Karma voor honden, Trovet MGD, voor een goede mobiliteit bij oudere honden, 10 kg

€ 92,81

€ 82,42-11%

€ 8,16 / 1kg

plus € 16,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ACANA Senior - droogvoer voor honden - 11,4 kg
ACANA Senior - droogvoer voor honden - 11,4 kg
€ 9,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 106,82
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BULT Eend- en kalkoendrijvende brokjes voor puppy's - droogvoer voor honden - 3 kg
BULT Eend- en kalkoendrijvende brokjes voor puppy's - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 7,76/1l
€ 23,27
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 2,10/1kg
€ 41,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ADVANCE CANINE SENIOR, voeding voor oudere honden, middelgroot, met kip, 12 kg (NDR)
ADVANCE CANINE SENIOR, voeding voor oudere honden, middelgroot, met kip, 12 kg (NDR)
€ 95,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van APPLAWS DROOGVOER VOOR SENIOR HONDEN, KIJKEN, 7,5 kg
APPLAWS DROOGVOER VOOR SENIOR HONDEN, KIJKEN, 7,5 kg
€ 91,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina 7613035214767, Puppy, Groot (> 45 kg), Lam, 12 kg
Purina 7613035214767, Puppy, Groot (> 45 kg), Lam, 12 kg
€ 7,37/1kg
€ 88,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Canagan droogvoer voor overgewicht-, oudere- of gesteriliseerde katten, 4 kg
Canagan droogvoer voor overgewicht-, oudere- of gesteriliseerde katten, 4 kg
€ 69,28
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Nature's V Selec Hondenvoer Voor Volwassen Honden, Smaak: Kijken, 10 Kg (Productnummer: Ndr)
Nature's V Selec Hondenvoer Voor Volwassen Honden, Smaak: Kijken, 10 Kg (Productnummer: Ndr)
€ 94,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Eukanuba Adult, kleine rassen, 3 kg
Eukanuba Adult, kleine rassen, 3 kg
€ 14,66/1kg
€ 44,99
-2%
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 12,63/1kg
€ 51,18
-24%
€ 38,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van ORIJEN Senior - droogvoer voor honden - 6 kg
ORIJEN Senior - droogvoer voor honden - 6 kg
€ 14,69/1kg
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nature's V Original Hondenvoer Voor Volwassen Honden, Kleine Rassen, 7Kg (Ndr)
Nature's V Original Hondenvoer Voor Volwassen Honden, Kleine Rassen, 7Kg (Ndr)
€ 79,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Advance Kat Gesteriliseerd Sensitief Senior 10+ - Droogvoeding voor Katten
Advance Kat Gesteriliseerd Sensitief Senior 10+ - Droogvoeding voor Katten
€ 115,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
€ 130,32
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 8,43/1kg
€ 101,64
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Eend - droogvoer voor honden - 2 kg
WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Eend - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 19,08/1kg
€ 38,16
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Acana Adult voor grote rassen, 11 4 kg
Acana Adult voor grote rassen, 11 4 kg
€ 9,29/1kg
€ 105,94
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Gewichtbeheersing voor kalkoen - droogvoer voor honden - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Gewichtbeheersing voor kalkoen - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 9,28/1kg
€ 111,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van CANUN Hondenvoer - Droogvoer voor honden - 20 kg
CANUN Hondenvoer - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 3,28/1kg
€ 65,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Karma dla starszych psów, wspierająca stawy i mobilność

Kompletna karma dla starszych psów została opracowana z myślą o zwierzętach, które potrzebują szczególnego wsparcia dla stawów, kości i codziennej aktywności. Zbilansowana receptura pomaga dostarczać składników niezbędnych do utrzymania dobrej kondycji oraz komfortu życia psa w wieku seniora.

Wsparcie dla stawów i aktywności

Odpowiednio dobrane składniki odżywcze wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu i pomagają zachować sprawność podczas codziennych spacerów. Karma jest odpowiednia dla psów o obniżonej aktywności oraz zwierząt wymagających żywienia ukierunkowanego na komfort poruszania się.

Żywienie dopasowane do potrzeb seniora

Receptura uwzględnia specyficzne potrzeby starszych psów, wspierając utrzymanie prawidłowej masy ciała i dobrej kondycji organizmu. Starannie skomponowane pożywienie dostarcza energii dostosowanej do niższego poziomu aktywności, pomagając ograniczyć nadmierne obciążenie stawów.

Codzienna troska o zdrowie psa

Regularne podawanie właściwie dopasowanej karmy pomaga zadbać o dobrą kondycję, witalność i samopoczucie starszego psa. To praktyczny wybór dla opiekunów, którzy chcą wspierać swojego pupila każdego dnia poprzez odpowiednio zbilansowane żywienie.

Skład:

hydrolizat żelatyny, naturalna glukozamina i chondroityna (z małży i krabów), olej rybny i rośliny lecznicze o działaniu przeciwzapalnym i przeciwreumatycznym (żywica Boswellia, ekstrakt z morwy),

przeciwutleniacze (ekstrakt z winogron, zielona herbata, witamina E).

Obniżona wartość energetyczna diety i dodatek L-karnityny zapewniają odpowiednią wagę psów.

Obniżona zawartość białka i fosforu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kamieni w nerkach.

Analiza:

białko 18%, tłuszcz 13%, włókno 4%, popiół 4,6%, wapń 0.62%,

fosfor 0.55%, sód 0.20%, potas 0.80%, witamina A 20,000 IE/kg,

witamina D3 2,000 IE/kg, witamina E 500 mg/kg, energia(ME) 14.6 MJ/kg.

Specyfikacja:

Gewicht
10100 g
Type diervoeder
EAN
8413037378356
Fabrikant
TROVET
Registratienummer
nie dotyczy

Gewicht
10100 g
Type diervoeder
EAN
8413037378356
Fabrikant
TROVET
Registratienummer
nie dotyczy
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 10,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 2,42/1kg
€ 48,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 3,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 18,87/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
€ 11,33/1kg
€ 132,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 11,11/1kg
€ 34,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 3,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 2,42/1kg
€ 36,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 6,96/1kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.