EXS Grande condooms, 64 mm, 12 stuks. Aantal: 100 stuks

21,92

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 4 – ma 9 november
Wees er snel bij!
Condooms & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Condooms RFSU Grande, 19 cm, 10 stuks
Condooms RFSU Grande, 19 cm, 10 stuks
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Unimil Skyn, selectie latexvrije condooms, 35 stuks
Unimil Skyn, selectie latexvrije condooms, 35 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 44,46
-41%
€ 25,95
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Mijn Maat - Mix Condoms 47 Mm, 28 Stuks
Mijn Maat - Mix Condoms 47 Mm, 28 Stuks
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HaJa_GmbH
Productafbeelding van EXS Warming - Condooms - 144 stuks
EXS Warming - Condooms - 144 stuks
€ 32,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pasante - Condombetroffen, Regelmatige Verpakking, 144 Stuks
Pasante - Condombetroffen, Regelmatige Verpakking, 144 Stuks
€ 31,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Pleasure Me condooms, 40 stuks
Durex Pleasure Me condooms, 40 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,20
-12%
€ 37,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Manix - SKYN Intense Feel, 10 stuks
Manix - SKYN Intense Feel, 10 stuks
€ 20,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Euroglider condooms, 1008 stuks
Euroglider condooms, 1008 stuks
€ 194,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EXS Pure - Condooms - 12 stuks
EXS Pure - Condooms - 12 stuks
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kondome Colibrí, 144 stuks
Kondome Colibrí, 144 stuks
€ 35,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Natuurlijke condooms, 6 stuks
Natuurlijke condooms, 6 stuks
€ 13,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Latexvrije urinaalkondoom, 25 mm, zelfklevend, 1 stuk
Latexvrije urinaalkondoom, 25 mm, zelfklevend, 1 stuk
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Latexvrije urinaalkondoom, 29 mm, zelfklevend, 1 stuk
Latexvrije urinaalkondoom, 29 mm, zelfklevend, 1 stuk
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Easyglide Easyglide condoom met smaakjes (10 stuks)
Easyglide Easyglide condoom met smaakjes (10 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,30
-51%
€ 3,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Skyn Condooms, Original, 10 stuks
Skyn Condooms, Original, 10 stuks
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritex Ideal condooms, 20 stuks. Condooms
Ritex Ideal condooms, 20 stuks. Condooms
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SKYN Selection+ (verpakking van 10 stuks)
SKYN Selection+ (verpakking van 10 stuks)
€ 20,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex - Classic - 3 condooms
Durex - Classic - 3 condooms
€ 13,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Durex Pleasurefruits condooms, 144 stuks
Durex Pleasurefruits condooms, 144 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,55
-29%
€ 52,84
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Pasante Naturelle condooms, 144 stuks
Pasante Naturelle condooms, 144 stuks
€ 29,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voor wie meer ruimte en vrijheid wenst, biedt EXS Grande een uitzonderlijk comfortabele pasvorm die het zelfvertrouwen versterkt. Met een bijzonder ruime nominale breedte van 64 mm biedt EXS Grande maximale ruimte en een werkelijk ontspannen gevoel, waardoor het ideaal is voor mensen die een aanzienlijk breder condoom prefereren.

Gebaseerd op het succes van de EXS-maatreeks, is EXS Grande gemaakt van hoogwaardig, zijdezacht latex om het comfort te verbeteren, terwijl tegelijkertijd het hoge niveau van veiligheid en betrouwbaarheid wordt gewaarborgd, waar EXS bekend om staat. Het resultaat is een natuurlijke, responsieve ervaring die van begin tot eind aangenaam aanvoelt.

EXS Grande is ontworpen voor mensen voor wie standaardcondooms in maat L te krap zijn, en is het grootste condoom in het EXS-assortiment, dat compromisloze comfort biedt. Of u nu overstapt van een Magnum of gewoon op zoek bent naar het ultieme in ruimte en veiligheid, EXS Grande zal uw verwachtingen overtreffen.

Productspecificaties:
Nominale breedte: 64 mm
Ontworpen voor een extra brede, ontspannen pasvorm
Gemaakt van hoogwaardig, zijdezacht latex voor verbeterd comfort
Grootste pasvorm in de EXS-maatreeks
Bewezen EXS-kwaliteit en -prestaties
Verkrijgbaar in verpakkingen van 12 en 100 stuks
EXS Grande - wanneer alleen de grootste pasvorm goed genoeg is.

Diameter
64 mm
Model
Grande 64mm
Gewicht
0.374 kg
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
100 stuks
Aantal stuks
100
EAN
5027701009755
MPN (Manufacturer Part Number)
100000066293

Diameter
64 mm
Model
Grande 64mm
Gewicht
0.374 kg
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
100 stuks
Aantal stuks
100
EAN
5027701009755
MPN (Manufacturer Part Number)
100000066293
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Secura, extra groot, verpakking van 100 stuks
Secura, extra groot, verpakking van 100 stuks
€ 24,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Unimil Skyn, selectie latexvrije condooms, 35 stuks
Unimil Skyn, selectie latexvrije condooms, 35 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 44,46
-41%
€ 25,95
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van MY.SIZE Pro, mannencondoom, transparant, latex, conform ISO 4074:2002, CE0197, 64 mm, 36 stuks
MY.SIZE Pro, mannencondoom, transparant, latex, conform ISO 4074:2002, CE0197, 64 mm, 36 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: HaJa_GmbH
Productafbeelding van Durex Thin Feel - 144 condooms
Durex Thin Feel - 144 condooms
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 120,39
-€ 60,44
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van 100er verpakking Mister Size condooms - 64 mm - jouw persoonlijke maat
100er verpakking Mister Size condooms - 64 mm - jouw persoonlijke maat
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,08
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Unimil Skyn Unknown Pleasures, limited edition, mix van nitrilelatex condooms, 42 stuks
Unimil Skyn Unknown Pleasures, limited edition, mix van nitrilelatex condooms, 42 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,98
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van AMOR Nature 57 mm condooms verpakking van 100 | premium naturelkleurig | gevoelsecht flinterdun | wanddikte 0,07 mm
AMOR Nature 57 mm condooms verpakking van 100 | premium naturelkleurig | gevoelsecht flinterdun | wanddikte 0,07 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: HaJa_GmbH
Productafbeelding van Loovara monddoekjes, likdoekjes, 18 stuks, latexvrij - voordelingsset 6x3 - mondbeschermers, latexvrij - beschermdoekjes, ultra-dun, natuurlijk en extra zacht, voor een
Loovara monddoekjes, likdoekjes, 18 stuks, latexvrij - voordelingsset 6x3 - mondbeschermers, latexvrij - beschermdoekjes, ultra-dun, natuurlijk en extra zacht, voor een
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,43
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van ONE Mixed Pleasures, 12 stuks
ONE Mixed Pleasures, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ormelle Vrouwencondoom (1 stuk)
Ormelle Vrouwencondoom (1 stuk)
€ 1,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pasante Delay condooms, 144 stuks
Pasante Delay condooms, 144 stuks
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Billy Boy - Condooms in diverse kleuren - 20 stuks.
Billy Boy - Condooms in diverse kleuren - 20 stuks.
€ 23,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EXS Air Thin condooms - Condooms - 100 stuks
EXS Air Thin condooms - Condooms - 100 stuks
€ 28,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritex condooms - Voor een ontspannen intimiteit. LONGTIME - Langer van elkaar genieten / Verpakking met 8 stuks
Ritex condooms - Voor een ontspannen intimiteit. LONGTIME - Langer van elkaar genieten / Verpakking met 8 stuks
€ 8,-
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fromms FF 21-serie
Fromms FF 21-serie
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Durex London Extra Special, 100 stuks, condooms
Durex London Extra Special, 100 stuks, condooms
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CONTROL - KROPKI I LINIE NONSTOP, 12 stuks
CONTROL - KROPKI I LINIE NONSTOP, 12 stuks
€ 25,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Real Feel condooms, 24 stuks
Real Feel condooms, 24 stuks
€ 41,15
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ON) condooms Clinic - zonder glijmiddel | 52 mm breed | verpakking van 100 stuks | droog | dunne wanddikte van 0,07 mm
ON) condooms Clinic - zonder glijmiddel | 52 mm breed | verpakking van 100 stuks | droog | dunne wanddikte van 0,07 mm
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: HaJa_GmbH
Productafbeelding van 20 stuks DUREX SENSUAL condomen, dun, latexvrij, 56 mm
20 stuks DUREX SENSUAL condomen, dun, latexvrij, 56 mm
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Durex Extra Safe condooms, 24 stuks - Veiligheid en bescherming
Durex Extra Safe condooms, 24 stuks - Veiligheid en bescherming
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,99
-10%
€ 30,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKYN Bulk Pack: Originele condooms zonder latex, 144 stuks
SKYN Bulk Pack: Originele condooms zonder latex, 144 stuks
€ 183,33
-€ 107,34
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van 40 stuks SKYN Original condooms voor mannen, Skynfeel, latexvrij, zeer dun, 53 mm breed
40 stuks SKYN Original condooms voor mannen, Skynfeel, latexvrij, zeer dun, 53 mm breed
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 33,81
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van UNIMIL SKYN LARGE, latexvrije condooms, 36 stuks.
UNIMIL SKYN LARGE, latexvrije condooms, 36 stuks.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,95
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van 40 stuks SKYN Original condooms voor mannen, Skynfeel, latexvrij, zeer dun, 53 mm breed
40 stuks SKYN Original condooms voor mannen, Skynfeel, latexvrij, zeer dun, 53 mm breed
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van MY.SIZE Classic condooms maat 6 | 64 mm breed | grootverpakking van 36 stuks | extra dun | gevoelsecht flinterdun | dunne wanddikte van 0,07 mm
MY.SIZE Classic condooms maat 6 | 64 mm breed | grootverpakking van 36 stuks | extra dun | gevoelsecht flinterdun | dunne wanddikte van 0,07 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: HaJa_GmbH
Productafbeelding van Durex Gelijkend op echt Classic - 20 stuks
Durex Gelijkend op echt Classic - 20 stuks
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,01
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,22
-12%
€ 35,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Secura Original, verpakking van 1.000 stuks
Secura Original, verpakking van 1.000 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 149,47
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenmondkapje, transparant, ademend, ter preventie
Kattenmondkapje, transparant, ademend, ter preventie
€ 31,-
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Black Hawk condooms - Variant: 12 stuks
Black Hawk condooms - Variant: 12 stuks
€ 15,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EXS Snug Fit - Condooms - 12 stuks
EXS Snug Fit - Condooms - 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,70
Verkoper: somnia24