Rock Tumbler Set, doe-het-zelf elektrisch speelgoed met ruwe edelstenen en polijstkorrels, geschikt voor volwassenen en kinderen, 100-240V, EU-stekker

€ 75,99

€ 64,99-14%

€ 40,37 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – do 15 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
€ 51,61/1kg
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Set van 12 keramiekverfkleuren voor levendige schilderijen, pigmentenset, mengbare keramiekkunst voor kinderen en volwassenen
Set van 12 keramiekverfkleuren voor levendige schilderijen, pigmentenset, mengbare keramiekkunst voor kinderen en volwassenen
€ 366,67/1kg
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Set voor het polijsten van stenen, polijstset voor stenen, met 4 snelheidsstanden en een timer voor 9 dagen polijsttijd. Set voor het polijsten van stenen, inclusief een polijstmachine met ruwe edelstenen en polijstmaterialen. Geschikt voor volwassenen en kinderen
Set voor het polijsten van stenen, polijstset voor stenen, met 4 snelheidsstanden en een timer voor 9 dagen polijsttijd. Set voor het polijsten van stenen, inclusief een polijstmachine met ruwe edelstenen en polijstmaterialen. Geschikt voor volwassenen en kinderen
€ 37,86/1kg
€ 78,38
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Vacuüm gietmachine, smeltoven, gieten, sieraden maken, smelten
Vacuüm gietmachine, smeltoven, gieten, sieraden maken, smelten
€ 4.435,60/1l
€ 1.774,24
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Miniature elektrische keramiekschijf voor kinderen, met schijven van 50 mm en 80 mm
Miniature elektrische keramiekschijf voor kinderen, met schijven van 50 mm en 80 mm
€ 29,16/1kg
€ 49,58
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van 5 kg roterende polijstmachine voor oppervlakken, geschikt voor het polijsten van sieraden en edelstenen. Ideaal voor doe-het-zelf projecten
5 kg roterende polijstmachine voor oppervlakken, geschikt voor het polijsten van sieraden en edelstenen. Ideaal voor doe-het-zelf projecten
€ 27,17/1kg
€ 135,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Mini keramiekschijf, elektrisch, voor kinderen en volwassenen, 158 mm, roze
Mini keramiekschijf, elektrisch, voor kinderen en volwassenen, 158 mm, roze
€ 31,37/1kg
€ 87,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Slijpmachine voor sieraden, polijstmachine, werkbank met slijp- en polijstfunctie
Slijpmachine voor sieraden, polijstmachine, werkbank met slijp- en polijstfunctie
€ 60,43/1kg
€ 108,78
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Clementoni 52667, Creatieve set voor kinderen, vanaf 7 jaar
Clementoni 52667, Creatieve set voor kinderen, vanaf 7 jaar
€ 45,99/1kg
€ 68,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Smeltkoker voor het maken van kaarsen, 10 liter, elektrisch, geschikt voor commercieel of thuisgebruik
Smeltkoker voor het maken van kaarsen, 10 liter, elektrisch, geschikt voor commercieel of thuisgebruik
€ 12,78/1l
€ 127,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Keramiek draaischijf, 28 cm, met voetpedaal, inclusief beeldhouwgereedschap en schort, 350W
Keramiek draaischijf, 28 cm, met voetpedaal, inclusief beeldhouwgereedschap en schort, 350W
€ 14,35/1kg
€ 182,24
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van SolidKeus - Polymeerklei Set met 70 Kleuren en 23 Gereedschappen
SolidKeus - Polymeerklei Set met 70 Kleuren en 23 Gereedschappen
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Elektrische mini-wasmachine voor cosmetica - speelgoed voor kinderen, uitgevoerd in goudkleur
Elektrische mini-wasmachine voor cosmetica - speelgoed voor kinderen, uitgevoerd in goudkleur
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Tafeloven smeltoven, 1500W, elektrisch, maximale temperatuur 1200°C, smeltoven
Tafeloven smeltoven, 1500W, elektrisch, maximale temperatuur 1200°C, smeltoven
€ 33,73/1kg
€ 590,24
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Elektrische smeltoven voor goud, compleet met een keramische smeltkroes van 3 kg en een gietvorm
Elektrische smeltoven voor goud, compleet met een keramische smeltkroes van 3 kg en een gietvorm
€ 105,01/1kg
€ 315,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Productafbeelding van Set van 12 ml acrylverf, hoogwaardige, intens gekleurde knutselverf voor kinderen en volwassenen, in 12 verschillende kleuren
Set van 12 ml acrylverf, hoogwaardige, intens gekleurde knutselverf voor kinderen en volwassenen, in 12 verschillende kleuren
€ 83,33/1kg
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Glasverf 5+1 10ml
Glasverf 5+1 10ml
€ 249,90/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Glasverf 9+1 22ml
Glasverf 9+1 22ml
€ 53,73/1kg
€ 16,12
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van WHC: Laag - Runefang Staal
WHC: Laag - Runefang Staal
€ 506,58/1kg
€ 11,55
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Schaumverfset voor volwassenen en kinderen, met houten handgrepen
Schaumverfset voor volwassenen en kinderen, met houten handgrepen
€ 29,95
Verkoper: Versta

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eigenschappen:

  1. MAAK UW EIGEN SIERADEN: Laat elke steen stralen en verander alledaagse stenen in glinsterende edelstenen. Dank het eenvoudige gebruik en het duurzame ontwerp, maakt deze steenslijpmachine het mogelijk om ruwe stenen om te zetten in prachtige, gepolijste edelstenen, wat leuk en gemakkelijk is.
  2. STILER DAN ANDERE TYPES: Deze hoogwaardige slijpmachine is uitgerust met een duurzame motor die is ontworpen voor een lange levensduur. De lekvrije rubberen behuizing vermindert het geluid en maakt hem 75% stiller dan andere plastic modellen. Een geweldige doe-het-zelf activiteit voor kinderen.
  3. VOLLEDIGE SET: Bevat alles wat u nodig heeft om gepolijste edelstenen te maken, zoals 4 polijstkorrels, echte ruwe edelstenen en een gedetailleerde, kleurrijke handleiding. Een geweldig cadeau voor meisjes en jongens.
  4. EENVOUDIG IN GEBRUIK: Eenvoudige instructies en bediening met één druk op de knop maken het slijpen van edelstenen een plezier en is gemakkelijk. Beheer het aantal dagen per draaicyclus met een timer met één druk op de knop en automatische uitschakeling; stel het in en vergeet het.
  5. STABIEL EN DUURZAAM: De steenslijpmachine heeft een stabiele constructie, uitstekende prestaties en een lange levensduur.


Specificaties:

Type: Set voor het polijsten van stenen
Model: HS-403
Materiaal: ABS, metaal


Gebruiksaanwijzing:

Haal na het openen van de verpakking de accessoires eruit en volg de instructies.


Inhoud van de verpakking:

1 x Hoofdunit

1 x Cilinder

1 x Zak met stenen (willekeurig model en kleur) (in de cilinder)

1 x Stroomadapter

4 x schuurkorrels

1 x lijm

1 x -ring, 1 x -ring, 1 x -ring, 1 x -ring, 1 x -ring, 1 x -ring, 1 x -ring, 1 x -ring

1 x achterplaat, 1 x -ring, 1 x ·

1 x ·

1 x toegangsschakelaar, 1 x 1 x 1 x 1 x 1 x 1 x 1 x ·

1 x achterplaat, 1 x -ring,

1 x achterplaat, 1 x 1 x 1 x 1 x 1 x ·

1 x toegangsschakelaar, 1 x 1 x ·

1 x ·

1 x achthoekige ring, 3 steunclips, 2 pennen)

1 x gebruikershandleiding

Fabrikant
Gistuch
Aantal stuks
1
Gewicht
1.61 kg
EAN
7906816601635

Fabrikant
Gistuch
Aantal stuks
1
Gewicht
1.61 kg
EAN
7906816601635
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Artina Set van 48 pastelkrijtjes, Pasteo Master Serie
Artina Set van 48 pastelkrijtjes, Pasteo Master Serie
€ 30,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
-11%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Acryl Matte Lak, 500 ml Fles
Creative Deco Professionele Acryl Matte Lak, 500 ml Fles
€ 39,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van ARTIFY 24-delige penselenset met etui - geschikt voor acryl, olie, aquarel en gouache
ARTIFY 24-delige penselenset met etui - geschikt voor acryl, olie, aquarel en gouache
€ 259,75/1kg
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
€ 1.258,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,88
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Echos Color 77.0 Haarverf, 100 ml
Echos Color 77.0 Haarverf, 100 ml
€ 42,40/1l
€ 4,24
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,83
-48%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 145, Sienaarde, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 145, Sienaarde, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
€ 52,81/1kg
€ 8,45
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
€ 1.441,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KNORR prandell 216927200 - 5 eierverfkralen, oplosbaar in koud water
KNORR prandell 216927200 - 5 eierverfkralen, oplosbaar in koud water
€ 24,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,38
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
€ 15,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 120 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 120 ml
€ 366,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, complete kunstset met 30 onderdelen, inclusief kofferstatief Madrid.
Artina, complete kunstset met 30 onderdelen, inclusief kofferstatief Madrid.
€ 13,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina 127-delige houtsnijset Bologna XXL, kunstenaarsset met hout, 127 stuks.
Artina 127-delige houtsnijset Bologna XXL, kunstenaarsset met hout, 127 stuks.
€ 17,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, complete verfset Florenz, in een verfdoos Florence, 28-delig.
Artina, complete verfset Florenz, in een verfdoos Florence, 28-delig.
€ 17,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Zand Beige Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Zand Beige Krijt-Verf
€ 17,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,42
-49%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Acryl Glanslak, 500 ml Fles
Creative Deco Professionele Acryl Glanslak, 500 ml Fles
€ 41,73/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Wit Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Wit Gesso Acryl Primer, 1L
€ 19,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
€ 8,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 117,99
-€ 13,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 11150039070, verf voor "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, wit
Marabu 11150039070, verf voor "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, wit
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Transparante Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Professionele Transparante Gesso Acryl Primer, 1L
€ 23,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Marabu 11150039073, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, zwart
Marabu 11150039073, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, zwart
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artina, set van 24 stiften met een schildersezel, model Tessin
Artina, set van 24 stiften met een schildersezel, model Tessin
€ 10,29/1kg
€ 46,99
-10%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
€ 11,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 11150039125, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, kersenrood
Marabu 11150039125, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, kersenrood
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 43110 KREUL straatverf STREETY, 200 ml, set van 6
KREUL 43110 KREUL straatverf STREETY, 200 ml, set van 6
€ 28,42/1l
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
€ 338,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Linoleumdrukset
KREUL Linoleumdrukset
€ 2.422,50/1l
€ 48,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Zwarte Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Zwarte Gesso Acryl Primer, 1L
€ 16,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 51,61/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 34,78/1kg
Productafbeelding van Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 135,83/1kg
Productafbeelding van Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 230,00/1kg