VEVOR Voerautomaat, 11,3 kg capaciteit, kippenvoerautomaat met trapdeurtjes en afsluitbaar deksel, voerdispenser van verzinkt staal, voerbak voor kippen, kuikens en pluimvee

€ 114,70

€ 103,99€-10,71

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Automatische voerbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van UISEBRT Voerautomaat voor kippen, 5 kg - Kippenvoerdispenser van verzinkt staal, geschikt voor pluimvee, waterdicht en rattenbestendig
UISEBRT Voerautomaat voor kippen, 5 kg - Kippenvoerdispenser van verzinkt staal, geschikt voor pluimvee, waterdicht en rattenbestendig
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Jopassy Voerautomaat voor kippen, automatisch met deksel, 5 kg capaciteit, voerdispenser, vermindert voedselverspilling, verzinkt staal
Jopassy Voerautomaat voor kippen, automatisch met deksel, 5 kg capaciteit, voerdispenser, vermindert voedselverspilling, verzinkt staal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van COSTWAY Voerautomaat voor kippen, 19 kg, met 6 vulopeningen. Verstelbare kippenvoerautomaat met afsluitbaar deksel. Kippenvoerdispenser
COSTWAY Voerautomaat voor kippen, 19 kg, met 6 vulopeningen. Verstelbare kippenvoerautomaat met afsluitbaar deksel. Kippenvoerdispenser
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Jayseuw voerautomaat, 5 kg, verzinkt, met deksel, geschikt voor pluimvee, kalkoenen, ganzen en eenden - 41,5 x 42,5 x 25,5 cm
Jayseuw voerautomaat, 5 kg, verzinkt, met deksel, geschikt voor pluimvee, kalkoenen, ganzen en eenden - 41,5 x 42,5 x 25,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
-24%
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Clanmacy voerautomaat voor kippen, met antislipvoetjes, 5 kg capaciteit. Automatische voerdispenser voor pluimvee
Clanmacy voerautomaat voor kippen, met antislipvoetjes, 5 kg capaciteit. Automatische voerdispenser voor pluimvee
€ 28,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jopassy Voerautomaat voor kippen met voetplaat, deksel, 5 kg, verzinkt. Waterdichte en rattenbestendige voerbak, voerdispenser voor kippen, ideaal kippenaccessoire
Jopassy Voerautomaat voor kippen met voetplaat, deksel, 5 kg, verzinkt. Waterdichte en rattenbestendige voerbak, voerdispenser voor kippen, ideaal kippenaccessoire
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Clanmacy voerautomaat voor kippen met voetplaat, deksel, 5 kg, verzinkt. Waterdichte en rattenbestendige voerbak voor kippen, voerdispenser voor kippen, ideaal kippenaccessoire
Clanmacy voerautomaat voor kippen met voetplaat, deksel, 5 kg, verzinkt. Waterdichte en rattenbestendige voerbak voor kippen, voerdispenser voor kippen, ideaal kippenaccessoire
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Voeder- en Drinkstation voor Kippen met 8 kg Voederdispenser
Voeder- en Drinkstation voor Kippen met 8 kg Voederdispenser
€ 134,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Automatische kattenvoeder- en waterdispenser met een capaciteit van 23 liter
Automatische kattenvoeder- en waterdispenser met een capaciteit van 23 liter
€ 78,95
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Clanmacy voerautomaat voor kippen, automatisch met deksel, 5 kg capaciteit, voerdispenser, vermindert voedselverspilling, gemaakt van verzinkt staal
Clanmacy voerautomaat voor kippen, automatisch met deksel, 5 kg capaciteit, voerdispenser, vermindert voedselverspilling, gemaakt van verzinkt staal
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jopassy Voerautomaat voor kippen, automatisch kippenvoerdispenser van verzinkt staal, 5 kg capaciteit, met automatisch pedaal en waterdicht, geschikt voor pluimvee
Jopassy Voerautomaat voor kippen, automatisch kippenvoerdispenser van verzinkt staal, 5 kg capaciteit, met automatisch pedaal en waterdicht, geschikt voor pluimvee
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,99
-23%
€ 28,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Ikodm voerautomaat voor kippen, 5 kg, gemaakt van verzinkt staal, vrijstaand voerreservoir met trapplaat
Ikodm voerautomaat voor kippen, 5 kg, gemaakt van verzinkt staal, vrijstaand voerreservoir met trapplaat
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jopassy kippenvoerautomaat, kippenvoer, 5 kg. Automatische kippenvoerdispenser, verzinkt staal, weerbestendig, voerbak
Jopassy kippenvoerautomaat, kippenvoer, 5 kg. Automatische kippenvoerdispenser, verzinkt staal, weerbestendig, voerbak
€ 37,99
-23%
€ 28,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Ikodm voerautomaat voor kippen, 5 kg, vrijstaand voerdispenser voor pluimvee
Ikodm voerautomaat voor kippen, 5 kg, vrijstaand voerdispenser voor pluimvee
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jopassy Voerautomaat voor kippen met trapdeur – Automatische voerdispenser voor kippen, ganzen en eenden, met een capaciteit van 5 kg, waterdicht en muisbestendig
Jopassy Voerautomaat voor kippen met trapdeur – Automatische voerdispenser voor kippen, ganzen en eenden, met een capaciteit van 5 kg, waterdicht en muisbestendig
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Aanpasbaar voor verschillende soorten pluimvee

Deze automatische voerautomaat (11,34 kg) heeft verstelbare traptreden, waardoor u deze kunt aanpassen aan de grootte van uw pluimvee. Geschikt voor middelgrote en kleine kippen, evenals ander pluimvee.

Geen diefstal meer!

Dankzij het diefstalwerende trapmecanisme is onze kippenvoederautomaat alleen geschikt voor dieren van meer dan 450 gram, die het voer kunnen bereiken. Dit voorkomt dat kleinere dieren, zoals eekhoorns en vogels, het voer stelen.

Veiligheidsdetails

Deze pluimveevoerautomaat is uitgerust met een unieke, antislip trap, die dieren helpt de juiste voedingspositie te vinden. De zijwanden voorkomen dat dieren van opzij eten, waardoor het risico op letsel wordt verminderd en een prettige voedingservaring wordt gegarandeerd.

Hoge efficiëntie

De pluimveevoerautomaat is voorzien van metalen roosters die een geordende voeding garanderen, waardoor voedselverspilling en concurrentie onder de dieren worden verminderd. Dit ontwerp minimaliseert effectief voedselverlies en helpt u om voerkosten te besparen.

Weersbestendige constructie

Deze automatische kippenvoederautomaat is gemaakt van hoogwaardig, verzinkt staal en is dus weersbestendig. Hij kan langdurige weersinvloeden buiten weerstaan zonder te roesten of te corroderen. Het gladde oppervlak is gemakkelijk schoon te maken, wat zorgt voor een lange levensduur.

Antislip trapontwerp

Deze automatische, waterdichte kippenvoederautomaat heeft een unieke, gestructureerde trap die pluimvee een stabiele stand biedt tijdens het eten, zonder dat ze uitglijden of hun evenwicht verliezen.

Specificaties

  • Artikelnummer: SS-00096
  • Voercapaciteit: 25 lbs / 11,34 kg
  • Kleur: Zilver
  • Productafmetingen: 18,9–21,3 x 16,7 x 11,0 inch / 480–540 x 425 x 280 mm

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Voerautomaat met trap
  • 1 x Accessoire set
  • 1 x Gebruikershandleiding
Gewicht
11.3 kg
Materiaalsamenstelling
100% origineel materiaal
Kleur
Zilver
EAN
0197988178088
197988178088
MPN (Manufacturer Part Number)
953
Fabrikant

Gewicht
11.3 kg
Materiaalsamenstelling
100% origineel materiaal
Kleur
Zilver
EAN
0197988178088
197988178088
MPN (Manufacturer Part Number)
953
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van UISEBRT Voerautomaat voor kippen, 5 kg - Kippenvoerdispenser van verzinkt staal, geschikt voor pluimvee, waterdicht en rattenbestendig
UISEBRT Voerautomaat voor kippen, 5 kg - Kippenvoerdispenser van verzinkt staal, geschikt voor pluimvee, waterdicht en rattenbestendig
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Kippenhuis 3x8x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, hok voor pluimvee, verzinkt
Kippenhuis 3x8x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, hok voor pluimvee, verzinkt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 306,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Automatische voerautomaat voor kippen, geschikt voor pluimvee. Waterdicht en rattenbestendig, gemaakt van verzinkt staal. Capaciteit: 5 kg. Inclusief voerbak met automatisch pedaal en waterdichte afdekking. Kippenvoer
Automatische voerautomaat voor kippen, geschikt voor pluimvee. Waterdicht en rattenbestendig, gemaakt van verzinkt staal. Capaciteit: 5 kg. Inclusief voerbak met automatisch pedaal en waterdichte afdekking. Kippenvoer
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,99
-23%
€ 28,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Izrielar kippenhok, kippenhuis, 3x8x2 meter, met boogvormig dak. Geschikt voor kleine dieren, met ren voor vrije uitloop. Volière, ren voor kleine dieren, kippengaas, pluimveestalling, verzinkt staal
Izrielar kippenhok, kippenhuis, 3x8x2 meter, met boogvormig dak. Geschikt voor kleine dieren, met ren voor vrije uitloop. Volière, ren voor kleine dieren, kippengaas, pluimveestalling, verzinkt staal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 319,99
-€ 10,00
€ 309,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Kippenhuis 3x6x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, pluimveestalling, verzinkt
Kippenhuis 3x6x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, pluimveestalling, verzinkt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 263,99
-€ 35,00
€ 228,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 12/24/36 stukken trapeziumvormig plaatmateriaal, 129x46 cm, profielplaat, antraciet, verzinkt. Geschikt voor wanden en daken, bijvoorbeeld voor een tuinhuis of een carport. 24 stuks = 14 m²
12/24/36 stukken trapeziumvormig plaatmateriaal, 129x46 cm, profielplaat, antraciet, verzinkt. Geschikt voor wanden en daken, bijvoorbeeld voor een tuinhuis of een carport. 24 stuks = 14 m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Kippenhuis 3x2x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, hok voor pluimvee, verzinkt
Kippenhuis 3x2x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, hok voor pluimvee, verzinkt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 150,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Fornorth draadhek, 100 cm hoog (25 meter), groen
Fornorth draadhek, 100 cm hoog (25 meter), groen
€ 4,36/1m
€ 109,00
Verkoper: NordicProstore
Productafbeelding van Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van LARS360, 12 stuks profielplaten, trapeziumplaten, dakplaten, verzinkt staal - golfprofiel in groen, stalen dakplaten voor buiten, geschikt voor daken en carports
LARS360, 12 stuks profielplaten, trapeziumplaten, dakplaten, verzinkt staal - golfprofiel in groen, stalen dakplaten voor buiten, geschikt voor daken en carports
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 69,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 407,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kippenhok 3x4x2 meter. Kleine dierenverblijven, rennen voor kleine dieren, open verblijven, volières, hokken voor kleine dieren, dierenverblijven
Kippenhok 3x4x2 meter. Kleine dierenverblijven, rennen voor kleine dieren, open verblijven, volières, hokken voor kleine dieren, dierenverblijven
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 196,99
-€ 16,00
€ 180,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 3 x 5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
3 x 5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 8,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van UISEBRT Zilveren metalen graskant, 5 meter, border voor bloembedden, stevige graskant voor tuin, border, hoogte 15 cm
UISEBRT Zilveren metalen graskant, 5 meter, border voor bloembedden, stevige graskant voor tuin, border, hoogte 15 cm
€ 3,80/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 18,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Kippenhuis 3x3x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, pluimveestalling, verzinkt
Kippenhuis 3x3x2 meter. Kippenhuis, hok voor kleine dieren, ren voor kleine dieren, volière, open ren, kippenkooi, pluimveestalling, verzinkt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 169,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 2x3 meter transparante zeildoek met oogjes, waterdichte afdekzeil, tuinzeil, textielzeil, weerbestendig, geschikt voor balkon, pergola, tuinmeubels, planten, kas
2x3 meter transparante zeildoek met oogjes, waterdichte afdekzeil, tuinzeil, textielzeil, weerbestendig, geschikt voor balkon, pergola, tuinmeubels, planten, kas
€ 7,05/1m
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,14
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Jopassy kippenhok, geschikt voor buiten, groot kippenhuis met dak en ren. Vogelhuis met PE-coating, verzinkt stalen frame en afsluitbare deur. Afmetingen: 3 x 8 x 2 meter
Jopassy kippenhok, geschikt voor buiten, groot kippenhuis met dak en ren. Vogelhuis met PE-coating, verzinkt stalen frame en afsluitbare deur. Afmetingen: 3 x 8 x 2 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 306,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Jopassy Kippendeur 2-in-1: Automatische kippenluik met geleiderollen, timer, afstandsbediening, 7,8W vermogen, geschikt voor kippenhok, huisdierenluik en pluimveestalling
Jopassy Kippendeur 2-in-1: Automatische kippenluik met geleiderollen, timer, afstandsbediening, 7,8W vermogen, geschikt voor kippenhok, huisdierenluik en pluimveestalling
€ 33,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 66,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
10 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 7,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,05/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Buitenren D51-077V01, 220 x 103 x 103 cm
Buitenren D51-077V01, 220 x 103 x 103 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 15 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
15 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,53/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Jopassy ren voor kippen, kippenhuis met koepeldak, 3 x 2 x 2 meter, buitenkippenstal, dak voor kippenstal, pluimveestal, verzinkt staal, hok voor kleine dieren, ren met zonbescherming, kippenkooi, volière, PE
Jopassy ren voor kippen, kippenhuis met koepeldak, 3 x 2 x 2 meter, buitenkippenstal, dak voor kippenstal, pluimveestal, verzinkt staal, hok voor kleine dieren, ren met zonbescherming, kippenkooi, volière, PE
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 163,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van GRAF kunststof wijdmond vat 30 L blauw voedselveilig met UN-markering
GRAF kunststof wijdmond vat 30 L blauw voedselveilig met UN-markering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 44,85
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van 10 meter schutting, 120 cm hoog, met een afstand van 4-6 cm tussen de planken. Tuinhek van hazelnhout
10 meter schutting, 120 cm hoog, met een afstand van 4-6 cm tussen de planken. Tuinhek van hazelnhout
€ 16,63/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 166,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Rindenmat 'Zamora', privacy scherm van boomschors, 150 x 500 cm
Rindenmat 'Zamora', privacy scherm van boomschors, 150 x 500 cm
€ 17,20/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Werner 79023 Verstelbare werkplatform, model Work & Access, zilver, universele maat
Werner 79023 Verstelbare werkplatform, model Work & Access, zilver, universele maat
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: TEKNI_Industrial
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1535 x 525 x 685 mm, lichtgrijs, met ren en houten schuilplaats. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 1535 x 525 x 685 mm, lichtgrijs, met ren en houten schuilplaats. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische voerautomaat voor huisdieren, wit, roestvrij staal, met Wi-Fi, app-bediening en een waterfontein – Voor een nauwkeurige en hygiënische voeding
Automatische voerautomaat voor huisdieren, wit, roestvrij staal, met Wi-Fi, app-bediening en een waterfontein – Voor een nauwkeurige en hygiënische voeding
€ 149,30
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Automatische kattenvoederdispenser, 1,5 liter – 6 maaltijden, met LCD-touchscreen en een koelcompartiment voor zowel nat- als droogvoer
Automatische kattenvoederdispenser, 1,5 liter – 6 maaltijden, met LCD-touchscreen en een koelcompartiment voor zowel nat- als droogvoer
€ 154,19
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van SunSun CFF-212: Zonnepaneel-aangedreven visvoerautomaat, programmeerbare voerdispenser met een reservoir van 12 liter voor 1 tot 6 voerbeurten per dag
SunSun CFF-212: Zonnepaneel-aangedreven visvoerautomaat, programmeerbare voerdispenser met een reservoir van 12 liter voor 1 tot 6 voerbeurten per dag
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun CFF-206: Zonnepaneel-aangedreven visvoerautomaat, programmeerbare voerdispenser met een reservoir van 6 liter voor 1 tot 6 voerbeurten per dag
SunSun CFF-206: Zonnepaneel-aangedreven visvoerautomaat, programmeerbare voerdispenser met een reservoir van 6 liter voor 1 tot 6 voerbeurten per dag
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PawHut Voerautomaat voor Katten, 2,4G WiFi, 4 liter kattenvoerautomaat met app-bediening
PawHut Voerautomaat voor Katten, 2,4G WiFi, 4 liter kattenvoerautomaat met app-bediening
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Automatische voerdispenser voor kippen, met 10 openingen, geschikt voor plaatsing op de vloer, capaciteit 30 kg
Automatische voerdispenser voor kippen, met 10 openingen, geschikt voor plaatsing op de vloer, capaciteit 30 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,02
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Fudajo voer- en drinkautomaat voor katten en honden, zwart, met een inhoud van 3 liter voor voer en 2,5 liter voor water. De voerautomaat kan via een app worden bediend en is geschikt voor droogvoer
Fudajo voer- en drinkautomaat voor katten en honden, zwart, met een inhoud van 3 liter voor voer en 2,5 liter voor water. De voerautomaat kan via een app worden bediend en is geschikt voor droogvoer
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Fudajo voer- en drinkautomaat voor katten en honden, wit, met een inhoud van 3 liter voor voer en 2,5 liter voor water. De voerautomaat kan via een app worden bediend en is geschikt voor droogvoer
Fudajo voer- en drinkautomaat voor katten en honden, wit, met een inhoud van 3 liter voor voer en 2,5 liter voor water. De voerautomaat kan via een app worden bediend en is geschikt voor droogvoer
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY Voerautomaat 22 kg, kippenvoerdispenser met deksel, hangende kippenvoerautomaat, grote voerbak, automatische pluimveevoerautomaat, zilverkleurig
COSTWAY Voerautomaat 22 kg, kippenvoerdispenser met deksel, hangende kippenvoerautomaat, grote voerbak, automatische pluimveevoerautomaat, zilverkleurig
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Voerdispenser, voerbak, voerbak voor varkens, automatische voerautomaat: 608x503x835 mm
Voerdispenser, voerbak, voerbak voor varkens, automatische voerautomaat: 608x503x835 mm
€ 130,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Automatische waterfontein voor honden, verstelbaar in hoogte, 500 ml, geschikt voor puppy's en honden van alle groottes, vrijstaand watersysteem
Automatische waterfontein voor honden, verstelbaar in hoogte, 500 ml, geschikt voor puppy's en honden van alle groottes, vrijstaand watersysteem
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Weegslinger voor het wegen van hangende dieren, zoals kalveren, lammeren, geiten en pasgeboren vee
Weegslinger voor het wegen van hangende dieren, zoals kalveren, lammeren, geiten en pasgeboren vee
€ 29,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Voerdispenser, voerbak, voerbak voor varkens, automatische voerautomaat: 507x300x753 mm
Voerdispenser, voerbak, voerbak voor varkens, automatische voerautomaat: 507x300x753 mm
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Kippenwaterbak, set van 20 drinknippels, automatische drinknippel, eenvoudig te installeren, robuust, van hoge kwaliteit en praktisch voor gebruik in de landbouw
Kippenwaterbak, set van 20 drinknippels, automatische drinknippel, eenvoudig te installeren, robuust, van hoge kwaliteit en praktisch voor gebruik in de landbouw
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Welpenfles met 4 speenopeningen - Hoog rendement, vermindert lekkage. Kleur: roze
Welpenfles met 4 speenopeningen - Hoog rendement, vermindert lekkage. Kleur: roze
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Transparante, duurzame aquariumvoederbuis met bakje voor vissen en garnalen (25 cm)
Transparante, duurzame aquariumvoederbuis met bakje voor vissen en garnalen (25 cm)
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza