Fietscomputer met GPS en ANT+ Bluetooth voor fietsen, model MAGENE C706

€ 215,05

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Gieters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fietslamp Magene AT1200 LED, krachtige fietsverlichting
Fietslamp Magene AT1200 LED, krachtige fietsverlichting
€ 57,57
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van Niezłe Ziółko, editie 2026
Niezłe Ziółko, editie 2026
€ 11,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van GOTEL Multifunctioneel fietslicht LED 3-in-1 met draadloze snelheidsmeter en claxon, 4000 mAh
GOTEL Multifunctioneel fietslicht LED 3-in-1 met draadloze snelheidsmeter en claxon, 4000 mAh
€ 45,43
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Perfidna, editie 2026
Perfidna, editie 2026
€ 17,29
-7%
€ 16,02
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Energy Sistem EnergyClip Speaker 2.0, zwart
Energy Sistem EnergyClip Speaker 2.0, zwart
€ 33,26
-17%
€ 27,29
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van TXR Zadeltas, 2-in-1
TXR Zadeltas, 2-in-1
€ 78,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schooladministratie na wijziging van de regelgeving
Schooladministratie na wijziging van de regelgeving
€ 11,69
-4%
€ 11,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Magene AT1600 fietslamp, voorzijde, LED, krachtige verlichting voor fietsen
Magene AT1600 fietslamp, voorzijde, LED, krachtige verlichting voor fietsen
€ 74,36
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van Ik zou alles voor je doen - Een roman
Ik zou alles voor je doen - Een roman
€ 17,55
-5%
€ 16,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kan van 1,5 liter
Kan van 1,5 liter
€ 12,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OGIO Rugzak Alpha, opvouwbaar, zwart, model A20337_B0074_NA
OGIO Rugzak Alpha, opvouwbaar, zwart, model A20337_B0074_NA
€ 70,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Draadloze kledingfleeceverwijderaar, USB-C
Draadloze kledingfleeceverwijderaar, USB-C
€ 18,94
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van Energy Sistem TWS-oordopjes met oplader
Energy Sistem TWS-oordopjes met oplader
€ 42,05
-59%
€ 17,14
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Svorkovnica, met 16 aansluitpunten
Svorkovnica, met 16 aansluitpunten
€ 17,25
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Drukregelaar voor laagdruktoepassingen, model 'BP2205G', 7 kg/h
Drukregelaar voor laagdruktoepassingen, model 'BP2205G', 7 kg/h
€ 30,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Taalverwisseling. Gesprekken over vertaling
Taalverwisseling. Gesprekken over vertaling
€ 19,02
-15%
€ 16,05
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Nd05_R3017-10 140-18-2740-64 Handschoenen voor hardlopen
Nd05_R3017-10 140-18-2740-64 Handschoenen voor hardlopen
€ 19,62
-4%
€ 18,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Energy Sistem Chill ANC hoofdtelefoon, zwart
Energy Sistem Chill ANC hoofdtelefoon, zwart
€ 30,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Nd05_R3017-7 140-18-2740-64 Handschoenen voor hardlopen
Nd05_R3017-7 140-18-2740-64 Handschoenen voor hardlopen
€ 17,52
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fietscomputer met GPS en Bluetooth 5.0 ANT+ Wifi MAGENE C706 dual-band 5-GNSS

Electronica4you. Wij zijn een geautoriseerde distributeur van het merk Magene in Polen.

Model: C706

Kleur: zwart

De Magene C706 is een professionele GPS-fietscomputer die u in staat stelt om nauwkeurige navigatie, geavanceerde trainingsanalyse en ondersteuning voor de belangrijkste fietsaccessoires in één apparaat te combineren. Dit is de ideale keuze als u maximale functionaliteit en betrouwbare ondersteuning tijdens elke rit verwacht.

Dankzij het grote, kleurrijke 3,3" touchscreen en de dual-band 5-GNSS module kunt u rekenen op een uitzonderlijk snelle en nauwkeurige positionering en een uitstekende leesbaarheid van de weergegeven gegevens onder verschillende omstandigheden.

Dankzij de boordnavigatie, ondersteuning voor routes tot 1000 km, de ClimbPro functie, gestructureerde trainingen en meer dan 110 fietsparameters kunt u routes beter plannen, inspanningen controleren en uw resultaten effectiever analyseren.

Bovendien stelt de connectiviteit via Wi-Fi, Bluetooth 5.0 en ANT+ u in staat om de fietscomputer te koppelen aan sensoren, vermogensmeters, trainers, lampen, camera's en elektronische versnellingssystemen, waardoor u een compleet trainingssysteem creëert.

Extra functies, zoals de 12-kleurige Star Ring achtergrondverlichting, spraakberichten in 13 talen, de metalen montagebeugel, de elektronische bel, de IPX7 waterdichtheid, een batterijduur tot 25 uur en de interface in het Pools bieden u nog meer comfort, veiligheid en gemak tijdens elke rit.

Waarom de Magene C706 kiezen?

️ Navigeer met vertrouwen, zelfs in het meest veeleisende terrein – de dual-band 5-GNSS module, boordnavigatie, ondersteuning voor routes tot 1000 km en de Back to Start functie zorgen voor een snelle en nauwkeurige begeleiding op elke route.

️ Analyseer elke training met de hoogste nauwkeurigheid – meer dan 110 fietsparameters en ondersteuning voor Cycling Dynamics leveren gedetailleerde gegevens die u helpen uw resultaten te verbeteren.

️ Beklim hellingen bewuster – de uitgebreide ClimbPro functie werkt zowel op geplande routes als in de vrije rijmodus, waardoor u uw krachten beter kunt verdelen en de beklimming effectiever kunt plannen.

️ Creëer uw eigen intelligente fietsomgeving – de fietscomputer werkt samen met sensoren, vermogensmeters, trainers, Magene lampen, DJI en Insta360 camera's, elektronische Shimano Di2 en SRAM eTap groepen, waardoor u volledige controle heeft over alle apparaten.

️ Train zowel buiten als thuis – ondersteuning voor slimme trainers, gestructureerde trainingen en FIT route simulaties stelt u in staat om uw trainingsplan het hele jaar door te volgen.

️ Profiteer van het hoogste comfort tijdens elke rit – het 3,3" touchscreen, spraakberichten in 13 talen, de 12-kleurige Star Ring achtergrondverlichting, de elektronische bel E-Bell, de IPX7 waterdichtheid, een batterijduur tot 25 uur (afhankelijk van de instellingen en omstandigheden) en de interface in het Pools maken de Magene C706 klaar voor elke route.

️ Productkenmerken

  • 3,3" TFT-kleurenscherm met touchscreen – zorgt voor een comfortabele bediening en een duidelijk overzicht van kaarten en gegevens tijdens het fietsen.
  • 5 fysieke knoppen – maken de bediening tijdens het fietsen eenvoudiger.
  • Dual-band GNSS-positionering – zorgt voor een uitzonderlijk snelle en nauwkeurige positionering, waardoor de navigatie nauwkeuriger is, zelfs onder moeilijke omstandigheden.
  • Boordcomputer met routebegeleiding – leidt u stap voor stap langs de gekozen route, waardoor de navigatie comfortabel is, zelfs over lange afstanden.
  • Ondersteuning voor routes tot 1000 km – maakt het mogelijk om zelfs zeer lange fietstochten te plannen en uit te voeren.
  • Import van GPX-routes en synchronisatie met de app – maakt het eenvoudig om eigen routes te gebruiken en opgeslagen ritten te bekijken.
  • Back to Start-functie – berekent snel een route terug naar het startpunt.
  • Twee routeberekeningsmodi – maken het mogelijk om een route naar de bestemming te berekenen of terug te keren naar het dichtstbijzijnde punt van de geplande route (werken online en offline).
  • Twee kaartweergaven – stellen u in staat om de kaartoriëntatie aan te passen aan uw voorkeuren.
  • Uitgebreide ClimbPro-functie – detecteert automatisch beklimmingen en toont gedetailleerde informatie over hun verloop, zowel tijdens geplande routes als tijdens vrije fietstochten.
  • Beklimmingsscherm – toont de tijd, afstand, hoogteverschil, hoogteprofiel en helling van de beklimming.
  • Automatische synchronisatie van Strava-segmenten – maakt het mogelijk om te concurreren op favoriete segmenten en de resultaten in realtime te volgen.
  • Indoor training met slimme trainers – maakt het mogelijk om thuis te trainen met volledige controle over de trainingsparameters.

cd. hieronder

️ cd.

  • Simulatie van FIT-routes op een trainingsfiets – maakt het mogelijk om echte routes na te bootsen tijdens het trainen in huis.
  • Ondersteuning voor gestructureerde trainingen – ondersteunt de uitvoering van trainingsplannen van OnelapFit en TrainingPeaks.
  • Ondersteuning voor Cycling Dynamics – biedt geavanceerde analyse van de pedaalslag met compatibele vermogensmeters.
  • Meer dan 110 parameters voor het meten van de prestaties – maakt het mogelijk om de training gedetailleerd te analyseren en de voortgang te volgen.
  • 12 rijmodi – maakt het mogelijk om de instellingen snel aan te passen aan verschillende soorten activiteiten.
  • Configureerbare databladen – maken het mogelijk om de belangrijkste informatie weer te geven in de gewenste lay-out.
  • Smart Riding Assistant – automatiseert de samenwerking met compatibele Magene-apparaten.
  • Ondersteuning voor Magene L508 en L308 lampen – maakt het mogelijk om de verlichting te bedienen en meldingen van de radar te ontvangen.
  • Bediening van DJI en Insta360 camera's – maakt het mogelijk om gemakkelijk opnames te starten zonder de handen van het stuur te halen.
  • Ondersteuning voor ANT+ en Bluetooth sensoren – werkt samen met snelheids-, cadans-, hartslag-, vermogensmeters en trainingsfietsen.
  • Compatibiliteit met Shimano Di2 en SRAM eTap – maakt integratie mogelijk met elektronische versnellingssystemen.
  • Wi-Fi, Bluetooth 5.0 en ANT+ connectiviteit – zorgt voor snelle koppeling van apparaten en synchronisatie van gegevens.
  • Spraakberichten in 13 talen, waaronder Nederlands – geven de belangrijkste informatie over de route en het apparaat.
  • Ingebouwde luidspreker voor berichten – speelt navigatie-aanwijzingen, informatie over ronden, afgelegde afstand, segmenten, beklimmingen en waarschuwingen af over een lage batterij van de fietscomputer en aangesloten sensoren.

cd. hieronder

️ cd.

  • Exporteren van trainingsgegevens naar Strava en TrainingPeaks – maakt het analyseren van trainingen en het volgen van de voortgang eenvoudiger.
  • Strava-segmenten met weergave in lijst en op de kaart – hiermee kunt u live de behaalde segmenten volgen, snel navigeren naar het begin ervan en uw voortgang tijdens een competitie in de gaten houden.
  • Slimme meldingen van uw smartphone – hiermee kunt u belangrijke informatie ontvangen zonder uw telefoon te hoeven pakken.
  • Herinneringen gebaseerd op tijd of afstand – helpen u te onthouden om te eten, te drinken of andere geplande activiteiten uit te voeren.
  • Automatisch starten, pauzeren en hervatten van activiteiten – verhoogt het gebruiksgemak van de fietscomputer tijdens het fietsen.
  • Functie "Later hervatten" – hiermee kunt u een onderbroken route voortzetten zonder dat de opgeslagen gegevens verloren gaan.
  • Automatische ronden – maakt het analyseren van resultaten op basis van locatie, tijd of afstand eenvoudiger.
  • Automatische helderheidsregeling – past de schermverlichting aan de omgevingslichtomstandigheden aan.
  • Donkere modus en schermvergrendeling – verbeteren het gebruiksgemak en beschermen tegen onbedoelde aanrakingen.
  • Waterdichtheid IPX7 – maakt veilig gebruik van de fietscomputer mogelijk tijdens het fietsen in de regen.
  • Star Ring-verlichting (12 kleuren) – hiermee kunt u kiezen uit 12 verschillende kleuren verlichting, zodat u de uitstraling van de fietscomputer gemakkelijk kunt aanpassen aan uw persoonlijke voorkeuren en de zichtbaarheid kunt vergroten.
  • Elektronische bel E-Bell – hiermee kunt u snel een geluidssignaal activeren vanaf de fietscomputer of compatibele bedieningshendels, waardoor de veiligheid tijdens het fietsen wordt vergroot.
  • Interface in het Pools – zorgt voor een intuïtieve bediening en een comfortabel gebruik van alle functies.

️ GPS-navigatie met dubbele frequentieband en ondersteuning voor 5 satellietsystemen

De Magene C706 is uitgerust met een dubbele frequentieband 5-GNSS-module, die ondersteuning biedt voor de systemen GPS (L1+L5), Beidou, GLONASS, Galileo en QZSS, waardoor een uitzonderlijk snelle en nauwkeurige positionering mogelijk is.

U kunt routes gebruiken die zijn gemaakt in de OnelapFit-app, GPX-bestanden importeren, navigeren op basis van opgeslagen routes of een route plannen naar een gekozen bestemming.

Het apparaat ondersteunt routes tot 1000 km lang, waardoor het perfect is voor meerdaagse tochten en fietsevenementen.

U heeft de keuze uit twee manieren om een route te berekenen en twee kaartweergaven, waardoor u de navigatiemethode eenvoudig kunt aanpassen aan uw voorkeuren, en de functie "Terug naar start", waarmee u met één aanraking snel een route kunt plannen om terug te keren naar het startpunt. De functies voor het opnieuw berekenen en automatisch aanpassen van de route werken zowel online als offline.

Bovendien kunt u uw favoriete punten op de kaart opslaan en snel een route naar deze punten plannen, wat het plannen van toekomstige tochten nog gemakkelijker maakt.

️ Spraakberichten in 13 talen

De C706 fietscomputer is uitgerust met een ingebouwde luidspreker die spraakberichten in 13 talen weergeeft, waaronder Nederlands, zodat u zich kunt concentreren op het fietsen zonder constant naar het scherm te hoeven kijken.

Het apparaat informeert u over navigatie-instructies, het starten van een ronde, de status van uw rit, aankomende segmenten en beklimmingen, en een lage batterijstatus van de computer of aangesloten sensoren.

Bovendien kan het belangrijke gegevens over uw rit weergeven, wat het comfort en de veiligheid tijdens trainingen en lange tochten verhoogt.

Alle berichten worden direct door de computer weergegeven, zonder dat u een smartphone hoeft te gebruiken.

️ ClimbPro – nog meer controle over beklimmingen

De Magene C706 biedt een geavanceerde ClimbPro-functie die u ondersteunt zowel op geplande routes als tijdens het vrij fietsen.

De teller detecteert automatisch hellingen, toont hun gedetailleerde parameters en informeert u over aankomende beklimmingen, waardoor u uw krachten beter kunt verdelen.

Zelfs als u halverwege een helling instapt, herkent het apparaat deze automatisch en berekent de resterende afstand en hoogteverschil.

Bovendien kunt u hellingen in de buurt bekijken, filteren op moeilijkheidsgraad en met één aanraking de navigatie naar de gekozen beklimming starten. Hierdoor kunt u uw training gemakkelijker plannen en zich effectiever voorbereiden op veeleisende routes.

️ Modern ontwerp en comfortabele bediening

De Magene C706 combineert een groot, 3,3-inch aanraakscherm met 5 knoppen, waardoor u de teller comfortabel kunt bedienen, zowel tijdens het stilstaan als tijdens het fietsen.

De set bevat een stevige metalen houder die een stabiele montage garandeert, zelfs op veeleisende routes.

Bovendien ondersteunt het apparaat een elektronische bel (E-Bell) die u met één druk op de knop kunt activeren, of via compatibele elektronische shifters.

Dit zijn praktische oplossingen die uw comfort en veiligheid tijdens elke rit vergroten.

️ Duidelijk en volledig configureerbaar datascherm

Het apparaat maakt het mogelijk om gegevens weer te geven in de vorm van cijfers, grafieken en cirkelvormige indicatoren, waardoor de belangrijkste informatie altijd duidelijk zichtbaar is.

U heeft 12 rijmodi met configureerbare schermen en meer dan 110 parameters in 14 categorieën tot uw beschikking, waardoor u de datalayout kunt aanpassen aan verschillende rijstijlen en trainingen zonder voortdurend instellingen te hoeven wijzigen.

️ Geavanceerde indoor training

De C706 fietscomputer maakt het mogelijk om uw fietstraining naar huis te brengen dankzij de ondersteuning voor slimme trainers en vele geavanceerde trainingsmodi.

U kunt reële routes die u tijdens het fietsen buiten heeft vastgelegd, reproduceren door FIT-bestanden te importeren vanuit de OnelapFit-app en hun verloop op de trainer te simuleren. De teller maakt het ook mogelijk om de trainer te bedienen op basis van een ingesteld vermogen, weerstand of helling, en om te schakelen tussen gegevens van de trainer en de vermogensmeter, zodat u zich kunt concentreren op specifieke elementen van de training.

Bovendien ondersteunt het gestructureerde trainingsprogramma's die in de OnelapFit-app zijn gemaakt of geïmporteerd vanuit TrainingPeaks, waardoor u uw trainingsplan zowel thuis als onderweg kunt volgen.

️ Brede compatibiliteit met fietsaccessoires

De Magene C706 ondersteunt ANT+ en Bluetooth-connectiviteit, waardoor u hem probleemloos kunt verbinden met een breed scala aan fietsaccessoires.

De fietscomputer werkt samen met snelheids-, cadans-, hartslagmeters, vermogensmeters, slimme trainers en elektronische versnellingssystemen, waardoor het een compleet trainingsmanagementcentrum vormt.

️ Integratie met DJI- en Insta360-camera's

De C706-fietscomputer is compatibel met DJI- en Insta360-sportcamera's, waardoor u de opname eenvoudig kunt bedienen vanaf de fietscomputer.

Nadat de apparaten zijn gekoppeld, kunt u voortdurend de batterijstatus en de beschikbare opslagruimte van de camera controleren, en de opname starten of stoppen met één druk op de knop op de fietscomputer of compatibele Shimano Di2-bedieningshendels.

Bovendien kunnen geëxporteerde video's automatisch worden aangevuld met rijgegevens, zoals snelheid, afstand, tijd, hoogteverschil, helling en richting, waardoor u professioneel ogende opnames met de belangrijkste statistieken ontvangt zonder verdere bewerking.

️ OnelapFit-app

De OnelapFit-app is beschikbaar in het Pools en maakt het eenvoudig en comfortabel om de functies van de fietscomputer te beheren. Hiermee kunt u de gegevens op de schermen naar wens aanpassen, de hoogte kalibreren of statistieken en grafieken van voltooide trainingen bekijken.

️ Volledige synchronisatie met Strava en TrainingPeaks

U kunt kiezen voor automatische of handmatige verzending van uw gegevens, die in slechts enkele seconden beschikbaar zijn in de Strava- en TrainingPeaks-apps.

Dankzij de automatische synchronisatie van opgeslagen Strava-segmenten via Wi-Fi kunt u real-time concurreren op uw favoriete trajecten. Tijdens het rijden worden de segmenten weergegeven op zowel de kaart als in een lijst, en de fietscomputer laat u weten wanneer u het begin van een segment nadert. Bovendien kunt u met één aanraking de navigatie naar een geselecteerd segment starten en de competitie aangaan.

Bovendien toont het configureerbare segmentenscherm informatie over het tijdsverschil in real-time, zodat u uw tempo voortdurend kunt controleren en kunt streven naar nog betere resultaten.

️ Specificaties:

  • Merk: Magene
  • Model: C706
  • Kleur: Zwart
  • Scherm: Touchscreen, 3,3" kleuren display
  • Connectiviteit: WiFi, Bluetooth 5.0, ANT+
  • Waterdichtheid: IPX7
  • Opladen: USB-C kabel
  • Batterijduur: tot 25 uur (afhankelijk van instellingen en omstandigheden)
  • Oplaadtijd: ongeveer 2 uur
  • Aantal knoppen: 5
  • Aantal ondersteunde rijmodi: 12 (2 standaard, 10 met optie voor aanpassing aan persoonlijke voorkeuren)
  • Ondersteunde datatypes: meer dan 110 datapunten in 14 categorieën.
  • Satellietpositioneringssysteem: Dual-band, ondersteuning voor systemen BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo en QZSS
  • Navigatie: Functies voor het opnieuw berekenen van de route en automatische routeaanpassing werken online en offline
  • Opslagcapaciteit: 8G
  • Bedrijfstemperatuur: van -10°C tot 50°C
  • Ondersteunde apparaten: Snelheidssensor, cadanssensor, hartslagmeter, gecombineerde snelheid- en cadanssensor, vermogensmeter, smart trainer, radar met achterlicht en smart achterlicht L308, sportcamera, elektronische versnellingssystemen SHIMANO Di2 en SRAM eTap
  • Afmetingen: 97 x 57 x 17,6 (mm)
  • Gewicht: 111g

️ De verpakking bevat:

  • 1x Magene C706 fietscomputer (zwart)
  • 1x USB-A naar USB-C oplaadkabel
  • 1x Set rubberen bevestigingsbanden
  • 1x Gehard glas (+ schermreinigingsset)
  • 1x Bevestiging
  • 1x Verwisselbare montage
  • 1x Lanyard
  • 1x Hoesje
EAN
6971606843183
Fabrikant
Magene

EAN
6971606843183
Fabrikant
Magene
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Domoticasysteem NICE Yubii Home - 301616040301
Domoticasysteem NICE Yubii Home - 301616040301
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GELI stookoliekan 10 liter, antracietkleur
GELI stookoliekan 10 liter, antracietkleur
€ 3,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,32
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van TS Collection - Waterkan, ontworpen door Lammie - 14x38x26
TS Collection - Waterkan, ontworpen door Lammie - 14x38x26
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: Potonline
Productafbeelding van Angarden gieter met rozenmotief, 12 liter, gieter, metaal
Angarden gieter met rozenmotief, 12 liter, gieter, metaal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,39
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
€ 0,54/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,62
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van BigDean gieter van 10 liter, antracietkleurig, voor huis en tuin - gemaakt van duurzaam kunststof - tuingietkan met afneembare sproeikop - voor eenvoudige irrigatie
BigDean gieter van 10 liter, antracietkleurig, voor huis en tuin - gemaakt van duurzaam kunststof - tuingietkan met afneembare sproeikop - voor eenvoudige irrigatie
€ 1,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,43
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Vintage - Ovale Geëmailleerde metalen gieter – Retro Plantengieter -  70 x 20 x 32 cm - Groen
Vintage - Ovale Geëmailleerde metalen gieter – Retro Plantengieter - 70 x 20 x 32 cm - Groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van EDA 022180 NA CX4 Gietkan, FUCHSIA, 1,5 liter, transparant
EDA 022180 NA CX4 Gietkan, FUCHSIA, 1,5 liter, transparant
€ 24,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
€ 14,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
€ 3,01/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Ruzica Kovotvar, na de stoet, Zn
Ruzica Kovotvar, na de stoet, Zn
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,27
-53%
€ 7,11
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Esschert Design gieter, katvorm, 3,138 liter, polyethyleen, zwart
Esschert Design gieter, katvorm, 3,138 liter, polyethyleen, zwart
€ 9,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
-19%
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
€ 1,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Zinkgießkanne Kanne Gießkanne Zinkkanne Blechkanne Metallkanne Garten 10 Liter
Waterkan, blikken kan, metalen kan, gieter, tuin, verzinkt, 10 liter
€ 2,75/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren
Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren
€ 2,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,62
-27%
€ 21,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLASTIA s.r.o. Konvička, Pilea, 1,8 liter, beige
PLASTIA s.r.o. Konvička, Pilea, 1,8 liter, beige
€ 24,29/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
€ 0,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 10 liter, groen, model "Spring"
Prosperplast gieter, 10 liter, groen, model "Spring"
€ 0,66/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 6,60
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KOTARBAU® Gieter - Kunststof - 4,5 L - Antraciet - Plantengieter - Afneembare Broes - Voor Binnen En Buiten - Bloemengieter - Gieter voor Binnen - Ergonomisch Ontwerp
KOTARBAU® Gieter - Kunststof - 4,5 L - Antraciet - Plantengieter - Afneembare Broes - Voor Binnen En Buiten - Bloemengieter - Gieter voor Binnen - Ergonomisch Ontwerp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Waterkan olifant, 2 liter, roze/groen, afmetingen 29x11x20 cm
Waterkan olifant, 2 liter, roze/groen, afmetingen 29x11x20 cm
€ 7,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-35%
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Waterkan - rood, metaal
Waterkan - rood, metaal
€ 15,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Konva Strend Pro, 1,7 liter, drinkbeker, roze, kunststof, 27,5 x 11 x 15 cm
Konva Strend Pro, 1,7 liter, drinkbeker, roze, kunststof, 27,5 x 11 x 15 cm
€ 1,72
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
€ 0,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,58
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Respana Tuinsieve - Zwart - Pp-Isik400 C
Respana Tuinsieve - Zwart - Pp-Isik400 C
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Konev tuingebruik AGRI, 7,5 liter - kleur: zwart
Konev tuingebruik AGRI, 7,5 liter - kleur: zwart
€ 1,48/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,13
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,79
-56%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,68/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 14,99/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,99/1l
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
€ 19,51
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
€ 12,96
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
€ 13,83
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
€ 10,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
€ 2,71
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
€ 7,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
€ 3,66
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
€ 9,50
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
€ 2,30
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
€ 7,03
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
€ 5,10
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
€ 1,76
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
€ 0,94
Verkoper: Procraft