Guggulipid capsules - Cholesterol, metabolisme - 500mg, 60 capsules

€ 17,83

€ 266,12 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Triphala capsules - 500mg, 60 capsules
Triphala capsules - 500mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Ashwagandha Hrotlife, 90 capsules.
Ashwagandha Hrotlife, 90 capsules.
€ 29,65
-44%
€ 16,33
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Intercell Pharma Dietary supplements Bactoflor, BI5318
Intercell Pharma Dietary supplements Bactoflor, BI5318
€ 284,33/1kg
€ 55,00
-22%
€ 42,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fairvital Quercetin, voedingssupplement, 500mg, 90 capsules
Fairvital Quercetin, voedingssupplement, 500mg, 90 capsules
€ 91,60/1kg
€ 18,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Coriolus 90 capsules, Mycomedica. MYCOMEDICA
Coriolus 90 capsules, Mycomedica. MYCOMEDICA
€ 186,45/1l
€ 37,29
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
€ 101,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
€ 17,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
€ 168,28/1l
€ 43,08
Verkoper: Michato
Productafbeelding van MycoMedica Maitake 50%, 90 capsules
MycoMedica Maitake 50%, 90 capsules
€ 49,59/1kg
€ 49,59
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Altopharma Levercomplex, Mariadistel, 60 capsules
Altopharma Levercomplex, Mariadistel, 60 capsules
€ 9,18
-5%
€ 8,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SuperSmart Bacillus Coagulans Probiotisch Voedingssupplement - 60 capsules
SuperSmart Bacillus Coagulans Probiotisch Voedingssupplement - 60 capsules
€ 58,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Guduchi (Giloy) capsules - 500mg, 60 capsules
Guduchi (Giloy) capsules - 500mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van MycoMedica Hericium, 30% polysacchariden, 90 capsules
MycoMedica Hericium, 30% polysacchariden, 90 capsules
€ 348,50/1l
€ 37,29
-6%
€ 34,85
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Verteringsenzymen, 60 capsules (Verteringsenzymen - Spijsverteringsenzymen)
Verteringsenzymen, 60 capsules (Verteringsenzymen - Spijsverteringsenzymen)
€ 502,80/1kg
€ 50,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Blendea Ashwagandha KSM-66®, 60 capsules
Blendea Ashwagandha KSM-66®, 60 capsules
€ 548,17/1kg
€ 32,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VoedingssupplementenKenay Witamina B complex Liposomalna Lipocelltech (60 capsules) 8528
VoedingssupplementenKenay Witamina B complex Liposomalna Lipocelltech (60 capsules) 8528
€ 199,95/1l
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van ForMeds Bicaps Tryptofaan, 60 capsules
ForMeds Bicaps Tryptofaan, 60 capsules
€ 121,82/1kg
€ 14,11
-5%
€ 13,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oculosin voedingssupplement, 180 capsules
Oculosin voedingssupplement, 180 capsules
€ 111.869,99/1l
€ 111,87
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Ketomorin voedingssupplement, 180 capsules
Ketomorin voedingssupplement, 180 capsules
€ 111.869,99/1l
€ 111,87
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
€ 160,20/1kg
€ 24,68
-2%
€ 24,03
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een plantaardig voedingssupplement dat een extract bevat van de kleverige hars die wordt gewonnen uit de schors van de kleine, stekelige boom Commiphora mukul(Myrrhe, Guggul), die in Noord-India groeit.

Het wordt voornamelijk in de winter geoogst, heeft een gelige kleur en een bittere, aromatische smaak.

Het is een natuurlijke bron van antioxidanten. De belangrijkste actieve bestanddelen zijn de sterolen Z-Guggulsteron en E-Guggulsteron, die helpen om het cholesterol- en triglyceridegehalte te verlagen dat door de lever wordt geproduceerd.

Gugullipid

  • Ondersteunt een evenwichtig cholesterolgehalte in het bloed.
  • Helpt bij het afbreken van overtollig lichaamsvet.
  • Ondersteunt de vorming van rode en witte bloedcellen en daarmee het gehele immuunsysteem.
  • Bevordert de bloedcirculatie en verbetert de kwaliteit ervan.
  • Ondersteunt de elasticiteit van de bloedvaten en helpt om verstopping te voorkomen.
  • Versterkt de functie van de schildklier.
  • Heeft een positief effect op een regelmatige menstruatiecyclus.
  • Helpt bij het verwijderen van toxines die zich in de buurt van gewrichten en spierweefsel ophopen, waardoor het gehele skeletsysteem wordt versterkt.

Het is een 100% natuurlijk, plantaardig voedingssupplement, zonder toegevoegde chemische stoffen of conserveermiddelen. Geschikt voor vegetariërs.

Aanbevolen gebruik

1 capsule 2 keer per dag. Innemen met voldoende water, 30-60 minuten na de maaltijd.

Waarschuwing!

Niet geschikt voor personen met een overactieve schildklier en voor personen met leverproblemen.

Ingrediënten

100% extract van de hars van de boom Commiphora mukul, capsulehuls: cellulose van plantaardige oorsprong. 1 capsule bevat tot 500 mg gestandaardiseerd extract in een verhouding van 6:1, zonder toevoegingen.

Land van herkomst: India

Ingrediënten
De ingrediënten vindt u in de productbeschrijving.
Gewicht
67 g
Levensmiddelenbedrijven
ABNOBA s.r.o., Bratislavská 1902/1895, 900 45 Malinovo, SR
Verkoopbenaming
Guggulipid capsules - Cholesterol, metabolisme - 500mg, 60 capsules
Fabrikant
Abnoba
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
De aanbevolen consumptie vindt u in de productbeschrijving.
EAN
8904271100242

Ingrediënten
De ingrediënten vindt u in de productbeschrijving.
Gewicht
67 g
Levensmiddelenbedrijven
ABNOBA s.r.o., Bratislavská 1902/1895, 900 45 Malinovo, SR
Verkoopbenaming
Guggulipid capsules - Cholesterol, metabolisme - 500mg, 60 capsules
Fabrikant
Abnoba
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
De aanbevolen consumptie vindt u in de productbeschrijving.
EAN
8904271100242
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
€ 57,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg