Inhoud:

355 ml

Mielle Rozemarijn-Munt Versterkende Shampoo + Conditioner, 355 ml

€ 78,43

€ 220,93 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KMS Moistrepair Shampoo, 300 ml
KMS Moistrepair Shampoo, 300 ml
€ 85,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van TRESemmé Shampoo tegen beschadigd haar, 828 ml
TRESemmé Shampoo tegen beschadigd haar, 828 ml
€ 13,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Aveda Rozemarijn-Munt Zuiverende Shampoo, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Aveda Rozemarijn-Munt Zuiverende Shampoo, 250 ml
€ 77,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,98
-25%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Rozemarijn Vitaliserende Shampoo, 400 ml
WELEDA Rozemarijn Vitaliserende Shampoo, 400 ml
€ 35,92/1l
€ 14,37
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versterkende shampoo voor het haar met rozemarijn en munt, 355 ml
Versterkende shampoo voor het haar met rozemarijn en munt, 355 ml
€ 56,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: sympathischerladen
Productafbeelding van Elleure Versterkende en herstellende shampoo, 250 ml
Elleure Versterkende en herstellende shampoo, 250 ml
€ 86,00/1l
€ 21,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Paradoxx, Repair, Ginseng, Shampoo voor het haar, herstellend en versterkend, 975 ml
Paradoxx, Repair, Ginseng, Shampoo voor het haar, herstellend en versterkend, 975 ml
€ 45,18/1l
€ 44,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Geniol - Argan shampoo, 750 ml
Geniol - Argan shampoo, 750 ml
€ 22,69/1l
€ 17,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lazartigue, Nourish 2-in-1, Vegan, Haarschampoo, voor intensieve verzorging, 150 ml
Lazartigue, Nourish 2-in-1, Vegan, Haarschampoo, voor intensieve verzorging, 150 ml
€ 128,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shampoo voor haar met rozemarijn, 425 ml
Shampoo voor haar met rozemarijn, 425 ml
€ 25,98/1l
€ 11,04
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Guhl Shampoo - Intensieve versterking - 250 ml - 1 stuk
Guhl Shampoo - Intensieve versterking - 250 ml - 1 stuk
€ 95,80/1l
€ 33,95
-29%
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
€ 69,75/1l
€ 16,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kaypro Mannenverzorging, Energiserend Shampoo, 350 ml
Kaypro Mannenverzorging, Energiserend Shampoo, 350 ml
€ 40,26/1l
€ 14,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kérastase, Versterkende shampoo voor beschadigd haar, 1000 ml
Kérastase, Versterkende shampoo voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 90,90/1l
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BIOELIXIRE Baobab Shampoo voor het haar - 500 ml
BIOELIXIRE Baobab Shampoo voor het haar - 500 ml
€ 24,54/1l
€ 12,99
-5%
€ 12,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Versterkende shampoo tegen haaruitval. Haarbooster (shampoo zonder sulfaten). 250 ml
Versterkende shampoo tegen haaruitval. Haarbooster (shampoo zonder sulfaten). 250 ml
€ 162,36/1l
€ 40,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Shampoo Naturvital (400 ml)
Shampoo Naturvital (400 ml)
€ 89,85/1l
€ 35,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kativa verzorgende shampoo met keratine, 355 ml
Kativa verzorgende shampoo met keratine, 355 ml
€ 67,89/1l
€ 24,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Herbaria Banfi Shampoo, 2-in-1 shampoo met brandnetel, 250 ml
Herbaria Banfi Shampoo, 2-in-1 shampoo met brandnetel, 250 ml
€ 52,57/1kg
€ 15,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Shampoo, 250 ml
Alkmene Brandnetel Shampoo, 250 ml
€ 15,40/1l
€ 3,85
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mielle Rozemarijn-Munt Styling Set: Shampoo 355 ml en Conditioner 355 ml

De Mielle Rozemarijn-Munt shampoo reinigt het haar grondig en helpt om ophoping en resten van stylingproducten te verwijderen. De formule met rozemarijn, munt en biotine zorgt voor een aangenaam fris gevoel en ondersteunt de dagelijkse haarverzorging.

De Mielle Rozemarijn-Munt conditioner vult de haarverzorging na de reiniging aan. Het hydrateert, maakt het haar gemakkelijker te kammen en helpt om het haar zacht en verzorgd te laten uitziien.

De set combineert reiniging en verzorging in een handig tweelingverpakking en is geschikt voor de regelmatige haarverzorging.

Productdetails:

  • Merk: Mielle

  • Serie: Rozemarijn Munt

  • Inhoud shampoo: 355 ml

  • Inhoud conditioner: 355 ml

  • Met rozemarijn, munt en biotine

  • Geschikt voor de regelmatige haarverzorging

  • Reinigt, verzorgt en zorgt voor een fris gevoel in het haar

Gebruik:

Massageer de shampoo in nat haar, schuim op en spoel grondig uit. Breng vervolgens een geschikte hoeveelheid conditioner aan in het vochtige of droge haar en verdeel het gelijkmatig. Laat 5-10 minuten inwerken. Spoel grondig uit.

Inhoud levering:

1 x Mielle Rozemarijn Munt Versterkende Shampoo 355 ml
1 x Mielle Rozemarijn Munt Versterkende Conditioner 355 ml

Gewicht
980 g
Inhoud
355 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Behentrimonium Methosulfaat, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Cetyl Alcohol, Triethyl Citraat, Olea Europaea (Olijf) Vruchtolie, Parfum, Biotine, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Sesamum Indicum (Sesam) Zaadolie, Ceteareth-20, Rosmarinus Officinalis (Rozemarijn) Bladolie, Zingiber Officinale (Gember) Wortelolie, Mentha Piperita (Pepermunt) Olie, Propyleenglycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Bloemenextract, Vaccinium Myrtillus Vrucht/Bladextract, Saccharum Officinarum (Suikerriet) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Sinaasappel) Vruchtenextract, Citrus Limon (Citroen) Vruchtenextract, Acer Saccharum (Suikereik) Extract, Fenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Polysorbaat 20
Fabrikant
Mielle Organics
EAN
5065021605097

Gewicht
980 g
Inhoud
355 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Behentrimonium Methosulfaat, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Cetyl Alcohol, Triethyl Citraat, Olea Europaea (Olijf) Vruchtolie, Parfum, Biotine, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Sesamum Indicum (Sesam) Zaadolie, Ceteareth-20, Rosmarinus Officinalis (Rozemarijn) Bladolie, Zingiber Officinale (Gember) Wortelolie, Mentha Piperita (Pepermunt) Olie, Propyleenglycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Bloemenextract, Vaccinium Myrtillus Vrucht/Bladextract, Saccharum Officinarum (Suikerriet) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Sinaasappel) Vruchtenextract, Citrus Limon (Citroen) Vruchtenextract, Acer Saccharum (Suikereik) Extract, Fenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Polysorbaat 20
Fabrikant
Mielle Organics
EAN
5065021605097
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Rozemarijn-shampoo met biotine, 200 ml | CASIDA
Rozemarijn-shampoo met biotine, 200 ml | CASIDA
€ 67,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
€ 88,02/1l
€ 33,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Mielle Granaatappel en Schat wasverzachter: laat het in de was zitten
Mielle Granaatappel en Schat wasverzachter: laat het in de was zitten
€ 72,65/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,10
-4%
€ 25,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dyson Car+Boat - Stofzuiger - Handstofzuiger
Dyson Car+Boat - Stofzuiger - Handstofzuiger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 316,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DualSense Edge, stickmodule, analoge joystick
DualSense Edge, stickmodule, analoge joystick
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 43,00
-2%
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Jack & Jones JUNIOR jongens boxershorts, 5-pack, model JACHUEY, kleur zwart/pac
Jack & Jones JUNIOR jongens boxershorts, 5-pack, model JACHUEY, kleur zwart/pac
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CeraVe Hydraterende Reiniger, 1000 ml
CeraVe Hydraterende Reiniger, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 27,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Miele originele stofzuigzakken HyClean Pure, type G/N
Miele originele stofzuigzakken HyClean Pure, type G/N
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Soda Club PET/PEN flessen, set van 2
Soda Club PET/PEN flessen, set van 2
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 3,92
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dr. Althea - Milde vitamine C serum, verhelderende serum, 30 ml
Dr. Althea - Milde vitamine C serum, verhelderende serum, 30 ml
€ 722,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INTEX 57166 Opblaasbaar speelcentrum, 191 x 152 x 58 cm, dinosaurus
INTEX 57166 Opblaasbaar speelcentrum, 191 x 152 x 58 cm, dinosaurus
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 81,56
-29%
€ 57,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Oral-B 841068 Center OxyJet Reinigungssystem +Oral-B iO4 Munddusche
Oral-B 841068 Center OxyJet Reinigungssystem +Oral-B iO4 Munddusche
€ 147,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 217,99
-€ 32,02
€ 185,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Apple Silicone Backcover voor de Apple iPhone SE (2022 / 2020) / 8 / 7 - Pink Sand
Apple Silicone Backcover voor de Apple iPhone SE (2022 / 2020) / 8 / 7 - Pink Sand
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Fisher-Price Laugh & Learn HMV76, geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar, met geluidseffecten, vereist batterijen (AA), gemaakt van plastic, meerkleurig
Fisher-Price Laugh & Learn HMV76, geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar, met geluidseffecten, vereist batterijen (AA), gemaakt van plastic, meerkleurig
€ 112,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 100 ml
€ 211,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ELO Basic Galactica pannenset, roestvrij staal, met volumemaat, geschikt voor inductie, zilverkleurig, 5-delig
ELO Basic Galactica pannenset, roestvrij staal, met volumemaat, geschikt voor inductie, zilverkleurig, 5-delig
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 73,00
-29%
€ 51,35
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Wmf Kruidenmolens SILIT, elektrische peper- en zoutmolen, set van 2
Wmf Kruidenmolens SILIT, elektrische peper- en zoutmolen, set van 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream, crème, voor vrouwen, hydraterend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 240 ml, 240 g
Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream, crème, voor vrouwen, hydraterend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 240 ml, 240 g
€ 199,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,34
-4%
€ 47,89
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Motherboard - MSI - A520M-A PRO - (911-7C96-020)
Motherboard - MSI - A520M-A PRO - (911-7C96-020)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van IdHAIR Fiber Wax, haarwax, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, met doseerder, voor styling
IdHAIR Fiber Wax, haarwax, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, met doseerder, voor styling
€ 474,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 47,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2-delige set tuimnet, 4x10 meter: vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
2-delige set tuimnet, 4x10 meter: vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
€ 0,15/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 11,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Medisana infrarood lichaamsthermometer TM A79
Medisana infrarood lichaamsthermometer TM A79
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Oleum Comitis - Extra vierge olijfolie, 100% Italiaans - 5 liter
Oleum Comitis - Extra vierge olijfolie, 100% Italiaans - 5 liter
€ 17,98/1l
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Menu VITAKRAFT Zaadmix voor parkieten, honingvariant, zak van 1 kg
Menu VITAKRAFT Zaadmix voor parkieten, honingvariant, zak van 1 kg
€ 24,61
-32%
€ 16,52
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Harry Potter: Harry en Ron in de Hogwarts-Express
Harry Potter: Harry en Ron in de Hogwarts-Express
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask - Collageen gezichtsmasker, 28g
Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask - Collageen gezichtsmasker, 28g
€ 167,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,70
-34%
€ 5,03
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg