Medicube PDRN Pink One Day Serum Set, 10 x 1,5 ml, 15 ml

€ 12,68

€ 10,23-19%

€ 682,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Serums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 113.499,99/1l
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medicube Pdrn Pink Peptide Serum (30 ml)
Medicube Pdrn Pink Peptide Serum (30 ml)
€ 637,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PDRN Pink Regenererend Huidserum (Exosome Shot Serum 7500), 30 ml
PDRN Pink Regenererend Huidserum (Exosome Shot Serum 7500), 30 ml
€ 999,67/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Ampoule Medicube One Day Exosome Shot 7500 30 ml - ampoule voor het verfijnen van de poriën
Ampoule Medicube One Day Exosome Shot 7500 30 ml - ampoule voor het verfijnen van de poriën
€ 1.107,67/1l
€ 33,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube ONE DAY EXOSOME SHOT PORE AMPULLE 2000 30ml
Medicube ONE DAY EXOSOME SHOT PORE AMPULLE 2000 30ml
€ 725,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,76
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medicube Azelaic Acid Exosome Shot 7500
Medicube Azelaic Acid Exosome Shot 7500
€ 1.005,67/1l
€ 30,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Sesderma Semahal Hyaluronzuur Serum, 30 ml, set van 2 stuks
Sesderma Semahal Hyaluronzuur Serum, 30 ml, set van 2 stuks
€ 758,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
€ 290,91/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van BLUE RADIANCE exfoliërende gezichtsserum, 30 ml
BLUE RADIANCE exfoliërende gezichtsserum, 30 ml
€ 995,00/1l
€ 60,75
-50%
€ 29,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skingenetix PDRN 1% Ritual Set - Serum en collageen nachtcrème - 80 ml
Skingenetix PDRN 1% Ritual Set - Serum en collageen nachtcrème - 80 ml
€ 1.811,88/1l
€ 144,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skingenetix
Productafbeelding van APLB Spicule Collageen Serum, 40 ml
APLB Spicule Collageen Serum, 40 ml
€ 338,25/1l
€ 13,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Exosome Shot Pore Serum 2000 (30 ml)
Medicube Exosome Shot Pore Serum 2000 (30 ml)
€ 777,67/1l
€ 23,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Azelaïnezuur Exosoom Serum 2000, 30 ml
Medicube Azelaïnezuur Exosoom Serum 2000, 30 ml
€ 1.166,33/1l
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Mario Badescu Verhelderende Serum, 29 ml
Mario Badescu Verhelderende Serum, 29 ml
€ 768,62/1l
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van APLB PDRN Vitamine C Serum, 40 ml
APLB PDRN Vitamine C Serum, 40 ml
€ 389,00/1l
€ 15,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Babaria Glycolzuur Serum, celvernieuwing, 30 ml
Babaria Glycolzuur Serum, celvernieuwing, 30 ml
€ 472,00/1l
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube - Azelainzuur 16 BB Sérum, kalmerend, 30 ml
Medicube - Azelainzuur 16 BB Sérum, kalmerend, 30 ml
€ 569,33/1l
€ 29,99
-43%
€ 17,08
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Medicube PDRN Collageen Glow Jelly Serum, 30 ml
Medicube PDRN Collageen Glow Jelly Serum, 30 ml
€ 1.047,00/1l
€ 38,45
-18%
€ 31,41
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
€ 998,33/1l
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Das Medicube PDRN Pink One Day Serum is een huidverzorgingsproduct dat de huid hydrateert en de huidregeneratie bevordert. Het is ontworpen voor dagelijks gebruik en kan helpen om het uiterlijk van de huid te verbeteren. Dit serum is geschikt voor alle huidtypes, met name voor huid die ondersteuning nodig heeft bij de vernieuwing. Belangrijkste werkzame stoffen: Niacinamide: Versterkt de huidbarrière, helpt de poriën te verfijnen en de huidtoon te egaliseren. Polydeoxyribonucleotide (PDRN) uit zalm-DNA-extract: Bevordert de huidregeneratie en ondersteunt de reparatie van beschadigde huidcellen. Hyaluronzuurcomplex: Biedt intense hydratatie op verschillende niveaus van de huid en helpt de huid voller en gladder te laten lijken. Gebruik: Na het reinigen en tonifiëren, breng een geschikte hoeveelheid serum aan op het gezicht. Dep zachtjes tot het volledig is opgenomen. Kan 's ochtends en 's avonds worden gebruikt. Productdetails: Producttype: Serum Geschikt voor: Alle huidtypes Gebruikstijd: Ochtend, avond, dagelijks Goed om te weten: Dit serum combineert Polydeoxyribonucleotide (PDRN) uit zalm-DNA-extract met een hyaluronzuurcomplex en niacinamide om de huidregeneratie te ondersteunen en tegelijkertijd intense hydratatie te bieden. De roze kleur van het serum komt van cyanocobalamine (vitamine B12), een ander ingrediënt dat bijdraagt aan de gezondheid van de huid.
Model
PDRN
Gewicht
47 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Butyleenglycol, Polyglycerine-3, Methylpropaandiol, Niacinamide, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Betaine, PEG-8, Methylgluceth-20, Methylgluceth-10, Carbomeer, Tromethamine, Panthenol, Ethylhexylglycerine, C12-14 Alketh-12, Glycerylacrylaat/Acrylaatcopolymeer, Xanthaangom, Adenosine, Dinatrium EDTA, Sacharidehydrolysaat, Cyanocobalamine, Forelleierextract, Polyglyceryl-10 Lauraat, Gehydrogeneerde Lectine, Oplosbaar Elastine, Natrium DNA, Microkristalijne Cellulose, Natriumhyaluronaat, Cellulosegom, Hyaluronzuur, Oplosbaar Collageen, Glutathion, Gehydrolyseerd Hyaluronzuur, Gehydrolyseerd Natriumhyaluronaat, Natriumhyaluronaat Crosspolymeer, Sorbitan Lauraat, Natriumacetylhyaluronaat, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Fabrikant
medicube
Aantal stuks
10
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800289461262

Model
PDRN
Gewicht
47 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Butyleenglycol, Polyglycerine-3, Methylpropaandiol, Niacinamide, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Betaine, PEG-8, Methylgluceth-20, Methylgluceth-10, Carbomeer, Tromethamine, Panthenol, Ethylhexylglycerine, C12-14 Alketh-12, Glycerylacrylaat/Acrylaatcopolymeer, Xanthaangom, Adenosine, Dinatrium EDTA, Sacharidehydrolysaat, Cyanocobalamine, Forelleierextract, Polyglyceryl-10 Lauraat, Gehydrogeneerde Lectine, Oplosbaar Elastine, Natrium DNA, Microkristalijne Cellulose, Natriumhyaluronaat, Cellulosegom, Hyaluronzuur, Oplosbaar Collageen, Glutathion, Gehydrolyseerd Hyaluronzuur, Gehydrolyseerd Natriumhyaluronaat, Natriumhyaluronaat Crosspolymeer, Sorbitan Lauraat, Natriumacetylhyaluronaat, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Fabrikant
medicube
Aantal stuks
10
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800289461262
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
€ 381,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 19,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809968130246, Kalmerend masker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verhelderend, Voedend, Kalmerend, Crème, 150 ml
Beauty of Joseon 8809968130246, Kalmerend masker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verhelderend, Voedend, Kalmerend, Crème, 150 ml
€ 152,93/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anua – Rice 70 Intensief Hydraterende Melk – Intensief hydraterende melk met rijst – 150 ml
Anua – Rice 70 Intensief Hydraterende Melk – Intensief hydraterende melk met rijst – 150 ml
€ 152,00/1l
€ 22,80
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Tonic Anua
Tonic Anua
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
€ 228,13/1l
€ 19,99
-14%
€ 17,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Beauty of Joseon, gezichtsreiniger, voor dames, 150 ml, hydraterend, verfrissend, verzachtend, fles
Beauty of Joseon, gezichtsreiniger, voor dames, 150 ml, hydraterend, verfrissend, verzachtend, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,54
-11%
€ 14,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50 ml - Reinigingsbalsem voor de huid
Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50 ml - Reinigingsbalsem voor de huid
€ 439,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANUA - BHA 2% Milde Exfoliërende Toner - 150 ml
ANUA - BHA 2% Milde Exfoliërende Toner - 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser 140 ml – Milde gezichtsreiniger in schuimvorm
Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser 140 ml – Milde gezichtsreiniger in schuimvorm
€ 139,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist, 100 ml
Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist, 100 ml
€ 332,30/1l
€ 33,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml - Vochtigheidscreme met ginseng
Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml - Vochtigheidscreme met ginseng
€ 280,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 28,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Collagen Glow Booster Serum, 15 ml
Medicube Collagen Glow Booster Serum, 15 ml
€ 1.274,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,11
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 401,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ANUA PEACH 77 NIACIN ESSENCE TONER, 250 ml
ANUA PEACH 77 NIACIN ESSENCE TONER, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van ANUA PEACH 77 NIACIN CONDITIONING MILK 150ml - Versterkende gezichtsmelk
ANUA PEACH 77 NIACIN CONDITIONING MILK 150ml - Versterkende gezichtsmelk
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANUA Heartleaf 77 Clear Pad, 160 ml
ANUA Heartleaf 77 Clear Pad, 160 ml
€ 0,17/1kg
€ 27,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
€ 119,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Beauty of Joseon, 8809738316986, Porie-masker, Unisex, Geschikt voor alle huidtypes, Verfrissend, Crèmige textuur, 140 ml
Beauty of Joseon, 8809738316986, Porie-masker, Unisex, Geschikt voor alle huidtypes, Verfrissend, Crèmige textuur, 140 ml
€ 131,43/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,40
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van ANUA NIACINAMIDE 5 TXA VERLICHTENDE PADS, 60 stuks. Verhelderende pads
ANUA NIACINAMIDE 5 TXA VERLICHTENDE PADS, 60 stuks. Verhelderende pads
€ 28,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask, 100 gram
Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask, 100 gram
€ 185,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van ANUA PEACH 77 NIACIN VERRIJKTE CRÈME 50ml - Hydraterende en verhelderende gezichtscrème
ANUA PEACH 77 NIACIN VERRIJKTE CRÈME 50ml - Hydraterende en verhelderende gezichtscrème
€ 492,40/1l
€ 24,62
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dr. Althea - Hydraterende crème Aqua Marine Watery Cream, 50 ml
Dr. Althea - Hydraterende crème Aqua Marine Watery Cream, 50 ml
€ 242,00/1l
€ 12,10
Verkoper: Friseurtotal

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 183,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.104,33/1l
Productafbeelding van Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,64
-€ 9,62
€ 176,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.867,33/1l
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 146,88
-€ 4,08
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 113.499,99/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 106,76
-€ 15,98
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.815,60/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
€ 81,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,40/1l
Productafbeelding van Rodial White Crystal Drops, 31 ml
Rodial White Crystal Drops, 31 ml
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.632,26/1l
Productafbeelding van MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Regenererend Serum
Dr. Hauschka Regenererend Serum
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 45,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.500,33/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.882,33/1l
Productafbeelding van Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
€ 45,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.006,67/1l
Productafbeelding van Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
€ 44,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.485,00/1l
Productafbeelding van Vichy LiftActiv Retinol Specialist Serum, 30 ml
Vichy LiftActiv Retinol Specialist Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.491,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
€ 47,94
-2%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.564,00/1l
Productafbeelding van Babor - Skinovage Balancing Serum - Egaliserend serum voor de huid, geschikt voor een gemengde huid, 30 ml
Babor - Skinovage Balancing Serum - Egaliserend serum voor de huid, geschikt voor een gemengde huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.412,00/1l