L'Oréal oogcrème Eye Defence - 14g - Met hyaluronzuur - Tegen donkere kringen - Bevat cafeïne

€ 18,99

€ 1.356,43 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Oogcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oogcrème voor donkere kringen, Bobbi Brown (15 ml)
Oogcrème voor donkere kringen, Bobbi Brown (15 ml)
€ 4.080,00/1l
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 3.740,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Even Better Eyes Oogcrème voor het verminderen van donkere kringen, 10 ml
Even Better Eyes Oogcrème voor het verminderen van donkere kringen, 10 ml
€ 3.978,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beauty Before Age oogcrème voor vrouwen, 15+, tegen donkere kringen en vermoeide ogen - AHAVA
Beauty Before Age oogcrème voor vrouwen, 15+, tegen donkere kringen en vermoeide ogen - AHAVA
€ 2.584,00/1l
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Anti-aging crème voor de huid rond de ogen, DayWear Eye, Estée Lauder. Vermindert donkere kringen en bevat antioxidanten. (15 ml)
Anti-aging crème voor de huid rond de ogen, DayWear Eye, Estée Lauder. Vermindert donkere kringen en bevat antioxidanten. (15 ml)
€ 1.640,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Medik8 C-Tetra Eye Serum
Medik8 C-Tetra Eye Serum
€ 5.285,71/1l
€ 56,07
-34%
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Cellular Luminous630 Oogcrème tegen donkere kringen, 15 ml
Nivea Cellular Luminous630 Oogcrème tegen donkere kringen, 15 ml
€ 989,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van APIS - Serum voor de ogen, liftend en verminderend van donkere kringen, met Eye'fective™ complex, 30 ml
APIS - Serum voor de ogen, liftend en verminderend van donkere kringen, met Eye'fective™ complex, 30 ml
€ 469,00/1l
€ 22,81
-38%
€ 14,07
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van EyeDark - Serum met stamcellen tegen donkere kringen onder de ogen, 15 ml
EyeDark - Serum met stamcellen tegen donkere kringen onder de ogen, 15 ml
€ 42,66/1kg
€ 42,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BYE BYE Oogschaduw (voor donkere kringen) - 15 ml
BYE BYE Oogschaduw (voor donkere kringen) - 15 ml
€ 2.866,67/1l
€ 43,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van MIZON Snail Repair Oogcrème 15 ml - Oogcrème met slakkenextract
MIZON Snail Repair Oogcrème 15 ml - Oogcrème met slakkenextract
€ 1.118,67/1l
€ 16,78
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van EYE BOMB Oogcontourcrème, 25 ml
EYE BOMB Oogcontourcrème, 25 ml
€ 1.607,60/1l
€ 46,44
-13%
€ 40,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biovène Eye Boost Vitamine C oogcontourcrème (30 ml)
Biovène Eye Boost Vitamine C oogcontourcrème (30 ml)
€ 198,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,49
-29%
€ 5,96
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Dermalogica Awaken Peptide Ooggel
Dermalogica Awaken Peptide Ooggel
€ 4.156,00/1l
€ 62,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oogcontourcrème tegen donkere kringen met korenbloem, 15 ml
Oogcontourcrème tegen donkere kringen met korenbloem, 15 ml
€ 543,33/1l
€ 8,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioderma Sensibio Eye+ Oogverzorging tegen vermoeidheid, 15 ml
Bioderma Sensibio Eye+ Oogverzorging tegen vermoeidheid, 15 ml
€ 33.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,04
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Neostrata Enlighten Verhelderende Oogcontourcrème 15g
Neostrata Enlighten Verhelderende Oogcontourcrème 15g
€ 72,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sinoz Oogcrème 15 ml – Niacinamide & Cafeïne – Hydraterende verzorging voor donkere kringen
Sinoz Oogcrème 15 ml – Niacinamide & Cafeïne – Hydraterende verzorging voor donkere kringen
€ 900,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,50
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Talika Serum Eye Lipocils Platinium 2-in-1
Talika Serum Eye Lipocils Platinium 2-in-1
€ 11.766,25/1l
€ 102,79
-€ 8,66
€ 94,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reuzel, RR, Vermindert wallen en donkere kringen, Oogcrème, 30 ml
Reuzel, RR, Vermindert wallen en donkere kringen, Oogcrème, 30 ml
€ 657,67/1l
€ 20,17
-2%
€ 19,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

L'Oréal Oogcrème Eye Defence - 14g - Met hyaluronzuur - Tegen donkere kringen - Met cafeïne

Ontdek de transformerende kracht van L'Oréal oogverzorging met de oogcrème Eye Defence, speciaal ontwikkeld om de delicate huid rond de ogen te revitaliseren. Deze lichte oogcrème met hyaluronzuur en cafeïne helpt tegen wallen en donkere kringen en geeft een frisse, uitgeruste uitstraling. Het is ideaal voor een actieve levensstijl en biedt niet alleen directe resultaten, maar heeft ook een langdurig effect tegen fijne lijntjes en wallen.


Productoverzicht: De L'Oréal Eye Defence is een hydraterende oogcrème met een geavanceerde formule die cafeïne en hyaluronzuur bevat. Deze combinatie zorgt voor een snelle hydratatie van de huid rond de ogen en vermindert tegelijkertijd wallen en egaliseert de huidtextuur. De crème is geschikt voor vrouwen van alle leeftijden en geeft direct verlichting aan vermoeide ogen.
Belangrijkste kenmerken en specificaties: De oogcrème Eye Defence biedt een reeks functies die zijn ontworpen om aan de behoeften van de gevoelige huid rond de ogen te voldoen:
  • Vermindering van wallen: De oogcrème met cafeïne heeft een stimulerend effect en helpt de tekenen van vermoeidheid te verminderen.
  • Effect tegen fijne lijntjes:Hyaluronzuur maakt de huid strakker en geeft een gladde uitstraling.
  • Vermindering van donkere kringen: Regelmatig gebruik vermindert donkere kringen en geeft een frisse uitstraling.
  • Lichte textuur: De crème wordt snel geabsorbeerd en belast de huid niet, ideaal voor gebruik onder make-up.
  • Hypoallergeen: De hypoallergene, geteste anti-aging oogcrème is ook geschikt voor contactlensdragers.
Technische specificaties:
  • Geschikt voor: Ogen met donkere kringen
  • Gewicht: 14 g
  • Inhoud: 14 ml
  • Ingrediënten: De volledige lijst met ingrediënten vindt u op de verpakking van het product.
  • Model: Eye Defence
  • Inhoud verpakking: 1 x anti-rimpel oogcrème
  • Doelgroep: Vrouwen
Aanvullende technische informatie: Dit product is bedoeld voor huidverzorging:
De oogcrème Eye Defense bevat de volgende werkzame stoffen: caffeine, dat de microcirculatie stimuleert en zwellingen vermindert; hyaluronzuur, dat vocht vasthoudt en de elasticiteit van de huid verbetert; jojoba-olie en havre-extract, die de delicate huid rond de ogen kalmeren en voeden. Deze combinatie biedt een complete verzorging en beschermt de huid tegen schade door omgevingsfactoren.
Effecten en gebruik: De oogcrème voor vermoeide ogen is ideaal voor iedereen die een snel en effectief product zoekt om zwellingen en donkere kringen te verminderen. Het is geschikt voor dagelijks gebruik, maar ook voor speciale gelegenheden wanneer een frisse uitstraling gewenst is. Deze verzachtende oogcrème is ideaal voor vrouwen die veel reizen en hun huid willen beschermen tegen de eerste tekenen van veroudering.
Voordelen van het product: Deze oogcrème is geschikt voor vrouwen die veel reizen en hun huid willen beschermen tegen de eerste tekenen van veroudering:
  • Snelle werking: Directe vermindering van zwellingen en opheldering van de huid rond de ogen.
  • Langdurige resultaten: Regelmatig gebruik helpt fijne lijntjes te verminderen en de huidtextuur te verbeteren.
  • Huidvriendelijke formule: Ideaal voor de gevoelige huid en geschikt voor mensen die contactlenzen dragen.
  • Veelzijdig gebruik: Kan zowel 's ochtends als 's avonds worden gebruikt.
  • Perfecte basis onder make-up: De lichte textuur voorkomt dat de crème onder de concealer gaat rollen.

Waarom dit product kiezen: De oogcrème L'Oréal Eye Defense is de perfecte oplossing voor iedereen die last heeft van zwellingen en donkere kringen en op zoek is naar een hydraterende oogcrème die snel wordt opgenomen en tegelijkertijd langdurige resultaten biedt. Investeer in de verzorging van de huid rond de ogen en geniet van een frisse en stralende uitstraling met deze unieke anti-aging oogcrème
Model
Eye Defense
Gewicht
14 g
Inhoud
14 ml
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten is te vinden op de productverpakking.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0071249721018
071249721018

Model
Eye Defense
Gewicht
14 g
Inhoud
14 ml
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten is te vinden op de productverpakking.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0071249721018
071249721018
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
€ 2.999,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van La Prairie SKIN CAVIAR, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, revitaliserend, liftend, 20 ml, 1 stuk
La Prairie SKIN CAVIAR, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, revitaliserend, liftend, 20 ml, 1 stuk
€ 9.997,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 363,09
-€ 163,14
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van La Mer The Eye Concentrate, Oogserum, 15 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Vermindert donkere kringen, Vermindert rimpels, Revitaliserend, Geschikt voor alle huidtypes, Met doseerpomp
La Mer The Eye Concentrate, Oogserum, 15 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Vermindert donkere kringen, Vermindert rimpels, Revitaliserend, Geschikt voor alle huidtypes, Met doseerpomp
€ 11.591,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 173,87
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dr. Melaxin Calcium, crème voor de ogen die donkere vlekken camoufleert
Dr. Melaxin Calcium, crème voor de ogen die donkere vlekken camoufleert
€ 153,25/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Babor HSR LIFTING Oogcrème tegen donkere kringen, 30 ml
Babor HSR LIFTING Oogcrème tegen donkere kringen, 30 ml
€ 1.716,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 51,49
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
€ 3.118,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Filorga Time-Filler Eyes 5XP: Corrigerende oogcrème, 15 ml
Filorga Time-Filler Eyes 5XP: Corrigerende oogcrème, 15 ml
€ 58.840,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sinoz Avocado Bomb Oogcrème 15 ml – Hydratatie en verfrissing voor de huid rond de ogen – met avocado-olie, hyaluronzuur, niacinamide en liposomale cafeïne
Sinoz Avocado Bomb Oogcrème 15 ml – Hydratatie en verfrissing voor de huid rond de ogen – met avocado-olie, hyaluronzuur, niacinamide en liposomale cafeïne
€ 1.074,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,11
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, oogcrème, voor vrouwen, liftend, regenererend, pot, #17093. INGREDIËNTEN: - AQUA (WATER) - GLYCERIN - LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE -..., 20 ml
Guerlain Orchidée Impériale, oogcrème, voor vrouwen, liftend, regenererend, pot, #17093. INGREDIËNTEN: - AQUA (WATER) - GLYCERIN - LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE -..., 20 ml
€ 8.464,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 169,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Oogcrème, 12,5 ml
Oogcrème, 12,5 ml
€ 1.578,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
€ 4.191,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 83,82
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentre Yeux, Oogcrème, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen donkere kringen, Tegen vermoeidheid, Verhelderend, Regenererend, Fijne lijntjes verminderend, Met pompje, #13892/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● METHYL TRIMETHICONE ● DIPHENYL...
Dior Prestige Le Concentre Yeux, Oogcrème, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen donkere kringen, Tegen vermoeidheid, Verhelderend, Regenererend, Fijne lijntjes verminderend, Met pompje, #13892/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● METHYL TRIMETHICONE ● DIPHENYL...
€ 10.248,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,91
-€ 5,19
€ 153,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
€ 35.410,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eisenberg Ooggel met liftend effect, tegen wallen, 30 ml
Eisenberg Ooggel met liftend effect, tegen wallen, 30 ml
€ 1.901,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
€ 1.863,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Numbuzin NAD+ Retinol Volumetox Oogcrème
Numbuzin NAD+ Retinol Volumetox Oogcrème
€ 1.521,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,64
-2%
€ 15,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
€ 2.445,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NUXE Nuxuriance, oogbalsem, anti-aging, revitaliserend, verzachtend, pot, 15 ml, 1 stuk
NUXE Nuxuriance, oogbalsem, anti-aging, revitaliserend, verzachtend, pot, 15 ml, 1 stuk
€ 2.176,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,65
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
€ 707,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TIME CONTROL 7+ Anti-aging crème voor de huid rond de ogen en het gezicht. 1 verpakking
TIME CONTROL 7+ Anti-aging crème voor de huid rond de ogen en het gezicht. 1 verpakking
€ 122.479,99/1l
€ 126,08
-€ 3,60
€ 122,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ISDIN K-Ox, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert donkere kringen, verbetert de elasticiteit, revitaliserend, verhelderend, verjongend, met hyaluronzuur, in tube
ISDIN K-Ox, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert donkere kringen, verbetert de elasticiteit, revitaliserend, verhelderend, verjongend, met hyaluronzuur, in tube
€ 3.366,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Oogcrème, 15 ml
StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Oogcrème, 15 ml
€ 3.207,33/1l
€ 48,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
€ 1.344,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Oogcrème 15 ml - Lifting oogcrème
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Oogcrème 15 ml - Lifting oogcrème
€ 1.882,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CeraVe Herstellende oogcrème, 14 ml
CeraVe Herstellende oogcrème, 14 ml
€ 1.672,14/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DIADERMINE FOLDEN EXPERT 3D OOGCRÈME, oogcrème, voor vrouwen, voor volwassen huid, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, geschikt voor vrouwen van 50-70 jaar, tube
DIADERMINE FOLDEN EXPERT 3D OOGCRÈME, oogcrème, voor vrouwen, voor volwassen huid, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, geschikt voor vrouwen van 50-70 jaar, tube
€ 1.320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Medicube PDRN Pink Peptide Eye Serum – oční sérum s peptidy – 30 ml – obrázek 4
Medicube - PDRN Pink Peptide Oogcrème – Peptiden oogcrème met PDRN – 30ml
€ 867,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Abib - Collagen oogpleisters Jericho Rose Jelly, 60 stuks - hydrogel oogpleisters
Abib - Collagen oogpleisters Jericho Rose Jelly, 60 stuks - hydrogel oogpleisters
€ 296,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
€ 4.352,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.801,67/1l
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.212,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.808,00/1l
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende oogcrème
La Mer, de revitaliserende oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 162,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.814,00/1l
Productafbeelding van Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.152,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.520,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
€ 132,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.836,00/1l
Productafbeelding van Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,96
-€ 21,42
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.795,00/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Oogcrème
Babor SeaCreation Oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.276,00/1l
Productafbeelding van HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.052,00/1l
Productafbeelding van Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.896,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.352,00/1l
Productafbeelding van Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.808,00/1l
Productafbeelding van Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
€ 70,06
-17%
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 230,32/1l
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l