Colgate Max White Instant Tandpasta (75 ml)

€ 3,47

€ 3,12-10%

€ 41,60 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White Charcoal (75 ml)
Colgate Tandpasta Max White Charcoal (75 ml)
€ 47,20/1l
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
€ 304,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,22
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Blue, 75 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Blue, 75 ml
€ 37,87/1l
€ 2,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White Purple Reveal (75 ml)
Colgate Tandpasta Max White Purple Reveal (75 ml)
€ 47,20/1l
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Max White Optic tandpasta, 75 ml - voordeelverpakking - 2 stuks
Colgate Max White Optic tandpasta, 75 ml - voordeelverpakking - 2 stuks
€ 199,67/1l
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White Ultra Deep Clean (75 ml)
Colgate Tandpasta Max White Ultra Deep Clean (75 ml)
€ 105,47/1l
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Max White Reveal tandpasta, 75 ml
Colgate Max White Reveal tandpasta, 75 ml
€ 145,08/1kg
€ 18,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ClearSmile Max Whitening Toothpaste Charcoal (100 ml)
ClearSmile Max Whitening Toothpaste Charcoal (100 ml)
€ 119,80/1l
€ 11,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White Crystal Mint (100 ml)
Colgate Tandpasta Max White Crystal Mint (100 ml)
€ 16,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Tandpasta White Teeth (75 ml)
Colgate Tandpasta White Teeth (75 ml)
€ 20,13/1l
€ 1,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Advanced White Whitening tandpasta, 2 x 75 ml
Advanced White Whitening tandpasta, 2 x 75 ml
€ 89,27/1l
€ 13,39
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Aquafresh White Renewal tandpasta, 75 ml, 234308
Aquafresh White Renewal tandpasta, 75 ml, 234308
€ 110,00/1kg
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tandpasta Lacalut White met bleekformule, 75 ml
Tandpasta Lacalut White met bleekformule, 75 ml
€ 121,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,34
-31%
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Clean Mint, 100 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Clean Mint, 100 ml
€ 17,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lacalut Flora White tandpasta, 75 ml
Lacalut Flora White tandpasta, 75 ml
€ 135,80/1kg
€ 13,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
€ 135,47/1l
€ 10,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lacalut White & Repair, 75 ml tandpasta
Lacalut White & Repair, 75 ml tandpasta
€ 149,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tandpasta Max White Ultra Protect Trio, 3 x 50 ml
Tandpasta Max White Ultra Protect Trio, 3 x 50 ml
€ 572,40/1kg
€ 28,62
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Zendium Tandpasta – Fresh & White 75 ml
Zendium Tandpasta – Fresh & White 75 ml
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta Proglasur Gentle White (75 ml)
Sensodyne Tandpasta Proglasur Gentle White (75 ml)
€ 61,60/1l
€ 4,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze tandpasta is ontwikkeld met een formule die klinisch is bewezen en bijdraagt aan een stralend witte glimlach. Colgate Max White Instant Tandpasta (75 ml) verwijdert tot 100% van de oppervlaktevlekken en bevat optische witmakers voor een direct zichtbaar whitening effect. Het gebruik van deze tandpasta helpt ook bij het verminderen van tandplak, wat bijdraagt aan sterk glazuur en gezond tandvlees. Gebruik * Breng een kleine hoeveelheid tandpasta aan op uw tandenborstel. * Poets uw tanden grondig gedurende minimaal twee minuten. * Poets 2 keer per dag en niet vaker dan 3 keer per dag. * Slik zo weinig mogelijk tandpasta door en spuug de rest uit. * Bewaar de tandpasta bij kamertemperatuur op een droge, donkere plaats en buiten bereik van jonge kinderen.
Inhoud
75 ml
Fabrikant
EAN
8718951761414
MPN (Manufacturer Part Number)
DW37569

Inhoud
75 ml
Fabrikant
EAN
8718951761414
MPN (Manufacturer Part Number)
DW37569
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
€ 23,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 53,20/1l
€ 4,12
-3%
€ 3,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 143,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,96/1l
€ 1,92
-8%
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
€ 83,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
€ 0,00/1l
€ 23,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 102,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 249,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
€ 238,12/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 44,90/1l
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 83,00/1l
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
€ 88,67/1l
€ 6,65
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Ecodenta Tandpasta whitening houtskool extra black (100 ml)
Ecodenta Tandpasta whitening houtskool extra black (100 ml)
€ 29,20/1l
€ 3,19
-8%
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
€ 94,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van SPLAT Biocalcium Tandpasta: Remineralisatie van het tandglazuur, reconstructie. 100 ml
SPLAT Biocalcium Tandpasta: Remineralisatie van het tandglazuur, reconstructie. 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,38
-51%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - White Plus - Verhelderend - Geschikt voor gevoelige tanden
SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - White Plus - Verhelderend - Geschikt voor gevoelige tanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,97/1l
Productafbeelding van SPLAT Gevoelige Tandpasta voor het bleken en herstellen, zonder fluoride, 100 ml
SPLAT Gevoelige Tandpasta voor het bleken en herstellen, zonder fluoride, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1l
Productafbeelding van SPLAT Professionele tandpasta LAVENDERSEPT, 100 ml
SPLAT Professionele tandpasta LAVENDERSEPT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - met fluoride - blekende formule - veilig voor het tandglazuur
Crest | Tandpasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - met fluoride - blekende formule - veilig voor het tandglazuur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,73
-70%
€ 10,89
Verkoper: Lemonbite
€ 108,90/1l
Productafbeelding van Biorepair Tandvleesbeschermende Tandpasta, 75 ml
Biorepair Tandvleesbeschermende Tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,51
Verkoper: Lemonbite
€ 60,13/1l
Productafbeelding van Biorepair Total Protective Repair Tandglazuurherstellende pasta, 75 ml
Biorepair Total Protective Repair Tandglazuurherstellende pasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
€ 69,70/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest, 3D White, Brilliance, Luminous Purple, maakt tanden witter en beschermt tegen verkleuring, 130 gram
Tandpasta, Crest, 3D White, Brilliance, Luminous Purple, maakt tanden witter en beschermt tegen verkleuring, 130 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Biorepair Fast Sensitive Repair tandpasta, 75 ml
Biorepair Fast Sensitive Repair tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 106,53/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l