Gewicht:

150 g

Pure Vita Gember-Kurkuma Power Shots | Granaatappel | 30-dagen kuur | 100% natuurlijke, onbewerkte poeder

€ 29,99

€ 199,93 / 1kg

plus € 9,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Losse thee & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GEMBER-KURKUMA-SHOTS MET WORTEL, biologische kwaliteit, hoge beschikbaarheid (30x60ml), maandelijkse kuur
GEMBER-KURKUMA-SHOTS MET WORTEL, biologische kwaliteit, hoge beschikbaarheid (30x60ml), maandelijkse kuurWegwerp
€ 29,78/1l
€ 53,61
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SUPERFOOD Mix *Biologische KURKUMA 1000g. *Biologisch GEMBER 1000g.
SUPERFOOD Mix *Biologische KURKUMA 1000g. *Biologisch GEMBER 1000g.
€ 18,62/1kg
€ 37,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kruidenthee met de smaak van bosbessen, glutenvrij, 300 g - CELIKO (theedrank)
Kruidenthee met de smaak van bosbessen, glutenvrij, 300 g - CELIKO (theedrank)
€ 7,40/1kg
€ 2,34
-5%
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Guarana zaden, 800 g - hele zaden van Paullinia cupana uit Brazilië, een natuurlijke bron van cafeïne
Guarana zaden, 800 g - hele zaden van Paullinia cupana uit Brazilië, een natuurlijke bron van cafeïne
€ 49,87/1kg
€ 39,90
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Aromandise THEMB4, Kokosmelkpoeder* 56,7% (kokosnoot* 65%, maltodextrine*), agavesiroop*, poeder van..., Frankrijk, 1 stuk
Aromandise THEMB4, Kokosmelkpoeder* 56,7% (kokosnoot* 65%, maltodextrine*), agavesiroop*, poeder van..., Frankrijk, 1 stuk
€ 50,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
€ 77,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bio Grüntee Sencha 200g
Bio Grüntee Sencha 200g
€ 82,50/1kg
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van DAY DETOX TEA - Poeder met Instant theemix, Mariadistelextract, Artisjokextract - 120 g
DAY DETOX TEA - Poeder met Instant theemix, Mariadistelextract, Artisjokextract - 120 g
€ 17,79
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van BASILUR Zwarte Ceylon-thee met natuurlijke karamelaroma, 100g
BASILUR Zwarte Ceylon-thee met natuurlijke karamelaroma, 100g
€ 246,00/1kg
€ 24,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Spinnrad biologische Hibiscus-thee, kruidenthee, 25 filterzakjes
Spinnrad biologische Hibiscus-thee, kruidenthee, 25 filterzakjes
€ 72,78/1kg
€ 3,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Yerba Mate Yacuy Green Guarana 500g - Product uit Brazilië
Yerba Mate Yacuy Green Guarana 500g - Product uit Brazilië
€ 27.660,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,83
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Salus Vlierbessen- en duindoornfruit thee, biologisch, 100g
Salus Vlierbessen- en duindoornfruit thee, biologisch, 100g
€ 40,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zonnatura Venkel Thee 100%  (20 stuks)
Zonnatura Venkel Thee 100% (20 stuks)
€ 114,29/1kg
€ 3,28
-2%
€ 3,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zonnatura 100% Rooibos kruidenthee, 31g, cafeïnevrij, biologisch, veganistisch, glutenvrij
Zonnatura 100% Rooibos kruidenthee, 31g, cafeïnevrij, biologisch, veganistisch, glutenvrij
€ 87,42/1kg
€ 2,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Biologische gemalen kaneel, Ceylon - 40g
Sonnentor Biologische gemalen kaneel, Ceylon - 40g
€ 70,25/1kg
€ 2,99
-6%
€ 2,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ETS - Kurkuma, gember en citroengras, biologisch, 20 theezakjes
ETS - Kurkuma, gember en citroengras, biologisch, 20 theezakjes
€ 98,00/1kg
€ 3,65
-6%
€ 3,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische zwarte thee met sinaasappelsmaak, 50g
Biologische zwarte thee met sinaasappelsmaak, 50g
€ 4,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Drink Me Chai, Vanille Chai, 250g oplospoeder
Drink Me Chai, Vanille Chai, 250g oplospoeder
€ 23,96/1kg
€ 6,31
-5%
€ 5,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamille thee, biologische kamillebloemen, gedroogd, biologische kamille, Matricaria chamomilla, 300 gram
Kamille thee, biologische kamillebloemen, gedroogd, biologische kamille, Matricaria chamomilla, 300 gram
€ 59,67/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,90
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van LaProve Munt Mate – Kruidenthee met Yerba Maté en Munt – Energieboost – Natuurlijke koffeinethee – 250 gram
LaProve Munt Mate – Kruidenthee met Yerba Maté en Munt – Energieboost – Natuurlijke koffeinethee – 250 gram
€ 100,00/1kg
€ 25,00
Verkoper: LaProve

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ingwer-Kurkuma POWER SHOTS is een 100% natuurlijke, hooggeconcentreerde functionele poeder voor een professionele 30-daagse kuur. Het recept combineert de intense scherpte van gember (40%) en de kleurkracht van kurkuma (5%) met antioxidantrijke granaatappel (35%), evenals natuurlijk vitamine C uit acerola, citroen en appel.


Ingwer-Kurkuma POWER SHOTS met granaatappel – 30-daagse kuur

Uw dagelijkse dosis levensenergie: 100% natuurlijke poeder voor een perfect begin van de dag.

Vergeet dure kant-en-klare shots uit de koeling, die vol zitten met plastic afval en kunstmatige toevoegingen. Met ons Ingwer-Kurkuma Power Shot poeder mixt u uw dagelijkse portie vitaliteit in een handomdraai. Een perfect afgestemde premiumformule van zes krachtige natuurlijke ingrediënten levert u de geconcentreerde kracht van planten voor maar liefst 30 dagen.


Uw voordelen in één oogopslag

  • 100% Natuurlijk: Zuiver, hooggeconcentreerd fruit- en plantenpoeder.

  • Volledige 30-daagse kuur: Optimaal gedoseerd voor merkbare, dagelijkse vitaliteit.

  • Premium werkstoffencomplex: Scherpte, antioxidanten en natuurlijk vitamine C in de perfecte verhouding.

  • Zonder toevoegingen: Gegarandeerd vrij van toegevoegde suiker, conserveermiddelen of kunstmatige kleurstoffen.

  • Duurzaam & Flexibel: Minder verpakkingsafval, ideaal doseerbaar en overal te gebruiken.


De kracht van de 6 krachtige ingrediënten

Elk ingrediënt is zorgvuldig geselecteerd om een maximale synergie voor uw lichaam te bereiken:

  • 40% Gember: De scherpe klassieker voor een boost van de stofwisseling en een verkwikkend warm gevoel.

  • 35% Granaatappel: Het rode "godenfruit" levert waardevolle secundaire plantenstoffen (polyfenolen).

  • 5% Kurkuma: Het gouden specerij met de werkzame stof curcumine voor een natuurlijke balans.

  • 5% Acerola: Het Zuid-Amerikaanse superfruit als natuurlijke, hooggedoseerde leverancier van vitamine C.

  • Citroen & Appel: Zorgen voor een fruitig-frisse zuurgraad en ronden de smaak harmonieus af.


Productdetails & voedingswaarden

  • Inhoud:Poedermengsel voor 30 porties (bijv. 150g netto inhoud bij een dagelijkse dosis van 5g).

  • Kleur: Krachtig, helder zonnegoud tot lichtoranje.

  • Smaak: Verkwikkend scherp met een fruitig-hartige granaatappelsmaak en een pittige citrusfrisheid.

Ingrediënten
40% gember, 35% granaatappel, 16% appel, 5% acerola, 5% kurkuma, 2% citroenen
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Hergestellt für: AllYouNeed E-Commerce Rhein-Ruhr Egidestr. 2 44892 Bochum
Verkoopbenaming
Gember-Kurkuma poeder voor shots
Fabrikant
Cocktail Academy Bochum
EAN
4054495011337

Ingrediënten
40% gember, 35% granaatappel, 16% appel, 5% acerola, 5% kurkuma, 2% citroenen
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Hergestellt für: AllYouNeed E-Commerce Rhein-Ruhr Egidestr. 2 44892 Bochum
Verkoopbenaming
Gember-Kurkuma poeder voor shots
Fabrikant
Cocktail Academy Bochum
EAN
4054495011337
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Playadito Mate Tee 1kg
Playadito Mate Tee 1kg
€ 11.500,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 11,50
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Cha Tra Mue, nummer één merk, Thaise thee-mix, 400g (zonder kleurstoffen)
Cha Tra Mue, nummer één merk, Thaise thee-mix, 400g (zonder kleurstoffen)
€ 57,47/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Taragüi Mate Tee 1kg
Taragüi Mate Tee 1kg
€ 9.409,09/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 10,35
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Dilmah Kruidenthee, Pure Groene Thee, 100 theezakjes
Dilmah Kruidenthee, Pure Groene Thee, 100 theezakjes
€ 35,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,55
-5%
€ 7,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matcha groene thee met aardbeiensmaak, 20 stuks
Matcha groene thee met aardbeiensmaak, 20 stuks
€ 124,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hiba
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van David Rio Flamingo Vanilla Chai | Kruidenmengsel | zonder suiker en cafeïne | 337g blik
David Rio Flamingo Vanilla Chai | Kruidenmengsel | zonder suiker en cafeïne | 337g blik
€ 87,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maytenus ilicifolia - thee, 150 gram
Maytenus ilicifolia - thee, 150 gram
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Flor Essence kruiden voor het bereiden van een kruidenthee-extract, 63 gram thee
Flor Essence kruiden voor het bereiden van een kruidenthee-extract, 63 gram thee
€ 266,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
€ 77,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cha Tra Mue Thaise groene thee mix, 200 gram
Cha Tra Mue Thaise groene thee mix, 200 gram
€ 84,95/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,99
Verkoper: TRYTHAI
Bestseller
Productafbeelding van Sonnentorgriekse Berg Thee Los  (40 gr)
Sonnentorgriekse Berg Thee Los (40 gr)
€ 133,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,47
-2%
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ChaTraMue Thaïseethee Mix Extra Gold, 400 gram
ChaTraMue Thaïseethee Mix Extra Gold, 400 gram
€ 23,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Maytenus ilicifolia, 105 gram
Maytenus ilicifolia, 105 gram
€ 123,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van David Rio Elephant Vanilla Chai, kruidenmengsel | 398g blik
David Rio Elephant Vanilla Chai, kruidenmengsel | 398g blik
€ 313,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ricola Zwitserse kruidenthee, instant kruidenthee, 200 gram
Ricola Zwitserse kruidenthee, instant kruidenthee, 200 gram
€ 32,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,34
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Moringa Thee 500g - gedroogde, gesneden bladeren, natuurlijke kruidenthee, losse thee
Moringa Thee 500g - gedroogde, gesneden bladeren, natuurlijke kruidenthee, losse thee
€ 39,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Mamba mengsel, 1000 gram
Mamba mengsel, 1000 gram
€ 83,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met kardemom aroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met kardemom aroma, 40g, 20 theezakjes
€ 524,75/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
€ 164,95/1kg
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gut & Günstig 4930153007 Gut & Günstig Pfirsich Instanttee 400,0 g
Gut & Günstig 4930153007 Gut & Günstig Pfirsich Instanttee 400,0 g
€ 25,10/1kg
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kiriha Thee Matcha Poeder, Ceremonieel Kwaliteit, Eerste Oogst, Steenmolen, 100% Natuurlijk, Laboratoriumgetest, 30g
Kiriha Thee Matcha Poeder, Ceremonieel Kwaliteit, Eerste Oogst, Steenmolen, 100% Natuurlijk, Laboratoriumgetest, 30g
€ 333,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: BB-Tradings
Productafbeelding van Yerba Mate Canarias Serena, 1 kg (1000 gram)
Yerba Mate Canarias Serena, 1 kg (1000 gram)
€ 14.436,36/1kg
€ 15,88
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Lemon Melts - Citroenkoekjes met een laagje witte chocolade, 133g | ISLAND BAKERY
Lemon Melts - Citroenkoekjes met een laagje witte chocolade, 133g | ISLAND BAKERY
€ 36,24/1kg
€ 5,11
-5%
€ 4,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yerba Mate Amanda, traditioneel verwerkt met takjes, 1000g (1kg), KLASSIEK!
Yerba Mate Amanda, traditioneel verwerkt met takjes, 1000g (1kg), KLASSIEK!
€ 9.427,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,37
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Campesino Munt en Citroen 500g (0,5kg) - VERFRISSEND + ENERGIE
Yerba Mate Campesino Munt en Citroen 500g (0,5kg) - VERFRISSEND + ENERGIE
€ 13.818,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,60
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Ranong, instant mix voor Thaise thee, 154 gram
Ranong, instant mix voor Thaise thee, 154 gram
€ 97,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Thai Dancer: Gedroogde Kaffirlimoen (makrut), 25 gram
Thai Dancer: Gedroogde Kaffirlimoen (makrut), 25 gram
€ 80,40/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,12
-5%
€ 2,01
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 224.975,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,40
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.475,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
€ 74,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 41.650,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
€ 64,12
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 160.300,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,97
Verkoper: Un-Mate
€ 124.925,00/1kg