OparStop - zalf tegen herpes, 5 gram

€ 7,63

€ 381,50 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 67.320,00/1l
€ 67,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 2.380,00/1l
€ 35,70
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nachtmasker voor de lippen van Kiehl's (10 gram)
Nachtmasker voor de lippen van Kiehl's (10 gram)
€ 3.366,00/1kg
€ 34,41
-2%
€ 33,66
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterende lippenbalsem met klavertjesbloemhoning. Chapstick, 1 stuks
Hydraterende lippenbalsem met klavertjesbloemhoning. Chapstick, 1 stuks
€ 872,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
€ 1.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Biovene, aardbeismaken + Niacinamide, lippenbalsem, 8 gram
Biovene, aardbeismaken + Niacinamide, lippenbalsem, 8 gram
€ 1.720,00/1kg
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Perzikglans Lipserum, 12 gram
Perzikglans Lipserum, 12 gram
€ 3.197,50/1kg
€ 38,37
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Pleva Honinglipbalsem met vanillesmaak, lippenbalsem, stick, 7 gram
Pleva Honinglipbalsem met vanillesmaak, lippenbalsem, stick, 7 gram
€ 670,00/1kg
€ 4,69
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Vaseline Enzborn, 100 ml
Vaseline Enzborn, 100 ml
€ 35,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lippenbalsem met granaatappellak, 4,4 gram
Lippenbalsem met granaatappellak, 4,4 gram
€ 2.331,82/1kg
€ 10,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van A-DERMA Lippenbalsem, 4 gram
A-DERMA Lippenbalsem, 4 gram
€ 2.950,00/1kg
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensilis Lippenbalsem Hydraction, 4,5 gram
Sensilis Lippenbalsem Hydraction, 4,5 gram
€ 4.348,00/1kg
€ 21,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Maiiro Lippenbalsem, 4 gram
Maiiro Lippenbalsem, 4 gram
€ 2.727,50/1kg
€ 10,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reuzel Hydrabalm, 35 gram
Reuzel Hydrabalm, 35 gram
€ 239,27/1kg
€ 13,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PILATEN Collageen Lipmasker, 6 gram
PILATEN Collageen Lipmasker, 6 gram
€ 383,33/1kg
€ 2,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beauterra lippenbalsem, 4 gram
Beauterra lippenbalsem, 4 gram
€ 3.440,00/1kg
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippenbalsem, 3,7 g
Lippenbalsem, 3,7 g
€ 25,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van APIVITA Lippenbalsem met paardenkastanje, 4,4 gram
APIVITA Lippenbalsem met paardenkastanje, 4,4 gram
€ 426,00/1kg
€ 4,26
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Blistex Lippenbalsem (7 ml)
Blistex Lippenbalsem (7 ml)
€ 31,50/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De unieke samenstelling van deze zalf voor herpes en de vroege toepassing ervan werken effectief tegen herpes simplex. De zalf OparStop versnelt de genezing van gebarsten blaasjes. OparStop verzorgt ook geïrriteerde mondhoeken, gesprongen lippen en wondjes op de lippen als gevolg van verwondingen.

Breng de zalf 2-4 keer per dag aan op de aangedane plekken. Dit product mag niet worden gebruikt door kinderen jonger dan 3 jaar. Dit product is uitsluitend voor uitwendig gebruik. Bewaar het op een droge plaats bij een temperatuur tot 25°C.

Samenstelling van de zalf OparStop

Witte vaseline (vaselinum album), water, lanoline (cera lanae), cacaoboter (oleum cacao), glycerine, vloeibare paraffine (paraffinum liquidum), glycerolmonostearaat, ureum, cetylstearylalcohol, natrium benzoaat, chloroacetamide, tocoferylacetaat, salicylzuur (acidum salicylicum), gif van de waterslang (Agkistrodon piscivorus).

De algemeen directeur van a.s. INCHEBA en de jury van de wedstrijd hebben de prijs "Ere-erkenning GOUD INCHEBA" toegekend aan het product OPARSTOP zalf.
Gewicht
20 g
Ingrediënten
Biela vaseline (vaselinum album), water, lanoline (cera lanae), cacaoboter (oleum cacao), glycerine, vloeibare paraffine (paraffinum liquidum), glycerolmonostearaat, ureum, cetylstearylalcohol, natrium benzoaat, chloroacetamide, tocoferylacetaat, salicylzuur (acidum salicylicum), gif van de waterslang (Agkistrodon piscivorus)
Fabrikant
Happylife
EAN
85816688

Gewicht
20 g
Ingrediënten
Biela vaseline (vaselinum album), water, lanoline (cera lanae), cacaoboter (oleum cacao), glycerine, vloeibare paraffine (paraffinum liquidum), glycerolmonostearaat, ureum, cetylstearylalcohol, natrium benzoaat, chloroacetamide, tocoferylacetaat, salicylzuur (acidum salicylicum), gif van de waterslang (Agkistrodon piscivorus)
Fabrikant
Happylife
EAN
85816688
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
€ 1.392,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
€ 740,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,40
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
€ 772,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
€ 1.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
€ 269,71/1l
€ 9,74
-3%
€ 9,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
€ 1.653,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
€ 1.564,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
€ 2.896,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
€ 13.760,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 13,76
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
€ 3.630,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,52
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
€ 2.447,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,00
-2%
€ 9,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
€ 3.747,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
€ 29,90/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
€ 687,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
€ 74,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,55
-3%
€ 1,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
€ 11,90/1kg
€ 2,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lomaherpan lippenverzorgingscrème met melisse-extract, 5 ml crème
Lomaherpan lippenverzorgingscrème met melisse-extract, 5 ml crème
€ 1.386,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
€ 189,50/1l
€ 28,95
-34%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
€ 2.640,00/1kg
€ 10,56
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
€ 1.201,00/1kg
€ 12,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
€ 577,08/1kg
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
€ 1,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
€ 1.821,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
€ 663,00/1kg
€ 13,26
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
€ 468,75/1l
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
€ 714,00/1kg
€ 14,28
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.591,20/1kg
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.392,69/1kg
Productafbeelding van Rose La Mer: Lippenbehandeling
Rose La Mer: Lippenbehandeling
€ 74,82
-4%
€ 71,71
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van Bare La Mer: De lippenbehandeling
Bare La Mer: De lippenbehandeling
€ 73,30
-2%
€ 71,71
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 67,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.320,00/1l
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.346,67/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
€ 50,33
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.388,33/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 44,88
-9%
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.161,29/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.893,33/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 39,78
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.832,26/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 39,24
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 392,40/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
€ 38,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 40,80
-5%
€ 38,56
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.438,71/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 37,65
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 376,50/1kg
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
€ 45,01
-22%
€ 34,68
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.837,50/1kg
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 35,70
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.380,00/1l
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van ChapStick Lippenbalsem met SPF 15, beschermende lippenstift met vitamine E, 4 gram
ChapStick Lippenbalsem met SPF 15, beschermende lippenstift met vitamine E, 4 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 747,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Aloha Coconut, hydraterende lippenbalsem met kokos en ananas, 1 stuk
ChapStick Aloha Coconut, hydraterende lippenbalsem met kokos en ananas, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 997,50/1l