Original Villgrater Haus Spek, 1/8 stuk, ongeveer 500 gram - 9062

€ 16,66

€ 15,15-9%

€ 30,30 / 1kg

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Conserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Steiner  spek, middelste plak, ongeveer 450 gram - Artikelnummer 605
Steiner spek, middelste plak, ongeveer 450 gram - Artikelnummer 605
€ 69,33/1kg
€ 34,32
-9%
€ 31,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kaiserteil spek, Fesa-spek, Villgrater, ongeveer 600 gram - 9065
Kaiserteil spek, Fesa-spek, Villgrater, ongeveer 600 gram - 9065
€ 31,00/1kg
€ 20,46
-9%
€ 18,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pudliszki, bonen in tomatensaus, 450 gram
Pudliszki, bonen in tomatensaus, 450 gram
€ 6,24/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamgeschikt varkensvlees, Coppa Villgrater, 450 gram - 9104
Kamgeschikt varkensvlees, Coppa Villgrater, 450 gram - 9104
€ 34,33/1kg
€ 16,99
-9%
€ 15,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Krakus Varkensvet met spek en ui, 300 gram
Krakus Varkensvet met spek en ui, 300 gram
€ 11,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Rusiecki, Krakowska worst, 280 gram
Spichlerz Rusiecki, Krakowska worst, 280 gram
€ 13,57/1kg
€ 4,00
-5%
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonduelle, 3083681139709, 250 gram
Bonduelle, 3083681139709, 250 gram
€ 79,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonduelle, 3083681139716, 250 gram
Bonduelle, 3083681139716, 250 gram
€ 79,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Knorr Groentebouillon, grootverpakking, 12500 gram
Knorr Groentebouillon, grootverpakking, 12500 gram
€ 19,57/1kg
€ 244,63
Gratis bezorging
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Salami Jägerart Cacciatore DOP Villani, 155 gram.
Salami Jägerart Cacciatore DOP Villani, 155 gram.
€ 70,65/1kg
€ 12,04
-9%
€ 10,95
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Miesmuscheltjes - Marinade 120g | FONTAINE
Miesmuscheltjes - Marinade 120g | FONTAINE
€ 30,00/1kg
€ 3,69
-2%
€ 3,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Steiner's Haus Speck, 1/4 stuk, ongeveer 1,2 kg.
Steiner's Haus Speck, 1/4 stuk, ongeveer 1,2 kg.
€ 30,50/1kg
€ 40,26
-9%
€ 36,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pamapol Rundvleesstoofpot in bouillon, 500 gram
Pamapol Rundvleesstoofpot in bouillon, 500 gram
€ 8,14/1kg
€ 4,28
-4%
€ 4,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pamapol: Rundervleesstoofpot, bereid volgens het recept van Zamość, 500 gram
Pamapol: Rundervleesstoofpot, bereid volgens het recept van Zamość, 500 gram
€ 8,56/1kg
€ 4,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz gebakken bonen in tomatensaus, 2620 gram
Heinz gebakken bonen in tomatensaus, 2620 gram
€ 4,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,80
-5%
€ 14,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eendenpaté met zomertruffels, 145 gram
Eendenpaté met zomertruffels, 145 gram
€ 77,59/1l
€ 11,25
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Huisgemaakte ham, ongeveer 4,1 kg. - Kofler Delikatessen
Huisgemaakte ham, ongeveer 4,1 kg. - Kofler Delikatessen
€ 18,57/1kg
€ 83,76
-9%
€ 76,15
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pudliszki, varkensgehaktballetjes in tomatensaus, 590 gram
Pudliszki, varkensgehaktballetjes in tomatensaus, 590 gram
€ 8.101,69/1kg
€ 4,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Geroosterde zeewierbladeren Nori, 50 stuks
Geroosterde zeewierbladeren Nori, 50 stuks
€ 171,62/1kg
€ 23,48
-4%
€ 22,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leimer Croutons, ui/knoflook smaak
Leimer Croutons, ui/knoflook smaak
€ 16,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze wordt volgens traditionele wijze mild gerookt en gekruid, droog gezouten en minimaal 6 maanden lang bewaard in de zuivere berglucht van Sexten.

De spek wordt vacuüm verpakt aangeboden - gewicht: ongeveer 500 gram

Ingrediënten
zie productafbeelding
Voedingswaarde
zie productafbeelding of beschrijving
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Villgrater Metzgerei
Verkoopbenaming
Original Villgrater Haus Spek, 1/8 stuk, ongeveer 500 gram - 9062
Fabrikant
Villgrater Metzgerei
MPN (Manufacturer Part Number)
V003__-re-140354
EAN
8014700647863

Ingrediënten
zie productafbeelding
Voedingswaarde
zie productafbeelding of beschrijving
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Villgrater Metzgerei
Verkoopbenaming
Original Villgrater Haus Spek, 1/8 stuk, ongeveer 500 gram - 9062
Fabrikant
Villgrater Metzgerei
MPN (Manufacturer Part Number)
V003__-re-140354
EAN
8014700647863
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bauernspeck, Südtiroler Speck met beschermde geografische aanduiding (g.g.A.), ongeveer 475 gram - Slagerij Steiner
Bauernspeck, Südtiroler Speck met beschermde geografische aanduiding (g.g.A.), ongeveer 475 gram - Slagerij Steiner
€ 55,47/1kg
€ 28,98
-9%
€ 26,35
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Steiner  spek, middelste plak, ongeveer 450 gram - Artikelnummer 605
Steiner spek, middelste plak, ongeveer 450 gram - Artikelnummer 605
€ 69,33/1kg
€ 34,32
-9%
€ 31,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, licht gekruid, ongeveer 300 gram, vacuümverpakt.
Brettelspek, buikspek, licht gekruid, ongeveer 300 gram, vacuümverpakt.
€ 48,83/1kg
€ 16,11
-9%
€ 14,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bosch wasmachine (wit)
Bosch wasmachine (wit)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,18
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Ham, spek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
Ham, spek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
€ 31,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,38
-9%
€ 15,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salumificio Rossi - Felino worst (IGP) - Ganz - 0,75/0,95 kg
Salumificio Rossi - Felino worst (IGP) - Ganz - 0,75/0,95 kg
€ 52,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Ham, spek, Bernardi Karl, 1/8, hartstuk, ongeveer 500 gram.
Ham, spek, Bernardi Karl, 1/8, hartstuk, ongeveer 500 gram.
€ 43,60/1kg
€ 23,98
-9%
€ 21,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Accu-grastrimmer 21V – 2 accu's, 4 messen, telescopische handgreep – Lichtgewicht en krachtig
Accu-grastrimmer 21V – 2 accu's, 4 messen, telescopische handgreep – Lichtgewicht en krachtig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Südtiroler Speck, beschermde geografische aanduiding (g.g.A.), middelstuk, vacuümverpakt, ongeveer 0,5 kg. - Speck Raich
Südtiroler Speck, beschermde geografische aanduiding (g.g.A.), middelstuk, vacuümverpakt, ongeveer 0,5 kg. - Speck Raich
€ 61,00/1kg
€ 33,55
-9%
€ 30,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 12,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ham, spek, Bernardi Karl, 1/8, ongeveer 500 gram.
Ham, spek, Bernardi Karl, 1/8, ongeveer 500 gram.
€ 38,70/1kg
€ 21,28
-9%
€ 19,35
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Cacharel Eden Eau de Parfum Spray
Cacharel Eden Eau de Parfum Spray
€ 589,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 29,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - 7 jaar gerijpt - 500 g
Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - 7 jaar gerijpt - 500 g
€ 119,80/1kg
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 326,99
-€ 22,00
€ 304,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
€ 34,52/1kg
€ 8,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ham, spek, licht gerookt, hele plak, ongeveer 4,5 kg.
Ham, spek, licht gerookt, hele plak, ongeveer 4,5 kg.
€ 24,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 119,29
-€ 10,84
€ 108,45
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
€ 11,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
€ 11,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
€ 11,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
€ 23,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
€ 32,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,04
-9%
€ 16,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
€ 59,90/1kg
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 200 ml
Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 200 ml
€ 718,25/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 580
€ 143,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ham, spek, Bernardi Karl, 1/4 stuk, ongeveer 1 kg.
Ham, spek, Bernardi Karl, 1/4 stuk, ongeveer 1 kg.
€ 31,05/1kg
€ 34,15
-9%
€ 31,05
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Qbrick System PRO Toolbox 2.0 RED ULTRA HD Op maat gemaakte gereedschapskoffer 450 x 260 x 240 mm 19 l stapelbaar IP54 met 3 compartimenten en legbord
Qbrick System PRO Toolbox 2.0 RED ULTRA HD Op maat gemaakte gereedschapskoffer 450 x 260 x 240 mm 19 l stapelbaar IP54 met 3 compartimenten en legbord
€ 35,29
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Krakus Goulash van kip, 300 gram
Krakus Goulash van kip, 300 gram
€ 12,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,76
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.