Mixer, 6000W vermogen, 2,5 liter inhoud, 2,5 liter, EU

€ 104,99

€ 80,99€-24

plus € 3,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Beza frambozenfruit thee, Teekanne, 20 theezakjes
Beza frambozenfruit thee, Teekanne, 20 theezakjes
€ 9,32/1kg
€ 2,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teeglas met Deksel en Zeef 500 ml van Borosilikaatglas
Teeglas met Deksel en Zeef 500 ml van Borosilikaatglas
€ 45,23
Gratis bezorging
Verkoper: SolidChoice
Productafbeelding van Kruidenthee, frambozen, 20 theezakjes
Kruidenthee, frambozen, 20 theezakjes
€ 34,17/1kg
€ 2,16
-5%
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zakclips, eenvoudig in gebruik, milieuvriendelijk ontwerp, set van 3, blauw
Zakclips, eenvoudig in gebruik, milieuvriendelijk ontwerp, set van 3, blauw
€ 171,23
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Afslankthee met kruiden, 20 theezakjes
Afslankthee met kruiden, 20 theezakjes
€ 82,67/1kg
€ 4,96
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rooibos citroen-limoenthee, 20 theezakjes
Rooibos citroen-limoenthee, 20 theezakjes
€ 9,92/1kg
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mariendistelfrutzaden, 20 filterzakjes
Mariendistelfrutzaden, 20 filterzakjes
€ 63,39/1kg
€ 3,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Adler Pharma Stoffwisselthee, 20 theezakjes
Adler Pharma Stoffwisselthee, 20 theezakjes
€ 78,24/1kg
€ 5,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Teavelope Pepermunt (25 x 2 gram)
Teavelope Pepermunt (25 x 2 gram)
€ 714,13/1kg
€ 26,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Salus Lebkuchentraum kruidenthee, biologisch, 15 filterzakjes
Salus Lebkuchentraum kruidenthee, biologisch, 15 filterzakjes
€ 38,00/1l
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Opbergbox, stapelbaar ontwerp, veelzijdige organisatie, 10-delig
Opbergbox, stapelbaar ontwerp, veelzijdige organisatie, 10-delig
€ 148,34
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Teetasse met deksel en filter van borosilicaatglas, 500ml
Teetasse met deksel en filter van borosilicaatglas, 500ml
€ 44,94
Gratis bezorging
Verkoper: SolidChoice
Productafbeelding van Zwarte thee, English Breakfast, 100 theezakjes
Zwarte thee, English Breakfast, 100 theezakjes
€ 69,35/1kg
€ 16,79
-5%
€ 15,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Freetox - Gerstegras-Berkenthee, 40 theezakjes
Freetox - Gerstegras-Berkenthee, 40 theezakjes
€ 56,14/1kg
€ 5,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Birkenbladeren, 90 gram thee
Birkenbladeren, 90 gram thee
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herbata Loyd Grzaniec Malinowy, 10 theezakjes
Herbata Loyd Grzaniec Malinowy, 10 theezakjes
€ 37,60/1kg
€ 1,98
-5%
€ 1,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heidelbeerbladeren thee, 60 gram
Heidelbeerbladeren thee, 60 gram
€ 131,00/1kg
€ 7,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fruitige thee met appel, 25 theezakjes
Fruitige thee met appel, 25 theezakjes
€ 45,00/1kg
€ 4,74
-5%
€ 4,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rooibos kruidenthee, biologisch, Salus, 75 g. THEE
Rooibos kruidenthee, biologisch, Salus, 75 g. THEE
€ 53,33/1kg
€ 4,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Thee-zakjeshouder, 2 niveaus, 360° draaibaar ontwerp, zwart
Thee-zakjeshouder, 2 niveaus, 360° draaibaar ontwerp, zwart
€ 88,20
Verkoper: BlissShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoge snelheid mixer: Gemakkelijk mengen van ingrediënten dankzij het krachtige 6000W vermogen, voor een gladde textuur van uw favoriete drankjes en gerechten.
  • Grote capaciteit: De ruime 2,5-liter container zorgt ervoor dat u grote hoeveelheden kunt bereiden, perfect voor families of bijeenkomsten, zonder vaak bij te hoeven vullen.
  • Gebruiksvriendelijk ontwerp: Eenvoudige montage en bediening maken het voor iedereen mogelijk om moeiteloos heerlijke smoothies en sauzen te bereiden, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent wordt.
  • Veelzijdig gebruik: Ideaal voor het mengen van bevroren fruit, het hakken van ijs en het bereiden van een breed scala aan dranken, van shakes tot cocktails, om aan verschillende culinaire behoeften te voldoen.
  • Eenvoudig schoon te maken: Het ontwerp omvat gemakkelijk te legen nozzles, die morsen verminderen en het opruimen na gebruik snel en eenvoudig maken.


Specificaties:


  • Materiaal: ABS, roestvrij staal
  • Capaciteit: 2,5 liter
  • Vermogen: 6000W
  • Spanning: 220V
  • Mes type: 4 roestvrijstalen messen
  • Veiligheidsvoorzieningen: Veilige vergrendelingsmechanisme
  • Compatibiliteit: Geschikt voor bevroren fruit, ijs en verschillende vloeistoffen
  • Afmetingen: Standaard maat voor mixers

De door u gekozen variant is:

  • 2,5 liter
  • EU
Ingrediënten
Amandelen.
Levensmiddelenbedrijven
Fresh Blends Inc., 123 Smoothie Lane, Blendtown, FL 12345
Verkoopbenaming
Mixer
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
1105
EAN
9503428911138

Ingrediënten
Amandelen.
Levensmiddelenbedrijven
Fresh Blends Inc., 123 Smoothie Lane, Blendtown, FL 12345
Verkoopbenaming
Mixer
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
1105
EAN
9503428911138
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pure 509962 Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
Pure 509962 Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
€ 204,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Celestial Seasonings - Slaaptijd Vanille
Celestial Seasonings - Slaaptijd Vanille
€ 85,17/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
€ 109,59/1kg
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van pure 509821 pure KAMILLE -Tee 20 Portionen
pure 509821 pure KAMILLE -Tee 20 Portionen
€ 480,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
€ 463,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BASILUR: Mooie cadeauverpakking met een set van 6 verschillende theesoorten uit de gewaardeerde Oriental-collectie. 60 theezakjes, 110 gram
BASILUR: Mooie cadeauverpakking met een set van 6 verschillende theesoorten uit de gewaardeerde Oriental-collectie. 60 theezakjes, 110 gram
€ 263,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
€ 83,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Ahmad Tea - English Breakfast, 200 gram - 100 theezakjes
Ahmad Tea - English Breakfast, 200 gram - 100 theezakjes
€ 48,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 53,99
-78%
€ 11,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25  Portionen
Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25 Portionen
€ 210,80/1kg
€ 10,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Loyd Groene Thee met Matcha, met de smaak van ananas en kokos, in theezakjes, merk Taste of The World
Loyd Groene Thee met Matcha, met de smaak van ananas en kokos, in theezakjes, merk Taste of The World
€ 449,75/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Salus Moringa Thee, biologisch, volmondige, kruidige smaak, 15 filterzakjes
Salus Moringa Thee, biologisch, volmondige, kruidige smaak, 15 filterzakjes
€ 89,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Taylors of Harrogate Yorkshire Tea, verpakking van 80 theezakjes
Taylors of Harrogate Yorkshire Tea, verpakking van 80 theezakjes
€ 47,08/1kg
€ 11,77
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Meßmer 4001257156003, Meßmer Thee "Fruitmengsel", verpakking van 25 stuks
Meßmer 4001257156003, Meßmer Thee "Fruitmengsel", verpakking van 25 stuks
€ 248,80/1kg
€ 18,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ruhhy 23841 Zakjes voor losse thee/koffie, 100 stuks
Ruhhy 23841 Zakjes voor losse thee/koffie, 100 stuks
€ 76,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
-51%
€ 5,36
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Natuurlijke reinigingsthee - Mitra
Natuurlijke reinigingsthee - Mitra
€ 238,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,01
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
€ 79,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,17
-39%
€ 7,98
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Salus Kleinblütiges Weidenröschen, kruidenthee, biologisch, 15 theezakjes
Salus Kleinblütiges Weidenröschen, kruidenthee, biologisch, 15 theezakjes
€ 74,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
-3%
€ 3,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus VOLLMERS Groene Haverthee, filterzakjes, 40 stuks. Filterzakjes
Salus VOLLMERS Groene Haverthee, filterzakjes, 40 stuks. Filterzakjes
€ 55,00/1l
€ 5,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bad Heilbrunner Thee voor blaas en nieren, diuretisch en krampstillend, 8 filterzakjes
Bad Heilbrunner Thee voor blaas en nieren, diuretisch en krampstillend, 8 filterzakjes
€ 82,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 10 x  Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
10 x Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
€ 73,95/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,28
-19%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HELLMA 70101477, citroensapsticks, verpakt in een displaydoos
HELLMA 70101477, citroensapsticks, verpakt in een displaydoos
€ 29,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Link - Samahan kruidenthee, 10 zakjes à 4 gram
Link - Samahan kruidenthee, 10 zakjes à 4 gram
€ 107,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,29
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram
Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram
€ 194,67/1kg
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yerba Mate Taragui, verwerkt, in expresszakjes voor bereiding, 60 gram
Yerba Mate Taragui, verwerkt, in expresszakjes voor bereiding, 60 gram
€ 32.500,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 1,95
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Fohow Liuwei Thee
Fohow Liuwei Thee
€ 379,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,97
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Pukka Clean Matcha Green, kruidenthee, 30 g, met paardenbloem, venkel, groene thee, citroen, zoethout, CE-markering, 1 stuk, in kartonnen doos
Pukka Clean Matcha Green, kruidenthee, 30 g, met paardenbloem, venkel, groene thee, citroen, zoethout, CE-markering, 1 stuk, in kartonnen doos
€ 382,33/1kg
€ 11,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Witte murtelthee, 2 gram per zakje, 20 zakjes. Poolse kruidenthee
Witte murtelthee, 2 gram per zakje, 20 zakjes. Poolse kruidenthee
€ 55,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,35
-5%
€ 2,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tchibo 509951 Tchibo Thee "PURE Tea Masala Chai"
Tchibo 509951 Tchibo Thee "PURE Tea Masala Chai"
€ 354,76/1kg
€ 42,53
-47%
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hari Tea - Hari Thee Gember & Citroen - Geistesblitz - 20g
Hari Tea - Hari Thee Gember & Citroen - Geistesblitz - 20g
€ 239,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hampstead Tea 813427000719, Zwarte thee, bergamot, 20 stuks, kartonnen doos
Hampstead Tea 813427000719, Zwarte thee, bergamot, 20 stuks, kartonnen doos
€ 95,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,16
-8%
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.