Astonish | Desinfecterende reiniger Pine Forest - 300 ml - Veganistisch - Antibacterieel - Frisse geur

€ 3,99

€ 13,30 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Desinfectiemiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging
Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Astonish - Desinfecterende spray voor oppervlakken - Rozengeur - 550 ml
Astonish - Desinfecterende spray voor oppervlakken - Rozengeur - 550 ml
€ 7,07/1l
€ 3,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sagrotan desinfecterende handgel met aloë vera, 50 ml
Sagrotan desinfecterende handgel met aloë vera, 50 ml
€ 603,00/1l
€ 30,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
€ 89.923,08/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SAGROTAN®  SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
SAGROTAN® SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,25
-70%
€ 10,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Schumacher ORANGE oplosmiddel | Fles (250 ml)
Dr. Schumacher ORANGE oplosmiddel | Fles (250 ml)
€ 95,28/1l
€ 23,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SONETT desinfectiemiddel, 500 ml
SONETT desinfectiemiddel, 500 ml
€ 28,59
-67%
€ 9,37
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van SANYTOL textieldesinfectiemiddel, 500 ml
SANYTOL textieldesinfectiemiddel, 500 ml
€ 12,74/1l
€ 6,37
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Ultra Fresh desinfecterend wasmiddel, geconcentreerd, voor incontinentie, 500 ml
Ultra Fresh desinfecterend wasmiddel, geconcentreerd, voor incontinentie, 500 ml
€ 18,44/1l
€ 9,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Oppervlakte-desinfectiemiddel Mikrozid Liquid, 250 ml
Oppervlakte-desinfectiemiddel Mikrozid Liquid, 250 ml
€ 33,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BACTEROLINE - Antibacterieel desinfectiegel 100ml. Desinfectiemiddel voor handdesinfectie, 100ml
BACTEROLINE - Antibacterieel desinfectiegel 100ml. Desinfectiemiddel voor handdesinfectie, 100ml
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Impresan Desinfecterende Hygiënespray, 250 ml
Impresan Desinfecterende Hygiënespray, 250 ml
€ 8,40/1l
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sanytol handdesinfectiemiddel, 250 ml
Sanytol handdesinfectiemiddel, 250 ml
€ 20,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Meliseptol Foam Pure, desinfecterende schuim, 750 ml oplossing
Meliseptol Foam Pure, desinfecterende schuim, 750 ml oplossing
€ 30,53/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Barbicide desinfectiemiddel concentraat, 480 ml
Barbicide desinfectiemiddel concentraat, 480 ml
€ 31,00/1l
€ 14,88
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Dr. Schumacher Descoderm huiddesinfectiemiddel - 250 ml met spuitmond | Fles (250 ml)
Dr. Schumacher Descoderm huiddesinfectiemiddel - 250 ml met spuitmond | Fles (250 ml)
€ 30,20/1l
€ 7,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Babaria Handdesinfectiemiddel, 70% alcohol, 100 ml
Babaria Handdesinfectiemiddel, 70% alcohol, 100 ml
€ 9,12
-48%
€ 4,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van KORRES Handdesinfectiemiddel, 250 ml
KORRES Handdesinfectiemiddel, 250 ml
€ 23,76/1l
€ 5,94
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DETTOL - Antibacterieel reinigingsspray voor oppervlakken, 500 ml
DETTOL - Antibacterieel reinigingsspray voor oppervlakken, 500 ml
€ 14,92/1l
€ 7,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr.Beckmann 6271471006 Dr.Beckmann Hygiene Kühlschrankreiniger 0,25 l
Dr.Beckmann 6271471006 Dr.Beckmann Hygiene Kühlschrankreiniger 0,25 l
€ 12,27/1kg
€ 7,29
-49%
€ 3,68
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Astonish | Desinfecterende reiniger Pine Forest - 300 ml - Veganistisch - Antibacterieel - Frisse geur

Ontdek de desinfecterende reiniger van Astonish met een verfrissende geur van dennenbos, die niet alleen uw oppervlakken reinigt, maar ook effectief bacteriën en virussen verwijdert. Dit geconcentreerde desinfectiemiddel is veganistisch en biedt u een eenvoudige en praktische oplossing voor hygiëne in uw huis.

Productoverzicht:

De Astonish desinfecterende reiniger Pine Forest is een hoogwaardige reinigingsconcentraat, verkrijgbaar in een handige fles van 300 ml. Dankzij de antibacteriële en virucide samenstelling is het ideaal voor het desinfecteren van oppervlakken. De frisse geur van het dennenbos zorgt bovendien voor een aangenaam klimaat in huis. Dit product is speciaal ontwikkeld om tot 99,9% van de bacteriën te elimineren.

Belangrijkste kenmerken en specificaties:

De Astonish desinfecterende reiniger biedt een aantal functies waardoor het een onmisbaar onderdeel wordt van uw schoonmaakroutine.

  • Geconcentreerde samenstelling: Dit is een geconcentreerd desinfectiemiddel dat tot 30 keer gebruikt kan worden na verdunning met water.
  • Effectieve dosering: Eén dop (10 ml) is voldoende om 400 ml oplossing te bereiden bij een verdunning van 1:40.
  • Voor desinfectie van oppervlakken: Afhankelijk van de verdunning kan het product zowel antibacteriële als virucide eigenschappen ontwikkelen.
  • Bosgeur: De frisse geur van het dennenbos zorgt voor een aangename ervaring tijdens het schoonmaken.
  • Bactericide werking: Helpt tot 99,9% van de bacteriën te verwijderen.

Aanvullende technische informatie:

De Astonish desinfecterende reiniger heeft een samenstelling die bestaat uit minder dan 5% geurstoffen, kationische en niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, benzylalcohol, limoneen en 24,75 g/l quaternair ammoniumverbindingen. Het heeft een totale inhoud van 300 ml en is gelabeld in het Engels.

Voordelen en gebruik:

Deze desinfecterende reiniger is niet alleen effectief, maar ook veelzijdig. Het is ideaal voor het desinfecteren van aanrechtbladen in de keuken, badkameraccessoires en andere oppervlakken in huis. De eenvoudige toepassing en de effectieve dosering maken het de ideale partner voor dagelijkse schoonmaak.

Productvoordelen:

  • Veganistisch: Bevat geen dierlijke ingrediënten.
  • Antibacterieel en virucide: Biedt uitgebreide bescherming tegen bacteriën en virussen.
  • Frisse geur: Laat na het schoonmaken een aangename frisse geur achter.
  • Effectieve toepassing: Gemakkelijk te verdunnen voor verschillende desinfectiebehoeften.
  • Milieuvriendelijke samenstelling: Ontwikkeld met oog voor het milieu.

Waarom dit product kiezen:

Met de desinfecterende reiniger Astonish Pine Forest kiest u voor een hoogwaardige veganistische desinfecterende reiniger die effectief bacteriën verwijdert en tegelijkertijd een frisse geur achterlaat. Ideaal voor iedereen die waarde hecht aan hygiëne en een aangenaam klimaat in huis

Model
Astonish
Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten is vermeld op de productverpakking.
Fabrikant
Astonish
Aantal stuks
1
EAN
5060060212404

Model
Astonish
Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten is vermeld op de productverpakking.
Fabrikant
Astonish
Aantal stuks
1
EAN
5060060212404
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HARTMANN 39251 HARTMANN Bacillol® 30 Sensitive Tissue Desinfektionstücher 80 Tücher
HARTMANN 39251 HARTMANN Bacillol® 30 Sensitive Tissue Desinfektionstücher 80 Tücher
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging
Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Mikrobac Tissues, alcoholvrije desinfectiedoekjes, 80 stuks
Mikrobac Tissues, alcoholvrije desinfectiedoekjes, 80 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,51
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Schülke oppervlakte desinfectiemiddel, mikrozid universal, vochtige doekjes, premium kwaliteit, 100 stuks.
Schülke oppervlakte desinfectiemiddel, mikrozid universal, vochtige doekjes, premium kwaliteit, 100 stuks.
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,10
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van SAGROTAN 10000638 Desinfectiespray, 250 ml
SAGROTAN 10000638 Desinfectiespray, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 40,98
-66%
€ 13,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sanytol 3045200715009, Spray, Handmatige pomp, 150 ml, Schoenen
Sanytol 3045200715009, Spray, Handmatige pomp, 150 ml, Schoenen
€ 107,87/1l
€ 16,18
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 1000 ml desinfecterende handgel, 71% alcohol. Handdesinfectiemiddel, verpakking met dispenser, 1 liter
1000 ml desinfecterende handgel, 71% alcohol. Handdesinfectiemiddel, verpakking met dispenser, 1 liter
€ 3,03
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Geen merk, artikelnummer 315763. Handdesinfecterend middel, Sept Basic, 0,5 liter, alcoholvrij, beperkte antivirale werking
Geen merk, artikelnummer 315763. Handdesinfecterend middel, Sept Basic, 0,5 liter, alcoholvrij, beperkte antivirale werking
€ 60,28/1l
€ 30,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dr. Deppe Lotio Sept Basic: basis handdesinfectiemiddel
Dr. Deppe Lotio Sept Basic: basis handdesinfectiemiddel
€ 34,70/1l
€ 3,47
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Dr. Schumacher Descosept Sensitive, desinfectiedoekjes | Verpakking (60 doekjes)
Dr. Schumacher Descosept Sensitive, desinfectiedoekjes | Verpakking (60 doekjes)
€ 10,68/1l
€ 10,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Katadyn Micropur Classic MC 1T, 4 stuks x 25 tabletten
Katadyn Micropur Classic MC 1T, 4 stuks x 25 tabletten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Mikrozid AF Wipes Premium - Desinfectiedoekjes, 50 stuks
Mikrozid AF Wipes Premium - Desinfectiedoekjes, 50 stuks
€ 6,98
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Schülke desderman® hyclick handdesinfectiemiddel, 500 ml
Schülke desderman® hyclick handdesinfectiemiddel, 500 ml
€ 33,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,77
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.
Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van HARTMANN 9756701 HARTMANN Bacillol Tissues Desinfektionstücher 100 Stück
HARTMANN 9756701 HARTMANN Bacillol Tissues Desinfektionstücher 100 Stück
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,54
-69%
€ 13,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SAGROTAN®  SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
SAGROTAN® SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,25
-70%
€ 10,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clorox Scentiva desinfectiedoekjes, grapefruit- en oranjebloesemsmaak, 75 stuks
Clorox Scentiva desinfectiedoekjes, grapefruit- en oranjebloesemsmaak, 75 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,99
-8%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sanytol Vlekverwijderaar en Desinfectiemiddel in poedervorm voor witte stoffen, 450g
Sanytol Vlekverwijderaar en Desinfectiemiddel in poedervorm voor witte stoffen, 450g
€ 14,68/1kg
€ 13,07
-43%
€ 7,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
€ 89.923,08/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
€ 15,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,96
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Sanytol universele spray, met de geur van grapefruit en citroenmelisse, 500 ml
Sanytol universele spray, met de geur van grapefruit en citroenmelisse, 500 ml
€ 38,52/1kg
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van mikrozid® universeel vloeibaar, spuitfles (1000 ml)
mikrozid® universeel vloeibaar, spuitfles (1000 ml)
€ 14,39/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,39
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Sagrotan 3250406 Hygiënische reinigingsdoekjes - 60 stuks
Sagrotan 3250406 Hygiënische reinigingsdoekjes - 60 stuks
€ 5.864,87/1kg
€ 38,05
-82%
€ 6,51
Gratis bezorging
Verkoper: Brunner-Mix-Store
Productafbeelding van HARTMANN 39520 HARTMANN Bacillol AF Desinfektionsmittel 5,0 l
HARTMANN 39520 HARTMANN Bacillol AF Desinfektionsmittel 5,0 l
€ 9,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,78
-31%
€ 47,60
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Mikrozid Universal Wipes Premium, voor desinfectie van medische instrumenten en oppervlakken van alle soorten, 80 doekjes
Mikrozid Universal Wipes Premium, voor desinfectie van medische instrumenten en oppervlakken van alle soorten, 80 doekjes
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,40
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Octenisan reinigingsmelk: voor een zachte en effectieve reiniging van de huid
Octenisan reinigingsmelk: voor een zachte en effectieve reiniging van de huid
€ 20,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Schülke & Mayr kodan Tinktur forte, kleurloos, 250 ml fles
Schülke & Mayr kodan Tinktur forte, kleurloos, 250 ml fles
€ 38,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,56
Verkoper: AbisZ-Markt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 2 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfecte vervanging
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging
Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Astonish - Desinfecterende spray voor oppervlakken - Rozengeur - 550 ml
Astonish - Desinfecterende spray voor oppervlakken - Rozengeur - 550 ml
€ 3,89
Verkoper: Lemonbite
€ 7,07/1l
Productafbeelding van Clorox Scentiva desinfectiedoekjes, grapefruit- en oranjebloesemsmaak, 75 stuks
Clorox Scentiva desinfectiedoekjes, grapefruit- en oranjebloesemsmaak, 75 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,99
-8%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.
Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite