Varicone Premium – Gel voor de voetverzorging, voor dagelijks comfort - 50 ml

€ 36,23

€ 724,60 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Voetcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
€ 725,40/1kg
€ 36,27
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
€ 128,33/1l
€ 19,25
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Levikose - Verzorgingscrème voor dagelijks comfort van de benen - 50 ml
Levikose - Verzorgingscrème voor dagelijks comfort van de benen - 50 ml
€ 725,40/1l
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Venoxil Crème – Lichte verzorgingsformule voor de benen, 50 ml
Venoxil Crème – Lichte verzorgingsformule voor de benen, 50 ml
€ 725,40/1kg
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van VeinGuard – Koelende gel voor dagelijks comfort van de benen, verrijkt met plantenextracten – 50 ml
VeinGuard – Koelende gel voor dagelijks comfort van de benen, verrijkt met plantenextracten – 50 ml
€ 760,00/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Scholl Dagelijkse Voetcrème
Scholl Dagelijkse Voetcrème
€ 56,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Scholl 3108999, Voetcrème, 75 ml
Scholl 3108999, Voetcrème, 75 ml
€ 171,47/1l
€ 12,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VezoLax Verfrissende Gel voor de Benen – 30 ml
VezoLax Verfrissende Gel voor de Benen – 30 ml
€ 1.799,67/1l
€ 56,99
-5%
€ 53,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Footness crème voor droge, gebarsten hielen, 50 ml
Footness crème voor droge, gebarsten hielen, 50 ml
€ 185,40/1l
€ 9,27
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Scholl 5038483588710, Voetcrème, 60 ml
Scholl 5038483588710, Voetcrème, 60 ml
€ 167,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PHYSIOGEL Dagelijkse Hydraterende Handcrème, 50 ml. Crème
PHYSIOGEL Dagelijkse Hydraterende Handcrème, 50 ml. Crème
€ 118,87/1kg
€ 7,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gehwol verzorgende voetenspray, 150 ml
Gehwol verzorgende voetenspray, 150 ml
€ 70,00/1l
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sebamed Acute Voetcrème met Urea 10%, parfumvrij, 100 ml
Sebamed Acute Voetcrème met Urea 10%, parfumvrij, 100 ml
€ 209,00/1kg
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Neutrogena voetcrème voor droge huid, 100 ml
Neutrogena voetcrème voor droge huid, 100 ml
€ 187,00/1l
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herbolive Anticallus Intensieve Voetcrème met 20% Urea, 100 ml
Herbolive Anticallus Intensieve Voetcrème met 20% Urea, 100 ml
€ 99,90/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van EkzoDermin - Revitaliserende voetcrème – 30 ml
EkzoDermin - Revitaliserende voetcrème – 30 ml
€ 1.700,00/1l
€ 54,00
-5%
€ 51,00
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Crème tegen droge huid en eelt, 30 ml
Crème tegen droge huid en eelt, 30 ml
€ 309,00/1l
€ 9,27
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van GEHWOL Voetcrème, 75 ml
GEHWOL Voetcrème, 75 ml
€ 67,43/1kg
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Allpresan Derma Med Psoriatix Intensieve Verzorging, 200 ml
Allpresan Derma Med Psoriatix Intensieve Verzorging, 200 ml
€ 119,40/1l
€ 23,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LIRENE Voetpeelingcrème, 30% urea, 75 ml
LIRENE Voetpeelingcrème, 30% urea, 75 ml
€ 158,00/1l
€ 11,85
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Varicone Premium – Gel voor beenverzorging voor dagelijks comfort - 50 ml

Beschrijving
Varicone Premium Gel is een lichte, topische formule die is ontwikkeld om het comfort van de benen en de huidverzorging in het dagelijks leven te ondersteunen. De snel absorberende textuur zorgt voor een verkoelend en verfrissend gevoel en laat de benen lichter en ontspannender aanvoelen.

Dit gel is bijzonder geschikt na lange periodes van staan of zitten. De formule met menthol en plantaardige extracten draagt bij aan een aangenaam gevoel op de huid en ondersteunt de dagelijkse beenverzorging, zonder een vette film achter te laten.

De handige tube van 50 ml maakt Varicone Premium eenvoudig in gebruik – thuis, op het werk of onderweg.

Belangrijkste kenmerken

- Gel ter ondersteuning van beencomfort en dagelijkse verzorging
- Zorgt voor een verkoelend en verfrissend gevoel
- Bevat menthol en plantaardige extracten
- Draagt bij aan een licht en aangenaam gevoel in de benen
- Snel absorberende, niet-vette formule

Gebruik

Breng een kleine hoeveelheid aan op de gereinigde huid van de benen en masseer zachtjes in totdat het gel volledig is opgenomen. Twee keer per dag gebruiken als onderdeel van uw dagelijkse routine.

Productdetails

- Product: Varicone Premium Beenverzorgingsgel
- Type: Topische gel
- Grootte: 50 ml
- Textuur: Lichte gel
- Conditie: Nieuw

Let op

Dit product is geen geneesmiddel. Het is uitsluitend bedoeld voor cosmetische en algemene verzorgingsdoeleinden en is niet bedoeld voor de diagnose, behandeling, genezing of preventie van ziekten. Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen en breng het niet aan op beschadigde huid.

Gewicht
50 g
Ingrediënten
Samenstelling:Aqua, Glycerin, Hamamelis Virginiana-bladextract, Tanninezuur, Isopropylmyristaat, Paraffinum Liquidum, Magnesiumchloride, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomeer, Menthol, Centella Asiatica-bladextract, Plantago Lanceolata-bladextract, Spirulina Maxima-extract, Ginkgo Biloba-bladextract, Panax Ginseng-wortelextract, Quercus Robur-bastextract, Triethanolamine, 3-O-Ethyl-ascorbinezuur.
Fabrikant
GLOBAL D LTD
EAN
8059916604811

Gewicht
50 g
Ingrediënten
Samenstelling:Aqua, Glycerin, Hamamelis Virginiana-bladextract, Tanninezuur, Isopropylmyristaat, Paraffinum Liquidum, Magnesiumchloride, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomeer, Menthol, Centella Asiatica-bladextract, Plantago Lanceolata-bladextract, Spirulina Maxima-extract, Ginkgo Biloba-bladextract, Panax Ginseng-wortelextract, Quercus Robur-bastextract, Triethanolamine, 3-O-Ethyl-ascorbinezuur.
Fabrikant
GLOBAL D LTD
EAN
8059916604811
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van dōTERRA Massagebalsem tegen spierpijn, Deep Blue Rub, 120 ml
dōTERRA Massagebalsem tegen spierpijn, Deep Blue Rub, 120 ml
€ 519,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,28
Gratis bezorging
Verkoper: Sunnydays
Productafbeelding van HondroFrost Gelenkcrème 50ml – Koelende pijncrème voor de verzorging van gewrichten en spieren bij spanningen en bewegingspijn
HondroFrost Gelenkcrème 50ml – Koelende pijncrème voor de verzorging van gewrichten en spieren bij spanningen en bewegingspijn
€ 785,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,36
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.
Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.
€ 760,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van BALSAN hand- en voetverzorgingslotion verwijdert eelt, 500 ml lotion
BALSAN hand- en voetverzorgingslotion verwijdert eelt, 500 ml lotion
€ 42,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dexeryl vochtinbrengcrème voor droge en atopische huid, geschikt voor eczeem (AZS), 500 ml
Dexeryl vochtinbrengcrème voor droge en atopische huid, geschikt voor eczeem (AZS), 500 ml
€ 82,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Traugel gel tegen gewrichtspijn
Traugel gel tegen gewrichtspijn
€ 974,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Scholl Fresh Step schoenspray, 150 ml
Scholl Fresh Step schoenspray, 150 ml
€ 74,87/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,23
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Dr. Sacher's Calendula Crème met Duindoornolie, 250 ml crème
Dr. Sacher's Calendula Crème met Duindoornolie, 250 ml crème
€ 23,24/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Holzhacker Hirschtalg Voetcrème, 75 ml
Holzhacker Hirschtalg Voetcrème, 75 ml
€ 153,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lichaamsbalsem, Dr. Wolff, Linola, beschermt de huid tegen irritatie, 100 ml
Lichaamsbalsem, Dr. Wolff, Linola, beschermt de huid tegen irritatie, 100 ml
€ 155,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bielenda Foot Remedy S.O.S. Serum, behandeling voor extreem beschadigde voeten, 40% ureum, 50 ml
Bielenda Foot Remedy S.O.S. Serum, behandeling voor extreem beschadigde voeten, 40% ureum, 50 ml
€ 115,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Farmona Podologisch Lipidesysteem, romige eeltpleister, 500 ml
Farmona Podologisch Lipidesysteem, romige eeltpleister, 500 ml
€ 34,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,37
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Cavilon Huidbeschermingsspray 28 ml, 3M
Cavilon Huidbeschermingsspray 28 ml, 3M
€ 1.367,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 38,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EkaDerm Urea 50% crème met urea, 30 ml
EkaDerm Urea 50% crème met urea, 30 ml
€ 147,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,66
-4%
€ 4,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rohde, hydraterende crème met bestanddelen afkomstig van de Hirschtalg (een soort plantaardige olie)
Rohde, hydraterende crème met bestanddelen afkomstig van de Hirschtalg (een soort plantaardige olie)
€ 143,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,51
-2%
€ 17,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Excellent Excellent PRO | Bonder Zonder Zuur - 11ml - Zuurvrij - Optimale hechting - Nagels voorbereiden
Excellent Excellent PRO | Bonder Zonder Zuur - 11ml - Zuurvrij - Optimale hechting - Nagels voorbereiden
€ 10,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Revitalum – voetencrème, hydrateert en kalmeert
Eveline Cosmetics Revitalum – voetencrème, hydrateert en kalmeert
€ 121,20/1l
€ 12,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KRÄUTERHOF 250 ml gel met duizendblad
KRÄUTERHOF 250 ml gel met duizendblad
€ 19,64/1l
€ 4,91
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Schrundensalbe 125 ml van Dr. Sacher's
Schrundensalbe 125 ml van Dr. Sacher's
€ 37,66/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allpresan Voet Speciale N°7, nagellak, 125 ml oplossing
Allpresan Voet Speciale N°7, nagellak, 125 ml oplossing
€ 103,79/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Instituto Español Ultra Hydration Urea Crème, tube, voor dames, regenererend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Instituto Español Ultra Hydration Urea Crème, tube, voor dames, regenererend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 76,33/1l
€ 11,45
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Alpa Pedik voetpoeder, 100 gram
Alpa Pedik voetpoeder, 100 gram
€ 21,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Neutrogena Norwegian, rijke voetcrème, 100 ml
Neutrogena Norwegian, rijke voetcrème, 100 ml
€ 15.266,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Herbolive Voetcrème voor droge, gebarsten hielen, met olijfolie en aloë vera, 100 ml
Herbolive Voetcrème voor droge, gebarsten hielen, met olijfolie en aloë vera, 100 ml
€ 99,90/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van CAREMED Urea 10% extra basische voetcrème, 150 ml
CAREMED Urea 10% extra basische voetcrème, 150 ml
€ 43,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GEHWOL Nagellakverzachter, 15 ml vloeistof
GEHWOL Nagellakverzachter, 15 ml vloeistof
€ 106,60/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Levicose - Gel voor de voeten | 50 ml
Levicose - Gel voor de voeten | 50 ml
€ 67,66/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,61
-12%
€ 33,83
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Gehwol hydraterende melk, 125 ml - Langdurig effect!
Gehwol hydraterende melk, 125 ml - Langdurig effect!
€ 65,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urtekram Voetcreme aloe vera (100 ml)
Urtekram Voetcreme aloe vera (100 ml)
€ 69,50/1l
€ 7,14
-2%
€ 6,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg
Productafbeelding van Verzachtende voetbadsalz met ureum en mineralen, API-PODO, 650 g
Verzachtende voetbadsalz met ureum en mineralen, API-PODO, 650 g
€ 15,99
-51%
€ 7,79
Verkoper: Lemonbite
€ 9,74/1kg
Productafbeelding van Farmona Podologic Zure Verzachtende Crème-Masker, 150Ml.
Farmona Podologic Zure Verzachtende Crème-Masker, 150Ml.
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 73,27/1l
Productafbeelding van Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
€ 19,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,33/1l
Productafbeelding van Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.
Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 760,00/1l
Productafbeelding van Deslix 50 ml – Crème voor de verzorging van benen en aderen – Bevordert de bloedcirculatie
Deslix 50 ml – Crème voor de verzorging van benen en aderen – Bevordert de bloedcirculatie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1l
Productafbeelding van Arthrolon – Crème voor gewrichtsverzorging, voor spier- en kniecomfort - 50 ml
Arthrolon – Crème voor gewrichtsverzorging, voor spier- en kniecomfort - 50 ml
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg
Productafbeelding van JointFlex – Crème voor de gewrichten, voor comfort van knieën en spieren - 50 ml
JointFlex – Crème voor de gewrichten, voor comfort van knieën en spieren - 50 ml
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg
Productafbeelding van Varinol – Crème voor comfort en ondersteuning van vermoeide benen – 50 ml
Varinol – Crème voor comfort en ondersteuning van vermoeide benen – 50 ml
€ 38,00
-4%
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1l
Productafbeelding van Relax Forte – Crème voor de gewrichten, voor comfort van spieren en knieën - 50 ml
Relax Forte – Crème voor de gewrichten, voor comfort van spieren en knieën - 50 ml
€ 35,49
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 709,80/1kg