LongVida® Curcumine - 200 mg, 60 capsules

€ 21,00

€ 328,12 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Liposomale vitamine C - 500 mg, 70 capsules
Liposomale vitamine C - 500 mg, 70 capsules
€ 151,82/1kg
€ 11,69
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Curcumine 95% - Kurkuminextract, 500 mg, 60 capsules
Curcumine 95% - Kurkuminextract, 500 mg, 60 capsules
€ 262,21/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Curcumine-fosfolipide - 620 mg, 60 capsules
Curcumine-fosfolipide - 620 mg, 60 capsules
€ 520,00/1kg
€ 32,24
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Stressondersteunende capsules - 500 mg, 60 capsules
Stressondersteunende capsules - 500 mg, 60 capsules
€ 270,15/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van L-Theanine - 100 mg, 90 capsules
L-Theanine - 100 mg, 90 capsules
€ 105,88/1kg
€ 9,00
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Kutaj (Holarrhena) - 500 mg, 60 capsules
Kutaj (Holarrhena) - 500 mg, 60 capsules
€ 254,71/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Magnesiumbisglycinaat, 90 capsules
Magnesiumbisglycinaat, 90 capsules
€ 327,05/1kg
€ 31,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Panaseus Postmenopauza (50 capsules) BI9297
Panaseus Postmenopauza (50 capsules) BI9297
€ 95,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Reishi - Ganoderma - 400 mg, 90 capsules
Reishi - Ganoderma - 400 mg, 90 capsules
€ 88,48/1kg
€ 14,51
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Bromelaïne - 500 mg, 100 capsules
Bromelaïne - 500 mg, 100 capsules
€ 136,74/1kg
€ 12,58
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Ashwagandha - 500 mg, 60 capsules
Ashwagandha - 500 mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Chaga - 600 mg, 60 capsules
Chaga - 600 mg, 60 capsules
€ 100,95/1kg
€ 7,47
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Kersenextract, 500 mg, 100 capsules
Kersenextract, 500 mg, 100 capsules
€ 251,75/1kg
€ 15,86
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shiitake - 400 mg, 90 capsules
Shiitake - 400 mg, 90 capsules
€ 89,19/1kg
€ 14,27
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Magnesium - Chelaat - 800 mg, 110 capsules
Magnesium - Chelaat - 800 mg, 110 capsules
€ 66,03/1kg
€ 17,96
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Luteïne - 25 mg, 90 capsules
Luteïne - 25 mg, 90 capsules
€ 86,89/1kg
€ 15,64
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Prostaatcapsules - 500mg, 60 capsules
Prostaatcapsules - 500mg, 60 capsules
€ 270,15/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van L-Tryptofaan - 500 mg, 110 tabletten
L-Tryptofaan - 500 mg, 110 tabletten
€ 87,81/1kg
€ 9,22
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Guduchi (Giloy) capsules - 500mg, 60 capsules
Guduchi (Giloy) capsules - 500mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Yakrit Plihantak - Leverregeneratie - 500mg, 60 capsules
Yakrit Plihantak - Leverregeneratie - 500mg, 60 capsules
€ 270,15/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het voedingssupplement LongVida® Kurkuma met geoptimaliseerd kurkuma, zonder toevoeging van piperine, verbetert de mentale prestaties. Het geoptimaliseerde kurkuma kenmerkt zich door een betere opname en een langere werkingsduur. Omdat het geen extract van zwarte peper (piperine) bevat, is het geschikt voor langdurig gebruik. Het irriteert de spijsvertering niet en heeft geen interacties met medicijnen.

Kurkuma is een bestanddeel van kurkumawortel. In het voedingssupplement LongVida® vindt u een tot wel 65 keer hogere biologische beschikbaarheid van kurkuma in vergelijking met normaal kurkuma. De capsules ondersteunen ook bij spijsverteringsproblemen, constipatie, gewrichts-, spier- en hoofdpijn, allergieën, astma en slaapstoornissen.

LongVida® Kurkuma in het kort

Personen zonder gezondheidsproblemen voelen zich na het innemen van het voedingssupplement LongVida® Kurkuma beter, en meldden bij langdurig gebruik van veel andere positieve effecten.

  • Ter ondersteuning van de mentale prestaties.
  • Geoptimaliseerd kurkuma zonder piperine.
  • Geen interacties met medicijnen.
  • Hoge biologische beschikbaarheid.
  • Geschikt voor veganisten.
  • Zuiver natuurlijke samenstelling.

Aanbevolen gebruik

Neem dagelijks 2 capsules in met voldoende vloeistof.

Ingrediënten

Akaciëvezel, LongVida® – geoptimaliseerd extract van kurkuma, capsule: hydroxypropylmethylcellulose.

Voedingswaardenper 2 capsules
LongVida® geoptimaliseerd extract van kurkuma400 mg

Land van herkomst: Duitsland

Let op!

Bewaar droog en donker. Bescherm tegen vorst en direct zonlicht. Buiten bereik van kinderen houden. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet.

Ingrediënten
De ingrediënten vindt u in de productbeschrijving.
Gewicht
64 g
Levensmiddelenbedrijven
Livelity, s.r.o. Cementárenská cesta 16, 974 01 Banská Bystrica, SR
Verkoopbenaming
LongVida® Curcumine - 200 mg, 60 capsules
Fabrikant
Weltfit
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
De aanbevolen consumptie vindt u in de productbeschrijving.
EAN
8586026281248

Ingrediënten
De ingrediënten vindt u in de productbeschrijving.
Gewicht
64 g
Levensmiddelenbedrijven
Livelity, s.r.o. Cementárenská cesta 16, 974 01 Banská Bystrica, SR
Verkoopbenaming
LongVida® Curcumine - 200 mg, 60 capsules
Fabrikant
Weltfit
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
De aanbevolen consumptie vindt u in de productbeschrijving.
EAN
8586026281248
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
€ 57,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg