Leave-in Conditioner 160ml
Moroccanoil - Hydraterende All-in-One Leave-in Conditioner 160ml
€ 188,69/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 30,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 28,95/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
€ 229,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SEL ARTISTIC FLAIR Twee-fasen conditioner, 450 ml
SEL ARTISTIC FLAIR Twee-fasen conditioner, 450 ml
€ 18,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van System Professional Color Save, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor alle haartypes en kleuren, anti-frizz, beschermt de haarkleur, 185 ml, bevat: Quaternium, bijenwas, UV-filter, Amino TSP, olijfbladextract, chelatieagent (EDTA)
System Professional Color Save, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor alle haartypes en kleuren, anti-frizz, beschermt de haarkleur, 185 ml, bevat: Quaternium, bijenwas, UV-filter, Amino TSP, olijfbladextract, chelatieagent (EDTA)
€ 144,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,31
-8%
€ 26,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella SP Luxe Oil Elixir, 100 ml
Wella SP Luxe Oil Elixir, 100 ml
€ 131,88/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Conditioner, 750 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Conditioner, 750 ml
€ 43,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 32,64
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van REVLON EQUAVE Tweefasige haarconditioner – 500 ml – Nieuw grafisch ontwerp
REVLON EQUAVE Tweefasige haarconditioner – 500 ml – Nieuw grafisch ontwerp
€ 38,32/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Global Keratin, Diepconditioner, Haarcrème behandeling, voor intensieve verzorging, 1000 g
Global Keratin, Diepconditioner, Haarcrème behandeling, voor intensieve verzorging, 1000 g
€ 67,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 113,38
-€ 46,20
€ 67,18
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Schw. BM Bond Repair Paarse Spray Conditioner 150ml BlondME
Schw. BM Bond Repair Paarse Spray Conditioner 150ml BlondME
€ 86,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Conditioner tegen gele tinten, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Conditioner tegen gele tinten, 1000 ml
€ 25,95/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Intensieve herstellende conditioner - Inhoud: 800 ml
Intensieve herstellende conditioner - Inhoud: 800 ml
€ 32,05/1l
€ 25,64
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
€ 50,93/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,93
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van RevitaLash Verdikkende Conditioner, 250 ml
RevitaLash Verdikkende Conditioner, 250 ml
€ 119,16/1l
€ 31,62
-5%
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Zachte en gladmakende TRESemmé conditioner voor krullend haar, 828 ml
Zachte en gladmakende TRESemmé conditioner voor krullend haar, 828 ml
€ 13,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Anti-Frizz Conditioner, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Anti-Frizz Conditioner, 709 ml
€ 65,59/1l
€ 46,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Its A 10 Miracle Dagelijkse Conditioner, 1000 ml
Its A 10 Miracle Dagelijkse Conditioner, 1000 ml
€ 46,83/1l
€ 46,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Verzorgende stylingbehandeling, 150 ml
Sebastian Professional Potion 9: Verzorgende stylingbehandeling, 150 ml
€ 196,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paradoxx, Repair, Leave-in Conditioner voor het haar, voedend en verzachtend, 250 ml
Paradoxx, Repair, Leave-in Conditioner voor het haar, voedend en verzachtend, 250 ml
€ 96,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Color Radiance Conditioner, 1000 ml
Londa Color Radiance Conditioner, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
€ 32,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Decode Zero Flow Clean: Volumegevende stylingcrème, 250 ml
Montibello Decode Zero Flow Clean: Volumegevende stylingcrème, 250 ml
€ 55,48/1l
€ 13,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van KERALOCK De Luxe - Permanentgolven voor een gevoelige hoofdhuid
KERALOCK De Luxe - Permanentgolven voor een gevoelige hoofdhuid
€ 49,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Bestseller
Productafbeelding van John Frieda Conditioner weightless wonder 250ML
John Frieda Conditioner weightless wonder 250ML
€ 247,60/1l
€ 12,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NISHMAN 2-fasen conditioner voor baard en haar, 400 ml - 02 Argan
NISHMAN 2-fasen conditioner voor baard en haar, 400 ml - 02 Argan
€ 28,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,54
Verkoper: GlossyShopDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,45/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 48,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,02/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,93/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l