Mahmood Koffie, instant Turkse koffie met melk en suiker, 12 sticks à 25 gram

€ 18,90

plus € 7,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Instantkoffie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
€ 25,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Nescafe Frappe (10 porties van 14 gram) - 140 gram.
Nescafe Frappe (10 porties van 14 gram) - 140 gram.
€ 62,86/1kg
€ 8,80
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, Belgische chocolade, 8 porties à 20 gram
Mokate Cappuccino, Belgische chocolade, 8 porties à 20 gram
€ 15,52/1kg
€ 4,08
-4%
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van MASSIMO 3-in-1 Instantkoffie met koffiemelk en suiker, 10 sticks à 18g
MASSIMO 3-in-1 Instantkoffie met koffiemelk en suiker, 10 sticks à 18g
€ 55,89/1kg
€ 10,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Nescafé Decaf, koffiepoeder zonder cafeïne, 100 gram
Nescafé Decaf, koffiepoeder zonder cafeïne, 100 gram
€ 232,10/1kg
€ 23,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mokate Cappuccino met Belgische chocolade, 110 gram
Mokate Cappuccino met Belgische chocolade, 110 gram
€ 19,27/1kg
€ 2,39
-11%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Instant koffie, espresso smaak, 500 gram
Instant koffie, espresso smaak, 500 gram
€ 67,98/1l
€ 39,12
-13%
€ 33,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, vanillesmaak, 110 gram
Mokate Cappuccino, vanillesmaak, 110 gram
€ 21,73/1kg
€ 2,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafe Crema oploskoffie, navulverpakking, 135 gram
Nescafe Crema oploskoffie, navulverpakking, 135 gram
€ 79,57/1kg
€ 11,73
-5%
€ 11,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé 2-in-1 Koffie en Melkpoeder, oplosbaar drankmengsel, 224 gram (28 porties van 8 gram)
Nescafé 2-in-1 Koffie en Melkpoeder, oplosbaar drankmengsel, 224 gram (28 porties van 8 gram)
€ 50,91/1kg
€ 15,30
-26%
€ 11,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé oploskoffie 3-in-1 Cream Latte, 28 porties van 15 gram
Nescafé oploskoffie 3-in-1 Cream Latte, 28 porties van 15 gram
€ 30,29/1kg
€ 15,30
-4%
€ 14,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, roomvariant, 8 porties à 20 gram
Mokate Cappuccino, roomvariant, 8 porties à 20 gram
€ 16,17/1kg
€ 4,08
-4%
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DXN Roomse Koffie, 20 porties à 14 gram
DXN Roomse Koffie, 20 porties à 14 gram
€ 106,96/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Marzipan, instant koffie, 500 gram
Marzipan, instant koffie, 500 gram
€ 67,98/1l
€ 39,12
-13%
€ 33,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van MASSIMO 2-in-1 oploskoffie met koffiemelk (10 instant koffiesticks à 14g)
MASSIMO 2-in-1 oploskoffie met koffiemelk (10 instant koffiesticks à 14g)
€ 71,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 10,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, smaak: hazelnoot, 8 porties van 20 gram
Mokate Cappuccino, smaak: hazelnoot, 8 porties van 20 gram
€ 17,64/1kg
€ 4,08
-4%
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tiramisu, instant koffie, 200g
Tiramisu, instant koffie, 200g
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Instant koffie, espresso smaak, 200 gram
Instant koffie, espresso smaak, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Sahne Espresso, gemalen koffie, 200 gram
Sahne Espresso, gemalen koffie, 200 gram
€ 64,95/1l
€ 17,49
-25%
€ 12,99
Verkoper: Crownseller

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mahmood Instant Turkse Koffie met melk en suiker combineert de kenmerkende smaak van Turkse koffie met een bijzonder eenvoudige bereiding voor dagelijks gebruik. Het product is verpakt in handige, individuele porties en is geschikt voor iedereen die een snel bereid warm drankje in de stijl van Turkse koffie zoekt.

Elke stick bevat een afgestemde portie voor één kopje. De mix is al geoptimaliseerd voor bereiding met melk en suiker. Voor gebruik wordt de inhoud eenvoudig in een kopje gedaan, met heet water aangegoten en vervolgens goed geroerd.

Met 12 portiesticks van 25 gram is de verpakking praktisch voor dagelijks gebruik. Het is ideaal voor thuis, voor de koffiepauze op kantoor of onderweg. Mahmood Instant Turkse Koffie met melk en suiker is een praktische keuze voor iedereen die Turkse koffie op een snelle en eenvoudige manier wil genieten.

Gemaakt in Turkije. 8697449917550

Ingrediënten
Turkse koffie, suiker, melk
Levensmiddelenbedrijven
ALTUNSA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. 2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No: 26 Şehitkamil / Gaziantep / Turkey
Verkoopbenaming
Mahmood Coffee
Fabrikant
Mahmood Coffee
EAN
8697449917550

Ingrediënten
Turkse koffie, suiker, melk
Levensmiddelenbedrijven
ALTUNSA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. 2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No: 26 Şehitkamil / Gaziantep / Turkey
Verkoopbenaming
Mahmood Coffee
Fabrikant
Mahmood Coffee
EAN
8697449917550
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Nescafé Gold, de originele oploskoffie | 200g in glazen verpakking
Nescafé Gold, de originele oploskoffie | 200g in glazen verpakking
€ 101,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nescafé Classic | oploskoffie | 200-gram verpakking
Nescafé Classic | oploskoffie | 200-gram verpakking
€ 89,55/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cacao - Poeder met Biologisch cacaopoeder - 250 g
Cacao - Poeder met Biologisch cacaopoeder - 250 g
€ 13,69
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Hearts Wiener Melange, 1,0 kg
Hearts Wiener Melange, 1,0 kg
€ 7,07/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé Gold, type Cappuccino, romig en zacht | 10 porties
Nescafé Gold, type Cappuccino, romig en zacht | 10 porties
€ 80,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 11,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krüger Family Ijskoffie met chocolade | Verpakking van 500 gram
Krüger Family Ijskoffie met chocolade | Verpakking van 500 gram
€ 24,22/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cafè Hag Klassisch Mild, 6 stuks, volle aroma, koffieloos, instantkoffie, 100g
Cafè Hag Klassisch Mild, 6 stuks, volle aroma, koffieloos, instantkoffie, 100g
€ 139,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 83,84
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KRÜGER FAMILY Koffie 3-in-1, 10028622, Chocolade, 10 stuks
KRÜGER FAMILY Koffie 3-in-1, 10028622, Chocolade, 10 stuks
€ 141,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van APPLE - iPad A16 (2025) - 11 - Wi-Fi - 128GB - Silver
APPLE - iPad A16 (2025) - 11 - Wi-Fi - 128GB - Silver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 547,68
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Shop-Mediarado

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.