KESPER Keukenwagen, metaal, met 3 opbergvlakken, voorzien van wielen, model 91200

€ 25,89

plus € 10,69 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Keukenrekken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kruidenrek met 2 planken, keukenrek, bambusrek, metalen planken, afmetingen 14 x 33 x 25 cm
Kruidenrek met 2 planken, keukenrek, bambusrek, metalen planken, afmetingen 14 x 33 x 25 cm
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen met wielen, model 2589213
KESPER Keukenwagen met wielen, model 2589213
€ 89,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van KESPER Keukenhoekplank, wit, metaal, model 27814
KESPER Keukenhoekplank, wit, metaal, model 27814
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, zwart, model 27842, 50x15x81 cm – smalle keukenwagen met 4 wielen (2 met rem), metalen frame en houten planken
KESPER Keukenwagen, zwart, model 27842, 50x15x81 cm – smalle keukenwagen met 4 wielen (2 met rem), metalen frame en houten planken
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van KESPER Nischenwagen – Metalen frame, zwart, 3 -planken – 50 x 15 x 81 cm – Verrijdbare trolley met 4 wielen – Ruimtebesparend en mobiel – Keukenrek - 2784213
KESPER Nischenwagen – Metalen frame, zwart, 3 -planken – 50 x 15 x 81 cm – Verrijdbare trolley met 4 wielen – Ruimtebesparend en mobiel – Keukenrek - 2784213
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,48
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van KESPER Nichewagen met flessenhouder, keukenkastje – bamboe – 68x20x78cm – met 3 planken, een uitneembaar compartiment en wielen – model 2485713
KESPER Nichewagen met flessenhouder, keukenkastje – bamboe – 68x20x78cm – met 3 planken, een uitneembaar compartiment en wielen – model 2485713
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 52,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek op wielen, 3 niveaus, metalen frame, 40 x 60 x 89 cm
VASAGLE Keukenrek op wielen, 3 niveaus, metalen frame, 40 x 60 x 89 cm
€ 79,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DRW Opbergwagen met 3 metalen planken, zwart, 44 x 31,5 x 79,5 cm
DRW Opbergwagen met 3 metalen planken, zwart, 44 x 31,5 x 79,5 cm
€ 78,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Grijze metalen keukenkast, 3 niveaus, 28x26x11 cm
Grijze metalen keukenkast, 3 niveaus, 28x26x11 cm
€ 16,85
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Keukenrek.
Keukenrek.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KESPER Polsdoekhouder met wieltjes, 50 x 15 x 79 cm, zwart, 24856
KESPER Polsdoekhouder met wieltjes, 50 x 15 x 79 cm, zwart, 24856
€ 45,12
-35%
€ 29,21
Verkoper: Landema
Productafbeelding van KESPER Nischenrek, keukenrek, eikenhout – 22x60x78 cm – met 3 planken en een metalen handgreep – 4 wielen, waarvan 2 met rem – ruimtebesparend – 2485913
KESPER Nischenrek, keukenrek, eikenhout – 22x60x78 cm – met 3 planken en een metalen handgreep – 4 wielen, waarvan 2 met rem – ruimtebesparend – 2485913
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 53,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van Vilde Rollwagen, rolrek, rek op wielen, opbergwagen, servicewagen, 3 etages, metaal, zwart
Vilde Rollwagen, rolrek, rek op wielen, opbergwagen, servicewagen, 3 etages, metaal, zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,88
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Keukenrek/opbergrek.
Keukenrek/opbergrek.
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,46
Verkoper: Landema
Productafbeelding van VASAGLE Rolwagen, hoekrek, opbergwagen, 40 x 20 x 86,5 cm
VASAGLE Rolwagen, hoekrek, opbergwagen, 40 x 20 x 86,5 cm
€ 63,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kruidenrek met 2 metalen planken
Kruidenrek met 2 metalen planken
€ 31,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van KESPER Keukenrek, kruidenrek, bamboe, opbergrek, 58810
KESPER Keukenrek, kruidenrek, bamboe, opbergrek, 58810
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van Onderkast met 6 flessenrekken, van metaal, in de kleur grijs
Onderkast met 6 flessenrekken, van metaal, in de kleur grijs
€ 17,03
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van DanDiBo Drankenrek voor 6 kratten, met opbergvlak, wielen en haken, metaal, zwart, model 96653. Drankenrek, krattenrek, drankenrek, opbergrek
DanDiBo Drankenrek voor 6 kratten, met opbergvlak, wielen en haken, metaal, zwart, model 96653. Drankenrek, krattenrek, drankenrek, opbergrek
€ 89,99
Verkoper: DanDiBo-Ambiente
Productafbeelding van SONGMICS Nichekast met wielen, 4 lades, 17,3 x 45,2 x 84 cm
SONGMICS Nichekast met wielen, 4 lades, 17,3 x 45,2 x 84 cm
€ 82,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De KESPER keukentrolley 91200 zorgt voor extra opbergruimte en een overzichtelijke organisatie, zelfs op kleine ruimtes. Drie open metalen manden bieden een overzichtelijke opbergruimte voor voorraad, dranken, keukengerei of huishoudelijke artikelen. Het frame van ijzer met een zwarte, poedercoating geeft de trolley een tijdloze uitstraling. Praktische metalen haken aan de zijkant creëren extra ruimte voor kookgerei, handdoeken of keukentools. Dankzij de soepel rollende wielen is de keukentrolley moeiteloos te verplaatsen en flexibel in te zetten, waar hij maar nodig is. Door zijn smalle ontwerp is hij bijzonder geschikt voor kleine keukens en smalle hoekjes.

  • Smalle keukentrolley van metaal met drie open draadmanden

  • Gepoedercoate afwerking in zwart voor een moderne uitstraling

  • Inclusief zijdelingse metalen haken voor keukenhulpmiddelen, handdoeken of accessoires

  • Vier wielen zorgen voor flexibel gebruik en gemakkelijk verplaatsen

  • Ideaal voor de keuken, provisiekelder, badkamer of kantoor – ruimtebesparend en veelzijdig

Hoogte
63.5 cm
Breedte
26 cm
Lengte
44 cm
Gewicht
1.5 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Metaal
Kunststof
Fabrikant
Aantal onderdelen
1-delig
Aantal stuks
1
EAN
4000270912009
MPN (Manufacturer Part Number)
91200

Hoogte
63.5 cm
Breedte
26 cm
Lengte
44 cm
Gewicht
1.5 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Metaal
Kunststof
Fabrikant
Aantal onderdelen
1-delig
Aantal stuks
1
EAN
4000270912009
MPN (Manufacturer Part Number)
91200
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Schneider beschermhoes voor terrasparasols tot 350 cm diameter en 3x3 meter, model 813-40
Schneider beschermhoes voor terrasparasols tot 350 cm diameter en 3x3 meter, model 813-40
€ 43,53/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 59,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WENKO folie snijder, rolhouder, dispenser, aluminium, vershoudhouder, keukenaccessoire
WENKO folie snijder, rolhouder, dispenser, aluminium, vershoudhouder, keukenaccessoire
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KESPER Organizer, grijs, kleine commode, plank, sieradenkistje, 58961
KESPER Organizer, grijs, kleine commode, plank, sieradenkistje, 58961
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,89
-50%
€ 11,93
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig rund Lido Black Line 001.737147
Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig rund Lido Black Line 001.737147
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 207,10
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Good Morning Dekbedovertrek "Brisa" - Blauw - (200x200 cm) - 100% Katoen
Good Morning Dekbedovertrek "Brisa" - Blauw - (200x200 cm) - 100% Katoen
€ 69,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Wielwagen met 3 niveaus, metalen serveerwagen, keukentrolley, keukenrek met handgrepen, 2 remmen, eenvoudig op te bouwen, geschikt voor verfspullen, slaapkamer, wasruimte
Wielwagen met 3 niveaus, metalen serveerwagen, keukentrolley, keukenrek met handgrepen, 2 remmen, eenvoudig op te bouwen, geschikt voor verfspullen, slaapkamer, wasruimte
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Badkamer plafondlamp Pinetto Ø 34cm - chroom
Badkamer plafondlamp Pinetto Ø 34cm - chroom
€ 74,01
-15%
€ 62,87
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sol Royal Balkonscherm, PES, SolVision, model PB2, wit, 90x300 cm
Sol Royal Balkonscherm, PES, SolVision, model PB2, wit, 90x300 cm
€ 5,66/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 18,99
-10%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van KESPER® schoenenkast met zitkussen, Sonoma eikenhout; eikenhoutdecor, belastbaar tot 150 kg, geschikt voor 10 paar schoenen, 8 vakken, wasbare kussenhoes, artikelnummer 1592013
KESPER® schoenenkast met zitkussen, Sonoma eikenhout; eikenhoutdecor, belastbaar tot 150 kg, geschikt voor 10 paar schoenen, 8 vakken, wasbare kussenhoes, artikelnummer 1592013
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 56,34
Verkoper: Landema
Productafbeelding van KESPER bloemenstandaard, bloemenkolom, eikenhoutdecor, 4 plateaus, 17287
KESPER bloemenstandaard, bloemenkolom, eikenhoutdecor, 4 plateaus, 17287
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 34,89
-2%
€ 33,90
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 48,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Holzschroef WIROX, Ø 8 en 10 mm, 8 mm dik, lengte 380 mm, 50 stuks - Professionele verpakking
Holzschroef WIROX, Ø 8 en 10 mm, 8 mm dik, lengte 380 mm, 50 stuks - Professionele verpakking
€ 20,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,39
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Universele mes X10-S, lengte 445 mm, gewicht 1000 g, merk Fiskars
Universele mes X10-S, lengte 445 mm, gewicht 1000 g, merk Fiskars
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 75,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Caravan hangzak met vakken, opbergtas voor caravan, camper of camping
Caravan hangzak met vakken, opbergtas voor caravan, camper of camping
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Regenton grijs, ARCADO, 230 liter
Regenton grijs, ARCADO, 230 liter
€ 259,25
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 87,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hanse Home Cook & Clean antislip vloerkleed, motief: kop koffie
Hanse Home Cook & Clean antislip vloerkleed, motief: kop koffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,97
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home deurmat. Geschikt voor binnen, wasbaar, robuust, antislip, voor de ingang - 45x75 cm
Hanse Home deurmat. Geschikt voor binnen, wasbaar, robuust, antislip, voor de ingang - 45x75 cm
€ 29,49
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van HBA514BB3, Serie 4
HBA514BB3, Serie 4
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 432,71
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DOCHTMANN Opbergwagen met wielen, 4 planken, grijs, 46,5x26,78,8cm
DOCHTMANN Opbergwagen met wielen, 4 planken, grijs, 46,5x26,78,8cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 47,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 200x200 cm Tapijt Helix 2200, zilverkleurig, rond
200x200 cm Tapijt Helix 2200, zilverkleurig, rond
€ 150,51
-€ 54,70
€ 95,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dywan_dla_Ciebie
Productafbeelding van Loopfiets TONI voor kinderen van 18 maanden tot 30 kg, met voetsteun, verstelbaar zadel en stuur, antislip handgrepen en een bel - roze
Loopfiets TONI voor kinderen van 18 maanden tot 30 kg, met voetsteun, verstelbaar zadel en stuur, antislip handgrepen en een bel - roze
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 93,97
-28%
€ 67,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Goliving Keukenwagen op wielen – Serveerwagen – Met haken en plateaus – 3 niveaus – Zwart
Goliving Keukenwagen op wielen – Serveerwagen – Met haken en plateaus – 3 niveaus – Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Gosmart
Productafbeelding van Dokas Kipfilet Kauwstaven, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, 250 g
Dokas Kipfilet Kauwstaven, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, 250 g
€ 52,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,01
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van kwb accessoireset voor Einhell boorhamer, SDS-Plus, boor- en beitelset, 12-delig
kwb accessoireset voor Einhell boorhamer, SDS-Plus, boor- en beitelset, 12-delig
€ 60,26
-28%
€ 43,33
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, afsluitingsmortel, 3,5 kg zak
PCI Seccoral 1K, afsluitingsmortel, 3,5 kg zak
€ 6,56/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van GARANTIA CRISTALL ondergrondse tank PROline 1600 L incl. tankafdekking
GARANTIA CRISTALL ondergrondse tank PROline 1600 L incl. tankafdekking
€ 772,90
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van Bosch 2608594190 Bosch 9tlg ElektrikerSet Progressor Woodu.Metal
Bosch 2608594190 Bosch 9tlg ElektrikerSet Progressor Woodu.Metal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 277,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van GARDEBRUK Bekledingstegels, 12x 129x46 cm, 7 m², antraciet
GARDEBRUK Bekledingstegels, 12x 129x46 cm, 7 m², antraciet
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 72,95
Verkoper: PartyKadoshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Toboli drankenkratenrek voor 3 kraten, kratenrek van staal, 47 x 31 x 116 cm, 20 kg per niveau
Toboli drankenkratenrek voor 3 kraten, kratenrek van staal, 47 x 31 x 116 cm, 20 kg per niveau
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY Keukenrek, vrijstaand rek met stopcontacten, 5 etages, magnetronrek met planken en 10 S-haken, metalen frame, draagvermogen tot 100 kg, vintagebruin, 107x37x160 cm
COSTWAY Keukenrek, vrijstaand rek met stopcontacten, 5 etages, magnetronrek met planken en 10 S-haken, metalen frame, draagvermogen tot 100 kg, vintagebruin, 107x37x160 cm
€ 129,99
-€ 8,00
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Opbergrek voor tuingereedschap, metalen organizer, zwart, multifunctioneel tuingereedschap
Opbergrek voor tuingereedschap, metalen organizer, zwart, multifunctioneel tuingereedschap
€ 210,02
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY Keukenrek, 4-laags, geschikt voor magnetron. Magnetronrek met verstelbare planken, metalen frame, vrijstaand keukenrek, vrijstaand huishoudrek
COSTWAY Keukenrek, 4-laags, geschikt voor magnetron. Magnetronrek met verstelbare planken, metalen frame, vrijstaand keukenrek, vrijstaand huishoudrek
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 52,99
-10%
€ 47,69
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec roestvrijstalen rek, 120x50x155 cm, met 4 in hoogte verstelbare planken, geschikt voor gebruik in de horeca, werkplaats, kelder, als opslagrek, voorraadrek, of keukenkast
Wiltec roestvrijstalen rek, 120x50x155 cm, met 4 in hoogte verstelbare planken, geschikt voor gebruik in de horeca, werkplaats, kelder, als opslagrek, voorraadrek, of keukenkast
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 202,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zeskantbouten, type WKCH-08160
Zeskantbouten, type WKCH-08160
€ 31,49
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Sweiko keukenblok, kast, dressoir, 120x73(45) x 93 cm, uitschuifbaar keukenkraam op wielen met handdoekhouder en kruidenrek, verstelbare legplanken, twee deuren, vijf lades, wit/zwart
Sweiko keukenblok, kast, dressoir, 120x73(45) x 93 cm, uitschuifbaar keukenkraam op wielen met handdoekhouder en kruidenrek, verstelbare legplanken, twee deuren, vijf lades, wit/zwart
€ 252,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Wiltec zwaar belastbaar rek, 160x60x180 cm, 175 kg per plank, zwart stalen steekrek, draagrek met 4 planken, werkplaatsrek
Wiltec zwaar belastbaar rek, 160x60x180 cm, 175 kg per plank, zwart stalen steekrek, draagrek met 4 planken, werkplaatsrek
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 3,22/1kg
Productafbeelding van Wiltec roestvrijstalen werkbank, 120x60x145 cm, professionele tafel met tweelaags rek en in hoogte verstelbare poten, geschikt voor de keuken
Wiltec roestvrijstalen werkbank, 120x60x145 cm, professionele tafel met tweelaags rek en in hoogte verstelbare poten, geschikt voor de keuken
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY Keukenrek, 4-laags, magnetronrek met verstelbare planken, vrijstaand metalen rek voor magnetron, 59x34x136cm, zwart
COSTWAY Keukenrek, 4-laags, magnetronrek met verstelbare planken, vrijstaand metalen rek voor magnetron, 59x34x136cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,99
-10%
€ 48,59
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 4-laags rollende opbergwagen met uitschuifbare netmand, mobiele organizer voor kleine ruimtes
4-laags rollende opbergwagen met uitschuifbare netmand, mobiele organizer voor kleine ruimtes
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Tribesigns boekenkast, industriële boekenkast met 5 etages, vrijstaand displayrek, met 9 open vakken
Tribesigns boekenkast, industriële boekenkast met 5 etages, vrijstaand displayrek, met 9 open vakken
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 169,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Roestvrijstalen serveerwagen met 2 etages, geschikt voor een belasting tot 150 kg. Keukenwagen, transportwagen met soepel rollende wielen en remmen
Roestvrijstalen serveerwagen met 2 etages, geschikt voor een belasting tot 150 kg. Keukenwagen, transportwagen met soepel rollende wielen en remmen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 107,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Toboli drankenkratenrek voor 6 kratten, kratenrek van staal, 91 x 31 x 116 cm, 20 kg per niveau
Toboli drankenkratenrek voor 6 kratten, kratenrek van staal, 91 x 31 x 116 cm, 20 kg per niveau
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Sweiko: Grote, vrijstaande keukenkast met afmetingen 80x40x180 cm, voorzien van verstelbare legplanken, lades, een wijnrek en deuren met legplanken. Geschikt voor eetkamers en woonruimtes. Industriële stijl
Sweiko: Grote, vrijstaande keukenkast met afmetingen 80x40x180 cm, voorzien van verstelbare legplanken, lades, een wijnrek en deuren met legplanken. Geschikt voor eetkamers en woonruimtes. Industriële stijl
€ 232,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van COSTWAY Keukenrek met wielen, keukenwagen met planken en kast, serveerwagen voor magnetron, vrijstaand rek, bijzettafel, wagen, 60x40x98cm (naturel)
COSTWAY Keukenrek met wielen, keukenwagen met planken en kast, serveerwagen voor magnetron, vrijstaand rek, bijzettafel, wagen, 60x40x98cm (naturel)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Keukenrek, 4-laags, magnetronrek met verstelbare planken, metalen magnetronstandaard, vrijstaand keukenrek, rek voor magnetron, vrijstaand huishoudrek, 59 x 34 x 136 cm (wit)
COSTWAY Keukenrek, 4-laags, magnetronrek met verstelbare planken, metalen magnetronstandaard, vrijstaand keukenrek, rek voor magnetron, vrijstaand huishoudrek, 59 x 34 x 136 cm (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 52,99
-5%
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Roestvrijstalen serveerwagen met 3 etages, geschikt voor een draagvermogen tot 150 kg. Keukenwagen, transportwagen met soepele wielen en remmen
Roestvrijstalen serveerwagen met 3 etages, geschikt voor een draagvermogen tot 150 kg. Keukenwagen, transportwagen met soepele wielen en remmen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY vrijstaande wijnrek met 4 niveaus, 104 cm brede wijnbar-tafel met wijnkelder en 4 rijen glazenhouder, geschikt voor 7 flessen en 16 glazen, bruin
COSTWAY vrijstaande wijnrek met 4 niveaus, 104 cm brede wijnbar-tafel met wijnkelder en 4 rijen glazenhouder, geschikt voor 7 flessen en 16 glazen, bruin
€ 76,99
-4%
€ 73,15
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Keukenrek met stekkerdoos, 4-laags microgolfovenstandaard met 8 S-vormige haken, koffiebar-station, rustieke bruine kleur
COSTWAY Keukenrek met stekkerdoos, 4-laags microgolfovenstandaard met 8 S-vormige haken, koffiebar-station, rustieke bruine kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,99
-6%
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH