Sol de Janeiro Refresco Paraíso Parfum Spray, 90 ml

€ 34,34

€ 381,56 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Empressa Eau de Parfum Spray
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum Spray
€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chopard, Santal Odeyar, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Chopard, Santal Odeyar, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 2.366,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 246,84
-€ 10,20
€ 236,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Parfums De Marly Safanad Eau de Parfum Spray
Parfums De Marly Safanad Eau de Parfum Spray
€ 3.318,40/1l
€ 248,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sol De Janeiro Cheirosa 76 Parfum Spray, 90 ml
Sol De Janeiro Cheirosa 76 Parfum Spray, 90 ml
€ 401,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sol De Janeiro Cheirosa 71 Parfum Spray, 90 ml
Sol De Janeiro Cheirosa 71 Parfum Spray, 90 ml
€ 232,78/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,63
-29%
€ 20,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Sol De Janeiro Cheirosa 48 Parfumnevel
Sol De Janeiro Cheirosa 48 Parfumnevel
€ 158,13/1l
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Sol De Janeiro Cheirosa 91 Parfumnevel
Sol De Janeiro Cheirosa 91 Parfumnevel
€ 158,13/1l
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Roja Parfums Isola Sol Parfum, 50 ml, UNISEX
Roja Parfums Isola Sol Parfum, 50 ml, UNISEX
€ 3.931,00/1l
€ 323,96
-€ 127,41
€ 196,55
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dusita Cavatina Eau de Parfum, 50 ml
Dusita Cavatina Eau de Parfum, 50 ml
€ 4.008,40/1l
€ 200,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Salle Privée Rialto Eau de Parfum, 100 ml spray
Salle Privée Rialto Eau de Parfum, 100 ml spray
€ 1.008,30/1l
€ 100,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Masakï Matsushïma, parfum spray, 80 ml
Masakï Matsushïma, parfum spray, 80 ml
€ 1.112,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van BOUCHERON SINGULIER Eau de Parfum, 50 ml
BOUCHERON SINGULIER Eau de Parfum, 50 ml
€ 616,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
€ 2.254,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 121,38
-€ 8,66
€ 112,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Noorolain Taif extract parfum spray, 50 ml
Noorolain Taif extract parfum spray, 50 ml
€ 2.524,20/1l
€ 126,21
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van VERSET Ikal eau de parfum, 50 ml
VERSET Ikal eau de parfum, 50 ml
€ 328,80/1l
€ 16,44
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Vertus Sole Patchouli Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
Vertus Sole Patchouli Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.415,50/1l
€ 141,55
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Sospiro Basso Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Sospiro Basso Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.658,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 169,95
-€ 4,06
€ 165,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Emanuel Ungaro Desnuda Eau de Parfum Spray
Emanuel Ungaro Desnuda Eau de Parfum Spray
€ 232,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,21
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ajmal - Qasida Eau de Parfum, 60 ml
Ajmal - Qasida Eau de Parfum, 60 ml
€ 978,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,73
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sol de Janeiro Refresco Paraíso Parfum Spray is een verfrissende bodyspray met een bloemig-aromatische geur. De geur is geïnspireerd door het Grumari strand in Rio de Janeiro, waar de tropische natuur samengaat met de uitgestrektheid van de zee.

De combinatie van wilde orchidee, een koele zeebries en groene nuances zorgt voor een verkwikkende en tegelijkertijd evenwichtige geurervaring. De fijne nevel is geschikt voor huid, hals en haar en kan flexibel worden gebruikt in het dagelijks leven.

  • Bloemig-aromatische geur met een maritieme frisheid
  • Lichte nevel voor veelzijdig gebruik
  • Ideaal voor dagelijks gebruik of om de geur op te frissen
  • Handig formaat voor onderweg

De bodyspray is een aanvulling op uw persoonlijke verzorgingsroutine en zorgt voor een subtiele, frisse geur gedurende de dag.

Inhoud
90 ml
Ingrediënten
Aqua, Alcohol denat., Parfum, Glycerine, Propyleenglycol, Benzylsalicylaat, Limoneen, Linalool, Citral, Hexylcinnamal, Citronellol
Fabrikant
Sol de Janeiro
Doelgroepen
Unisex
EAN
0810912038707
810912038707

Inhoud
90 ml
Ingrediënten
Aqua, Alcohol denat., Parfum, Glycerine, Propyleenglycol, Benzylsalicylaat, Limoneen, Linalool, Citral, Hexylcinnamal, Citronellol
Fabrikant
Sol de Janeiro
Doelgroepen
Unisex
EAN
0810912038707
810912038707
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KATIVA Keep Curl Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren
KATIVA Keep Curl Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren
€ 56,72/1l
€ 37,30
-61%
€ 14,18
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Ida Warg Leave-in Conditioner Spray, 150 ml
Ida Warg Leave-in Conditioner Spray, 150 ml
€ 105,47/1l
€ 24,94
-36%
€ 15,82
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Memo Paris, Graines Vagabondes - Jannat, Eau de Parfum, uniseks, 75 ml
Memo Paris, Graines Vagabondes - Jannat, Eau de Parfum, uniseks, 75 ml
€ 1.759,47/1l
€ 131,96
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van MAISON ALHAMBRA GALACTIC MEN ELIXIR EDP 100 ml Eau de Parfum
MAISON ALHAMBRA GALACTIC MEN ELIXIR EDP 100 ml Eau de Parfum
€ 189,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 2.827,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 251
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Cerruti 1881 Eau De Toilette (100 ml)
Cerruti 1881 Eau De Toilette (100 ml)
€ 278,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 27,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Riiffs Tahira, uniseks parfum, 100 ml
Riiffs Tahira, uniseks parfum, 100 ml
€ 240,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 24,03
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lattafa Petra, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van pruim, rum, kokos en tuberoos
Lattafa Petra, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van pruim, rum, kokos en tuberoos
€ 269,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 26,95
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
€ 434,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,97
-47%
€ 32,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum voor dames 100 ml
Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum voor dames 100 ml
€ 933,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 93,36
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Pride Gift Set Collection No.5 - 5 x 20ml
Lattafa Pride Gift Set Collection No.5 - 5 x 20ml
€ 268,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,85
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Kit voor wimperlifting en lamineren Nanolash - professionele wimperlifting set, DIY kit voor wimperlifting thuis en in de salon, wimper lifting set
Kit voor wimperlifting en lamineren Nanolash - professionele wimperlifting set, DIY kit voor wimperlifting thuis en in de salon, wimper lifting set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,15
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Victoria's Secret Amber Romance Lichaamslotion, 236 ml (voor dames)
Victoria's Secret Amber Romance Lichaamslotion, 236 ml (voor dames)
€ 112,92/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 483,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 425
€ 48,31
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 202,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1033
€ 20,20
Gratis bezorging
Verkoper: Aurelienproducts

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 205,02
-€ 19,13
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
€ 66,77
-2%
€ 65,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.302,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 230,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.305,20/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%
€ 60,55
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 100,44
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.004,40/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 210,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,90/1l
Productafbeelding van Armani In Love With You Eau de Parfum Spray
Armani In Love With You Eau de Parfum Spray
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 64,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.299,60/1l
Productafbeelding van HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml
HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 35,89
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,12/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 57,50
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l
Productafbeelding van Cacharel Eden Eau de Parfum Spray
Cacharel Eden Eau de Parfum Spray
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 29,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 589,40/1l
Productafbeelding van Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l
Productafbeelding van Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.655,10/1l