Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 4

€ 36,90

€ 369,00 / 1l

plus € 7,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Acca Kappa 1869 Zeep, 100 gram
Acca Kappa 1869 Zeep, 100 gram
€ 122,40/1kg
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 2
€ 189,00/1l
€ 18,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 2
€ 189,00/1l
€ 18,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 2
€ 189,00/1l
€ 18,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 2
Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 2
€ 189,00/1l
€ 18,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Sandelhouten zeep, 100 gram
Sandelhouten zeep, 100 gram
€ 36,40/1kg
€ 3,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nacomi, Zwarte zeep, 120g
Nacomi, Zwarte zeep, 120g
€ 44,00/1kg
€ 12,27
-53%
€ 5,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Douchegel Bergamot & Citroengras (300 ml)
Douchegel Bergamot & Citroengras (300 ml)
€ 34,37/1l
€ 10,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bulfresh – Massage spons met rozenzeep
Bulfresh – Massage spons met rozenzeep
€ 46,43/1kg
€ 3,25
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,22
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van KAPPUS Natuurzeep Rozengeur, 125 g
KAPPUS Natuurzeep Rozengeur, 125 g
€ 8,40/1l
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Speick Arztseife Vloeibaar (300 ml)
Speick Arztseife Vloeibaar (300 ml)
€ 19,03/1l
€ 5,86
-2%
€ 5,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
€ 17,53/1l
€ 10,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Najel Vloeibare Zeep Pompfles 20% Cactusolie (500 ml)
Najel Vloeibare Zeep Pompfles 20% Cactusolie (500 ml)
€ 21,08/1l
€ 10,81
-2%
€ 10,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Handzeep 500ml - Granaatappel & Citroenmelisse
Handzeep 500ml - Granaatappel & Citroenmelisse
€ 9,90/1l
€ 4,95
10% Voucher
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Olijfoliën Hand- en douchezeep, 100 g zeep
Medipharma Cosmetics Olijfoliën Hand- en douchezeep, 100 g zeep
€ 44,00/1l
€ 4,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Botanique Handzeep Sinaasappel 300 ml
Botanique Handzeep Sinaasappel 300 ml
€ 23,80/1l
€ 7,14
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Handzeep, sappige meloen
Handzeep, sappige meloen
€ 16,48/1l
€ 8,24
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Kneipp milde aroma zeep citroen 250ML
Kneipp milde aroma zeep citroen 250ML
€ 105,00/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Black Shine peelingzeep met sandelhout en olijfolie combineert zeep en spons in een handig formaat voor de dagelijkse lichaamsverzorging. De set van 4 is geschikt voor zowel de douche als het bad en kan gemakkelijk worden geïntegreerd in uw dagelijkse verzorgingsroutine.

Bij contact met water vormt de sponszeep een romige schuim. De sponsstructuur ondersteunt een zachte reiniging en zorgt voor een aangenaam peelinggevoel op de huid. Het gebruik is eenvoudig en is bijvoorbeeld geschikt voor armen, benen en schouders.

De variant met sandelhout en olijfolie biedt een aangename verzorgingservaring voor uw dagelijkse doucheroutine. De set van 4 is handig voor persoonlijk gebruik en is ook een geschikt cadeau-idee voor bad- en lichaamsverzorging.

Gemaakt in Turkije. Artikelnummer: 8685059223246

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Extract van Santalum Album (Sandelhout), Olea Europaea (Olijf)olie, Cocos Nucifera (Kokos)olie, Glycerine, Natuurlijke spons, Water.
Fabrikant
Black Shine
EAN
8685059223246

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Extract van Santalum Album (Sandelhout), Olea Europaea (Olijf)olie, Cocos Nucifera (Kokos)olie, Glycerine, Natuurlijke spons, Water.
Fabrikant
Black Shine
EAN
8685059223246
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Liter vloeibare zeep "Prija" 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Liter vloeibare zeep "Prija" 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van PRIJA Vloeibare zeep met ginseng, 6 x 380 ml – Veganistisch, geschikt voor dagelijks gebruik
PRIJA Vloeibare zeep met ginseng, 6 x 380 ml – Veganistisch, geschikt voor dagelijks gebruik
€ 91,61/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 41,99
-17%
€ 34,81
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
€ 299,85/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Bestseller
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
€ 78,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
€ 189,90/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 18,99
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Dettol Original Zeep (2 X 100 gr)
Dettol Original Zeep (2 X 100 gr)
€ 21.300,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PRIJA Vloeibare zeepgel Ginseng, 5 liter
PRIJA Vloeibare zeepgel Ginseng, 5 liter
€ 8,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,77
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van TORK 420701 Fl-Seife Prem. Ex-Mild 1l
TORK 420701 Fl-Seife Prem. Ex-Mild 1l
€ 19,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
€ 17,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Nesti Dante Zepen Geschenk Dolce Vivere (6 X 150 gr)
Nesti Dante Zepen Geschenk Dolce Vivere (6 X 150 gr)
€ 11,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 17,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yardley London Lavender Zeep (3 x 10 gr)
Yardley London Lavender Zeep (3 x 10 gr)
€ 47,40/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 14,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Würth Handreiniger HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 Stück
Würth Handreiniger HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 Stück
€ 15,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 53,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
€ 108,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lux Velvet Touch zeep, zacht geparfumeerd met jasmijn en verzorgend met amandelolie, 80g
Lux Velvet Touch zeep, zacht geparfumeerd met jasmijn en verzorgend met amandelolie, 80g
€ 4,40/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 0,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van TENGRI® Original Aleppo Zeep Set, 4 x 200g (800g+-), met 20% laurierolie / 80% olijfolie.  Vaste zeep, natuurzeep / haarzeep / douchezeep | Handgemaakt
TENGRI® Original Aleppo Zeep Set, 4 x 200g (800g+-), met 20% laurierolie / 80% olijfolie. Vaste zeep, natuurzeep / haarzeep / douchezeep | Handgemaakt
€ 123,85/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,77
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Lux Soft Touch, stuk zeep, zacht geparfumeerd met Franse rozen en amandelolie, 80g
Lux Soft Touch, stuk zeep, zacht geparfumeerd met Franse rozen en amandelolie, 80g
€ 5,50/1l
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 0,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sheaboter 200g - Natur Planet
Sheaboter 200g - Natur Planet
€ 64,35/1l
€ 12,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,22
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
€ 8,25/1l
€ 42,37
-2%
€ 41,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Faith in Nature Dragon Fruit Handwash (400 ml)
Faith in Nature Dragon Fruit Handwash (400 ml)
€ 6,85/1l
€ 13,52
-79%
€ 2,74
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pür Natuurlijke Luffa-zeep met geitenmelk, voor gezicht en lichaam, 130 g
Pür Natuurlijke Luffa-zeep met geitenmelk, voor gezicht en lichaam, 130 g
€ 76,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
€ 6,90/1kg
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hygostar 556218: Ronde, witte zeepstukken met plisséplooien
Hygostar 556218: Ronde, witte zeepstukken met plisséplooien
€ 992,25/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,36
-30%
€ 39,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 4711 Original Crème Zeep (100 gr)
4711 Original Crème Zeep (100 gr)
€ 76,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Biofresh - Handzeep roos 100 g Regina Roses
Biofresh - Handzeep roos 100 g Regina Roses
€ 30,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,25
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Tesori d'Oriente Mirre Zeepblok, 125 g
Tesori d'Oriente Mirre Zeepblok, 125 g
€ 16,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Natuurlijke Verzorging: Milde Reinigingszeep met Actieve Kool, 175g
Natuurlijke Verzorging: Milde Reinigingszeep met Actieve Kool, 175g
€ 7,59/1kg
€ 1,34
-3%
€ 1,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Xiaomi 6934177723162, Rąk, Vloeibare zeep, Navulverpakking, 300 ml, 327 g, 75 mm
Xiaomi 6934177723162, Rąk, Vloeibare zeep, Navulverpakking, 300 ml, 327 g, 75 mm
€ 21,17/1l
€ 9,39
-32%
€ 6,35
Verkoper: Shopmobile

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
€ 56,33/1l
Productafbeelding van Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 131,47/1l
Productafbeelding van 3D siliconen mal voor het maken van kaarsen, hars, zeep, fondant, hand- en vingervorm, 1 stuk
3D siliconen mal voor het maken van kaarsen, hars, zeep, fondant, hand- en vingervorm, 1 stuk
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 436,27/1kg
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 41,68
-11%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 172,75/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,69
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
€ 160,67/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l