Annayake POUR ELLE FRESH Eau de Toilette, sprayflacon, limited edition, 100 ml

€ 53,56

€ 535,60 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
€ 2.325,60/1l
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
€ 852,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Prada Amber Pour Homme Eau de Toilette Spray
Prada Amber Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 861,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,80
-6%
€ 86,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
€ 843,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 135,01
-€ 50,65
€ 84,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annayake TOMO FRESH Eau de Toilette, limited edition, 100 ml
Annayake TOMO FRESH Eau de Toilette, limited edition, 100 ml
€ 473,20/1l
€ 47,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne 1 Million Limited Edition Eau de Toilette, 100 ml
Paco Rabanne 1 Million Limited Edition Eau de Toilette, 100 ml
€ 910,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,00
-€ 77,93
€ 91,07
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Escada - Margaretha Ley Jardin de Soleil, eau de toilette spray, 30 ml
Escada - Margaretha Ley Jardin de Soleil, eau de toilette spray, 30 ml
€ 2.966,67/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Chanson d'Eau Neroli Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Chanson d'Eau Neroli Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 148,70/1l
€ 14,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Annayake HER Eau de Toilette, 100 ml
Annayake HER Eau de Toilette, 100 ml
€ 516,80/1l
€ 51,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annayake Natsumi Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
Annayake Natsumi Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 436,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 43,66
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Annayake Dojou For Him Eau de Toilette Spray
Annayake Dojou For Him Eau de Toilette Spray
€ 562,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,23
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Pour Homme Eau de Toilette Spray
Givenchy Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 468,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 46,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rochas Soleil de Rochas Eau de Toilette Spray, 75 ml
Rochas Soleil de Rochas Eau de Toilette Spray, 75 ml
€ 1.560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 128,00
-€ 11,00
€ 117,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van MEXX for Her Summer Daydream Eau de Toilette - Limited Edition, 20 ml
MEXX for Her Summer Daydream Eau de Toilette - Limited Edition, 20 ml
€ 673,50/1l
€ 13,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Escada Island Paradise, 100 ml, Eau de Toilette, Limited Edition
Escada Island Paradise, 100 ml, Eau de Toilette, Limited Edition
€ 1.190,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Damesparfum L'Eau Prada, eau de toilette, 50 ml
Damesparfum L'Eau Prada, eau de toilette, 50 ml
€ 1.723,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,17
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Banderas Her Secret Temptation Eau de Toilette, 80 ml (damesparfum)
Banderas Her Secret Temptation Eau de Toilette, 80 ml (damesparfum)
€ 212,75/1l
€ 17,02
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Annayake Tomo Vetiver Eau de Toilette, 100 ml
Annayake Tomo Vetiver Eau de Toilette, 100 ml
€ 990,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, limited edition, eau de toilette, 100 ml
Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, limited edition, eau de toilette, 100 ml
€ 896,30/1l
€ 104,26
-€ 14,63
€ 89,63
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
€ 1.643,00/1l
€ 57,75
-14%
€ 49,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Geïnspireerd door de rustige schoonheid van Japanse landschappen, vertaalt POUR ELLE fresh van Annayake deze helderheid in een draagbare geur. Deze vrouwelijke geur is geworteld in de zen-geïnspireerde rust en de vluchtige charme van verre oosterse tuinen, en opent met een frisse, levendige energie die de drager omhult in een aura van sereniteit en verfijnde aanwezigheid. POUR ELLE fresh is gecreëerd door het Frans-Japanse luxehuis Annayake en is een ode aan de vrouw die kracht put uit zachte verfijning. De zorgvuldig samengestelde ingrediënten roepen vredige landschappen, momenten van introspectie en de warme gloed van edele houtsoorten op, die de olfactorische signatuur van het huis definiëren. Geurprofiel – Topnoten: Bergamot, vijg en elemihars zorgen voor een zoete, stralende opening met direct een gevoel van frisheid. – Hartnoot: De blauwe waterlelie dient als symbool voor leven en vernieuwing en vormt de centrale as van de compositie. – Basisnoten: Thee, transparante muskus en edele houtsoorten (Hinoki, sandelhout, guaiac) creëren een rustige, langdurige geurnoot. Belangrijkste ingrediënten – Bergamot (Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil): zorgt direct voor een heldere, stralende citrusenergie. – Hexamethylindanopyran: een muskusfixatief dat de aanwezigheid van de geur versterkt en tegelijkertijd helderheid aan de achtergrond geeft. – Linalool: een natuurlijke bloemcomponent die zorgt voor zachtheid en harmonie. – Cumarine: een warme, balsamische noot die de basis verzacht en subtiele sensualiteit toevoegt. Herkomst en stijl van de geur – Een in Frankrijk geproduceerde geur. – POUR ELLE fresh biedt een lichtere, botanische interpretatie van de klassieke POUR ELLE van Annayake, ontworpen voor de zonnigere maanden en geschikt voor dagelijks gebruik.
Gewicht
0.313 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
alcohol denat., parfum (geur), aqua (water), hexamethylindanopyran, linalool, benzylsalicylaat, linalylacetaat, geraniol, citrus aurantium bergamia (bergamot) schilolie, citronellol, limoneen, geranylacetaat, pinen, coumarine, rozenketonen, citral, terpineol, terpineolene, bèta-caryofylleen
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3552575004008

Gewicht
0.313 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
alcohol denat., parfum (geur), aqua (water), hexamethylindanopyran, linalool, benzylsalicylaat, linalylacetaat, geraniol, citrus aurantium bergamia (bergamot) schilolie, citronellol, limoneen, geranylacetaat, pinen, coumarine, rozenketonen, citral, terpineol, terpineolene, bèta-caryofylleen
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3552575004008
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
€ 929,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 580
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: ePubIsland
Productafbeelding van Joop Homme eau de toilette, 200 ml
Joop Homme eau de toilette, 200 ml
€ 153,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 867
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Navulbare verpakking, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum, Aqua (water)
Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Navulbare verpakking, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum, Aqua (water)
€ 1.329,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 132,98
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
€ 930,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 93,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 248,57/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 763,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Prada - Luna Rossa Sport, eau de toilette, 100 ml
Prada - Luna Rossa Sport, eau de toilette, 100 ml
€ 858,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,86
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Eau de Toilette, 25 ml, damesparfum
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Eau de Toilette, 25 ml, damesparfum
€ 628,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 62,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
€ 630,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 63,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Gucci Rush Eau De Toilette 75 ml (vrouw)
Gucci Rush Eau De Toilette 75 ml (vrouw)
€ 616,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 46,23
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbaar, spray, 1 stuk
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbaar, spray, 1 stuk
€ 1.411,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nikos Sculpture pour Homme EDT 100 ml M
Nikos Sculpture pour Homme EDT 100 ml M
€ 279,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 27,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, Herenparfum, 200 ml, Niet navulbaar, Munt, Lavendel, Vanille
Jean Paul Gaultier Le Male, Herenparfum, 200 ml, Niet navulbaar, Munt, Lavendel, Vanille
€ 530,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 106,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hugo Boss Bottled Pacific, 100 ml, eau de toilette
Hugo Boss Bottled Pacific, 100 ml, eau de toilette
€ 856,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Giorgio Armani Acqua Di Gio Heren Eau de Toilette, 200 ml
Giorgio Armani Acqua Di Gio Heren Eau de Toilette, 200 ml
€ 470,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 94,00
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml + Handcrème
Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml + Handcrème
€ 547,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,11
-€ 11,31
€ 84,80
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Diptyque L'Eau Papier, eau de toilette, 100 ml
Diptyque L'Eau Papier, eau de toilette, 100 ml
€ 1.299,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 177,28
-€ 47,33
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
€ 220,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 22,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Taj Sunset SONDEREDITIE, limited edition, 50 ml eau de toilette spray voor dames
Taj Sunset SONDEREDITIE, limited edition, 50 ml eau de toilette spray voor dames
€ 591,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 39,99
-26%
€ 29,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Khadlaj - Sawar Vanille Blanc, 100 ml, eau de parfum voor dames
Khadlaj - Sawar Vanille Blanc, 100 ml, eau de parfum voor dames
€ 374,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,49
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lanvin, L'Homme, Eau de Toilette, voor mannen, 100 ml
Lanvin, L'Homme, Eau de Toilette, voor mannen, 100 ml
€ 535,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 53,54
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Herendouchegel Green Wood Dsquared2, eau de toilette, 100 ml
Herendouchegel Green Wood Dsquared2, eau de toilette, 100 ml
€ 347,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 34,71
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
€ 852,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Pi Eau de Toilette, 100 ml
Givenchy Pi Eau de Toilette, 100 ml
€ 469,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 46,97
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.883,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 216,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette (90 ml)
Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette (90 ml)
€ 432,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van TOM FORD Eau d'Ombré Leather, voor heren, 50 ml, niet navulbaar, geur: kardamom, koriander, gember, leer, vanille, ambroxan
TOM FORD Eau d'Ombré Leather, voor heren, 50 ml, niet navulbaar, geur: kardamom, koriander, gember, leer, vanille, ambroxan
€ 1.381,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 69,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Moschino Femme Eau De Toilette (75 ml)
Moschino Femme Eau De Toilette (75 ml)
€ 619,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 46,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Frederic Malle Promise, 100 ml
Frederic Malle Promise, 100 ml
€ 2.655,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 265,57
Verkoper: ParfumGroup

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van Ralph Lauren Polo Eau de Toilette voor heren, een mannelijke geur met tonen van den en basilicum
Ralph Lauren Polo Eau de Toilette voor heren, een mannelijke geur met tonen van den en basilicum
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 473,28/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 278,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.227,20/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 216,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.883,73/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 852,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 989,40/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 75,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 758,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 72,35
-19%
€ 58,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 466,72/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 734,40/1l