Sungboon Editor Deep Collagen Power Boosting Cream in serum

€ 29,99

€ 999,67 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – wo 28 oktober
Onze bestedeals
Serums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - Verhelderende serum met glutathion en peptiden
Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - Verhelderende serum met glutathion en peptiden
€ 1.054,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000, 30 ml
Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000, 30 ml
€ 714,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,44
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
€ 450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
-10%
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Medicube Deep Vita A Retinol Serum, 30 ml
Medicube Deep Vita A Retinol Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van MIZON Lifting Serum voor het gezicht, Phyto Plump Collagen Serum, 30 ml
MIZON Lifting Serum voor het gezicht, Phyto Plump Collagen Serum, 30 ml
€ 907,33/1l
€ 27,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g – Verhelderend serum met glutathion en peptiden
Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g – Verhelderend serum met glutathion en peptiden
€ 135,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van APLB Spicule Collageen Serum, 40 ml
APLB Spicule Collageen Serum, 40 ml
€ 338,25/1l
€ 13,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purito Txa 6 Niacinamide 10 Retinal Serum (30 ml)
Purito Txa 6 Niacinamide 10 Retinal Serum (30 ml)
€ 743,00/1l
€ 22,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
€ 998,33/1l
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 100 ml
€ 179,10/1l
€ 17,91
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medicube Collagen Glow Booster Serum, 15 ml
Medicube Collagen Glow Booster Serum, 15 ml
€ 1.120,67/1l
€ 16,81
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SUNGBOON EDITOR Silk Peptide EGF Intensieve Ampul, 40 ml
SUNGBOON EDITOR Silk Peptide EGF Intensieve Ampul, 40 ml
€ 469,25/1l
€ 18,77
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van The Ordinary Multi-Peptide + Hyaluronzuur Serum
The Ordinary Multi-Peptide + Hyaluronzuur Serum
€ 983,33/1l
€ 34,95
-15%
€ 29,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Purito Multi PDRN Collageen EGF Serum
Purito Multi PDRN Collageen EGF Serum
€ 1.050,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BIODANCE Skin Glow Vital Ampoule - Verhelderende huidserum ampul, 50 ml
BIODANCE Skin Glow Vital Ampoule - Verhelderende huidserum ampul, 50 ml
€ 996,40/1l
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Uriage Age Absolu Collageenbooster Serum (30 ml)
Uriage Age Absolu Collageenbooster Serum (30 ml)
€ 36.990,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biodance Radiant Vita Niacinamide Serum
Biodance Radiant Vita Niacinamide Serum
€ 745,67/1l
€ 22,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
€ 290,91/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van PDRN Pink Regenererend Huidserum (Exosome Shot Serum 7500), 30 ml
PDRN Pink Regenererend Huidserum (Exosome Shot Serum 7500), 30 ml
€ 999,67/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 100 ml
€ 211,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,15
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Das Sungboon Editor Deep Collagen Power Boosting Cream in Serum is een verzorgingsformule die de voordelen van een crème en een serum combineert. Het is ontwikkeld om de huid intensief te hydrateren en de elasticiteit van de huid te ondersteunen. Dit product is geschikt voor huidtypes die een uitgebreide anti-aging verzorging wensen. Actieve ingrediënten: Collageen (gehydrolyseerd collageen, oplosbaar collageen, atelocollageen): Ondersteunt de elasticiteit van de huid en kan helpen bij het verminderen van fijne lijntjes. Niacinamide: Bekend om zijn huidkalmerende eigenschappen en het ondersteunen van de huidbarrière. Het kan ook helpen bij het verbeteren van de huidtint. Hyaluronzuur (verschillende vormen): Biedt intense hydratatie en helpt om deze in de huid vast te houden, waardoor de huid veerkrachtiger wordt. Adenosine: Werkt tegen huidveroudering en kan helpen bij het verbeteren van de huidtextuur. Gebruik: Na het reinigen en tonen, breng een geschikte hoeveelheid serum zachtjes aan op gezicht en hals. Dep zachtjes tot het volledig is opgenomen. Voor optimale resultaten, gebruik dagelijks 's ochtends en 's avonds. Productdetails: Producttype: Crème in serum Geschikt voor: Huidtypes die een uitgebreide anti-aging verzorging wensen Gebruikstijd: Dagelijks, 's ochtends en 's avonds Goed om te weten: De combinatie van verschillende vormen van collageen en hyaluronzuur ondersteunt de intense hydratatie van de huid en draagt bij aan het verbeteren van de huidelasticiteit.
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Propaandiol, Gehydrogeneerd Polyisobutene, Neopentylglycoldiheptanoaat, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Dicaprylycarbonaat, Niacinamide, Butyleenglycol, Gehydrolyseerd Collageenextract, Trilaureth-4-fosfaat, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerine, Adenosine, Dinatrium EDTA, Natriumacetaat, Cellulose, Glycine, Anemarrhena Asphodeloides-wortelextract, Serine, Glutaminezuur, Natriumhyaluronaat, Asparaginezuur, Leucine, Gehydrolyseerd collageen, Oplosbaar collageen, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Tocoferol, Chondrus Crispus-extract, Histidine, Cysteine, Methionine, Gehydrolyseerd elastine, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Atelocollageen, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Natriumacetylhyaluronaat, Hyaluronzuur, Gehydrolyseerd natriumhyaluronaat, Natriumhyaluronaat-crosspolymeer, Kaliumhyaluronaat.
Fabrikant
Sungboon Editor
EAN
8809684562840

Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Propaandiol, Gehydrogeneerd Polyisobutene, Neopentylglycoldiheptanoaat, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Dicaprylycarbonaat, Niacinamide, Butyleenglycol, Gehydrolyseerd Collageenextract, Trilaureth-4-fosfaat, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerine, Adenosine, Dinatrium EDTA, Natriumacetaat, Cellulose, Glycine, Anemarrhena Asphodeloides-wortelextract, Serine, Glutaminezuur, Natriumhyaluronaat, Asparaginezuur, Leucine, Gehydrolyseerd collageen, Oplosbaar collageen, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Tocoferol, Chondrus Crispus-extract, Histidine, Cysteine, Methionine, Gehydrolyseerd elastine, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Atelocollageen, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Natriumacetylhyaluronaat, Hyaluronzuur, Gehydrolyseerd natriumhyaluronaat, Natriumhyaluronaat-crosspolymeer, Kaliumhyaluronaat.
Fabrikant
Sungboon Editor
EAN
8809684562840
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van d'ALBA White Truffle Mist Serum 100 ml – Hydraterende serumspray met witte truffel
d'ALBA White Truffle Mist Serum 100 ml – Hydraterende serumspray met witte truffel
€ 214,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 24,99
-14%
€ 21,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 468,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 14,68
-4%
€ 14,05
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Clarins Double Serum Light Texture, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Clarins Double Serum Light Texture, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 1.599,60/1l
€ 102,41
-€ 22,43
€ 79,98
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 865,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 25,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SkinCeuticals P-Tiox Serum
SkinCeuticals P-Tiox Serum
€ 5.508,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 181,94
-€ 16,69
€ 165,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay Hyalu B5, geactiveerd serum tegen rimpels, serumconcentraat, 30 ml
La Roche-Posay Hyalu B5, geactiveerd serum tegen rimpels, serumconcentraat, 30 ml
€ 1.342,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,16
-35%
€ 40,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Biotebal wimperserum XXL - Stimulerende en versterkende verzorging voor de stimulatie van de wimpergroe, inhoud 3 ml.
Biotebal wimperserum XXL - Stimulerende en versterkende verzorging voor de stimulatie van de wimpergroe, inhoud 3 ml.
€ 7.580,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 23,29
-2%
€ 22,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van K-SECRET - SEOUL 1988 Sérum: Retinol liposoom 2% + Zwarte ginseng, 30ml anti-aging serum
K-SECRET - SEOUL 1988 Sérum: Retinol liposoom 2% + Zwarte ginseng, 30ml anti-aging serum
€ 531,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dr. Althea Vitamine C Booster Serum 30 ml - Verhelderend serum
Dr. Althea Vitamine C Booster Serum 30 ml - Verhelderend serum
€ 525,00/1l
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,75
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Bonding Serum, 30 ml concentraat
Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Bonding Serum, 30 ml concentraat
€ 1.388,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,44
-4%
€ 41,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CeraVe Sérum met retinol voor huidvernieuwing, geschikt voor een ongelijkmatige en onzuivere huid, 30 ml
CeraVe Sérum met retinol voor huidvernieuwing, geschikt voor een ongelijkmatige en onzuivere huid, 30 ml
€ 872,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon, artikelnummer 8809875906477, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 30 ml
Beauty of Joseon, artikelnummer 8809875906477, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 30 ml
€ 463,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Purito Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum, 30 ml
Purito Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum, 30 ml
€ 645,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,10
-3%
€ 19,35
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van FLOSLEK Revive Lashes: Stimulerend wenkserum, 5 ml
FLOSLEK Revive Lashes: Stimulerend wenkserum, 5 ml
€ 3.690,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mesoestetic Mesopeel Tran3X 30ml concentraat
Mesoestetic Mesopeel Tran3X 30ml concentraat
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CeraVe Skin Renewing verhelderend serum met vitamine C Vitamin C Serum 30 ml
CeraVe Skin Renewing verhelderend serum met vitamine C Vitamin C Serum 30 ml
€ 1.047,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Deep Collagen Serum 30ml. Collageenpeptide serum. Anti-aging serum 30 ml. Geschikt voor volwassen huid
Deep Collagen Serum 30ml. Collageenpeptide serum. Anti-aging serum 30 ml. Geschikt voor volwassen huid
€ 67,98/1kg
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van VT COSMETICS - REEDLE SHOT 300, 50 ml
VT COSMETICS - REEDLE SHOT 300, 50 ml
€ 689,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Enlighten Vitamine C Serum 15% + PHA Neostrata, 15 ml
Enlighten Vitamine C Serum 15% + PHA Neostrata, 15 ml
€ 3.714,67/1l
€ 55,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
€ 1.938,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van GezichtsSerum Hidraderm Hyal van Sesderma (30 ml)
GezichtsSerum Hidraderm Hyal van Sesderma (30 ml)
€ 1.011,33/1l
€ 30,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sinoz Alpha Arbutin Serum 30 ml – Serum tegen donkere vlekjes met niacinamide & zoethoutextract
Sinoz Alpha Arbutin Serum 30 ml – Serum tegen donkere vlekjes met niacinamide & zoethoutextract
€ 763,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Pro Ampullen - Gezichtsserum, 100 ml
Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Pro Ampullen - Gezichtsserum, 100 ml
€ 219,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cantabria Labs Endocare Tensage, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 30 ml
Cantabria Labs Endocare Tensage, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 30 ml
€ 1.052,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 46,15
-31%
€ 31,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medik8 Hydr8 B5 Intensieve Serum
Medik8 Hydr8 B5 Intensieve Serum
€ 2.214,33/1l
€ 102,06
-€ 35,63
€ 66,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cetaphil Advanced Defense Serum (30 ml)
Cetaphil Advanced Defense Serum (30 ml)
€ 622,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,19
-2%
€ 18,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 183,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.104,33/1l
Productafbeelding van Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,64
-€ 9,62
€ 176,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.867,33/1l
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 146,88
-€ 4,08
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 113.499,99/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 106,76
-€ 15,98
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.815,60/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
€ 81,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,40/1l
Productafbeelding van Rodial White Crystal Drops, 31 ml
Rodial White Crystal Drops, 31 ml
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.632,26/1l
Productafbeelding van MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Regenererend Serum
Dr. Hauschka Regenererend Serum
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 45,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.500,33/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.882,33/1l
Productafbeelding van Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
€ 45,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.006,67/1l
Productafbeelding van Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
€ 44,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.485,00/1l
Productafbeelding van Vichy LiftActiv Retinol Specialist Serum, 30 ml
Vichy LiftActiv Retinol Specialist Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.491,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
€ 47,94
-2%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.564,00/1l
Productafbeelding van Babor - Skinovage Balancing Serum - Egaliserend serum voor de huid, geschikt voor een gemengde huid, 30 ml
Babor - Skinovage Balancing Serum - Egaliserend serum voor de huid, geschikt voor een gemengde huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.412,00/1l