Kattenspeelgoed van natuurlijk sisalgarn, inclusief kattenkruid, voor kauwen en krabben. Kattenspeelgoed met kattenkruid - CATCHEW

€ 11,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Krabplanken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PA1077 Krabpaal voor katten
PA1077 Krabpaal voor katten
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Duvo+ Krabplank met kattenkruid
Duvo+ Krabplank met kattenkruid
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nobby krabplank met pluche, 72013-01
Nobby krabplank met pluche, 72013-01
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AFP Krastkarton Scratchpad Groot met Kattenkruid
AFP Krastkarton Scratchpad Groot met Kattenkruid
€ 13,94
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van A. Basis krabkarton voor katten, L-vormige krabpaal met kattenkruid, inclusief
A. Basis krabkarton voor katten, L-vormige krabpaal met kattenkruid, inclusief
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Catit Krabkarton Dierenfiguren Krabpaal Krokodil
Catit Krabkarton Dierenfiguren Krabpaal Krokodil
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Petkit 4-in-1 Krabspel
Petkit 4-in-1 Krabspel
€ 49,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Catit Krabkarton Dierenfiguren: Hippo
Catit Krabkarton Dierenfiguren: Hippo
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Niwaes Krabmat voor konijnen, karton, natuurlijke sisal konijnenkrabbal, 2-in-1
Niwaes Krabmat voor konijnen, karton, natuurlijke sisal konijnenkrabbal, 2-in-1
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kartonnen krabplank voor katten – Voor de vermaak van uw geliefde huisdier
Kartonnen krabplank voor katten – Voor de vermaak van uw geliefde huisdier
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ZooRoyal Krabpalen voor katten, grijs, 24 x 49 x 17 cm. Inclusief krabplank, krabmeubel en sisalplaat
ZooRoyal Krabpalen voor katten, grijs, 24 x 49 x 17 cm. Inclusief krabplank, krabmeubel en sisalplaat
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Gimars krabplank voor katten, krabkarton in A-vorm voor katten, stevig krabmeubel
Gimars krabplank voor katten, krabkarton in A-vorm voor katten, stevig krabmeubel
€ 45,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Creative Pets Krabplank Kat 57 x 21 x 8 cm, Natuurlijke Krabpaal
Creative Pets Krabplank Kat 57 x 21 x 8 cm, Natuurlijke Krabpaal
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Gimars krabplank voor katten, L-vormige krabplank, krabkarton voor katten
Gimars krabplank voor katten, L-vormige krabplank, krabkarton voor katten
€ 58,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dogat Krabplank voor katten, set van 2. Krabkarton voor katten, afmetingen 42x30x6,5 cm
Dogat Krabplank voor katten, set van 2. Krabkarton voor katten, afmetingen 42x30x6,5 cm
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenplank - 22,5 x 43 cm
Kattenplank - 22,5 x 43 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Azomor® Set van drie multifunctionele krabmatten voor katten, met een sisaloppervlak
Azomor® Set van drie multifunctionele krabmatten voor katten, met een sisaloppervlak
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van FANTASK, kattenhuis met 3 verdiepingen, kattenkooi, kattenhuis met krabplank en 3 kussens
FANTASK, kattenhuis met 3 verdiepingen, kattenkooi, kattenhuis met krabplank en 3 kussens
€ 128,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenkruid met krabplank
Kattenkruid met krabplank
€ 333,95
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals
Productafbeelding van Krabpaal - Krabmeubel - Kattenkrabpaal - Kattenboom - Kattenmeubel - Inclusief Speelbal En Jute Krabpaal
Krabpaal - Krabmeubel - Kattenkrabpaal - Kattenboom - Kattenmeubel - Inclusief Speelbal En Jute Krabpaal
€ 554,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Stimuleer de natuurlijke speeldrang van uw kat met kattenkruid

Dit hoogwaardige kattenspeelgoed is ontworpen om de natuurlijke speeldrang van uw kat te stimuleren. Het geïntegreerde kussen met kattenkruid bevat biologisch kattenkruid van hoge kwaliteit en zorgt ervoor dat katten nieuwsgierig worden, spelen en actief blijven. De aangename geur van het kattenkruid maakt het speelgoed bijzonder aantrekkelijk en stimuleert katten keer op keer om te spelen.

Dit kattenspeelgoed is ideaal voor dagelijkse bezigheid en helpt om verveling bij huiskatten te verminderen.

- Stimuleert de natuurlijke jacht- en speeldrang
- Motiveert katten tot beweging en activiteit
- Zorgt voor mentale en fysieke stimulatie

Duurzaam krabspeelgoed voor gezonde nagels

De slijtvaste sisalgaren bieden een perfect oppervlak voor katten om hun nagels te scherpen. Als krabspeelgoed met kattenkruid combineert het speelplezier met een praktische functie in het dagelijks leven.

Dankzij de natuurlijke structuur van het materiaal kunnen katten hun krabinstinct volgen zonder meubels of tapijten te beschadigen.

- Duurzaam sisalgaren
- Geschikt kraboppervlak voor dagelijks gebruik
- Kan helpen om banken en meubels te beschermen

Kattenspeelgoed om op te kauwen voor actieve en speelse katten

Veel katten houden ervan om op speelgoed te bijten, te trappen of het vast te houden. Dit kattenspeelgoed om op te kauwen is speciaal ontworpen voor dat doel. Het stevige materiaal en de dubbel gestikte randen zorgen voor extra stabiliteit, zodat zelfs krachtige katten er lang plezier van kunnen hebben.

Dit speelgoed is bijzonder geschikt voor:

- Katten die graag kauwen of worstelen
- Jonge katten tijdens het wisselen van hun tandjes
- Actieve katten die intensiever willen spelen

Groot speeloppervlak voor veelzijdig spel

De royale vorm maakt het mogelijk voor katten om het speelgoed te omarmen, te trappen en mee te worstelen. Hierdoor wordt niet alleen beweging gestimuleerd, maar ook het natuurlijke jachtinstinct aangesproken.

Dit kattenspeelgoed is geschikt voor zowel eenkatten als huishoudens met meerdere katten.

Duurzame materialen voor dagelijks speelplezier

Het speelgoed is gemaakt van natuurlijke, pluisvrije sisalvezels en is ontworpen voor regelmatig gebruik. De robuuste afwerking zorgt ervoor dat het kussen met kattenkruid zijn vorm behoudt, zelfs bij intensief spelen.

Producteigenschappen

- Materiaal: natuurlijk sisalgaren
- Vulling: biologisch kattenkruid
- Afwerking: dubbel gestikte randen
- Geschikt voor huiskatten en kittens

Inhoud levering

- 1x Kattenkruid kauw- en krabspeelgoed CATCHEW

EAN
3831127508929
Fabrikant
Mormark

EAN
3831127508929
Fabrikant
Mormark
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Felix Crispies, kattensnack met zalm en forel, 45 gram
Felix Crispies, kattensnack met zalm en forel, 45 gram
€ 49,20/1kg
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ultralichte zomerdeken, 135 x 200 cm, ademend en ideaal voor warme nachten, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling
ultralichte zomerdeken, 135 x 200 cm, ademend en ideaal voor warme nachten, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 58,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hamann strooizout 861301, 10 kg
Hamann strooizout 861301, 10 kg
€ 9,33/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 93,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 100
100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,90
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van TRIXIE 5900, kunststof, 180 mm, 120 mm, 130 mm
TRIXIE 5900, kunststof, 180 mm, 120 mm, 130 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,54
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Swirl 1704040, Swirl M 40 MP Plus, AirSpace
Swirl 1704040, Swirl M 40 MP Plus, AirSpace
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 14,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PawHut kattenhol, kattenhuis met krabgedeelte, dubbele deuren, speelbal, polyester
PawHut kattenhol, kattenhuis met krabgedeelte, dubbele deuren, speelbal, polyester
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Pawise Nager Transportbox voor kleine huisdieren, maat: M
Pawise Nager Transportbox voor kleine huisdieren, maat: M
€ 20,83
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Nob Katzenmatte XXL, vloermat voor kattenbak, 60x40 cm, grijs, antislip
Nob Katzenmatte XXL, vloermat voor kattenbak, 60x40 cm, grijs, antislip
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,80
-55%
€ 22,58
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van ROTHO Basic - detergent container - 4.5l
ROTHO Basic - detergent container - 4.5l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,36
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Comfortabel mandje voor katten en kleine honden, wasbaar huisdierenbed, 50 cm, donutvorm, zacht rond kattenmandje, comfortabel knuffelbed voor binnen
Comfortabel mandje voor katten en kleine honden, wasbaar huisdierenbed, 50 cm, donutvorm, zacht rond kattenmandje, comfortabel knuffelbed voor binnen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kores correctievloeistof "Metal Tip", wit, inhoud: 10 ml
Kores correctievloeistof "Metal Tip", wit, inhoud: 10 ml
€ 1.870,00/1l
€ 39,55
-52%
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van plast team 22320803, plast team opbergbox HOME BOX, 30 liter, transparant
plast team 22320803, plast team opbergbox HOME BOX, 30 liter, transparant
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,93
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Suikerrietbeker, 350 ml, diameter 13,5 cm, hoogte 4,3 cm, 50 stuks.
Suikerrietbeker, 350 ml, diameter 13,5 cm, hoogte 4,3 cm, 50 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Muntsorteerder, spaarpot, 240 x 50 x 120 mm, verzameldoos, blauw
Muntsorteerder, spaarpot, 240 x 50 x 120 mm, verzameldoos, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dehner Natura Premium Igelvoer, Igelmix, Volwaardig voer voor egels, rijk aan eiwitten / glutenvrij / natuurlijke voeding, 2 kg
Dehner Natura Premium Igelvoer, Igelmix, Volwaardig voer voor egels, rijk aan eiwitten / glutenvrij / natuurlijke voeding, 2 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MONZANA® Nachtlampen, set van 2, met touchdimmer en LED-lamp, glazen kap, tafellamp, woonkamer, slaapkamer, nachtlamp, leeslamp
MONZANA® Nachtlampen, set van 2, met touchdimmer en LED-lamp, glazen kap, tafellamp, woonkamer, slaapkamer, nachtlamp, leeslamp
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 46,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Parkside accu-grasmaaier/heggenschaar PAGS20-LiA1, zonder accu en oplader
Parkside accu-grasmaaier/heggenschaar PAGS20-LiA1, zonder accu en oplader
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 99,00
Verkoper: Axshop
Productafbeelding van Originele afstandsbediening voor Sharp TV, modelnummer SHW/RMC/0121, geschikt voor Aquos UHD 4K Smart 3D televisies
Originele afstandsbediening voor Sharp TV, modelnummer SHW/RMC/0121, geschikt voor Aquos UHD 4K Smart 3D televisies
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 10,17
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Nostalgic-Art Retro voorraadbus L, 3 liter, kattenvoer – Love Mix – Cadeau-idee voor kattenbezitters, grote metalen bus voor droogvoer, vintage design
Nostalgic-Art Retro voorraadbus L, 3 liter, kattenvoer – Love Mix – Cadeau-idee voor kattenbezitters, grote metalen bus voor droogvoer, vintage design
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 41,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CLEANMAXX Zyklon stofzuiger, 800W, model 303442
CLEANMAXX Zyklon stofzuiger, 800W, model 303442
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 99,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van PARKSIDE® 20V Accu-set / inclusief accu (2Ah) en oplader (2,4A)
PARKSIDE® 20V Accu-set / inclusief accu (2Ah) en oplader (2,4A)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,00
Verkoper: MB_Elektrohandel
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 123,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hängmat voor katten, boho-stijl, schommelbed voor huisdieren, slaapcomfort
Hängmat voor katten, boho-stijl, schommelbed voor huisdieren, slaapcomfort
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,68
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
een geweldig product
Beoordeeld op 26 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Katten vinden het leuk
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kartonnen krabplank met kattenkruid - Diameter 38 cm - Rand van vilt - Kwaliteitsmerk
Kartonnen krabplank met kattenkruid - Diameter 38 cm - Rand van vilt - Kwaliteitsmerk
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Famanu krabplank voor grote katten - L-vormig ontwerp
Famanu krabplank voor grote katten - L-vormig ontwerp
€ 53,51
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van PA1077 Krabpaal voor katten
PA1077 Krabpaal voor katten
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Krabmat voor katten, 40x60 cm, 2 stuks, sisal, krabplank voor aan de muur
Krabmat voor katten, 40x60 cm, 2 stuks, sisal, krabplank voor aan de muur
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion