Herstel van de balans - Bu Yang Huan Wu Wan - 33 gram, 200 bolletjes

€ 10,92

€ 202,22 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van Vrouwelijk libido complex – ondersteuning voor vitaliteit en balans bij vrouwen – 30 capsules
Vrouwelijk libido complex – ondersteuning voor vitaliteit en balans bij vrouwen – 30 capsules
€ 1.533,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,00
-7%
€ 32,20
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Tigerquelle - Bu Zhong Yi Qi Wan - 33 gram, 200 bolletjes
Tigerquelle - Bu Zhong Yi Qi Wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Hauch van zijde - Xiao Feng Wan - 33 gram, 200 bolletjes
Hauch van zijde - Xiao Feng Wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Elasticiteit van de dakbalk - Jing zhui tong wan - 33 gram, 200 bolletjes
Elasticiteit van de dakbalk - Jing zhui tong wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Tien steunpilaren - Shi quan da bu wan - 33 gram, 200 bolletjes
Tien steunpilaren - Shi quan da bu wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Perle des Mondtaus - An shen bu xin wan - 33 gram, 200 bolletjes
Perle des Mondtaus - An shen bu xin wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Weldadige kracht van kruiden - You gui wan - 33 gram, 200 bolletjes
Weldadige kracht van kruiden - You gui wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Zimtmengsel - Gui Zhi Tang Wan - 33 gram, 200 bolletjes
Zimtmengsel - Gui Zhi Tang Wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 188,28/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Sterkte van de paleispilaar - Du huo ji sheng wan - 33 gram, 200 bolletjes
Sterkte van de paleispilaar - Du huo ji sheng wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Stemming van de zither snaren - Zhi sou wan - 33 gram, 200 bolletjes
Stemming van de zither snaren - Zhi sou wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Sieben Vertraute - Dang gui liu huang wan - 33 gram, 200 bolletjes
Sieben Vertraute - Dang gui liu huang wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Rijstteelt - Jian pi wan - 33 gram, 200 bolletjes
Rijstteelt - Jian pi wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Pille van witte knollen - Polyurethanji xiao du yin wan - 33 gram, 200 bolletjes
Pille van witte knollen - Polyurethanji xiao du yin wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Ashoka - Hormonale balans, 100g
Ashoka - Hormonale balans, 100g
€ 69,50/1l
€ 6,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Kalmerende formule - Shu gan wan - 33 gram, 200 bolletjes
Kalmerende formule - Shu gan wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van De delicate schoonheid van de kersenbloesem - Suan zao ren wan - 33 gram, 200 bolletjes
De delicate schoonheid van de kersenbloesem - Suan zao ren wan - 33 gram, 200 bolletjes
€ 202,22/1kg
€ 10,92
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Doppelherz puur collageenpoeder, 200 gram poeder
Doppelherz puur collageenpoeder, 200 gram poeder
€ 57,15/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BCF4.9 - xinyi qingfei yin - tabletten/tabletten SINECURA
BCF4.9 - xinyi qingfei yin - tabletten/tabletten SINECURA
€ 1.296,67/1l
€ 23,34
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van BrainMax Shilajit, 15 gram
BrainMax Shilajit, 15 gram
€ 5.287,00/1kg
€ 105,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De traditionele Chinese geneeskunde (TCM) is een eeuwenoud medisch systeem dat zich over duizenden jaren heeft ontwikkeld. De TCM legt de nadruk op het evenwicht tussen lichamelijke en geestelijke functies, evenals op preventie en behandeling met natuurlijke geneesmiddelen. Traditionele Chinese kruiden en voedingssupplementen zijn een essentieel onderdeel van de TCM en worden vaak gebruikt om de gezondheid en vitaliteit te bevorderen.

Werkzame stoffen en toepassing van BU YANG HUAN WU WAN

BU YANG HUAN WU WAN is een traditioneel Chinees voedingssupplement dat bestaat uit verschillende kruiden. Het is ontworpen om de Yang-energie in het lichaam te versterken en zo bij te dragen aan een algemeen evenwicht en welzijn. Dit voedingssupplement wordt vaak gebruikt bij aanhoudende vermoeidheid en zwakte, bij bloedcirculatieproblemen en verminderde bloedcirculatie, evenals bij gewrichts- en spierpijn.

Aanbevolen gebruik

2 x daags 24 bolletjes. Dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Kinderen van 3 tot 12 jaar nemen 2 x daags 12 bolletjes.
Niet de aanbevolen dagelijkse dosis overschrijden. Dit TCM-voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen n. Dit product is niet geschikt voor zwangere en borstvoedende vrouwen. Droog en bij temperaturen tot 25°C n.

Ingrediënten

2,80g - HUANG QI (SHENG) - Tragant, wortel (Radix astragali membranacei)
1,23g - CHI SHAO - Lelie, rode wortel (Radix paeoniae rubra)
1,20g - JI XUE TENG - Spatholobus var. dielsiana, stengel (Caulis milletiae seu spatholobi)
0,84g - TAO REN - Perzik, zaad (Semen persicae)
0,66g - CHUAN XIONG (SHENG) - Ligusticum wallichii, wortelstok (Rhizoma ligustici wallichii)
0,66g - DANG GUI WEI - Chinese engelwortel, wortel (Angelicae sinensis radix)
0,51g - HONG HUA - Saffloer, bloem (Flos carthami)

Ingrediënten
De ingrediënten vindt u in de productbeschrijving.
Gewicht
54 g
Levensmiddelenbedrijven
TCM BOHEMIA s.r.o., Národní 11, 110 00 Praha 1, Česko
Verkoopbenaming
Herstel van de balans - Bu Yang Huan Wu Wan - 33 gram, 200 bolletjes
Fabrikant
TCM
Aantal stuks
200
Aanbevolen dosering
De aanbevolen consumptie vindt u in de productbeschrijving.
EAN
8594036720268

Ingrediënten
De ingrediënten vindt u in de productbeschrijving.
Gewicht
54 g
Levensmiddelenbedrijven
TCM BOHEMIA s.r.o., Národní 11, 110 00 Praha 1, Česko
Verkoopbenaming
Herstel van de balans - Bu Yang Huan Wu Wan - 33 gram, 200 bolletjes
Fabrikant
TCM
Aantal stuks
200
Aanbevolen dosering
De aanbevolen consumptie vindt u in de productbeschrijving.
EAN
8594036720268
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 178,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
€ 542,71/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 37,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
€ 51,49/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 51,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: IMPERIUM-HERBALS
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 141,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Welkomstdeals
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.280,00/1l
€ 38,00
-9%
€ 34,20
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Fertilovit M Plus capsules, voor mannen met vruchtbaarheidsproblemen, 90 capsules
Fertilovit M Plus capsules, voor mannen met vruchtbaarheidsproblemen, 90 capsules
€ 416,95/1kg
€ 58,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Magnesiummalaat 1000 mg, veganistisch, hoge dosering, 180 tabletten
Magnesiummalaat 1000 mg, veganistisch, hoge dosering, 180 tabletten
€ 97,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Kenay  jodium Kelp Puresea® (60 capsules) BI7717
Kenay jodium Kelp Puresea® (60 capsules) BI7717
€ 95,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg