Aantal stuks:

1
  • 1

Alize 1x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (4574)

€ 4,90

€ 49,00 / 1kg

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Wol & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alize 1x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8027)
Alize 1x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8027)
€ 49,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (2978)
Alize 1x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (2978)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8057)
Alize 1x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8057)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Diva Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (4574)
Alize 1x 100g Diva Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (4574)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Diva Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1900)
Alize 1x 100g Diva Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1900)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1602)
Alize 1x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1602)
€ 49,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (5)
Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (5)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (294)
Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (294)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (161)
Alize 1x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (161)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (584)
Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (584)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (404)
Alize 1x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (404)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (111)
Alize 1x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (111)
€ 49,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: HobbyYARN

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alize Burcum Batik is een zacht, gemakkelijk te onderhouden acryl garen met een prachtige kleurovergang, ideaal voor al je brei- en haakprojecten. Met een looplengte van 210 meter per 100 gram is dit garen perfect geschikt voor sjaals, mutsen, accessoires, truien en nog veel meer. De aanbevolen naalddikte voor breien is 4-6 mm en voor haken 2-4 mm, waardoor het verwerken van dit garen zeer prettig is, ongeacht of je een beginner of een ervaren breier/haakster bent. Je kunt bijzonder mooie effecten creëren door de batik kleuren te combineren met bijpassende effen kleuren, om accenten te leggen. Dankzij de grote keuze aan kleurmengsels kun je je projecten creatief en individueel vormgeven.
Breedte
210 m
Lengte
210 m
Fabrikant
ALIZE
Aantal stuks
1
Gewicht
100 g
EAN
4255678943395

Breedte
210 m
Lengte
210 m
Fabrikant
ALIZE
Aantal stuks
1
Gewicht
100 g
EAN
4255678943395
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 169,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Prym Ergonomics breiset van dikke naalden (7,0–12,0 mm) – 5 stuks, voor optimaal comfort
Prym Ergonomics breiset van dikke naalden (7,0–12,0 mm) – 5 stuks, voor optimaal comfort
€ 175,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,00
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Garen PAPATYA BATIK - 100 gram, 360 meter - Groen
Garen PAPATYA BATIK - 100 gram, 360 meter - Groen
€ 103,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,39
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Anchor Freccia 6 – garen van gemerceriseerd katoen voor haakwerk (Kleur 00218)
Anchor Freccia 6 – garen van gemerceriseerd katoen voor haakwerk (Kleur 00218)
€ 85,80/1kg
€ 4,29
Verkoper: marussia
Bestseller
Productafbeelding van Hobby YARN - Softy Charme – 100% scheerwol, 100g, Merino vilwol, extra dikke vilgaren voor zowel droog- als natvilten. Kleur: 47435 Wisteria Mist
Hobby YARN - Softy Charme – 100% scheerwol, 100g, Merino vilwol, extra dikke vilgaren voor zowel droog- als natvilten. Kleur: 47435 Wisteria Mist
€ 5,90/1kg
€ 5,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Leonora van Permin – Luxe garen gemaakt van zijde, wol en kid mohair (41 nebelwald)
Leonora van Permin – Luxe garen gemaakt van zijde, wol en kid mohair (41 nebelwald)
€ 215,60/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,39
Verkoper: marussia
Productafbeelding van DMC Eco Vita Rafia - duurzaam garen, 100% houtvezel (Kleur 2)
DMC Eco Vita Rafia - duurzaam garen, 100% houtvezel (Kleur 2)
€ 139,80/1kg
€ 6,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Merino Soft Art'is garen, 100% wol, zonder mulesing en superwash behandeling (50g / 120m) (kleur: crème)
Merino Soft Art'is garen, 100% wol, zonder mulesing en superwash behandeling (50g / 120m) (kleur: crème)
€ 101,80/1kg
€ 5,09
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Gründl Lisa Wolle, 133 meter, 50 gram. Geschikt voor breien en haken. Garen, zacht, van hoge kwaliteit
Gründl Lisa Wolle, 133 meter, 50 gram. Geschikt voor breien en haken. Garen, zacht, van hoge kwaliteit
€ 651,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 308,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hobby YARN - Softy Charme – 100% scheerwol, 100g, Merino vilwol, extra dikke vilgaren voor zowel droog- als natvilten. Kleur: 34199 Snowdrift
Hobby YARN - Softy Charme – 100% scheerwol, 100g, Merino vilwol, extra dikke vilgaren voor zowel droog- als natvilten. Kleur: 34199 Snowdrift
€ 5,90/1kg
€ 5,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Hobby YARN - Softy Charme – 100% scheerwol, 100g, Merino vilwol, extra dikke vilgaren voor zowel droog- als natvilten. Kleur: 47423 Open Sky
Hobby YARN - Softy Charme – 100% scheerwol, 100g, Merino vilwol, extra dikke vilgaren voor zowel droog- als natvilten. Kleur: 47423 Open Sky
€ 5,90/1kg
€ 5,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van DMC Eco Vita Raffia – milieuvriendelijk garen gemaakt van 100% houtvezels (kleur 4)
DMC Eco Vita Raffia – milieuvriendelijk garen gemaakt van 100% houtvezels (kleur 4)
€ 139,80/1kg
€ 6,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
€ 218,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Merino Soft Art'is Yarn 100% Merinowol, Mulesing-vrij & Superwash (50g / 120m) (903 beige)
Merino Soft Art'is Yarn 100% Merinowol, Mulesing-vrij & Superwash (50g / 120m) (903 beige)
€ 101,80/1kg
€ 5,09
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Merino Soft Art'is garen, 100% wol, zonder mulesing en superwash behandeling (50g / 120m) (kleur 15: beige)
Merino Soft Art'is garen, 100% wol, zonder mulesing en superwash behandeling (50g / 120m) (kleur 15: beige)
€ 101,80/1kg
€ 5,09
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Berta van Permin – Garen voor breien, gemaakt van biologische wol en katoen (02 beige)
Berta van Permin – Garen voor breien, gemaakt van biologische wol en katoen (02 beige)
€ 89,80/1kg
€ 4,49
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Freccia 25 – garen van gemerceriseerd katoen, geschikt voor fijn haakwerk (kleur 00300)
Anchor Freccia 25 – garen van gemerceriseerd katoen, geschikt voor fijn haakwerk (kleur 00300)
€ 85,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,29
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Gründl Baumwolle quick uni, 50g. 100% katoen, gecoat, geschikt voor haken en breien, 50g / 125m, naalddikte 3-4, artikelnummer 129
Gründl Baumwolle quick uni, 50g. 100% katoen, gecoat, geschikt voor haken en breien, 50g / 125m, naalddikte 3-4, artikelnummer 129
€ 550,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,51
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
€ 218,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, donker robijnrood, katoen, kleur 44, 6 draden
Anchor Borduurwerk twist 8m, donker robijnrood, katoen, kleur 44, 6 draden
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Filato DMC Teddy - 100% polyamide, zacht en volumineus (Kleur 311)
Filato DMC Teddy - 100% polyamide, zacht en volumineus (Kleur 311)
€ 79,80/1kg
€ 3,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, donkerblauw, katoen, kleur 134, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, donkerblauw, katoen, kleur 134, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van DMC Teddy garen - 100% polyamide, zacht en volumineus (kleur 323)
DMC Teddy garen - 100% polyamide, zacht en volumineus (kleur 323)
€ 79,80/1kg
€ 3,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van DMC Teddy Garn – 100% polyamide, zacht en gemakkelijk in onderhoud (kleur 317)
DMC Teddy Garn – 100% polyamide, zacht en gemakkelijk in onderhoud (kleur 317)
€ 79,80/1kg
€ 3,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Filato DMC Teddy - 100% polyamide, zacht en volumineus (Kleur 310)
Filato DMC Teddy - 100% polyamide, zacht en volumineus (Kleur 310)
€ 79,80/1kg
€ 3,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, bordeauxrood, katoen, kleur 45, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, bordeauxrood, katoen, kleur 45, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van DMC Teddy garen - 100% polyamide, zacht en volumineus (kleur 320)
DMC Teddy garen - 100% polyamide, zacht en volumineus (kleur 320)
€ 79,80/1kg
€ 3,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van DMC Sublime Alpaca - hoogwaardig garen voor handwerk, bestaande voor 50% uit alpaca en voor 50% uit bergwol. (Kleur 2)
DMC Sublime Alpaca - hoogwaardig garen voor handwerk, bestaande voor 50% uit alpaca en voor 50% uit bergwol. (Kleur 2)
€ 143,80/1kg
€ 7,19
Verkoper: marussia
Productafbeelding van DMC Candy Garn – 55% polyamide en 45%.Polyacryl, 8103, (kleur 456)
DMC Candy Garn – 55% polyamide en 45%.Polyacryl, 8103, (kleur 456)
€ 63,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: marussia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Poeder | 382)
Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Poeder | 382)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg