5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

Actifemme Intieme Gel 5-in-1, 300 ml
€ 85,83/1l
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herencrème, intieme verzorgingscrème, 75 ml
€ 299,47/1l
€ 22,46
Verkoper: AbisZ-Markt

Letifem® Vrouwelijk Intiemgel 500 ml
€ 79,08/1l
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Letipharma Letifem Sensitive Gel, 250 ml
€ 126,28/1l
€ 31,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

EARPRO Oorspray voor het verbeteren van het gehoor, 20 ml
€ 1.357,50/1l
€ 27,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Intieme hygiëne gel Lactacyd, hydraterend (250 ml)
€ 86,16/1l
€ 21,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Intieme spoelspray, 450 ml
€ 24,18/1l
€ 17,47
-37%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,88
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Gynella Intieme Wasgel, 200 ml. Gel
€ 29,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Saforelle milde, intieme reinigingsverzorging, 250 ml
€ 25.840,00/1l
€ 25,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Badstrand Intieme verzorgingsbalsem 100 ml
€ 119,50/1l
€ 11,95
Verkoper: artbook-service

Enlargo – Intieme verzorgings- en massagegel voor mannen – 50 ml
€ 760,00/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24

Intiem hydraterende gel met 95% hyaluronzuur, 300 ml
€ 44,60/1l
€ 13,38
Verkoper: somnia24

Saugella Dermoliquid, intieme wasproduct, 250 ml
€ 13.490,00/1l
€ 13,49
Verkoper: EasoMagno

ILADIAN Intieme verzorgingsgel 40+ 180ml
€ 51,44/1l
€ 14,28
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,26
Verkoper: Katomix

Saugella Attiva Intieme Wasverpakking, 250 ml
€ 69,24/1l
€ 20,00
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Kalmerende intieme verzorging, 200 ml
€ 70,40/1l
€ 14,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Intieme reinigingsschuim met melkzuur, 125 ml
€ 93,22/1kg
€ 16,50
Verkoper: AbisZ-Markt

Saugella You Fresh Intieme Wasverpakking, 200 ml
€ 24,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Uriage Gyn-Phy Verfrissende Gel voor Intieme Verzorging, 500 ml
€ 24,64/1l
€ 12,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Grovi Gel – Gel voor mannelijke vitaliteit en zelfvertrouwen – 50 ml
Beschrijving
Grovi Gel is een gel voor uitwendig gebruik, ontwikkeld voor dagelijkse verzorging en draagt bij aan een aangenaam gevoel op de huid. De formule bevat zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en zorgt voor een fris en verzorgd gevoel op de huid.
De lichte, snel absorberende textuur is gemakkelijk aan te brengen en laat geen plakkerig of vet gevoel achter. De gel is geschikt voor regelmatig gebruik als onderdeel van uw dagelijkse verzorgingsroutine.
Belangrijkste kenmerken
- Gel ter ondersteuning van verzorging en welzijn
- Lichte, snel absorberende textuur
- Zorgt voor een fris en aangenaam gevoel op de huid
- Geschikt voor regelmatig gebruik
- Handige verpakking van 50 ml
Gebruik
Breng een kleine hoeveelheid van de gel aan op de schone huid en masseer zachtjes tot het volledig is opgenomen. Geschikt voor regelmatig gebruik.
Productdetails
- Product: Grovi Gel
- Type: Gel voor uitwendig gebruik
- Grootte: 50 ml
- Doelgroep: Volwassenen
- Conditie: Nieuw
Let op
Alleen voor uitwendig gebruik. Dit product is geen medicijn en dient uitsluitend voor cosmetische en algemene verzorgingsdoeleinden.
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Fabrikant
- GLOBAL D LTD
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 8059916602633
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Fabrikant
- GLOBAL D LTD
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 8059916602633
Gaat ook goed samen met

Vagisan vochtinbrengcrème bij vaginale droogheid, 50 g crème
€ 360,60/1kg
€ 18,03
Verkoper: AbisZ-Markt

Haarverwijderpoeder voor intiem gebruik
€ 0,07/1l
€ 33,64
-75%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Felce Azzurra Talkpoeder 200Gr.
€ 71,70/1kg
€ 19,36
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Caasi_nl

DEUMAVAN Intim Vaginalovula bij vaginale droogheid, 10 stuks.
€ 556,50/1kg
€ 11,13
Verkoper: AbisZ-Markt

Mustela Gel voor Intieme Verzorging, 200 ml - Lange houdbaarheidsdatum!
€ 160,75/1l
€ 32,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage Gyn-Phy Verfrissende Gel voor Intieme Verzorging, 500 ml
€ 24,64/1l
€ 12,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
€ 52,68/1l
€ 26,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Always Classic, damesverbanden, standaard, 10 stuks
€ 14,69/1kg
€ 14,69
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Lichene Intieme verzorgingslotion 250ml - Dermomed
€ 7,50/1kg
€ 1,99
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop

LANSINOH Wasfles voor na de bevalling, 360 ml
€ 47,84/1l
€ 12,29
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij

SAGELLA hydramed antibacteriële intiemwaslotion, 500 ml, lotion
€ 40,97/1kg
€ 22,86
Verkoper: AbisZ-Markt

Seni Care washandjes, ongeparfumeerd, 12 stuks per verpakking
€ 24,85/1kg
€ 62,12
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24

Veet 3238350 Veet Expert Intimbereich Enthaarungscreme 100,0 ml
€ 167,60/1l
€ 60,66
-72%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,76
Verkoper: somnia24

Vagisan Intieme Waslotion reinigt bijzonder zacht, 200 ml lotion
€ 60,70/1l
€ 12,14
Verkoper: AbisZ-Markt

Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
€ 5,84/1kg
€ 9,30
-65%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,21
Verkoper: Avanti_Shop

Skyn Feel Everything Aqua Feel Intiemgel met Aloë Vera, 80 ml
€ 170,38/1l
€ 15,28
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,63
Verkoper: Katomix

Wundmed reinigings- en wasschuim, 500 ml
€ 20,96/1l
€ 10,48
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24

Lactacyd Femina, 300 ml
€ 6.880,00/1l
€ 6,88
Verkoper: NutraBestBG

MEDintim vaginale applicator voor gel en crème, 3 stuks, accessoire
€ 90,26/1kg
€ 3,52
Verkoper: AbisZ-Markt

Milde/Beschermende intiemverzorgingslotion. 200ml - Malizia
€ 8,46/1kg
€ 2,20
Verkoper: Avanti_Shop

Multi-Gyn FemiWash, intieme reinigingsschuim, 100 ml
€ 42.000,00/1kg
€ 8,40
Verkoper: AbisZ-Markt

SENI CARE Hydraterende lichaamswipes (80 stuks)
€ 7,81/1kg
€ 8,59
Verkoper: AbisZ-Markt

Sagrotan Intima Liasan Verzorgingsdoekjes voor de gevoelige huid, 30 stuks
€ 538,67/1kg
€ 16,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Intieme reinigingsmelk met een pH-waarde van 3,8, Classic (Milde intieme reiniging voor vrouwen), 200 ml
€ 59,36/1kg
€ 14,84
Verkoper: somnia24

Attends® Barrièrespray
€ 167,40/1l
€ 17,20
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,74
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Vagisan FeuchtCreme Cremolum, 16 zalfjes
€ 283,14/1kg
€ 14,44
Verkoper: AbisZ-Markt

Deumavan Intieme Waslotion Neutraal, voor hem en haar, 200 ml lotion
€ 62,50/1l
€ 12,50
Verkoper: AbisZ-Markt

Deumavan Intieme Waslotion Lavendel, 200 ml, lotion
€ 62,50/1l
€ 12,50
Verkoper: AbisZ-Markt

Vagisan Vochtige Crème Combinatie bij Scheidingsdroogheid: Crème + Vaginale zetpil, 1 stuks. Combinatieverpakking
€ 1.285,00/1kg
€ 12,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 25 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l

Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l

Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
€ 36,00
Verkoper: PremiumHealth24
€ 800,00/1kg

Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
€ 43,68
Verkoper: VogueVista
€ 87,36/1l

Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 26,34
Verkoper: Dasfarinas
€ 52,68/1l