Maar voor het repareren van voegen, een product om voegen in badkamers en keukens te renoveren, een waterdichte voegenrenovator - CeramicTilePen

€ 9,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van Siliconenkitspuit - een siliconenkitspuit voor het gladmaken van voegen
Siliconenkitspuit - een siliconenkitspuit voor het gladmaken van voegen
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Prima afdichtband 10mx120mm - flexibel, waterdicht en ideaal voor tegelwerk
Prima afdichtband 10mx120mm - flexibel, waterdicht en ideaal voor tegelwerk
€ 1,40/1m
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Waterdichte membraan BOSTIK, 290 ml, tegelvariant
Waterdichte membraan BOSTIK, 290 ml, tegelvariant
€ 48,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Voegmortel voor tegels en badkamer
Voegmortel voor tegels en badkamer
€ 50,35
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van SOUDAL Waterdichte afdichtingsmassa, waterstop, waterdichte impregneermiddel, 0,75 liter
SOUDAL Waterdichte afdichtingsmassa, waterstop, waterdichte impregneermiddel, 0,75 liter
€ 29,32/1l
€ 21,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Sneldrogende set voor het repareren van tegelvoegen, wit, inclusief voegenkrabber
Sneldrogende set voor het repareren van tegelvoegen, wit, inclusief voegenkrabber
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Bostik siliconenkit voor hout, 300 ml, geschikt voor parket, meubels, voor professionele doe-het-zelvers
Bostik siliconenkit voor hout, 300 ml, geschikt voor parket, meubels, voor professionele doe-het-zelvers
€ 33,30/1l
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: Brunner-Mix-Store
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Ceys houtvuller, afdichtmiddel
Ceys houtvuller, afdichtmiddel
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Feda waterdichte coating voor tegels, 1 liter
Feda waterdichte coating voor tegels, 1 liter
€ 32,50/1l
€ 32,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Spachtelmortel S300 voor badkamers, keukens en keramiek, BOSTIK, transparant - 30615828
Spachtelmortel S300 voor badkamers, keukens en keramiek, BOSTIK, transparant - 30615828
€ 86,88/1kg
€ 29,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Feda transparante, waterdichte coating voor voegen, 1 liter
Feda transparante, waterdichte coating voor voegen, 1 liter
€ 31,73/1l
€ 32,73
-3%
€ 31,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Siliconenkit SIKA Sikaseal-181, geschikt voor keukens - Zwart - 300ml
Siliconenkit SIKA Sikaseal-181, geschikt voor keukens - Zwart - 300ml
€ 95,74/1kg
€ 47,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van INF: Zes verpakkingen voegenkit-markers: Waterdichte marker voor het renoveren van tegels, kleur: zwart
INF: Zes verpakkingen voegenkit-markers: Waterdichte marker voor het renoveren van tegels, kleur: zwart
€ 128,50/1m
€ 17,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van WBV Ulith® waterdichte afdichtingsband voor badkuipen
WBV Ulith® waterdichte afdichtingsband voor badkuipen
€ 23,77
Verkoper: qpool24
Productafbeelding van Koelmiddellekkeageheidmiddel 400Ml / Ma Professional
Koelmiddellekkeageheidmiddel 400Ml / Ma Professional
€ 47,35/1l
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Reiniger Paso, 500 ml
Reiniger Paso, 500 ml
€ 27,62/1l
€ 29,82
-53%
€ 13,81
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Chemische anker, snel uithardende vloeistof, 300 ml
Chemische anker, snel uithardende vloeistof, 300 ml
€ 70,17/1l
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Niet-geleidende afdichtingsmassa voor blikjes van 310 ml
Niet-geleidende afdichtingsmassa voor blikjes van 310 ml
€ 45,48/1l
€ 36,96
-61%
€ 14,10
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pero voor voegen – snelle renovatie van tegels zonder renovatie

CeramicTilePen voor voegen is een eenvoudige en effectieve oplossing voor het herstellen van verouderde, vervuilde of beschadigde voegen tussen tegels. Het helpt om de voegen weer een schoon en verzorgd uiterlijk te geven, zonder een ingrijpende renovatie.

U hoeft alleen de voegen te overtekenen en de tegels zien er weer schoon en als nieuw uit.


Ideaal voor verschillende oppervlakken

De pen is geschikt voor gebruik op:

  • vloertegels

  • wandtegels

  • voegen in badkamers

  • tegels in de keuken

  • gangen en andere ruimtes


Waterbestendige verf

De speciale waterbestendige verf zorgt voor een langdurig resultaat, zelfs in vochtige omgevingen, zoals in de badkamer of keuken.


Eenvoudig in gebruik

Het gebruik is zeer eenvoudig: u hoeft alleen de pen voorzichtig langs de voeg te bewegen, en de verf herstelt de voeg gelijkmatig.


Geschikt voor zowel thuis- als professioneel gebruik

De pen is ideaal voor reparaties in huis en professionele renovaties van tegels.


Technische specificaties

Type: pen voor tegelvoegen
Eigenschappen: waterbestendige verf
Gebruik: vloeren en muren


Inhoud van de verpakking

  • 1× pen voor het renoveren van voegen

EAN
3830077634658
Fabrikant
Maneks

EAN
3830077634658
Fabrikant
Maneks
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
€ 2,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Vervangend dak voor Hollywoodschommel, waterdicht, PVC-coating - grijs
Vervangend dak voor Hollywoodschommel, waterdicht, PVC-coating - grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Leifheit Wandrolhouder Parat Plus
Leifheit Wandrolhouder Parat Plus
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 52,84
-21%
€ 41,51
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Trust GXT 498 Forta Gaming Headset voor PS5
Trust GXT 498 Forta Gaming Headset voor PS5
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Xtrobb 23497 Zonnescherm voor in de auto 41 x 46 cm, 2 stuks, zwart
Xtrobb 23497 Zonnescherm voor in de auto 41 x 46 cm, 2 stuks, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,84
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Clatronic® Stijltang met ioniserende functie | Turmalijn-keramische coating | Opwarmtijd van 30 seconden | Haarglader | Ophangoog | HC 3660
Clatronic® Stijltang met ioniserende functie | Turmalijn-keramische coating | Opwarmtijd van 30 seconden | Haarglader | Ophangoog | HC 3660
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Welkomstdeals
Productafbeelding van Balter Toaster, 4 sleuven, roestvrij staal, lange broodrooster met broodjesaccessoire, 1500W, LCD-display, ontdooifunctie/opwarmfunctie, kruimellade, zwart
Balter Toaster, 4 sleuven, roestvrij staal, lange broodrooster met broodjesaccessoire, 1500W, LCD-display, ontdooifunctie/opwarmfunctie, kruimellade, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 45,90
-14%
€ 39,02
Verkoper: redshop
Productafbeelding van UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril met softclose-mechanisme. Toiletdeksel van Duroplast - geschikt voor aquaria met zoetwatervissen
UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril met softclose-mechanisme. Toiletdeksel van Duroplast - geschikt voor aquaria met zoetwatervissen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gillette ProGlide scheermesjes, verpakking van 8 stuks
Gillette ProGlide scheermesjes, verpakking van 8 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 28,00
-3%
€ 26,99
Verkoper: Ston-shop
Welkomstdeals
Productafbeelding van moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 39,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Welkomstdeals
Productafbeelding van TRESKO® bureaustoel kantoorstoel draaistoel, met kunststof wielen, traploos in hoogte verstelbaar, gevoerde zitting, ergonomische vormgeving, SGS-geteste veer (zwart)
TRESKO® bureaustoel kantoorstoel draaistoel, met kunststof wielen, traploos in hoogte verstelbaar, gevoerde zitting, ergonomische vormgeving, SGS-geteste veer (zwart)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 42,99
-5%
€ 40,84
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van XPOtool Set 50: Stelpotten voor terrassen, 2700 kg draagvermogen, 18-28 mm, in hoogte verstelbare stelvoeten voor terrastegels, planken en platen
XPOtool Set 50: Stelpotten voor terrassen, 2700 kg draagvermogen, 18-28 mm, in hoogte verstelbare stelvoeten voor terrastegels, planken en platen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kussensloop 80x80 cm - 3-kamer ontwerp
Kussensloop 80x80 cm - 3-kamer ontwerp
€ 45,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van H&S Universele douchekop - Douchekop met 5 standen - Douchekop voor de douche - Handdouche voor de douche, verchroomd - Douchekop met hoge druk, drukverhogend
H&S Universele douchekop - Douchekop met 5 standen - Douchekop voor de douche - Handdouche voor de douche, verchroomd - Douchekop met hoge druk, drukverhogend
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Brandslandia
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick 4K
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 10 meter LED-strip, RGB-strip, lichtstrip, 230V, warm wit, met afstandsbediening, dimbaar
10 meter LED-strip, RGB-strip, lichtstrip, 230V, warm wit, met afstandsbediening, dimbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Leifheit Classic XL vloermop met microvezel, breedte 42 cm
Leifheit Classic XL vloermop met microvezel, breedte 42 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 30,31
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Set van 4 platte, blauwe koelelementen. Geschikt voor koelboxen, koeltassen en als koelpads
Set van 4 platte, blauwe koelelementen. Geschikt voor koelboxen, koeltassen en als koelpads
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van BEARWARE Digitale radio-wekker met binnentemperatuurindicator. DCF radio-klok / Datum- en weekdagweergave
BEARWARE Digitale radio-wekker met binnentemperatuurindicator. DCF radio-klok / Datum- en weekdagweergave
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – gezichtscrème, hydraterend, kalmerend
Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – gezichtscrème, hydraterend, kalmerend
€ 249,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van vileda 131836 vileda ULTRAMAX Wischbezug für Bodenwischer 1 St.
vileda 131836 vileda ULTRAMAX Wischbezug für Bodenwischer 1 St.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 12,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 288
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super Fix